De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Euroleague Dames - 2016/2017 - Home

Basketbal - Euroleague Dames - 2016/2017 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Avenida Salamanca
  • Beretta Famila Schio
  • Bourges Tango
  • CCC Polkowice
  • Dynamo Kursk
  • Fenerbahçe SK Istanbul
  • Hatay Belediye
  • Lattes Montpellier
  • Mersin BB
  • Nadezhda Orenburg
  • Sopron Basket
  • TS Wisla Krakow
  • UMMC Ekaterinburg
  • Uni Györ
  • USK Praha
  • Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole

Home

Euroleague Dames - Home

WinnaarDynamo KurskDynamo Kursk

 
 

Groep A (26/10/2016 - 22/02/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Dynamo Kursk (RUS)28141401096856+240
2Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)25141131010916+94
3USK Praha (CZE)2314951023902+121
4Beretta Famila Schio (ITA)2114771012929+83
5Lattes Montpellier (FRA)211477869917-48
6TS Wisla Krakow (POL)1914599501009-59
7Mersin BB (TUR)16142129061044-138
8Uni Györ (HUN)15141137831076-293
26 Oktober 2016
17h30Mersin BB (TUR)Mersin BB68 - 74Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA)
19h30TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow61 - 67Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
27 Oktober 2016
18h00Uni Györ (HUN)Uni Györ51 - 90USK PrahaUSK Praha (CZE)
20h30Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio73 - 75 verlengingenFenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
2 November 2016
16h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul69 - 63Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA)
17h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk73 - 67Mersin BBMersin BB (TUR)
19h15USK Praha (CZE)USK Praha84 - 63TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
3 November 2016
20h30Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio77 - 65Uni GyörUni Györ (HUN)
9 November 2016
16h30Mersin BB (TUR)Mersin BB69 - 75USK PrahaUSK Praha (CZE)
19h00TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow75 - 76Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
20h00Lattes Montpellier (FRA)Lattes Montpellier50 - 88Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
10 November 2016
18h00Uni Györ (HUN)Uni Györ64 - 66Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
30 November 2016
16h30Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul69 - 72Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
18h55USK Praha (CZE)USK Praha61 - 59Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA)
1 December 2016
18h00Uni Györ (HUN)Uni Györ61 - 91TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
20h30Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio71 - 64Mersin BBMersin BB (TUR)
7 December 2016
16h30Mersin BB (TUR)Mersin BB65 - 74Uni GyörUni Györ (HUN)
17h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk69 - 66USK PrahaUSK Praha (CZE)
19h00TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow64 - 72Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
20h00Lattes Montpellier (FRA)Lattes Montpellier69 - 66Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
14 December 2016
18h00Uni Györ (HUN)Uni Györ58 - 65Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA)
18h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul75 - 71USK PrahaUSK Praha (CZE)
19h00TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow59 - 56Mersin BBMersin BB (TUR)
20h30Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio75 - 79Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
4 Januari 2017
15h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk90 - 55Uni GyörUni Györ (HUN)
16h30Mersin BB (TUR)Mersin BB73 - 89Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
18h45USK Praha (CZE)USK Praha74 - 73Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
20h00Lattes Montpellier (FRA)Lattes Montpellier74 - 68TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
11 Januari 2017
17h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk96 - 59TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
18h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul77 - 64Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
19h00USK Praha (CZE)USK Praha83 - 56Uni GyörUni Györ (HUN)
20h00Lattes Montpellier (FRA)Lattes Montpellier76 - 63Mersin BBMersin BB (TUR)
18 Januari 2017
16h30Mersin BB (TUR)Mersin BB70 - 84Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
19h00TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow70 - 90USK PrahaUSK Praha (CZE)
20h00Lattes Montpellier (FRA)Lattes Montpellier58 - 56Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
19 Januari 2017
18h00Uni Györ (HUN)Uni Györ46 - 91Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
25 Januari 2017
17h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk65 - 43Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA)
18h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul66 - 53Uni GyörUni Györ (HUN)
19h10USK Praha (CZE)USK Praha96 - 47Mersin BBMersin BB (TUR)
26 Januari 2017
20h30Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio80 - 54TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
1 Februari 2017
16h30Mersin BB (TUR)Mersin BB65 - 61Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
17h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk86 - 79Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
19h00TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow66 - 47Uni GyörUni Györ (HUN)
20h00Lattes Montpellier (FRA)Lattes Montpellier55 - 58USK PrahaUSK Praha (CZE)
8 Februari 2017
18h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul71 - 60TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
19h10USK Praha (CZE)USK Praha49 - 73Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
20h30Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio70 - 53Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA)
9 Februari 2017
18h00Uni Györ (HUN)Uni Györ54 - 73Mersin BBMersin BB (TUR)
15 Februari 2017
16h30Mersin BB (TUR)Mersin BB74 - 83TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
17h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk70 - 64Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
19h00USK Praha (CZE)USK Praha63 - 71Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
20h00Lattes Montpellier (FRA)Lattes Montpellier69 - 50Uni GyörUni Györ (HUN)
22 Februari 2017
15h30Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul75 - 52Mersin BBMersin BB (TUR)
18h00Uni Györ (HUN)Uni Györ49 - 84Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
20h00Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio71 - 63USK PrahaUSK Praha (CZE)
20h00TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow77 - 61Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA)

Detail van de uitslagen


Groep B (26/10/2016 - 22/02/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1UMMC Ekaterinburg (RUS)27141311190900+290
2Nadezhda Orenburg (RUS)2414104934881+53
3Avenida Salamanca (ESP)211477999938+61
4Bourges Tango (FRA)211477909928-19
5Hatay Belediye (TUR)2114779121005-93
6Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)2014689691004-35
7Sopron Basket (HUN)18144109751087-112
8CCC Polkowice (POL)16142128631008-145
26 Oktober 2016
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice82 - 90 verlengingenSopron BasketSopron Basket (HUN)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole74 - 81Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca83 - 72UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
27 Oktober 2016
17h00Hatay Belediye (TUR)Hatay Belediye58 - 70Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
2 November 2016
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg58 - 48Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg82 - 61Sopron BasketSopron Basket (HUN)
20h00Bourges Tango (FRA)Bourges Tango65 - 60CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca92 - 62Hatay BelediyeHatay Belediye (TUR)
9 November 2016
16h00Hatay Belediye (TUR)Hatay Belediye64 - 73UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket77 - 69Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole69 - 68Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
20h15CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice46 - 70Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
30 November 2016
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg81 - 66Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca81 - 60CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
1 December 2016
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg65 - 57Sopron BasketSopron Basket (HUN)
16h00Hatay Belediye (TUR)Hatay Belediye76 - 81Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
7 December 2016
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket77 - 68Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice54 - 64Hatay BelediyeHatay Belediye (TUR)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole69 - 88UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango58 - 60Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
14 December 2016
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg59 - 88UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole75 - 55CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca63 - 50Bourges TangoBourges Tango (FRA)
15 December 2016
18h00Hatay Belediye (TUR)Hatay Belediye74 - 66Sopron BasketSopron Basket (HUN)
4 Januari 2017
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket62 - 72Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca49 - 64Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango68 - 55Hatay BelediyeHatay Belediye (TUR)
5 Januari 2017
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice64 - 77UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
11 Januari 2017
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket76 - 64CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango63 - 42Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
12 Januari 2017
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg63 - 54Hatay BelediyeHatay Belediye (TUR)
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg74 - 68Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
18 Januari 2017
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket56 - 82UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice59 - 65Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole83 - 71Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
19 Januari 2017
16h00Hatay Belediye (TUR)Hatay Belediye68 - 64Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
25 Januari 2017
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg50 - 60CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg103 - 40Hatay BelediyeHatay Belediye (TUR)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca79 - 70Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango80 - 59Sopron BasketSopron Basket (HUN)
1 Februari 2017
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket69 - 89Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice71 - 75Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole71 - 72Hatay BelediyeHatay Belediye (TUR)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango63 - 97UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
7 Februari 2017
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg91 - 69Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
8 Februari 2017
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg69 - 61Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca84 - 67Sopron BasketSopron Basket (HUN)
9 Februari 2017
16h00Hatay Belediye (TUR)Hatay Belediye58 - 54CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
15 Februari 2017
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket95 - 98 verlengingenHatay BelediyeHatay Belediye (TUR)
20h15CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice77 - 68Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango69 - 63Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
16 Februari 2017
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg88 - 81Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
22 Februari 2017
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg94 - 57CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
15h30Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg65 - 62Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
15h30Hatay Belediye (TUR)Hatay Belediye69 - 51Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole78 - 63Sopron BasketSopron Basket (HUN)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Rusland - Ekaterinburg - 07/03/2017 - 16/04/2017)


Kwartfinales (15/03/2017)
7 Maart 2017
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg80 - 57USK PrahaUSK Praha (CZE)
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg92 - 47Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
17h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk76 - 71Bourges TangoBourges Tango (FRA)
18h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul78 - 68Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
10 Maart 2017
19h00USK Praha (CZE)USK Praha64 - 55Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
19h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango92 - 104Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
20h30Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio67 - 102UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca76 - 66Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
15 Maart 2017
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg57 - 70USK PrahaUSK Praha (CZE)
18h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul87 - 80Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)

Halve Finale (14/04/2017)
14 April 2017
16h00 in EkaterinburgFenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul70 - 61UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
18h30 in EkaterinburgDynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk87 - 80 verlengingen (77-77,10-3)USK PrahaUSK Praha (CZE)

Om 3e/4e plaats (16/04/2017)
16 April 2017
13h30UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg68 - 63USK PrahaUSK Praha (CZE)

Finale (16/04/2017)
16 April 2017
16h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk77 - 63Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden