De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Euroleague Dames - 2017/2018 - Home

Basketbal - Euroleague Dames - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Atomeromu KSC Szekszard
  • Avenida Salamanca
  • Beretta Famila Schio
  • Bourges Tango
  • Castors Braine
  • CCC Polkowice
  • Dynamo Kursk
  • Fenerbahçe SK Istanbul
  • Galatasaray SK Istanbul
  • Lattes Montpellier
  • Nadezhda Orenburg
  • Piestanské Cajky
  • Sopron Basket
  • TS Wisla Krakow
  • UMMC Ekaterinburg
  • USK Praha
  • Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole
  • Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa

Home

Euroleague Dames - Home

Kwalificatierondes (26/09/2017 - 03/10/2017)

26 September 2017
18h00Piestanské Cajky (SVK)Piestanské Cajky46 - 71CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
18h00Atomeromu KSC Szekszard (HUN)Atomeromu KSC Szekszard80 - 79Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA)
29 September 2017
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice76 - 60Piestanské CajkyPiestanské Cajky (SVK)
3 Oktober 2017
20h00Lattes Montpellier (FRA)Lattes Montpellier86 - 71Atomeromu KSC SzekszardAtomeromu KSC Szekszard (HUN)

Detail van de uitslagen


Groep A (11/10/2017 - 31/01/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Dynamo Kursk (RUS)8440364298+66
2Sopron Basket (HUN)7431302286+16
3Galatasaray SK Istanbul (TUR)7431283292-9
4Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)6422287297-10
5USK Praha (CZE)6422301318-17
6Bourges Tango (FRA)5413277275+2
7CCC Polkowice (POL)5413267276-9
8Castors Braine (BEL)4404276315-39
11 Oktober 2017
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket72 - 55Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
18h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk84 - 68Castors BraineCastors Braine (BEL)
19h00USK Praha (CZE)USK Praha64 - 61Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole65 - 60CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
18 Oktober 2017
18h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk83 - 68Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
18h30Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul82 - 77USK PrahaUSK Praha (CZE)
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice70 - 73Sopron BasketSopron Basket (HUN)
20h30Castors Braine (BEL)Castors Braine66 - 78Bourges TangoBourges Tango (FRA)
25 Oktober 2017
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket74 - 88Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
19h00USK Praha (CZE)USK Praha72 - 66CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
20h00Bourges Tango (FRA)Bourges Tango72 - 74Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole81 - 71Castors BraineCastors Braine (BEL)
1 November 2017
17h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk109 - 88USK PrahaUSK Praha (CZE)
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice71 - 66Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole73 - 83Sopron BasketSopron Basket (HUN)
20h30Castors Braine (BEL)Castors Braine71 - 72Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
22 November 2017
17h30Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul - CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket - Castors BraineCastors Braine (BEL)
19h00USK Praha (CZE)USK Praha - Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango - Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
29 November 2017
17h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk - Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket - USK PrahaUSK Praha (CZE)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole - Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h30Castors Braine (BEL)Castors Braine - CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
6 December 2017
17h30Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul - Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
19h00USK Praha (CZE)USK Praha - Castors BraineCastors Braine (BEL)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango - Sopron BasketSopron Basket (HUN)
21h30CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice - Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
13 December 2017
17h30Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul - Sopron BasketSopron Basket (HUN)
17h30CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice - Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango - USK PrahaUSK Praha (CZE)
20h30Castors Braine (BEL)Castors Braine - Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
20 December 2017
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket - CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
19h00USK Praha (CZE)USK Praha - Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole - Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango - Castors BraineCastors Braine (BEL)
3 Januari 2018
17h30Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul - Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h30Castors Braine (BEL)Castors Braine - Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
21h30CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice - USK PrahaUSK Praha (CZE)
4 Januari 2018
17h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk - Sopron BasketSopron Basket (HUN)
10 Januari 2018
17h30Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul - Castors BraineCastors Braine (BEL)
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket - Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
19h00USK Praha (CZE)USK Praha - Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango - CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
17 Januari 2018
17h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk - Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole - USK PrahaUSK Praha (CZE)
20h30Castors Braine (BEL)Castors Braine - Sopron BasketSopron Basket (HUN)
21h30CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice - Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
24 Januari 2018
17h30Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul - Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
19h00USK Praha (CZE)USK Praha - Sopron BasketSopron Basket (HUN)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango - Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
21h30CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice - Castors BraineCastors Braine (BEL)
31 Januari 2018
17h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk - CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket - Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole - Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
20h30Castors Braine (BEL)Castors Braine - USK PrahaUSK Praha (CZE)

Detail van de uitslagen


Groep B (11/10/2017 - 31/01/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Avenida Salamanca (ESP)7431244201+43
2Beretta Famila Schio (ITA)7431276234+42
3Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)7431284261+23
4Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)7431268257+11
5UMMC Ekaterinburg (RUS)6422272267+5
6Nadezhda Orenburg (RUS)5413239277-38
7Lattes Montpellier (FRA)5413229292-63
8TS Wisla Krakow (POL)4404255278-23
11 Oktober 2017
16h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg79 - 68TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
18h30Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa67 - 64Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
19h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul67 - 61Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca64 - 34Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA)
18 Oktober 2017
19h00TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow58 - 63Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
20h00Lattes Montpellier (FRA)Lattes Montpellier56 - 80Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca56 - 43UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
19 Oktober 2017
20h30Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio62 - 49Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
25 Oktober 2017
16h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg46 - 76Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
17h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul79 - 63Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA)
18h30Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa70 - 79UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca62 - 57TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
1 November 2017
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg71 - 73Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
18h00Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca62 - 67Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)
19h00TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow72 - 74Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
20h00Lattes Montpellier (FRA)Lattes Montpellier76 - 69Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
22 November 2017
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg - UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
18h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul - Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
18h00Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa - TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
23 November 2017
20h30Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio - Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA)
29 November 2017
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg - Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
18h00Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa - Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
19h00TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow - Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca - Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
6 December 2017
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg - Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA)
18h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul - TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
7 December 2017
20h30Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio - Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
13 December 2017
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg - Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
19h00TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow - UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
14 December 2017
20h30Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio - Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)
21h30Lattes Montpellier (FRA)Lattes Montpellier - Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
20 December 2017
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg - TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg - Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
18h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul - Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
18h00Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa - Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA)
3 Januari 2018
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)
19h00TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow - Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
21h30Lattes Montpellier (FRA)Lattes Montpellier - Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
4 Januari 2018
20h30Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio - Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
10 Januari 2018
18h00Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa - Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
18h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul - UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
11 Januari 2018
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg - Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA)
20h30Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio - TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
17 Januari 2018
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg - Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
19h00TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow - Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca - Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
21h30Lattes Montpellier (FRA)Lattes Montpellier - Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
24 Januari 2018
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg - Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
18h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul - Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)
25 Januari 2018
20h30Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio - UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
21h30Lattes Montpellier (FRA)Lattes Montpellier - TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
31 Januari 2018
16h30Lattes Montpellier (FRA)Lattes Montpellier - UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
18h00Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa - Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
19h00TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow - Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca - Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Rusland - Ekaterinburg - 07/03/2018 - 16/04/2018)



Kwartfinales (07/03/2018)

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden