De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldkampioenschappen - 2015/2016

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2015/2016

BelgiëBelgië - Heusden-Zolder - 30 Januari 2016 - 31 Januari 2016


Veldrijden Heren - Junioren - 30 Januari 2016 - 11:00


1NEDJens Dekker (NED)Enertherm - Bkcp43:05
2FRAMickaël Crispin (FRA)+00:35
3FRAThomas Bonnet (FRA)+01:00
4SUIKevin Kuhn (SUI)+01:17
5GBRThomas Pidcock (GBR)+01:22
6ITAJakob Dorigoni (ITA)+01:27
7BELJappe Jaspers (BEL)Enertherm - Bkcp+01:32
8ESPIván Feijoo Alberte (ESP)+01:34
9FRAMatthieu Legrand (FRA)US Metro Transports+01:38
10GERNiklas Markl (GER)+01:39
11NEDThymen Arensman (NED)Craft Ten Tusscher+01:51
12USAGage Hecht (USA)+01:53
13NEDMitch Groot (NED)Lares - Doltcini Cycling Team+02:00
14CZEJan Gavenda (CZE)+02:10
15NEDMarino Noordam (NED)+02:12
16BELSeppe Rombouts (BEL)Acrog - Balen BC+02:15
17USAEric Brunner (USA)+02:17
18FRATanguy Turgis (FRA)+02:19
19BELToon Vandebosch (BEL)Enertherm - Bkcp+02:21
20ITAAntonio Folcarelli (ITA)+02:22
21GBRDaniel Tulett (GBR)+02:24
22LUXMichel Ries (LUX)+02:25
23USACameron Beard (USA)+02:32
24FRAQuentin Navarro (FRA)+02:35
25USASpencer Petrov (USA)+02:39
26ESPJofre Cullell Estape (ESP)+02:41
27GBRBen Turner (GBR)+02:41
28NEDThijs Wolsink (NED)Lares - Doltcini Cycling Team+02:53
29ITAEdoardo Xillo (ITA)+02:57
30USADenzel Stephenson (USA)+03:00
31DENChristian Storgaard (DEN)+03:04
32ITAMichele Bassani (ITA)+03:05
33BELFlorian Vermeersch (BEL)Lares - Doltcini Cycling Team+03:19
34ESPJokin Alberdi (ESP)+03:23
35DENAndreas Lund Andresen (DEN)+03:26
36GERMaximilian Mobis (GER)+03:30
37CZEVaclav Sirucek (CZE)+03:30
38NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)+03:41
39LUXFélix Schreiber (LUX)+03:43
40BELAlessio Dhoore (BEL)Young Telenet-Fidea+03:48
41CZEDavid Honzak (CZE)+03:57
42GBRWilliam Gascoyne (GBR)+03:59
43LUXFelix Keiser (LUX)+04:07
44ITALorenzo Calloni (ITA)+04:08
45GERPaul Rudolph (GER)Racheam+04:10
46USAMichael Owens (USA)+04:17
47CANGunnar Holmgren (CAN)+04:29
48IRLDavid Conroy (IRL)+04:32
49CZEDavid Jary (CZE)+04:32
50ESPRichard Brun (ESP)+04:42
51LUXKen Conter (LUX)+05:13
52CANBrody Sanderson (CAN)+05:25
53LUXNoah Fries (LUX)+05:28
54CZEJan Novak (CZE)+05:41
55SVKIan Gajdosik (SVK)+05:50
56AUSBen Walkerden (AUS)+06:04
57SWEJack Kok (SWE)+06:06
58AUSNoah Barrow (AUS)+06:17
59JAPHijiri Oda (JAP)+06:39
60POLTomasz Rzeszutek (POL)+07:38
61DENCarl Soerensen (DEN)+07:42
62CANQuinton Disera (CAN)+08:58
63HUNFerenc Szollosi (HUN)-1 ronde
64HUNGergo Orosz (HUN)-2 rondes

Veldrijden Heren-Elite - 31 Januari 2016 - 15:00


1BELWout Van Aert (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team1:05:52
2NEDLars van der Haar (NED)Giant-Alpecin+00:05
3BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+00:35
4BELSven Nys (BEL)Crelan - AA Drink Team+00:39
5NEDMathieu van der Poel (NED)Bkcp - Corendon+00:47
6NEDDavid van der Poel (NED)Bkcp - Corendon+01:03
7BELLaurens Sweeck (BEL)Corendon - Kwadro+01:11
8BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+01:23
9CZERadomír Simunek Jr. (CZE)Corendon - Kwadro+01:37
10GERMarcel Meisen (GER)Kuota-Lotto+01:43
11FRAClément Venturini (FRA)Cofidis Solutions Credits+02:01
12BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+02:15
13NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development Team+02:28
14NEDLars Boom (NED)Astana+02:37
15FRAFrancis Mourey (FRA)équipe Fdj+02:43
16CZEMichael Boros (CZE)Bkcp - Corendon+02:46
17NEDThijs Van Amerongen (NED)Telenet Fidea Cycling Team+02:46
18NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Cycling Team+02:50
19GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp - Corendon+03:00
20FRASteve Chainel (FRA)E.c.stéphanois+03:08
21GERSascha Weber (GER)Champion System+03:15
22SUIJulien Taramarcaz (SUI)Corendon - Kwadro+03:21
23USAStephen Hyde (USA)+03:31
24SUISimon Zahner (SUI)Ekz Racing Team+03:31
25NEDNiels Wubben (NED)Wwv+03:40
26BELTim Merlier (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+03:43
27ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)+03:56
28GBRIan Field (GBR)Hargroves Cycles - Ridley RT+04:04
29SVKMartin Haring (SVK)+04:26
30SUILukas Winterberg (SUI)Dirtysox.ch+04:29
31SUILars Forster (SUI)Wheeler Ixs+04:46
32ESPIsmael Esteban Aguando (ESP)+05:10
33SUISeverin Sägesser (SUI)Schmid Velosport/ RC Gränichen+05:28
34USAJeremy Powers (USA)+05:29
35GERYannick Eckmann (GER)+06:45
36AUSChris Jongewaard (AUS)+07:00
37GBRLiam Killeen (GBR)+07:04
38AUSGarry Millburn (AUS)Trek Sram Champion System+07:13
39USATravis Livermon (USA)Mock Orange Bikes CX P/b VP Components+07:14
40CANAaron Schooler (CAN)Focus CX Team+07:14
41USAAllen Krughoff (USA)+07:39
42CANJeremy Martin (CAN)Louis Garneau-1 ronde
43USAAnthony Clark (USA)-1 ronde
44LUXChristian Helmig (LUX)-1 ronde
45CANMichael Van den Ham (CAN)Red Truck Garneau P/b Easton-1 ronde
46LUXGusty Bausch (LUX)-1 ronde
47DENKenneth Hansen (DEN)-2 rondes
48POLMariusz Gil (POL)Project Cross Racing-2 rondes
49GBRDavid Fletcher (GBR)-2 rondes
50NZLAngus Edmond (NZL)Malteni/niner-2 rondes
51CANCameron Jette (CAN)-2 rondes
52SWEMartin Eriksson (SWE)Cykloteket Racing Team-2 rondes
53NORFredrik Haraldseth (NOR)-2 rondes
54JAPHikaru Kosaka (JAP)-2 rondes
55JAPYu Takenouchi (JAP)-2 rondes
56USAJeremy Durrin (USA)-2 rondes
57CANMark McConnell (CAN)Hot Sauce CC-3 rondes
58AUTKarl Heinz Gollinger (AUT)Asvö Radleck Cycling-3 rondes
59AUTPhilipp Heigl (AUT)Gunsha - Kmc-3 rondes

Veldrijden Heren - U23 - 31 Januari 2016 - 11:00


1BELEli Iserbyt (BEL)Young Telenet-Fidea51:18
2CZEAdam Toupalik (CZE)Bkcp-Powerplus Cycling Team+00:01
3BELQuinten Hermans (BEL)+00:05
4BELThijs Aerts (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+00:11
5FRAClement Russo (FRA)Charvieu-Chavagneux+00:12
6ESPFelipe Orts Lloret (ESP)+00:15
7ITAGioele Bertolini (ITA)Selle Italia-Guerciotti+00:15
8NEDMartijn Budding (NED)+00:24
9NEDSieben Wouters (NED)+00:29
10BELDaan Soete (BEL)+01:07
11BELDaan Hoeyberghs (BEL)Bkcp - Corendon+01:17
12DENSimon Andreassen (DEN)+01:19
13USALogan Owen (USA)+01:22
14NEDJoris Nieuwenhuis (NED)+01:30
15ITANadir Colledani (ITA)+01:31
16SUIJohan Jacobs (SUI)+01:43
17BELNicolas Cleppe (BEL)+01:46
18USACurtis White (USA)+01:51
19NEDGosse Van Der Meer (NED)Habitat Pro Mtb Team+01:52
20ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)+02:05
21SUITimon Rüegg (SUI)MG Cycling / VC Steinmaur+02:17
22GERFelix Drumm (GER)Focus CX Elite Team+02:18
23FRALucas Dubau (FRA)+02:19
24FRAJoshua Dubau (FRA)+02:28
25FRAMathieu Morichon (FRA)+02:30
26GERYannick Gruner (GER)Stevens Racing Team - Cross+02:38
27USAAndrew Dillman (USA)+02:55
28BELYannick Peeters (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team+03:05
29NEDMaik Van Der Heijden (NED)+03:13
30CZEStepán Schubert (CZE)+03:25
31ITAStefano Sala (ITA)+03:44
32POLMarceli Boguslawski (POL)+04:00
33USAGrant Ellwood (USA)+04:04
34JAPToki Sawada (JAP)+04:07
35USATobin Ortenblad (USA)+04:20
36POLBartosz Mikler (POL)+04:44
37SVKSimon Vozár (SVK)+04:54
38GBRNicholas Barnes (GBR)Hargroves Cycles - Ridley RT+04:55
39SWEDavid Eriksson (SWE)+05:05
40SVKMatej Ulik (SVK)Tatran L.osada+05:13
41SWEHenrik Jansson (SWE)+05:17
42AUSChristopher Aitken (AUS)+05:29
43USAScott Smith (USA)+05:41
44GERMax Lindenau (GER)+05:49
45AUSNicholas Smith (AUS)+05:50
46SVKOndrej Glajza (SVK)+05:59
47CZEAdrian Sírek (CZE)+06:02
48NOROla Jorde (NOR)+06:07
49CANTrevor O'Donnell (CAN)+07:16
50LUXLuc Turchi (LUX)+07:27
51CANIsaac Niles (CAN)+07:45
52LATDavis Persevics (LAT)-3 rondes

Medailles

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden