De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Lignières-en-Berry - 2015/2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015/2016

Lignières-en-Berry

Wereldbeker - Heren Elite - Lignières-en-Berry 2015/2016

FrankrijkFrankrijk - 17 Januari 2016

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2015/2016


Veldrijden Heren-Elite - 17 Januari 2016


1NEDMathieu van der Poel (NED)Bkcp - Corendon1:00:50
2BELWout Van Aert (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team+00:13
3NEDLars van der Haar (NED)Giant-Alpecin+00:17
4BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+00:45
5BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+00:56
6BELLaurens Sweeck (BEL)Corendon - Kwadro+01:01
7BELSven Nys (BEL)Crelan - AA Drink Team+01:03
8BELGianni Vermeersch (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+01:10
9FRAClément Venturini (FRA)Cofidis Solutions Credits+01:10
10BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+01:26
11BELToon Aerts (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+01:42
12BELTim Merlier (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+01:57
13NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Cycling Team+01:57
14NEDDavid van der Poel (NED)Bkcp - Corendon+01:58
15BELJim Aernouts (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+02:20
16BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+02:31
17BELDiether Sweeck (BEL)Era - Murprotec+02:36
18GERMarcel Meisen (GER)Kuota-Lotto+02:40
19BELDieter Vanthourenhout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+02:45
20SUISimon Zahner (SUI)Ekz Racing Team+02:49
21NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development Team+02:56
22NEDThijs Van Amerongen (NED)Telenet Fidea Cycling Team+03:01
23USAJeremy Powers (USA)+03:09
24BELVincent Baestaens (BEL)Bkcp - Corendon+03:13
25BELRob Peeters (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team+03:15
26GERSascha Weber (GER)Champion System+03:16
27SUILukas Flückiger (SUI)BMC Racing Team+03:19
28NEDTwan Van Den Brand (NED)Cyclingteam Jo Piels+03:40
29FRAFrancis Mourey (FRA)équipe Fdj+03:59
30ESPIsmael Esteban Aguando (ESP)+04:03
31ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)+04:05
32FRAMiguel Martinez (FRA)+04:12
33SUISeverin Sägesser (SUI)Schmid Velosport/ RC Gränichen+04:36
34SUILukas Winterberg (SUI)Dirtysox.ch+04:39
35SUIJulien Taramarcaz (SUI)Corendon - Kwadro+04:42
36CZEMichael Boros (CZE)Bkcp - Corendon+04:49
37NEDNiels Wubben (NED)Wwv+05:06
38GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp - Corendon+05:11
39GBRIan Field (GBR)Hargroves Cycles - Ridley RT+05:14
40BELJens Vandekinderen (BEL)Kalas-Noff+05:16
41ITACristian Cominelli (ITA)+05:19
42FRAAlois Falenta (FRA)Ucg+05:28
43ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)+05:29
44ITANicolas Samparisi (ITA)Selle SMP Focus Dama - Tirano+05:32
45CANMichael Van den Ham (CAN)Red Truck Garneau P/b Easton+05:33
46SUIAndreas Moser (SUI)Zaunteam Mittelland+05:49
47AUSGarry Millburn (AUS)Trek Sram Champion System+06:24
48FRAJulien Roussel (FRA)+06:34
49FRALudovic Renard (FRA)+06:46
50ITALorenzo Samparisi (ITA)Selle SMP Focus Dama - Tirano-1 ronde
51CANAaron Schooler (CAN)Focus CX Team-1 ronde
52ESPIñigo Gomez Elorriaga (ESP)-1 ronde
53CANMark McConnell (CAN)Hot Sauce CC-1 ronde
54ESPAsier Arregi Dominguez (ESP)-1 ronde
55CZEMatej Lasak (CZE)Max Cursor-2 rondes
56JAPYu Takenouchi (JAP)-2 rondes
57CZEMichal Malik (CZE)-2 rondes
58AUTPhilipp Heigl (AUT)Gunsha - Kmc-3 rondes
59GERWolfram Kurschat (GER)-3 rondes

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden