De site voor alle sporten

Menu
Dynamo Kursk

Basketbal - Dynamo Kursk (Dames)

RuslandRusland - Kursk

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Dynamo Kursk - Uitslagen

Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Playoffs - 2017/2018

1 April 2018 - 15h00
Kwartfinales
MBA MoscowMBA Moscow51 - 96Dynamo KurskDynamo Kursk
4 April 2018 - 18h00
Kwartfinales
Dynamo KurskDynamo Kursk84 - 60MBA MoscowMBA Moscow
10 April 2018 - 18h00
Halve Finale
Dynamo KurskDynamo Kursk100 - 55Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg
13 April 2018 - 16h00
Halve Finale
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg83 - 88Dynamo KurskDynamo Kursk
27 April 2018 - 16h00
Finale
UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg74 - 64Dynamo KurskDynamo Kursk
29 April 2018 - 14h00
Finale
UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg82 - 69Dynamo KurskDynamo Kursk
2 Mei 2018 - 17h00
Finale
Dynamo KurskDynamo Kursk91 - 94UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg

Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Regulier Seizoen - 2017/2018

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
2de392019117411282+459
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
2de2010100898623+275
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
1ste191091843659+184
1 Oktober 2017 - 17h00
Oktober 2017
Dynamo Kursk (3)Dynamo Kursk90 - 58Kazanochka KazanKazanochka Kazan (7)
8 Oktober 2017 - 09h00
Oktober 2017
Dynamo Novosibirsk (5)Dynamo Novosibirsk50 - 84Dynamo KurskDynamo Kursk (3)
21 Oktober 2017 - 17h00
Oktober 2017
Inventa Kursk (4)Inventa Kursk60 - 85Dynamo KurskDynamo Kursk (3)
29 Oktober 2017 - 13h00
Oktober 2017
Nadezhda Orenburg (2)Nadezhda Orenburg60 - 74Dynamo KurskDynamo Kursk (3)
5 November 2017 - 10h00
November 2017
Enisey Krasnoyarsk (7)Enisey Krasnoyarsk74 - 90Dynamo KurskDynamo Kursk (2)
19 November 2017 - 14h00
November 2017
Spartak MR Vidnoje (10)Spartak MR Vidnoje71 - 95Dynamo KurskDynamo Kursk (2)
26 November 2017 - 16h00
November 2017
Dynamo Kursk (2)Dynamo Kursk83 - 59MBA MoscowMBA Moscow (8)
2 December 2017 - 16h00
December 2017
Dynamo Kursk (2)Dynamo Kursk92 - 66Dynamo MoscowDynamo Moscow (8)
17 December 2017 - 16h00
December 2017
Dynamo Kursk (2)Dynamo Kursk77 - 68UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (1)
7 Januari 2018 - 11h00
Januari 2018
Dynamo Kursk (2)Dynamo Kursk100 - 40Spartak NoginskSpartak Noginsk (11)
13 Januari 2018 - 15h00
Januari 2018
Kazanochka Kazan (4)Kazanochka Kazan46 - 72Dynamo KurskDynamo Kursk (2)
20 Januari 2018 - 16h00
Januari 2018
Dynamo Kursk (2)Dynamo Kursk97 - 57Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk (8)
18 Februari 2018 - 16h00
Februari 2018
Dynamo Kursk (2)Dynamo Kursk84 - 74Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
21 Februari 2018 - 17h00
Februari 2018
Dynamo Kursk (2)Dynamo Kursk78 - 63Inventa KurskInventa Kursk (6)
23 Februari 2018 - 16h00
Februari 2018
Dynamo Kursk (2)Dynamo Kursk103 - 80Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk (4)
3 Maart 2018 - 16h00
Maart 2018
Dynamo Kursk (2)Dynamo Kursk94 - 58Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje (5)
10 Maart 2018 - 16h00
Maart 2018
MBA Moscow (6)MBA Moscow72 - 101Dynamo KurskDynamo Kursk (2)
13 Maart 2018 - 16h00
Maart 2018
Dynamo Moscow (9)Dynamo Moscow69 - 96Dynamo KurskDynamo Kursk (2)
20 Maart 2018 - 15h00
Maart 2018
Spartak Noginsk (11)Spartak Noginsk55 - 84Dynamo KurskDynamo Kursk (2)
24 Maart 2018 - 13h00
Maart 2018
UMMC Ekaterinburg (1)UMMC Ekaterinburg102 - 62Dynamo KurskDynamo Kursk (2)

Euroleague Dames - Finaleronde - 2017/2018

28 Februari 2018 - 17h00
Kwartfinales
Dynamo KurskDynamo Kursk73 - 61Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
7 Maart 2018 - 20h30
Kwartfinales
Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio60 - 73Dynamo KurskDynamo Kursk
20 April 2018 - 17h00
Halve Finale
UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg84 - 77Dynamo KurskDynamo Kursk
22 April 2018 - 17h00
Om 3e/4e plaats
Dynamo KurskDynamo Kursk87 - 82Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)

Euroleague Dames - Groep A - 2017/2018

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
1ste28141401218922+296
11 Oktober 2017 - 18h00
Groep A
Dynamo Kursk (1)Dynamo Kursk84 - 68Castors BraineCastors Braine (BEL) (8)
18 Oktober 2017 - 18h00
Groep A
Dynamo Kursk (1)Dynamo Kursk83 - 68Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) (6)
25 Oktober 2017 - 18h00
Groep A
Sopron Basket (HUN) (2)Sopron Basket74 - 88Dynamo KurskDynamo Kursk (1)
1 November 2017 - 17h00
Groep A
Dynamo Kursk (1)Dynamo Kursk109 - 88USK PrahaUSK Praha (CZE) (3)
22 November 2017 - 20h00
Groep A
Bourges Tango (FRA) (4)Bourges Tango65 - 76Dynamo KurskDynamo Kursk (1)
29 November 2017 - 17h00
Groep A
Dynamo Kursk (1)Dynamo Kursk102 - 45Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR) (5)
6 December 2017 - 19h00
Groep A
CCC Polkowice (POL) (7)CCC Polkowice70 - 98Dynamo KurskDynamo Kursk (1)
13 December 2017 - 20h30
Groep A
Castors Braine (BEL) (8)Castors Braine60 - 72Dynamo KurskDynamo Kursk (1)
20 December 2017 - 20h00
Groep A
Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) (6)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole57 - 63Dynamo KurskDynamo Kursk (1)
4 Januari 2018 - 17h00
Groep A
Dynamo Kursk (1)Dynamo Kursk86 - 68Sopron BasketSopron Basket (HUN) (2)
10 Januari 2018 - 19h00
Groep A
USK Praha (CZE) (3)USK Praha56 - 88Dynamo KurskDynamo Kursk (1)
17 Januari 2018 - 17h00
Groep A
Dynamo Kursk (1)Dynamo Kursk94 - 63Bourges TangoBourges Tango (FRA) (4)
24 Januari 2018 - 17h30
Groep A
Galatasaray SK Istanbul (TUR) (5)Galatasaray SK Istanbul67 - 92Dynamo KurskDynamo Kursk (1)
31 Januari 2018 - 17h00
Groep A
Dynamo Kursk (1)Dynamo Kursk83 - 73CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL) (7)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden