De site voor alle sporten

Menu
Nadezhda Orenburg

Basketbal - Nadezhda Orenburg (Dames)

RuslandRusland - Orenburg

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Nadezhda Orenburg - Uitslagen

Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Playoffs - 2017/2018

1 April 2018 - 15h00
Kwartfinales
Kazanochka KazanKazanochka Kazan60 - 90Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg
4 April 2018 - 16h00
Kwartfinales
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg65 - 59Kazanochka KazanKazanochka Kazan
10 April 2018 - 18h00
Halve Finale
Dynamo KurskDynamo Kursk100 - 55Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg
13 April 2018 - 16h00
Halve Finale
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg83 - 88Dynamo KurskDynamo Kursk
24 April 2018 - 16h00
Om 3e/4e plaats
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg109 - 70Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk
25 April 2018 - 16h00
Om 3e/4e plaats
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg78 - 65Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk
28 April 2018 - 14h00
Om 3e/4e plaats
Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk81 - 83Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg

Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Regulier Seizoen - 2017/2018

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
3de342014614851259+226
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
3de181082727590+137
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
3de161064758669+89
1 Oktober 2017 - 14h00
Oktober 2017
Nadezhda Orenburg (2)Nadezhda Orenburg59 - 42Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk (10)
4 Oktober 2017 - 16h00
Oktober 2017
Nadezhda Orenburg (2)Nadezhda Orenburg84 - 52Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje (8)
8 Oktober 2017 - 17h00
Oktober 2017
MBA Moscow (9)MBA Moscow58 - 82Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (2)
15 Oktober 2017 - 18h30
Oktober 2017
Dynamo Moscow (6)Dynamo Moscow69 - 84Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (2)
29 Oktober 2017 - 13h00
Oktober 2017
Nadezhda Orenburg (2)Nadezhda Orenburg60 - 74Dynamo KurskDynamo Kursk (3)
4 November 2017 - 16h00
November 2017
Kazanochka Kazan (5)Kazanochka Kazan59 - 66Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
19 November 2017 - 08h00
November 2017
Dynamo Novosibirsk (6)Dynamo Novosibirsk67 - 62Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
2 December 2017 - 13h00
December 2017
UMMC Ekaterinburg (1)UMMC Ekaterinburg75 - 50Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
17 December 2017 - 13h00
December 2017
Inventa Kursk (9)Inventa Kursk59 - 93Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
22 December 2017 - 15h00
December 2017
Spartak Noginsk (11)Spartak Noginsk66 - 94Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
14 Januari 2018 - 14h00
Januari 2018
Spartak MR Vidnoje (7)Spartak MR Vidnoje56 - 80Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
21 Januari 2018 - 13h00
Januari 2018
Nadezhda Orenburg (3)Nadezhda Orenburg82 - 63MBA MoscowMBA Moscow (5)
28 Januari 2018 - 13h00
Januari 2018
Nadezhda Orenburg (3)Nadezhda Orenburg70 - 55Dynamo MoscowDynamo Moscow (10)
18 Februari 2018 - 16h00
Februari 2018
Dynamo Kursk (2)Dynamo Kursk84 - 74Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
21 Februari 2018 - 15h00
Februari 2018
Nadezhda Orenburg (3)Nadezhda Orenburg83 - 64Spartak NoginskSpartak Noginsk (11)
25 Februari 2018 - 13h00
Februari 2018
Nadezhda Orenburg (3)Nadezhda Orenburg75 - 45Kazanochka KazanKazanochka Kazan (9)
4 Maart 2018 - 13h00
Maart 2018
Nadezhda Orenburg (3)Nadezhda Orenburg78 - 55Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk (10)
15 Maart 2018 - 12h00
Maart 2018
Enisey Krasnoyarsk (4)Enisey Krasnoyarsk76 - 73Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
18 Maart 2018 - 13h00
Maart 2018
Nadezhda Orenburg (3)Nadezhda Orenburg64 - 79UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (1)
25 Maart 2018 - 14h00
Maart 2018
Nadezhda Orenburg (3)Nadezhda Orenburg72 - 61Inventa KurskInventa Kursk (8)

Eurocup Dames - Finaleronde - 2017/2018

1 Maart 2018 - 15h00
Kwartfinales
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg68 - 85Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
8 Maart 2018 - 20h50
Kwartfinales
Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca91 - 72Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg

Euroleague Dames - Groep B - 2017/2018

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
7de18144109351017-82
11 Oktober 2017 - 19h00
Groep B
Fenerbahçe SK Istanbul (TUR) (3)Fenerbahçe SK Istanbul67 - 61Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (7)
18 Oktober 2017 - 19h00
Groep B
TS Wisla Krakow (POL) (6)TS Wisla Krakow58 - 63Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (7)
25 Oktober 2017 - 16h00
Groep B
Nadezhda Orenburg (7)Nadezhda Orenburg46 - 76Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA) (4)
1 November 2017 - 20h00
Groep B
Lattes Montpellier (FRA) (8)Lattes Montpellier76 - 69Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (7)
22 November 2017 - 15h00
Groep B
Nadezhda Orenburg (7)Nadezhda Orenburg54 - 64UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS) (2)
29 November 2017 - 20h30
Groep B
Avenida Salamanca (ESP) (5)Avenida Salamanca67 - 58Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (7)
6 December 2017 - 15h00
Groep B
Nadezhda Orenburg (7)Nadezhda Orenburg76 - 81Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR) (1)
13 December 2017 - 15h00
Groep B
Nadezhda Orenburg (7)Nadezhda Orenburg64 - 66Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR) (3)
20 December 2017 - 15h00
Groep B
Nadezhda Orenburg (7)Nadezhda Orenburg67 - 61TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL) (6)
4 Januari 2018 - 20h30
Groep B
Beretta Famila Schio (ITA) (4)Beretta Famila Schio78 - 64Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (7)
11 Januari 2018 - 15h00
Groep B
Nadezhda Orenburg (7)Nadezhda Orenburg100 - 56Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA) (8)
17 Januari 2018 - 15h00
Groep B
UMMC Ekaterinburg (RUS) (2)UMMC Ekaterinburg96 - 53Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (7)
24 Januari 2018 - 15h00
Groep B
Nadezhda Orenburg (7)Nadezhda Orenburg89 - 78Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP) (5)
31 Januari 2018 - 16h30
Groep B
Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR) (1)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa93 - 71Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (7)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden