De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Superprestige - Diegem - 2015/2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2015/2016

Superprestige - Diegem 2015/2016

BelgiëBelgië - 27 December 2015

Klassement Superprestige 2015/2016


Veldrijden Heren-Elite - 27 December 2015


1NEDMathieu van der Poel (NED)BKCP - Corendon59:06
2BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team
3NEDLars van der Haar (NED)Giant-Alpecin00:02
4BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team00:25
5BELLaurens Sweeck (BEL)Corendon - KwadrO00:28
6BELSven Nys (BEL)Crelan - AA Drink Team00:33
7BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team00:44
8NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Cycling Team00:44
9GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP - Corendon00:45
10BELWout Van Aert (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team00:50
11SUIJulien Taramarcaz (SUI)Corendon - KwadrO00:53
12BELTim Merlier (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team00:55
13CZEMichael Boros (CZE)BKCP - Corendon01:02
14FRAClément Venturini (FRA)COFIDIS SOLUTIONS CREDITS01:09
15BELGianni Vermeersch (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team01:14
16BELDiether Sweeck (BEL)ERA - MURPROTEC01:33
17CZERadomír Simunek Jr. (CZE)Corendon - KwadrO01:54
18BELToon Aerts (BEL)Telenet Fidea Cycling Team02:04
19BELJoeri Adams (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team02:09
20NEDNiels Wubben (NED)WWV02
21NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development Team02:26
22NEDThijs Van Amerongen (NED)Telenet Fidea Cycling Team02:26
23FRASteve Chainel (FRA)e.c.Stéphanois02:44
24GERMarcel Meisen (GER)Kuota-Lotto03:16
25BELRob Peeters (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team03:27
26NEDDavid van der Poel (NED)BKCP - Corendon03:28
27GERSascha Weber (GER)Champion System04:02
28BELKevin Cant (BEL)ERA - MURPROTEC04:05
29BELSven Vanthourenhout (BEL)Crelan - AA Drink Team04:05
30BELVincent Baestaens (BEL)BKCP - Corendon04:18
31SUISeverin Sägesser (SUI)Schmid Velosport/ RC Gränichen04:50
32ESPIsmael Esteban Aguando (ESP)05:09
33BELDave De Cleyn (BEL)Cycling Team Zemst05:34
34CANMichael Van den Ham (CAN)Red Truck Garneau p/b Easton05:49
35USATravis Livermon (USA)Mock Orange Bikes CX p/b VP Components06:34
36CANJeremy Martin (CAN)Louis Garneau+1 ronde
37AUSGarry Millburn (AUS)Trek SRAM Champion System
38BELNiels Koyen (BEL)Bike Experience Cycling Team
39CANAaron Schooler (CAN)Focus CX Team
40SUIFabian Orbits (SUI)+2 rondes
41SWEMartin Eriksson (SWE)Cykloteket Racing Team
42GERUlrich Theobald (GER)
43USARobert Marion (USA)
44BELEdwin De Wit (BEL)RENO SYSTEMS CYCLING TEAM
45ITALorenzo Samparisi (ITA)Selle SMP Focus Dama - Tirano
46ITANicolas Samparisi (ITA)Selle SMP Focus Dama - Tirano
47FRAChristophe Cavazzana (FRA)ESSEYNOD+3 rondes
48CANMark McConnell (CAN)HOT SAUCE CC
49FRAGilles Tesserre (FRA)
50BELJens Vandekinderen (BEL)KALAS-NOFF+4 rondes
51ESPDaniel Ania Gonzalez (ESP)
52JAPShinya Ikemoto (JAP)Frieten
53JAPShintaro Nakama (JAP)Frieten
54NEDRaoul Poortvliet (NED)+5 rondes
55BELKenny Dehaes (BEL)
56FRAFlorent Ligney (FRA)+6 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden