De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
31/08 - 03/09 | Beijing | Qiansen Trophy | Andere wedstrijden | Beëindigd |
31/08 - 03/09 | CHN | Qiansen Trophy | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/09 | BEL | Steenhuffel | Veldritten Nationaal Niveau | I. Uytdewilligen |
04/09 | BEL | Kessel-Fort | Veldritten Nationaal Niveau | I. Uytdewilligen |
10/09 - 11/09 | USA | Rochester Cyclo-Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
10/09 - 11/09 | Rochester | Amerikaanse Veldritten - Rochester Cyclo-Cross | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
11/09 | BEL | Geraardsbergen | Andere wedstrijden | W. Van Aert |
11/09 | BEL | Geraardsbergen | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
11/09 | BEL | Geraardsbergen | Andere juniorenwedstrijden | T. Vandebosch |
11/09 | BEL | Wiekevorst | Veldritten Nationaal Niveau | Y. Van Tichelt |
17/09 | BEL | Knesselaere | Veldritten Nationaal Niveau | Q. Vens |
17/09 | BEL | Vorselaar | Veldritten Nationaal Niveau | T. Aerts |
17/09 - 18/09 | Breiningsville | Nittany Lion Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
17/09 - 18/09 | Waterloo | Trek Cyclo-Cross Collective Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
17/09 - 18/09 | Breiningsville | Amerikaanse Veldritten - Nittany Lion Cross | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
17/09 - 18/09 | Waterloo | Amerikaanse Veldritten - Trek Cyclo-Cross Collective Cup | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
18/09 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Baden | EKZ Cross Tour Heren | K. Vantornout |
18/09 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Baden | EKZ Cross Tour Dames | E. Lechner |
18/09 | BEL | Koningshooikt | Veldritten Nationaal Niveau | P. Van Leeuwen |
22/09 | USA | Wereldbeker Dames - Las Vegas | Wereldbeker Dames | S. de Boer |
22/09 | USA | Wereldbeker - Heren Elite - Las Vegas | Wereldbeker Heren-Elite | W. Van Aert |
23/09 - 25/09 | Iowa City | Jingle Cross Rock | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
23/09 - 25/09 | Iowa City | Amerikaanse Veldritten - Jingle Cross Rock | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
24/09 | USA | Wereldbeker - Heren Elite - Iowa | Wereldbeker Heren-Elite | W. Van Aert |
24/09 | USA | Wereldbeker Dames - Iowa City | Wereldbeker Dames | K. Compton |
24/09 | BEL | Stabroek | Veldritten Nationaal Niveau | P. Van Roosbroeck |
25/09 | SUI | Radcross Illnau | Andere wedstrijden | J. Adams |
25/09 | SWE | Goteborg | Andere wedstrijden | H. Jansson |
25/09 | Santiago de Chile | Chileens NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
25/09 | SUI | Illnau | Andere dameswedstrijden | E. Muzic |
25/09 | SWE | Göteborg | Andere dameswedstrijden | I. Jansson |
25/09 | BEL | Hoboken | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
25/09 | BEL | Emelgem-Izegem | Veldritten Nationaal Niveau | B. Merlier |
28/09 | CZE | Tabor | Toi Toi Cup | M. Boros |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/10 | BEL | Neerpelt | Andere wedstrijden | L. Sweeck |
01/10 | BEL | Neerpelt | Andere dameswedstrijden | S. de Boer |
01/10 | BEL | Neerpelt | Andere juniorenwedstrijden | P. Vliegen |
01/10 | BEL | Kruishoutem | Veldritten Nationaal Niveau | B. Merlier |
01/10 - 02/10 | USA | Amerikaanse Veldritten - KMC Cyclocross Festival | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
02/10 | NED | Superprestige - Gieten | Superprestige Heren | M. van der Poel |
02/10 | NED | Superprestige Dames - Gieten | Superprestige Dames | S. Cant |
02/10 | NED | Superprestige - U23 - Gieten | Superprestige - U23 | J. Nieuwenhuis |
02/10 | NED | Superprestige Junioren - Gieten | Superprestige Junioren | J. Camps |
02/10 | ITA | Trofeo SMP Master Cross Internazionale | Andere wedstrijden | E. Franzoi |
02/10 | USA | KMC Cyclo-Cross Festival | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
02/10 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Aigle | EKZ Cross Tour Heren | C. Venturini |
02/10 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Aigle | EKZ Cross Tour Dames | P. Havlikova |
02/10 | BEL | Kasterlee | Veldritten Nationaal Niveau | I. Uytdewilligen |
08/10 | Meulebeke | Berencross | Andere wedstrijden | M. van der Poel |
08/10 | CZE | Mlada Boleslav | Toi Toi Cup | T. Paprstka |
08/10 | BEL | Meulebeke | Andere dameswedstrijden | E. Van Loy |
08/10 | BEL | Elst-Brakel | Veldritten Nationaal Niveau | M. Willemyns |
08/10 - 09/10 | USA | Charm City Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
08/10 - 09/10 | Baltimore | Amerikaanse Veldritten - Charm City Cross | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
09/10 | BEL | Trofee Bpost - Ronse - GP Mario De Clercq | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
09/10 | BEL | Ijsboerke Ladies Trophy - GP Mario De Clercq | Trofee BPost Bank Dames | T. de Jong |
09/10 | Ronse | DVV Verzekeringen Trofee U-23 - GP Mario De Clercq | Trofee Bpost Bank U-23 | J. Nieuwenhuis |
09/10 | Ronse | Trofee DVV Verzekeringen Junioren - GP Mario De Clercq | Trofee Bpost Trophy Junioren | Y. Bekaert |
09/10 | FRA | Coupe de France - Erôme Gervans | Challenge National de Cyclo Cross Heren | F. Mourey |
09/10 | FRA | Challenge National - Erôme Gervans | Challenge National U-23 | C. Russo |
09/10 | FRA | Challenge National Junioren - Erôme Gervans | Challenge National Junioren | M. Bonsergent |
09/10 | GBR | National Trophy - Derby | National Trophy Series Heren | Y. Van Tichelt |
09/10 | GBR | National Trophy Series - Derby | National Trophy Series Dames | H. Payton |
09/10 | BEL | Nossegem | Veldritten Nationaal Niveau | B. Merlier |
15/10 | Kruibeke | Polderscross | Andere wedstrijden | M. Vanthourenhout |
15/10 | Tallinn | Estse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
15/10 | BEL | Poldercross | Andere dameswedstrijden | J. Verschueren |
15/10 | BEL | Kruibeke | Andere juniorenwedstrijden | T. Pidcock |
15/10 - 16/10 | USA | Us Open | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
15/10 - 16/10 | Gloucester | GP of Gloucester | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
15/10 - 16/10 | USA | Amerikaanse Veldritten - GP Gloucester | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
15/10 - 16/10 | Boulder | Amerikaanse Veldritten - US Open | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
16/10 | BEL | Superprestige - Zonhoven | Superprestige Heren | M. van der Poel |
16/10 | BEL | Superprestige Dames - Zonhoven | Superprestige Dames | S. Cant |
16/10 | BEL | Superprestige - U23 - Zonhoven | Superprestige - U23 | Q. Hermans |
16/10 | BEL | Superprestige Junioren - Zonhoven | Superprestige Junioren | T. Pidcock |
16/10 | LUX | Contern | Andere wedstrijden | M. Vanthourenhout |
16/10 | SUI | Steinmaur | Andere wedstrijden | M. Wildhaber |
16/10 | ITA | Montalto di Castro | Giro d'Italia Cross Heren | |
16/10 | LUX | Contern | Andere dameswedstrijden | T. de Jong |
16/10 | BEL | Zingem | Veldritten Nationaal Niveau | M. Willemyns |
20/10 | Ardooie | Kermiscross | Andere wedstrijden | W. Van Aert |
20/10 | BEL | Ardooie | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
22/10 | BEL | Bredene | Andere wedstrijden | J. Bonne |
22/10 | SWE | Stockholm | Andere wedstrijden | F. Haraldseth |
22/10 | Boom | Niels Albert Cyclocross | Andere wedstrijden | W. Van Aert |
22/10 | BEL | Niels Albertland Cyclocross | Andere dameswedstrijden | J. Verschueren |
22/10 - 23/10 | Washington | DCCX | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
22/10 - 23/10 | Cleveland | North Coast GP | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
22/10 - 23/10 | USA | Amerikaanse Veldritten - North Coast GP | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
22/10 - 23/10 | Washington | Amerikaanse Veldritten - DCCX | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
23/10 | NED | Wereldbeker Dames - Valkenburg | Wereldbeker Dames | T. de Jong |
23/10 | NED | Wereldbeker - Heren U23 - Valkenburg | Wereldbeker - Heren U23 | G. Bertolini |
23/10 | NED | Wereldbeker - Heren Junioren - Valkenburg | Wereldbeker - Heren Junioren | Y. Bekaert |
23/10 | FRA | Balan - Ardennes | Andere wedstrijden | B. Merlier |
23/10 | GBR | National Trophy - Abergavenny | National Trophy Series Heren | I. Field |
23/10 | GBR | National Trophy Series - Abergavenny | National Trophy Series Dames | E. Richards |
23/10 | FRA | Balan - Ardennes | Andere dameswedstrijden | L. Van Anrooij |
23/10 | BEL | Lochristi | Veldritten Nationaal Niveau | M. Willemyns |
23/10 | BEL | Heusden-Zolder | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
23/10 | NED | Wereldbeker - Heren Elite - Valkenburg | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
25/10 | NED | Kiremko Nacht van Woerden | Andere wedstrijden | L. van der Haar |
25/10 | NED | Nacht Van Woerden | Andere dameswedstrijden | L. Brand |
29/10 | Covington | Panamerikaanse Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
29/10 | Pôntchateau | Europese Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
29/10 | ESP | Ziklo Kross Laudio | Andere wedstrijden | I. Aguando |
29/10 | BEL | Alsemberg - Beersel | Veldritten Nationaal Niveau | B. Merlier |
29/10 | BEL | Kortemark | Veldritten Nationaal Niveau | J. Bonne |
29/10 - 30/10 | Jamesburg | HPCX | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
29/10 - 30/10 | Jamesburg | Amerikaanse Veldritten - HPCX | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
30/10 | ESP | Trofeo Ayuntamiento de Muskiz | Andere wedstrijden | V. Baestaens |
30/10 | JAP | Tohoku CX Project Sagea Round | Andere wedstrijden | H. Kosaka |
30/10 | USA | Cincinnati Kings International | Noordamerikaanse crossen | S. Hyde |
30/10 - 31/10 | Mason | Amerikaanse Veldritten - Cincinnati Kings International | Andere dameswedstrijden | K. Nash |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/11 | ITA | Gran Premio Mamma E Papa | Andere wedstrijden | M. Meisen |
01/11 | BEL | Trofee Bpost - Koppenberg | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
01/11 | BEL | Ijsboerke Ladies Trophy - Koppenbergcross | Trofee BPost Bank Dames | J. Verschueren |
01/11 | Oudenaarde | DVV Verzekeringen Trofee U-23 - Koppenbergcross | Trofee Bpost Bank U-23 | E. Iserbyt |
01/11 | Oudenaarde | Trofee DVV Verzekeringen Junioren - Koppenbergcross | Trofee Bpost Trophy Junioren | T. Mein |
01/11 | ITA | Gran Premio Mamma E Papa Guerciotti Am | Andere dameswedstrijden | A. Arzuffi |
05/11 | Sint-Niklaas | Waaslandcross | Andere wedstrijden | T. Meeusen |
05/11 | SUI | GP Luzern | Andere wedstrijden | C. Van Kessel |
05/11 | CZE | Holé Vrchy | Toi Toi Cup | T. Paprstka |
05/11 | SUI | GP Luzern | Andere dameswedstrijden | M. Bakker |
05/11 | BEL | Sint-Niklaas | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
05/11 | BEL | Sint-Niklaas | Andere juniorenwedstrijden | N. Guillemin |
05/11 | BEL | Rijkevorsel | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
05/11 | BEL | Zelzate | Veldritten Nationaal Niveau | M. Willemyns |
05/11 - 06/11 | Louisville | Derby City Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
05/11 - 06/11 | Louisville | Amerikaanse Veldritten - Derby City Cup | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
06/11 | BEL | Superprestige - Ruddervoorde | Superprestige Heren | M. van der Poel |
06/11 | BEL | Superprestige Dames - Ruddervoorde | Superprestige Dames | S. de Boer |
06/11 | BEL | Superprestige - U23 - Ruddervoorde | Superprestige - U23 | Q. Hermans |
06/11 | BEL | Superprestige Junioren - Ruddervoorde | Superprestige Junioren | T. Vandebosch |
06/11 | ESP | Cyclo-cros Internacional de Karrantza | Andere wedstrijden | J. Ruiz de Larrina. |
06/11 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Hittnau | EKZ Cross Tour Heren | F. Mourey |
06/11 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Hittnau | EKZ Cross Tour Dames | N. Koller |
06/11 | ITA | Portoferraio-Isola d'Elba-Livorno | Giro d'Italia Cross Heren | |
06/11 | ESP | Karrantza | Andere dameswedstrijden | A. Nuno Palacio |
09/11 | FRA | Challenge National Dames - Erôme Gervans | Challenge National Dames | M. Petit |
11/11 | FRA | Val d'Ille Intermarché Cyclo-Cross | Andere wedstrijden | C. Venturini |
11/11 | Niel | Jaarmarktcross | Andere wedstrijden | T. Aerts |
11/11 | BEL | Niel | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
11/11 | FRA | Ville d'Ille Intermarché | Andere dameswedstrijden | E. Muzic |
11/11 | BEL | Niel | Andere juniorenwedstrijden | A. Debeir |
11/11 | BEL | Stene-Oostende | Veldritten Nationaal Niveau | V. Braet |
12/11 | NED | GP Brabant | Andere wedstrijden | M. van der Poel |
12/11 | Eksjö | Zweedse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/11 | CZE | Kolin | Toi Toi Cup | J. Nesvadba |
12/11 | s-Hertogenbosch | GP Brabant | Andere dameswedstrijden | S. Boer |
12/11 | BEL | Zele | Veldritten Nationaal Niveau | B. Merlier |
12/11 - 13/11 | Northampton | Cycle-Smart International | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
12/11 - 13/11 | Tulsa | Cyntery Hurtland | Noordamerikaanse crossen | S. Mackey |
12/11 - 13/11 | Northampton | Amerikaanse Veldritten - Cycle-Smart International | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
13/11 | BEL | Superprestige - Asper-Gavere | Superprestige Heren | M. van der Poel |
13/11 | BEL | Superprestige Dames - Gavere | Superprestige Dames | S. Cant |
13/11 | BEL | Superprestige - U23 - Asper-Gavere | Superprestige - U23 | E. Iserbyt |
13/11 | BEL | Superprestige Junioren - Gavere | Superprestige Junioren | T. Vandebosch |
13/11 | SUI | Flückiger Cross Madiswil | Andere wedstrijden | S. Weber |
13/11 | Skien | Noorse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/11 | FRA | Coupe de France - Bagnoles de L'Orne | Challenge National de Cyclo Cross Heren | C. Venturini |
13/11 | FRA | Challenge National Dames - Bagnoles de L'Orne | Challenge National Dames | M. Petit |
13/11 | FRA | Challenge National - Bagnoles-de-L'Orne | Challenge National U-23 | C. Russo |
13/11 | FRA | Challenge National Junioren - Bagnoles de L'Orne | Challenge National Junioren | A. Benoist |
13/11 | GBR | National Trophy - Houghton-le-Spring | National Trophy Series Heren | I. Field |
13/11 | GBR | National Trophy Series - Houghton-le-Spring | National Trophy Series Dames | H. Payton |
13/11 | SUI | Chieti | Giro d'Italia Cross Heren | |
13/11 | SUI | Flückiger Cross Madiswil | Andere dameswedstrijden | J. Egger |
14/11 | ISL | Ijslandse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
17/11 | CZE | Slaný | Toi Toi Cup | D. van der Poel |
19/11 | BEL | Hasselt | Andere wedstrijden | L. Sweeck |
19/11 | BEL | Hasselt | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
19/11 | BEL | Uitbergen | Veldritten Nationaal Niveau | M. Willemyns |
19/11 - 20/11 | East Meadows | Super Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | C. White |
19/11 - 20/11 | Los Angeles | CXLA Weekend | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
19/11 - 20/11 | Los Angeles | Amerikaanse Veldritten - CXLA | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
19/11 - 20/11 | Stony Point | Amerikaanse Veldritten - Super Cross Cup | Andere dameswedstrijden | M. Rochette |
20/11 | Koksijde | Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde | Wereldbeker Heren-Elite | |
20/11 | Koksijde | Wereldbeker Dames - Koksijde | Wereldbeker Dames | |
20/11 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Koksijde | Wereldbeker - Heren U23 | |
20/11 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Koksijde | Wereldbeker - Heren Junioren | |
20/11 | Shiga | Kansai Cyclocross | Andere wedstrijden | T. Sawada |
20/11 | Shiga | Kansai Cyclo-Cross | Andere dameswedstrijden | K. Sakaguchi |
26/11 | GER | Wereldbeker - Heren Elite - Zeven | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
26/11 | GER | Wereldbeker Dames - Zeven | Wereldbeker Dames | S. Cant |
26/11 | GER | Wereldbeker - Heren U23 - Zeven | Wereldbeker - Heren U23 | J. Nieuwenhuis |
26/11 | GER | Wereldbeker - Heren Junioren - Zeven | Wereldbeker - Heren Junioren | J. Camps |
26/11 | BEL | Lichtaart | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
26/11 - 27/11 | Nagano | Rapha Nobeyama Supercross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
27/11 | Ternitz | Tage Des Querfeldeinsports | Andere wedstrijden | M. Gil |
27/11 | ITA | Trofeo Coop Ed. Brugherio | Andere wedstrijden | G. Bertolini |
27/11 | BEL | Trofee Bpost - Flandriencross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
27/11 | BEL | Ijsboerke Ladies Trophy - Flandriencross | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
27/11 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee U-23 - Flandriencross | Trofee Bpost Bank U-23 | Q. Hermans |
27/11 | Hamme | Trofee DVV Verzekeringen Junioren - Flandriencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | T. Pidcock |
27/11 | GBR | National Trophy - Ipswich | National Trophy Series Heren | Y. Van Tichelt |
27/11 | GBR | National Trophy Series - Ipswich | National Trophy Series Dames | H. Payton |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/12 | BEL | Superprestige Dames - Francorchamps | Superprestige Dames | T. de Jong |
03/12 | BEL | Superprestige - U23 - Francorchamps | Superprestige - U23 | Q. Hermans |
03/12 | BEL | Superprestige Junioren - Francorchamps | Superprestige Junioren | T. Vandebosch |
03/12 | SUI | Nyon | Andere wedstrijden | L. Flückiger |
03/12 | Bensheim | GGEW Grand Prix | Andere wedstrijden | W. Bosmans |
03/12 | CZE | Jabkenice | Toi Toi Cup | R. Simunek Jr. |
03/12 | SUI | Nyon | Andere dameswedstrijden | J. Egger |
03/12 | Bensheim | GGEW Grand Prix | Andere dameswedstrijden | J. Vanderbeken |
03/12 | BEL | Wetteren | Veldritten Nationaal Niveau | S. De Decker |
03/12 | BEL | Superprestige - Spa-Franchorchamps | Superprestige Heren | W. Van Aert |
03/12 - 04/12 | Indianapolis | Major Taylor Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
03/12 - 04/12 | Warwick | NBX GP of Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
03/12 - 04/12 | Broken Arrow | Ruts N' Guts | Noordamerikaanse crossen | T. Ortenblad |
03/12 - 04/12 | Indianapolis | Amerikaanse Veldritten - Major Taylor Cross Cup | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
03/12 - 04/12 | Broken Arrow | Amerikaanse Veldritten - Ruts N Guts | Andere dameswedstrijden | K. Compton |
03/12 - 04/12 | Warwick | Amerikaanse Veldritten - NBX Grand Prix of Cross | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
04/12 | SUI | Sion | Andere wedstrijden | J. Taramarcaz |
04/12 | Mol | Zilvermeercross Mol | Andere wedstrijden | M. van der Poel |
04/12 | ITA | Marzaglia - Modena | Giro d'Italia Cross Heren | |
04/12 | Mol | Zilvermeercross | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
04/12 | SUI | Sion | Andere dameswedstrijden | R. Forchini |
04/12 | BEL | Zilvermeercross | Andere juniorenwedstrijden | F. Vermeersch |
04/12 | BEL | Boortmeerbeek | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
08/12 | ESP | Asteasuko Ziklo-krosa | Andere wedstrijden | I. Aguando |
08/12 | ITA | Ciclocross Del Ponte | Andere wedstrijden | M. Meisen |
08/12 | Treviso | Ciclocross Del Ponte | Andere dameswedstrijden | A. Arzuffi |
08/12 | ESP | Asteasuko Ziklo-Krosa | Andere dameswedstrijden | A. Nuno Palacio |
10/12 | ESP | Basqueland Zkrosa | Andere wedstrijden | I. Aguando |
10/12 | ITA | Gran Premio Luzinis | Andere wedstrijden | M. Fontana |
10/12 | BEL | Trofee Bpost - Essen - GP Rouwmoer | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
10/12 | BEL | Ijsboerke Ladies Trophy - Essen | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
10/12 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee U-23 - Essen | Trofee Bpost Bank U-23 | E. Iserbyt |
10/12 | BEL | Trofee DVV Verzekeringen Junioren - Essen | Trofee Bpost Trophy Junioren | J. Camps |
10/12 | CZE | Unicov | Toi Toi Cup | M. Meisen |
10/12 | BEL | Varsenare | Veldritten Nationaal Niveau | M. Willemyns |
10/12 - 11/12 | USA | Resolution Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
10/12 - 11/12 | Hendersonville | North Carolina GP | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
10/12 - 11/12 | Henderson | Amerikaanse Veldritten - North Carolina GP | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
10/12 - 11/12 | Garland | Amerikaanse Veldritten - Resolution Cross Cup | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
11/12 | ESP | Igorre | Andere wedstrijden | S. Godrie |
11/12 | Overijse | Druivencross | Andere wedstrijden | M. van der Poel |
11/12 | Utsunomiya | Japanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/12 | FRA | Coupe de France - Nommay | Challenge National de Cyclo Cross Heren | C. Venturini |
11/12 | FRA | Challenge National Dames - Nommay | Challenge National Dames | H. Clauzel |
11/12 | FRA | Challenge National - Nommay | Challenge National U-23 | C. Russo |
11/12 | FRA | Challenge National Junioren - Nommay | Challenge National Junioren | N. Guillemin |
11/12 | GBR | National Trophy - Shrewsbury | National Trophy Series Heren | I. Field |
11/12 | GBR | National Trophy Series - Shrewsbury | National Trophy Series Dames | H. Payton |
11/12 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Eschenbach | EKZ Cross Tour Heren | M. Wildhaber |
11/12 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Eschenbach | EKZ Cross Tour Dames | E. Lechner |
11/12 | BEL | Vlaamse Druivencross | Andere dameswedstrijden | S. de Boer |
11/12 | ESP | Ziklo Kross Igorre | Andere dameswedstrijden | A. Nuno Palacio |
17/12 | BEL | Trofee Bpost - Scheldecross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
17/12 | BEL | Ijsboerke Ladies Trophy - Scheldecross | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
17/12 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee U-23 - Scheldecross | Trofee Bpost Bank U-23 | Q. Hermans |
17/12 | Antwerpen | Trofee DVV Verzekeringen Junioren - Scheldecross | Trofee Bpost Trophy Junioren | A. Vrachten |
17/12 - 18/12 | Waco | Highlander 'Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
17/12 - 18/12 | Waco | Amerikaanse Veldritten - Highlander 'cross Cup | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
18/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Namen | Wereldbeker Dames | K. Nash |
18/12 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Namen | Wereldbeker - Heren U23 | J. Nieuwenhuis |
18/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Namen | Wereldbeker - Heren Junioren | T. Pidcock |
18/12 | ESP | Cyclocross Internacional ciudad Valencia | Andere wedstrijden | |
18/12 | BEL | Lichtervelde | Veldritten Nationaal Niveau | |
18/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Namen | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
23/12 | BEL | Superprestige - Diegem | Superprestige Heren | M. van der Poel |
23/12 | BEL | Superprestige Dames - Diegem | Superprestige Dames | M. Vos |
23/12 | BEL | Superprestige - U23 - Diegem | Superprestige - U23 | Q. Hermans |
23/12 | BEL | Superprestige Junioren - Diegem | Superprestige Junioren | J. Camps |
25/12 | BEL | Balegem-Oosterzele | Veldritten Nationaal Niveau | Q. Vens |
26/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Heusden-Zolder | Wereldbeker Dames | M. Vos |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Heusden-Zolder | Wereldbeker - Heren U23 | J. Nieuwenhuis |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Heusden-Zolder | Wereldbeker - Heren Junioren | T. Arensman |
26/12 | SUI | Dagmersellen | Andere wedstrijden | L. Forster |
26/12 | SUI | Internationales Radquer Dagmersellen | Andere dameswedstrijden | J. Egger |
26/12 | BEL | Beernem | Veldritten Nationaal Niveau | J. Bonne |
26/12 | Zolder | Wereldbeker - Heren Elite - Heusden-Zolder | Wereldbeker Heren-Elite | W. Van Aert |
29/12 | BEL | Trofee Bpost - Loenhout - Azencross | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
29/12 | BEL | Ijsboerke Ladies Trophy - Azencross | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
29/12 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee U-23 - Azencross | Trofee Bpost Bank U-23 | E. Iserbyt |
29/12 | Loenhout | Trofee DVV Verzekeringen Junioren - Azencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | T. Vandebosch |
30/12 | Bredene | Sylvestercyclo-Cross | Andere wedstrijden | W. Van Aert |
30/12 | ITA | Rome | Giro d'Italia Cross Heren | |
30/12 | BEL | Bredene | Andere dameswedstrijden | T. de Jong |
30/12 | BEL | Bredene | Andere juniorenwedstrijden | D. Tulett |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/01 | SUI | Wädenswil | Andere wedstrijden | |
01/01 | GBR | Novacross | Andere wedstrijden | I. Field |
01/01 | LUX | Pétange | Andere wedstrijden | M. Meisen |
01/01 | BEL | Trofee Bpost - Baal - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Heren | T. Aerts |
01/01 | BEL | Ijsboerke Ladies Trophy - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Dames | M. Vos |
01/01 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee U-23 - GP Sven Nys | Trofee Bpost Bank U-23 | E. Iserbyt |
01/01 | Baal | Trofee DVV Verzekeringen Junioren - GP Sven Nys | Trofee Bpost Trophy Junioren | J. Camps |
01/01 | GBR | Novacross | Andere dameswedstrijden | A. Mellor |
01/01 | LUX | Pétange | Andere dameswedstrijden | C. Majerus |
02/01 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Meilen | EKZ Cross Tour Heren | M. Meisen |
02/01 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Meilen | EKZ Cross Tour Dames | C. Majerus |
04/01 | Surhuisterveen | Centrumcross | Andere wedstrijden | C. Van Kessel |
04/01 | NED | Surhuisterveen | Andere dameswedstrijden | M. Vos |
07/01 | Dielsdorf | Zwitserse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 | Hlinkso | Tsjechische NK | Nationale Kampioenschappen | P. Havlikova |
07/01 | Hlinkso | Tsjechisch Nationaal Kampioenschap | Toi Toi Cup | M. Boros |
07/01 - 08/01 | Padova | Italiaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | Sint-Michielsgestel | Nederlandse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | AUT | Oostenrijks NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | Valencia | Spaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | Oostende | Belgische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | LUX | Luxemburgs NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | Helsinki | Finse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | GBR | Britse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | GER | Duitse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | Lanarvily | Franse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 | Sherbrooke | Canadese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 | Budapest | Hongaarse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 | POR | Portugese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 | POL | Poolse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 | Hartford | Amerikaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 | Odder | Deense NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 | Dublin | Ierse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | BEL | Otegem | Andere wedstrijden | M. van der Poel |
09/01 | BEL | Otegem | Andere dameswedstrijden | C. Majerus |
14/01 | BEL | Lokeren | Veldritten Nationaal Niveau | S. Caluwe |
15/01 | ITA | Wereldbeker - Heren Elite - Fiuggi | Wereldbeker Heren-Elite | W. Van Aert |
15/01 | ITA | Wereldbeker Dames - Fiuggi | Wereldbeker Dames | M. Vos |
15/01 | ITA | Wereldbeker - Heren U23 - Fiuggi | Wereldbeker - Heren U23 | E. Iserbyt |
15/01 | ITA | Wereldbeker - Heren Junioren - Fiuggi | Wereldbeker - Heren Junioren | A. Benoist |
15/01 | LUX | Leudelange | Andere wedstrijden | W. Bosmans |
15/01 | LUX | Leudelange | Andere dameswedstrijden | C. Majerus |
21/01 | NED | Rucphen | Andere wedstrijden | L. van der Haar |
21/01 | BEL | Kasteelcross | Andere wedstrijden | W. Bosmans |
21/01 | Zonnebeke | Kasteelcross | Andere dameswedstrijden | T. de Jong |
21/01 | NED | Rucphen | Andere dameswedstrijden | L. Verdonschot |
21/01 | BEL | Meer-Hoogstraten | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
22/01 | Hoogerheide | Wereldbeker Dames - Hoogerheide | Wereldbeker Dames | M. Vos |
22/01 | NED | Wereldbeker - Heren U23 - Hoogerheide | Wereldbeker - Heren U23 | J. Nieuwenhuis |
22/01 | NED | Wereldbeker - Heren Junioren - Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Junioren | T. Pidcock |
22/01 | ITA | GP di Ciclocross Città di Vittorio Veneto | Andere wedstrijden | C. Cominelli |
22/01 | BEL | Assenede | Veldritten Nationaal Niveau | B. Merlier |
22/01 | Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Elite - Hoogerheide | Wereldbeker Heren-Elite | L. van der Haar |
28/01 - 29/01 | LUX | Wereldkampioenschappen | Wereldkampioenschappen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/02 | Maldegem | Augustijn Parkcross | Andere wedstrijden | M. van der Poel |
01/02 | Maldegem | Parkcross | Andere dameswedstrijden | M. Vos |
04/02 | Lille | Trofee Bpost - Krawatencross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
04/02 | Lille | Ijsboerke Ladies Trophy - Krawatencross | Trofee BPost Bank Dames | M. Kaptheijns |
04/02 | Lille | DVV Verzekeringen Trofee U-23 - Krawatencross | Trofee Bpost Bank U-23 | Q. Hermans |
04/02 | Lille | Trofee DVV Verzekeringen Junioren - Krawatencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | F. Vermeersch |
05/02 | BEL | Superprestige Dames - Hoogstraten | Superprestige Dames | S. de Boer |
05/02 | BEL | Superprestige - U23 - Hoogstraten | Superprestige - U23 | J. Nieuwenhuis |
05/02 | BEL | Superprestige Junioren - Hoogstraten | Superprestige Junioren | J. Camps |
05/02 | BEL | Superprestige - Hoogstraten | Superprestige Heren | M. van der Poel |
11/02 | BEL | Superprestige Dames - Middelkerke | Superprestige Dames | S. Cant |
11/02 | BEL | Superprestige - U23 - Middelkerke | Superprestige - U23 | J. Nieuwenhuis |
11/02 | BEL | Superprestige Junioren - Middelkerke | Superprestige Junioren | J. Camps |
11/02 | Middelkerke | Superprestige - Noordzeecross | Superprestige Heren | M. van der Poel |
12/02 | Hulst | Vestingcross | Andere wedstrijden | M. van der Poel |
12/02 | Hulst | Vestingcross | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
12/02 | Hulst | Vestingcross | Andere juniorenwedstrijden | T. Pidcock |
18/02 | BEL | Leuven | Andere wedstrijden | M. van der Poel |
18/02 | BEL | Leuven | Andere dameswedstrijden | K. Compton |
18/02 | BEL | Leuven | Andere juniorenwedstrijden | J. Camps |
19/02 | BEL | Internationale Sluitingsprijs | Andere wedstrijden | W. Van Aert |
19/02 | Oostmalle | Sluitingsprijs | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
19/02 | BEL | Internationale Sluitingsprijs | Andere U-23 Wedstrijden | E. Iserbyt |
19/02 | BEL | International Sluitingsprijs | Andere juniorenwedstrijden | J. Camps |
26/02 | Lebbeke | Kleicross | Andere wedstrijden | D. Vanthourenhout |