De site voor alle sporten

Menu
Nadezhda Orenburg

Basketbal - Nadezhda Orenburg (Dames)

RuslandRusland - Orenburg

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Nadezhda Orenburg - Uitslagen

Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
5de21106750+17
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
4de21106750+17
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
9de0000000
16 Oktober 2018 - 16h00
Oktober 2018
Nadezhda Orenburg (5)Nadezhda Orenburg67 - 50Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje (4)
21 Oktober 2018 - 14h00
Oktober 2018
Nadezhda Orenburg (5)Nadezhda Orenburg - Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk (3)
28 Oktober 2018 - 16h00
Oktober 2018
Nadezhda Orenburg (5)Nadezhda Orenburg - Dynamo KurskDynamo Kursk (2)
4 November 2018 - 15h00
November 2018
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg - Dynamo MoscowDynamo Moscow

Euroleague Dames - Groep A - 2018/2019

24 Oktober 2018 - 16h00
Groep A
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg - USK PrahaUSK Praha (CZE)
31 Oktober 2018 - 21h00
Groep A
Bourges Tango (FRA)Bourges Tango - Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg
7 November 2018 - 16h00
Groep A
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg - UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
28 November 2018 - 21h00
Groep A
Castors Braine (BEL)Castors Braine - Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg
5 December 2018 - 16h00
Groep A
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg - Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
12 December 2018 - 20h00
Groep A
CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice - Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg
19 December 2018 - 17h30
Groep A
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg - Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
9 Januari 2019 - 20h00
Groep A
USK Praha (CZE)USK Praha - Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg
16 Januari 2019 - 16h00
Groep A
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg - Bourges TangoBourges Tango (FRA)
23 Januari 2019 - 16h00
Groep A
UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg - Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg
30 Januari 2019 - 17h30
Groep A
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg - Castors BraineCastors Braine (BEL)
6 Februari 2019 - 21h00
Groep A
Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole - Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg
13 Februari 2019 - 17h30
Groep A
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg - CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
20 Februari 2019 - 21h30
Groep A
Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio - Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg

Euroleague Dames - Kwalificatierondes - 2018/2019

8 Oktober 2018 - 17h00
Kwalificatierondes
Çukurova BK (TUR)Çukurova BK58 - 60Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg
11 Oktober 2018 - 16h00
Kwalificatierondes
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg76 - 74Çukurova BKÇukurova BK (TUR)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden