De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
30/08 | CHN | Qiansen Trophy | Andere wedstrijden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/09 | CHN | Qiansen Trophy | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
05/09 | BEL | Steenhuffel | Veldritten Nationaal Niveau | B. Vankeirsbilck |
05/09 - 06/09 | USA | Ellison Park Cyclocross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
05/09 - 06/09 | USA | Amerikaanse Veldritten - Ellison Park Cyclocross Festival | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
06/09 | BEL | Kessel-Fort | Veldritten Nationaal Niveau | E. Van Hecke |
12/09 - 13/09 | USA | Nittany Lion Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
12/09 - 13/09 | USA | Amerikaanse Veldritten - Nittany Lion Cross | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
13/09 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Baden | EKZ Cross Tour Heren | L. Sweeck |
13/09 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Baden | EKZ Cross Tour Dames | E. Lechner |
13/09 | BEL | Wiekevorst | Veldritten Nationaal Niveau | D. Hoeyberghs |
16/09 | USA | Wereldbeker - Heren Elite - Las Vegas | Wereldbeker Heren-Elite | W. Van Aert |
16/09 | USA | Wereldbeker Dames - Las Vegas | Wereldbeker Dames | K. Nash |
19/09 | CAN | Wereldbeker - Heren Elite - Montreal | Wereldbeker Heren-Elite | Geannuleerd |
19/09 | BEL | Knesselaere | Veldritten Nationaal Niveau | E. Van Hecke |
20/09 | BEL | Koningshooikt | Veldritten Nationaal Niveau | K. Cant |
26/09 | BEL | Neerpelt | Andere wedstrijden | W. Van Aert |
26/09 | BEL | Neerpelt | Andere dameswedstrijden | S. Van Paassen |
26/09 | BEL | Neerpelt | Andere juniorenwedstrijden | J. Jaspers |
26/09 | BEL | Stabroek | Veldritten Nationaal Niveau | A. Toupalik |
26/09 - 27/09 | Gloucester | GP of Gloucester | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
26/09 - 27/09 | USA | Amerikaanse Veldritten - GP Gloucester | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
27/09 | SUI | Radcross Illnau | Andere wedstrijden | D. Vanthourenhout |
27/09 | Erpe-Mere | Steenbergcross | Andere wedstrijden | W. Van Aert |
27/09 | SUI | Illnau | Andere dameswedstrijden | H. Kupfernagel |
27/09 | Erpe-Mere | Steenbergcross | Andere juniorenwedstrijden | J. Dekker |
27/09 | BEL | Emelgem-Izegem | Veldritten Nationaal Niveau | J. Degroote |
27/09 | BEL | Hoboken | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
28/09 | CZE | Slaný | Toi Toi Cup | M. Meisen |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/10 | CZE | Hlinsko | Toi Toi Cup | T. Paprstka |
03/10 | BEL | Vorselaar | Veldritten Nationaal Niveau | Y. Van Tichelt |
03/10 | BEL | Kruishoutem | Veldritten Nationaal Niveau | B. Merlier |
03/10 - 04/10 | USA | KMC Cyclo-Cross Festival | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
03/10 - 04/10 | Providence | Amerikaanse Veldritten - KMC Cyclocross Festival | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
04/10 | NED | Superprestige - Gieten | Superprestige Heren | W. Van Aert |
04/10 | NED | Superprestige Dames - Gieten | Superprestige Dames | S. Cant |
04/10 | NED | Superprestige - U23 - Gieten | Superprestige - U23 | D. Hoeyberghs |
04/10 | NED | Superprestige Junioren - Gieten | Superprestige Junioren | J. Dekker |
04/10 | DEN | Kronborg Cyclocross | Andere wedstrijden | J. Vandekinderen |
04/10 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Dielsdorf | EKZ Cross Tour Heren | C. Venturini |
04/10 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Dielsdorf | EKZ Cross Tour Dames | P. Havlikova |
04/10 | BEL | Kasterlee | Veldritten Nationaal Niveau | I. Uytdewilligen |
04/10 | BEL | Moerbeke-Waas | Veldritten Nationaal Niveau | S. De Decker |
10/10 | NED | GP Brabant | Andere wedstrijden | |
10/10 | Meulebeke | Berencross | Andere wedstrijden | T. Meeusen |
10/10 | ISL | Ijslandse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/10 | CZE | Milovice | Toi Toi Cup | T. Paprstka |
10/10 | BEL | Meulebeke | Andere dameswedstrijden | J. Verschueren |
10/10 | BEL | Elst-Brakel | Veldritten Nationaal Niveau | M. Willemyns |
10/10 - 11/10 | USA | Charm City Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
10/10 - 11/10 | USA | Trek Cyclo-Cross Collective Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
10/10 - 11/10 | USA | Amerikaanse Veldritten - Charm City Cross | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
10/10 - 11/10 | USA | Amerikaanse Veldritten - Trek Cyclo-Cross Collective Cup | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
11/10 | SVK | Podbrezova | Andere wedstrijden | T. Paprstka |
11/10 | SUI | Beromünster | Andere wedstrijden | S. Weber |
11/10 | Tallinn | Estse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/10 | BEL | Trofee Bpost - Ronse - GP Mario De Clercq | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
11/10 | BEL | Bpost Trofee Dames - GP Mario de Clercq | Trofee BPost Bank Dames | P. Havlikova |
11/10 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - GP Mario De Clercq | Trofee Bpost Bank U-23 | E. Iserbyt |
11/10 | BEL | Bpost Trophy Junioren - GP Mario De Clercq | Trofee Bpost Trophy Junioren | J. Dekker |
11/10 | FRA | Coupe de France - Albi | Challenge National de Cyclo Cross Heren | C. Venturini |
11/10 | FRA | Challenge National Dames - Albi | Challenge National Dames | H. Clauzel |
11/10 | FRA | Challenge National - Albi | Challenge National U-23 | C. Russo |
11/10 | FRA | Challenge National Junioren - Albi | Challenge National Junioren | Q. Navarro |
11/10 | GBR | National Trophy - Southampton | National Trophy Series Heren | I. Field |
11/10 | BEL | Nossegem | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
15/10 | Ardooie | Kermiscross | Andere wedstrijden | T. Meeusen |
15/10 | BEL | Ardooie | Andere dameswedstrijden | T. de Jong |
17/10 | BEL | Bredene | Andere wedstrijden | M. Willemyns |
17/10 - 18/10 | Jamesburg | HPCX | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
17/10 - 18/10 | USA | Us Open | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
17/10 - 18/10 | USA | Amerikaanse Veldritten - HPCX | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
17/10 - 18/10 | USA | Amerikaanse Veldritten - US Open | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
18/10 | NED | Wereldbeker - Heren Elite - Valkenburg | Wereldbeker Heren-Elite | L. van der Haar |
18/10 | NED | Wereldbeker Dames - Valkenburg | Wereldbeker Dames | E. Lechner |
18/10 | NED | Wereldbeker - Heren U23 - Valkenburg | Wereldbeker - Heren U23 | G. Bertolini |
18/10 | NED | Wereldbeker - Heren Junioren - Valkenburg | Wereldbeker - Heren Junioren | J. Jaspers |
18/10 | Oulu | Finse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
18/10 | FRA | Balan - Ardennes | Veldritten Nationaal Niveau | J. Adams |
18/10 | BEL | Zingem | Veldritten Nationaal Niveau | M. Willemyns |
18/10 | BEL | Heusden-Zolder | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
20/10 | NED | Kiremko Nacht van Woerden | Andere wedstrijden | L. van der Haar |
24/10 | Kruibeke | Polderscross | Andere wedstrijden | W. Van Aert |
24/10 | CAN | Canadese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
24/10 | BEL | Kruibeke | Andere dameswedstrijden | J. Verschueren |
24/10 - 25/10 | USA | DCCX | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
24/10 - 25/10 | Washington | Amerikaanse Veldritten - DCCX | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
25/10 | BEL | Superprestige - Zonhoven | Superprestige Heren | W. Van Aert |
25/10 | BEL | Superprestige Dames - Zonhoven | Superprestige Dames | S. Cant |
25/10 | BEL | Superprestige - U23 - Zonhoven | Superprestige - U23 | E. Iserbyt |
25/10 | BEL | Superprestige Junioren - Zonhoven | Superprestige Junioren | J. Dekker |
25/10 | SUI | Steinmaur | Andere wedstrijden | F. Mourey |
25/10 | LUX | Contern | Andere wedstrijden | D. Vanthourenhout |
25/10 | SWE | Stockholm | Andere wedstrijden | C. Friberg |
25/10 | ESP | Cyclo-cros Internacional de Karrantza | Andere wedstrijden | A. Hernandez Gutie. |
25/10 | CAN | Manitoba GP of Cyclocross | Noordamerikaanse crossen | J. Durrin |
25/10 | GBR | National Trophy - Derby | National Trophy Series Heren | I. Field |
25/10 | ITA | Fiuggi-Frosinone | Giro d'Italia Cross Heren | Beëindigd |
25/10 | SWE | Stockholm | Andere dameswedstrijden | J. Rissveds |
25/10 | CAN | Amerikaanse Veldritten - Manitoba Grand Prix | Andere dameswedstrijden | M. Rochette |
25/10 | LUX | Contern | Andere dameswedstrijden | T. de Jong |
25/10 | ESP | Karrantza | Andere dameswedstrijden | L. Gonzalez Blanco |
25/10 | BEL | Lochristi | Veldritten Nationaal Niveau | S. De Decker |
28/10 | CZE | Tabor | Toi Toi Cup | D. van der Poel |
30/10 | BEL | Boom | Andere juniorenwedstrijden | J. Jaspers |
31/10 | BEL | Niels Albert Cyclocross | Andere wedstrijden | L. van der Haar |
31/10 | USA | Kings CX After Dark | Noordamerikaanse crossen | J. Powers |
31/10 | CZE | Louny | Toi Toi Cup | R. Simunek Jr. |
31/10 | USA | Amerikaanse Veldritten - Kings Cx After Dark | Andere dameswedstrijden | K. Compton |
31/10 | BEL | Niels Albertland Cyclocross | Andere dameswedstrijden | E. Van Loy |
31/10 | BEL | Alsemberg - Beersel | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/11 | USA | Panamerikaanse Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
01/11 | FRA | Marle | Andere wedstrijden | C. Venturini |
01/11 | BEL | Trofee Bpost - Koppenberg | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
01/11 | BEL | Bpost Trofee Dames - Koppenbergcross | Trofee BPost Bank Dames | J. Verschueren |
01/11 | Oudenaarde | Trofee Bpost Bank U-23 - Koppenbergcross | Trofee Bpost Bank U-23 | Q. Hermans |
01/11 | BEL | Bpost Trophy Junioren - Koppenbergcross | Trofee Bpost Trophy Junioren | S. Rombouts |
01/11 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Hittnau | EKZ Cross Tour Heren | D. van der Poel |
01/11 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Hittnau | EKZ Cross Tour Dames | P. Havlikova |
01/11 | ITA | Portoferraio-Isola d'Elba-Livorno | Giro d'Italia Cross Heren | Beëindigd |
07/11 | Huijbergen | Europese Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/11 | BEL | Rijkevorsel | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
07/11 | BEL | Zelzate | Veldritten Nationaal Niveau | A. De Clercq |
07/11 - 08/11 | Louisville | Derby City Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
07/11 - 08/11 | Northampton | Cycle-Smart International | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
07/11 - 08/11 | USA | Amerikaanse Veldritten - Cycle-Smart International | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
07/11 - 08/11 | USA | Amerikaanse Veldritten - Derby City Cup | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
08/11 | BEL | Superprestige - Ruddervoorde | Superprestige Heren | K. Pauwels |
08/11 | BEL | Superprestige Dames - Ruddervoorde | Superprestige Dames | S. Cant |
08/11 | BEL | Superprestige - U23 - Ruddervoorde | Superprestige - U23 | E. Iserbyt |
08/11 | BEL | Superprestige Junioren - Ruddervoorde | Superprestige Junioren | J. Jaspers |
08/11 | FRA | Val d'Ille Intermarché Cyclo-Cross | Andere wedstrijden | F. Mourey |
08/11 | GER | GGEW City Cross Cup | Andere wedstrijden | D. Vanthourenhout |
08/11 | GBR | National Trophy - Durham | National Trophy Series Heren | I. Field |
08/11 | Lorsch | GGEW City Cross Cup | Andere dameswedstrijden | P. Havlikova |
11/11 | BEL | Jaarmarktcross | Andere wedstrijden | K. Pauwels |
11/11 | BEL | Niel | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
11/11 | BEL | Niel | Andere juniorenwedstrijden | T. Vandebosch |
11/11 | BEL | Stene-Oostende | Veldritten Nationaal Niveau | V. Braet |
14/11 | CZE | Holé Vrchy | Toi Toi Cup | T. Paprstka |
14/11 | BEL | Lichtaart | Veldritten Nationaal Niveau | Y. Van Tichelt |
14/11 - 15/11 | Lakewood | The Subaru Cyclo Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
15/11 | BEL | Superprestige - Asper-Gavere | Superprestige Heren | W. Van Aert |
15/11 | BEL | Superprestige Dames - Gavere | Superprestige Dames | S. Cant |
15/11 | BEL | Superprestige - U23 - Asper-Gavere | Superprestige - U23 | E. Iserbyt |
15/11 | BEL | Superprestige Junioren - Gavere | Superprestige Junioren | J. Dekker |
15/11 | SUI | Flückiger Cross Madiswil | Andere wedstrijden | S. Weber |
15/11 | ITA | Schio | Andere wedstrijden | G. Bertolini |
15/11 | Stadl Paura | GP Lambach | Andere wedstrijden | M. Haring |
15/11 | NOR | Noorse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
15/11 | FRA | Coupe de France - Quelneuc | Challenge National de Cyclo Cross Heren | C. Venturini |
15/11 | FRA | Challenge National Dames - Quelneuc | Challenge National Dames | M. Grossetete |
15/11 | FRA | Challenge National - Quelneuc | Challenge National U-23 | C. Russo |
15/11 | FRA | Challenge National Junioren - Quelneuc | Challenge National Junioren | T. Turgis |
15/11 | BEL | Zele | Veldritten Nationaal Niveau | B. Hofman |
17/11 | CZE | Unicov | Toi Toi Cup | M. Meisen |
21/11 | BEL | Hasselt | Andere wedstrijden | S. Nys |
21/11 | FRA | Pierric | Andere wedstrijden | C. Venturini |
21/11 | FRA | International de Pierric | Andere dameswedstrijden | J. Vanderbeken |
21/11 | BEL | Hasselt | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
21/11 | BEL | Hasselt | Andere juniorenwedstrijden | A. Vrachten |
21/11 | BEL | Uitbergen | Veldritten Nationaal Niveau | V. Braet |
21/11 | BEL | Wuustwezel | Veldritten Nationaal Niveau | H. Sweeck |
21/11 - 22/11 | East Meadows | Super Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
21/11 - 22/11 | USA | CXLA Weekend | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
21/11 - 22/11 | USA | Amerikaanse Veldritten - Super Cross Cup | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
21/11 - 22/11 | Los Angeles | Amerikaanse Veldritten - CXLA | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
22/11 | Koksijde | Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde | Wereldbeker Heren-Elite | S. Nys |
22/11 | Koksijde | Wereldbeker Dames - Koksijde | Wereldbeker Dames | S. Cant |
22/11 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Koksijde | Wereldbeker - Heren U23 | E. Iserbyt |
22/11 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Koksijde | Wereldbeker - Heren Junioren | J. Dekker |
22/11 | JAP | Kansai Cyclocross | Andere wedstrijden | B. Berden |
22/11 | La Mézière | Ville d'Ille Intermarché | Andere dameswedstrijden | J. Vanderbeken |
22/11 | BEL | Hoegaarden | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
28/11 | BEL | Schiplaken-Boortmeerbeek | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
29/11 | POL | Bryksy Cross | Andere wedstrijden | L. Petrus |
29/11 | ITA | Trofeo Coop Ed. Brugherio | Andere wedstrijden | C. Cominelli |
29/11 | Ternitz | Tage Des Querfeldeinsports | Andere wedstrijden | O. Glajza |
29/11 | JAP | Rapha Nobeyama Supercross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
29/11 | Hamme | Trofee Bpost - Flandriencross | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
29/11 | BEL | Bpost Trofee Dames - Flandriencross | Trofee BPost Bank Dames | H. Wyman |
29/11 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - Flandriencross | Trofee Bpost Bank U-23 | E. Iserbyt |
29/11 | Hamme | Bpost Trophy Junioren - Flandriencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | F. Vermeersch |
29/11 | GBR | National Trophy - Ipswich | National Trophy Series Heren | I. Field |
29/11 | BEL | Sint Jan in Eremo | Veldritten Nationaal Niveau | V. Braet |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
04/12 - 05/12 | Iowa City | Jingle Cross Rock | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
04/12 - 05/12 | USA | Amerikaanse Veldritten - Jingle Cross Rock | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
05/12 | GER | GGEW Grand Prix | Andere wedstrijden | T. Aerts |
05/12 | Warwick | NBX GP of Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
05/12 | BEL | Trofee Bpost - Essen - GP Rouwmoer | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
05/12 | BEL | Bpost Trofee Dames - Essen | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
05/12 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - Essen | Trofee Bpost Bank U-23 | Q. Hermans |
05/12 | BEL | Bpost Trophy Junioren - Essen | Trofee Bpost Trophy Junioren | T. Wolsink |
05/12 | USA | Amerikaanse Veldritten - Ruts N Guts | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
05/12 | GER | GGEW Grand Prix | Andere dameswedstrijden | J. Lambrecht |
05/12 | BEL | Wetteren | Veldritten Nationaal Niveau | Q. Vens |
05/12 - 06/12 | USA | Ruts N' Guts | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
05/12 - 16/12 | USA | Amerikaanse Veldritten - NBX Grand Prix of Cross | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
06/12 | SUI | Sion | Andere wedstrijden | L. Flückiger |
06/12 | BEL | Druivencross | Andere wedstrijden | M. van der Poel |
06/12 | JAP | Japanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
06/12 | ITA | Asolo | Giro d'Italia Cross Heren | Beëindigd |
06/12 | SUI | Sion | Andere dameswedstrijden | L. Henzelin |
06/12 | BEL | Vlaamse Druivencross | Andere dameswedstrijden | J. Verschueren |
06/12 | BEL | Druivencross | Andere U-23 Wedstrijden | E. Iserbyt |
08/12 | ITA | Ciclocross Del Ponte | Andere wedstrijden | M. Meisen |
08/12 | ITA | Ciclocross Del Ponte | Andere dameswedstrijden | C. Teocchi |
12/12 | CZE | Mlada Boleslav | Toi Toi Cup | R. Simunek Jr. |
12/12 | BEL | Zilvermeercross | Andere dameswedstrijden | J. Verschueren |
12/12 | BEL | Zilvermeercross | Andere juniorenwedstrijden | J. Driesen |
12/12 | BEL | Varsenare | Veldritten Nationaal Niveau | B. Vankeirsbilck |
12/12 | BEL | Mol-Zilvermeer | Veldritten Nationaal Niveau | W. Van Aert |
12/12 - 13/12 | Hendersonville | North Carolina GP | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
12/12 - 13/12 | USA | Resolution Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
12/12 - 13/12 | USA | Amerikaanse Veldritten - North Carolina GP | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
12/12 - 13/12 | USA | Amerikaanse Veldritten - Resolution Cross Cup | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
13/12 | BEL | Superprestige - Spa-Franchorchamps | Superprestige Heren | W. Van Aert |
13/12 | BEL | Superprestige Dames - Francorchamps | Superprestige Dames | H. Wyman |
13/12 | BEL | Superprestige - U23 - Francorchamps | Superprestige - U23 | N. Cleppe |
13/12 | BEL | Superprestige Junioren - Francorchamps | Superprestige Junioren | S. Rombouts |
13/12 | ESP | Cyclocross Internacional ciudad Valencia | Andere wedstrijden | F. Orts Lloret |
13/12 | GBR | National Trophy - Bradford | National Trophy Series Heren | I. Field |
13/12 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Eschenbach | EKZ Cross Tour Heren | M. Wildhaber |
13/12 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Eschenbach | EKZ Cross Tour Dames | P. Havlikova |
13/12 | ITA | Montalto di Castro | Giro d'Italia Cross Heren | Beëindigd |
13/12 | BEL | Belsele | Veldritten Nationaal Niveau | B. Hofman |
19/12 | Antwerpen | Trofee Bpost - Scheldecross | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
19/12 | BEL | Bpost Trofee Dames - Scheldecross | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
19/12 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - Scheldecross | Trofee Bpost Bank U-23 | Q. Hermans |
19/12 | Antwerpen | Bpost Trophy Junioren - Scheldecross | Trofee Bpost Trophy Junioren | R. Bauters |
19/12 - 20/12 | Waco | Highlander 'Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
19/12 - 20/12 | Waco | Amerikaanse Veldritten - Highlander 'cross Cup | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
20/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Namen | Wereldbeker Dames | N. Brammeier |
20/12 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Namen | Wereldbeker - Heren U23 | E. Iserbyt |
20/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Namen | Wereldbeker - Heren Junioren | J. Jaspers |
20/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Namen | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
26/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Heusden-Zolder | Wereldbeker Dames | S. Cant |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Heusden-Zolder | Wereldbeker - Heren U23 | J. Nieuwenhuis |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Heusden-Zolder | Wereldbeker - Heren Junioren | T. Bonnet |
26/12 | BEL | Beernem | Veldritten Nationaal Niveau | H. Sweeck |
26/12 | Zolder | Wereldbeker - Heren Elite - Heusden-Zolder | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
27/12 | BEL | Superprestige - Diegem | Superprestige Heren | M. van der Poel |
27/12 | BEL | Superprestige Dames - Diegem | Superprestige Dames | E. Van Loy |
27/12 | BEL | Superprestige - U23 - Diegem | Superprestige - U23 | Q. Hermans |
27/12 | BEL | Superprestige Junioren - Diegem | Superprestige Junioren | J. Jaspers |
27/12 | BEL | Balegem-Oosterzele | Veldritten Nationaal Niveau | B. Vankeirsbilck |
29/12 | BEL | Trofee Bpost - Loenhout - Azencross | Trofee BPost Bank Heren | T. Meeusen |
29/12 | BEL | Bpost Trofee Dames - Azencross | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
29/12 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - Azencross | Trofee Bpost Bank U-23 | D. Hoeyberghs |
29/12 | Loenhout | Bpost Trophy Junioren - Azencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | T. Wolsink |
30/12 | BEL | Bredene | Andere wedstrijden | D. Vanthourenhout |
30/12 | FRA | Coupe de France - Flamanville | Challenge National de Cyclo Cross Heren | C. Venturini |
30/12 | FRA | Challenge National Dames - Flamanville | Challenge National Dames | C. Mani |
30/12 | FRA | Challenge National - Flamanville | Challenge National U-23 | V. Koretzky |
30/12 | FRA | Challenge National Junioren - Flamanville | Challenge National Junioren | T. Turgis |
30/12 | BEL | Bredene | Andere dameswedstrijden | T. de Jong |
30/12 | BEL | Bredene | Andere juniorenwedstrijden | A. Dhoore |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/01 | LUX | Pétange | Andere wedstrijden | M. Meisen |
01/01 | BEL | Trofee Bpost - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
01/01 | BEL | Bpost Trofee Dames - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
01/01 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - GP Sven Nys | Trofee Bpost Bank U-23 | Q. Hermans |
01/01 | Baal | Bpost Trophy Junioren - GP Sven Nys | Trofee Bpost Trophy Junioren | S. Rombouts |
01/01 | LUX | Pétange | Andere dameswedstrijden | T. de Jong |
02/01 | Surhuisterveen | Centrumcross | Andere wedstrijden | C. Van Kessel |
02/01 | USA | Kingsport Cyclo-Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | J. Powers |
02/01 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Meilen | EKZ Cross Tour Heren | F. Mourey |
02/01 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Meilen | EKZ Cross Tour Dames | E. Lechner |
02/01 | NED | Surhuisterveen | Andere dameswedstrijden | A. Van der Breggen |
02/01 - 03/01 | USA | Amerikaanse Veldritten - Kingsport Cyclo-Cross Cup | Andere dameswedstrijden | A. Miller |
03/01 | BEL | Leuven | Andere wedstrijden | T. Aerts |
03/01 | BEL | Leuven | Andere dameswedstrijden | S. de Boer |
03/01 | BEL | Leuven | Andere juniorenwedstrijden | A. Dhoore |
03/01 | BEL | Lokeren | Veldritten Nationaal Niveau | J. Degroote |
06/01 | GER | Albstadt | Andere wedstrijden | S. Weber |
06/01 | ITA | Rome | Giro d'Italia Cross Heren | Beëindigd |
06/01 | GER | Albstadt | Andere dameswedstrijden | S. Paul |
09/01 | Mladá Boleslav | Tsjechische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | Kolín | Tsjechisch Nationaal Kampioenschap | Toi Toi Cup | R. Simunek Jr. |
09/01 - 10/01 | Vechta | Duitse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 - 10/01 | Lille | Belgische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 - 10/01 | Torrelavega | Spaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 - 10/01 | Shrewsbury | Britse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 - 10/01 | Hellendoorn | Nederlandse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 - 10/01 | Udine | Italiaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 - 10/01 | Besançon | Franse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/01 | Budapest | Hongaarse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/01 | Lublin | Poolse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/01 | Rostrevor | Ierse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/01 | Asheville | Amerikaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/01 | Paredes | Portugese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/01 | Hesperange | Luxemburgs NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/01 | Dagmersellen | Zwitserse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/01 | Pernitz | Oostenrijks NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/01 | Kalundborg | Deense NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/01 | BEL | Otegem | Andere wedstrijden | M. van der Poel |
11/01 | BEL | Otegem | Andere dameswedstrijden | J. Verschueren |
16/01 | BEL | Kasteelcross | Andere wedstrijden | M. van der Poel |
16/01 | Zonnebeke | Kasteelcross | Andere dameswedstrijden | J. Verschueren |
17/01 | FRA | Wereldbeker Dames - Lignières-en-Berry | Wereldbeker Dames | S. Cant |
17/01 | FRA | Wereldbeker - Heren U23 - Lignières-en-Berry | Wereldbeker - Heren U23 | E. Iserbyt |
17/01 | FRA | Wereldbeker - Heren Junioren - Lignières-en-Berry | Wereldbeker - Heren Junioren | M. Groot |
17/01 | LUX | Leudelange | Andere wedstrijden | J. Adams |
17/01 | GBR | National Trophy - Milton Keynes | National Trophy Series Heren | L. Killeen |
17/01 | LUX | Leudelange | Andere dameswedstrijden | I. Van Der Heijden |
17/01 | FRA | Wereldbeker - Heren Elite - Lignières-en-Berry | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
21/01 | Oostmalle | Internationale Sluitingsprijs | Andere U-23 Wedstrijden | D. Soete |
23/01 | NED | Rucphen | Andere wedstrijden | T. Meeusen |
23/01 | NED | Rucphen | Andere dameswedstrijden | H. Wyman |
23/01 | BEL | Meer-Hoogstraten | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
24/01 | Hoogerheide | Wereldbeker Dames - Hoogerheide | Wereldbeker Dames | S. de Boer |
24/01 | NED | Wereldbeker - Heren U23 - Hoogerheide | Wereldbeker - Heren U23 | Q. Hermans |
24/01 | NED | Wereldbeker - Heren Junioren - Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Junioren | J. Dekker |
24/01 | FRA | Lanarvily | Andere wedstrijden | J. Adams |
24/01 | Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Elite - Hoogerheide | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
30/01 - 31/01 | Heusden-Zolder | Wereldkampioenschappen | Wereldkampioenschappen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/02 | Maldegem | Augustijn Parkcross | Andere wedstrijden | M. Vanthourenhout |
03/02 | Maldegem | Parkcross | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
06/02 | Sint-Niklaas | Trofee Bpost - Cyclocross Van Het Waasland | Trofee BPost Bank Heren | L. Sweeck |
06/02 | BEL | Bpost Trofee Dames - Cyclocross V/h Waasland | Trofee BPost Bank Dames | T. de Jong |
06/02 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - Cyclocross V/h Waasland | Trofee Bpost Bank U-23 | D. Soete |
06/02 | Sint-Niklaas | Bpost Trophy Junioren - Cyclocross v/h Waasland | Trofee Bpost Trophy Junioren | J. Dekker |
07/02 | BEL | Superprestige - Hoogstraten | Superprestige Heren | M. van der Poel |
07/02 | BEL | Superprestige Dames - Hoogstraten | Superprestige Dames | S. Cant |
07/02 | BEL | Superprestige - U23 - Hoogstraten | Superprestige - U23 | E. Iserbyt |
07/02 | BEL | Superprestige Junioren - Hoogstraten | Superprestige Junioren | J. Dekker |
13/02 | Middelkerke | Superprestige - Noordzeecross | Superprestige Heren | M. van der Poel |
13/02 | BEL | Superprestige Dames - Middelkerke | Superprestige Dames | S. Cant |
13/02 | BEL | Superprestige - U23 - Middelkerke | Superprestige - U23 | E. Iserbyt |
13/02 | BEL | Superprestige Junioren - Middelkerke | Superprestige Junioren | J. Dekker |
14/02 | Heerlen | Heerlen | Andere wedstrijden | |
14/02 | BEL | GP de Eecklonaar | Andere wedstrijden | W. Van Aert |
14/02 | BEL | Eeklo | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
14/02 | BEL | Eeklo | Andere juniorenwedstrijden | F. Vermeersch |
20/02 | Lebbeke | Kleicross | Andere wedstrijden | T. Meeusen |
21/02 | Oostmalle | Internationale Sluitingsprijs | Andere wedstrijden | K. Pauwels |
21/02 | Oostmalle | Sluitingsprijs | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
21/02 | BEL | International Sluitingsprijs | Andere juniorenwedstrijden | J. Dekker |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
20/08 | Adelaide | Australische NK | National Series Australia | Beëindigd |