De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Eurocup Dames - 2016/2017 - Home

Basketbal - Eurocup Dames - 2016/2017 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

Eurocup Dames - Home

WinnaarYakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa

 
 

Kwalificatieronde (05/10/2016 - 13/10/2016)

5 Oktober 2016
17h00Canik Belediyespor Samsun (TUR)Canik Belediyespor Samsun82 - 79Chevakata VologdaChevakata Vologda (RUS)
18h00PEAC Pécs (HUN)PEAC Pécs64 - 74Piestanské CajkyPiestanské Cajky (SVK)
18h00Basket Gdynia (POL)Basket Gdynia74 - 64BCF Elfic FribourgBCF Elfic Fribourg (SUI)
6 Oktober 2016
17h00Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa82 - 53Istanbul Üniversitesi SKIstanbul Üniversitesi SK (TUR)
18h00Cegledi EKK (HUN)Cegledi EKK94 - 72Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk (RUS)
19h30USC Freiburg (GER)USC Freiburg64 - 71FCBA Charleville-MézièresFCBA Charleville-Mézières (FRA)
19h30RUTRONIK Stars Keltern (GER)RUTRONIK Stars Keltern69 - 59Valosun KP BrnoValosun KP Brno (CZE)
20h30Amsterdam Angels (NED)Amsterdam Angels66 - 87Nantes RezéNantes Rezé (FRA)
12 Oktober 2016
18h00Valosun KP Brno (CZE)Valosun KP Brno55 - 73RUTRONIK Stars KelternRUTRONIK Stars Keltern (GER)
18h00Piestanské Cajky (SVK)Piestanské Cajky64 - 78PEAC PécsPEAC Pécs (HUN)
19h30BCF Elfic Fribourg (SUI)BCF Elfic Fribourg85 - 52Basket GdyniaBasket Gdynia (POL)
20h00Nantes Rezé (FRA)Nantes Rezé77 - 82Amsterdam AngelsAmsterdam Angels (NED)
20h00FCBA Charleville-Mézières (FRA)FCBA Charleville-Mézières80 - 57USC FreiburgUSC Freiburg (GER)
13 Oktober 2016
14h00Enisey Krasnoyarsk (RUS)Enisey Krasnoyarsk67 - 65Cegledi EKKCegledi EKK (HUN)
17h30Chevakata Vologda (RUS)Chevakata Vologda61 - 70Canik Belediyespor SamsunCanik Belediyespor Samsun (TUR)
17h30Istanbul Üniversitesi SK (TUR)Istanbul Üniversitesi SK68 - 57Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep A (26/10/2016 - 15/12/2016)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Maccabi Bnot Ashdod (ISR)11651434389+45
2Cegledi EKK (HUN)10642425382+43
3Spartak MR Vidnoje (RUS)8624383402-19
4Hoptrans-Sirenos Kaunas (LTU)7615387456-69
26 Oktober 2016
17h00Spartak MR Vidnoje (RUS)Spartak MR Vidnoje60 - 71Maccabi Bnot AshdodMaccabi Bnot Ashdod (ISR)
27 Oktober 2016
18h30Hoptrans-Sirenos Kaunas (LTU)Hoptrans-Sirenos Kaunas61 - 76Cegledi EKKCegledi EKK (HUN)
3 November 2016
18h00Cegledi EKK (HUN)Cegledi EKK62 - 50Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje (RUS)
18h00Maccabi Bnot Ashdod (ISR)Maccabi Bnot Ashdod84 - 65Hoptrans-Sirenos KaunasHoptrans-Sirenos Kaunas (LTU)
10 November 2016
18h00Maccabi Bnot Ashdod (ISR)Maccabi Bnot Ashdod63 - 59Cegledi EKKCegledi EKK (HUN)
18h30Hoptrans-Sirenos Kaunas (LTU)Hoptrans-Sirenos Kaunas68 - 79Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje (RUS)
1 December 2016
18h00Maccabi Bnot Ashdod (ISR)Maccabi Bnot Ashdod63 - 50Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje (RUS)
18h30Cegledi EKK (HUN)Cegledi EKK68 - 60Hoptrans-Sirenos KaunasHoptrans-Sirenos Kaunas (LTU)
8 December 2016
16h00Spartak MR Vidnoje (RUS)Spartak MR Vidnoje66 - 79Cegledi EKKCegledi EKK (HUN)
18h30Hoptrans-Sirenos Kaunas (LTU)Hoptrans-Sirenos Kaunas74 - 71Maccabi Bnot AshdodMaccabi Bnot Ashdod (ISR)
15 December 2016
16h00Spartak MR Vidnoje (RUS)Spartak MR Vidnoje78 - 59Hoptrans-Sirenos KaunasHoptrans-Sirenos Kaunas (LTU)
18h00Cegledi EKK (HUN)Cegledi EKK81 - 82Maccabi Bnot AshdodMaccabi Bnot Ashdod (ISR)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep B (26/10/2016 - 14/12/2016)

PloegPunGWWVDVDTDS
1AGÜ SK Kayzeri (TUR)12660444370+74
2PEAC Pécs (HUN)9633436391+45
3MBA Moscow (RUS)9633398436-38
4Pinkk Pécsi 424 (HUN)6606351432-81
26 Oktober 2016
17h00AGÜ SK Kayzeri (TUR)AGÜ SK Kayzeri65 - 47Pinkk Pécsi 424Pinkk Pécsi 424 (HUN)
27 Oktober 2016
18h00MBA Moscow (RUS)MBA Moscow73 - 69PEAC PécsPEAC Pécs (HUN)
2 November 2016
18h00PEAC Pécs (HUN)PEAC Pécs62 - 69AGÜ SK KayzeriAGÜ SK Kayzeri (TUR)
18h00Pinkk Pécsi 424 (HUN)Pinkk Pécsi 42465 - 71MBA MoscowMBA Moscow (RUS)
9 November 2016
18h00Pinkk Pécsi 424 (HUN)Pinkk Pécsi 42466 - 74PEAC PécsPEAC Pécs (HUN)
10 November 2016
17h00MBA Moscow (RUS)MBA Moscow57 - 71AGÜ SK KayzeriAGÜ SK Kayzeri (TUR)
30 November 2016
18h00Pinkk Pécsi 424 (HUN)Pinkk Pécsi 42462 - 84AGÜ SK KayzeriAGÜ SK Kayzeri (TUR)
18h00PEAC Pécs (HUN)PEAC Pécs87 - 61MBA MoscowMBA Moscow (RUS)
7 December 2016
16h00AGÜ SK Kayzeri (TUR)AGÜ SK Kayzeri74 - 73PEAC PécsPEAC Pécs (HUN)
8 December 2016
17h00MBA Moscow (RUS)MBA Moscow67 - 63Pinkk Pécsi 424Pinkk Pécsi 424 (HUN)
14 December 2016
16h00AGÜ SK Kayzeri (TUR)AGÜ SK Kayzeri81 - 69MBA MoscowMBA Moscow (RUS)
18h00PEAC Pécs (HUN)PEAC Pécs71 - 48Pinkk Pécsi 424Pinkk Pécsi 424 (HUN)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep C (26/10/2016 - 30/12/2016)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Galatasaray SK Istanbul (TUR)12660485377+108
2TTT Riga (LAT)10642461372+89
3Dynamo Novosibirsk (RUS)7615369424-55
4Canik Belediyespor Samsun (TUR)7615371513-142
26 Oktober 2016
14h00Dynamo Novosibirsk (RUS)Dynamo Novosibirsk89 - 70Canik Belediyespor SamsunCanik Belediyespor Samsun (TUR)
19h00Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul77 - 66TTT RigaTTT Riga (LAT)
3 November 2016
16h00Canik Belediyespor Samsun (TUR)Canik Belediyespor Samsun75 - 90Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
18h30TTT Riga (LAT)TTT Riga78 - 59Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk (RUS)
9 November 2016
13h00Dynamo Novosibirsk (RUS)Dynamo Novosibirsk58 - 73Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
10 November 2016
18h30TTT Riga (LAT)TTT Riga98 - 62Canik Belediyespor SamsunCanik Belediyespor Samsun (TUR)
1 December 2016
16h00Canik Belediyespor Samsun (TUR)Canik Belediyespor Samsun63 - 55Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk (RUS)
17h00TTT Riga (LAT)TTT Riga60 - 83Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
7 December 2016
13h00Dynamo Novosibirsk (RUS)Dynamo Novosibirsk56 - 65TTT RigaTTT Riga (LAT)
18h00Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul87 - 66Canik Belediyespor SamsunCanik Belediyespor Samsun (TUR)
14 December 2016
18h00Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul75 - 52Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk (RUS)
15 December 2016
16h00Canik Belediyespor Samsun (TUR)Canik Belediyespor Samsun35 - 94TTT RigaTTT Riga (LAT)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep D (26/10/2016 - 15/12/2016)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)12660441326+115
2Olympiacos Pireus (GRE)9633414406+8
3Good Angels Kosice (SVK)9633410404+6
4Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)6606338467-129
26 Oktober 2016
18h00Good Angels Kosice (SVK)Good Angels Kosice82 - 67Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)
27 Oktober 2016
17h00Olympiacos Pireus (GRE)Olympiacos Pireus53 - 55Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)
3 November 2016
16h00Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa70 - 46Good Angels KosiceGood Angels Kosice (SVK)
17h00Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)Aluinvent DVTK Miskolc60 - 61Olympiacos PireusOlympiacos Pireus (GRE)
9 November 2016
17h00Olympiacos Pireus (GRE)Olympiacos Pireus85 - 78 verlengingenGood Angels KosiceGood Angels Kosice (SVK)
10 November 2016
19h00Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)Aluinvent DVTK Miskolc53 - 71Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)
30 November 2016
17h00Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)Aluinvent DVTK Miskolc54 - 67Good Angels KosiceGood Angels Kosice (SVK)
1 December 2016
16h00Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa83 - 63Olympiacos PireusOlympiacos Pireus (GRE)
8 December 2016
17h00Olympiacos Pireus (GRE)Olympiacos Pireus93 - 58Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)
18h00Good Angels Kosice (SVK)Good Angels Kosice65 - 69Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)
15 December 2016
16h00Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa93 - 46Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)
18h00Good Angels Kosice (SVK)Good Angels Kosice72 - 59Olympiacos PireusOlympiacos Pireus (GRE)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep E (26/10/2016 - 15/12/2016)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Virtus Eirene Ragusa (ITA)11651363300+63
2Nymburk (CZE)10642364329+35
3Nantes Rezé (FRA)9633373364+9
4Belfius Namur (BEL)6606298405-107
26 Oktober 2016
20h30Belfius Namur (BEL)Belfius Namur43 - 64Virtus Eirene RagusaVirtus Eirene Ragusa (ITA)
27 Oktober 2016
20h00Nantes Rezé (FRA)Nantes Rezé72 - 62NymburkNymburk (CZE)
3 November 2016
18h30Nymburk (CZE)Nymburk70 - 41Belfius NamurBelfius Namur (BEL)
20h30Virtus Eirene Ragusa (ITA)Virtus Eirene Ragusa67 - 50Nantes RezéNantes Rezé (FRA)
9 November 2016
20h00Nantes Rezé (FRA)Nantes Rezé74 - 52Belfius NamurBelfius Namur (BEL)
20h30Virtus Eirene Ragusa (ITA)Virtus Eirene Ragusa50 - 52NymburkNymburk (CZE)
1 December 2016
18h30Nymburk (CZE)Nymburk66 - 54Nantes RezéNantes Rezé (FRA)
20h30Virtus Eirene Ragusa (ITA)Virtus Eirene Ragusa59 - 56Belfius NamurBelfius Namur (BEL)
7 December 2016
20h00Nantes Rezé (FRA)Nantes Rezé46 - 65Virtus Eirene RagusaVirtus Eirene Ragusa (ITA)
20h30Belfius Namur (BEL)Belfius Namur54 - 61NymburkNymburk (CZE)
14 December 2016
20h30Belfius Namur (BEL)Belfius Namur52 - 77Nantes RezéNantes Rezé (FRA)
15 December 2016
18h30Nymburk (CZE)Nymburk53 - 58Virtus Eirene RagusaVirtus Eirene Ragusa (ITA)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep F (26/10/2016 - 14/12/2016)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Uni Girona Gijon (ESP)12660457357+100
2Castors Braine (BEL)9633424355+69
3RUTRONIK Stars Keltern (GER)9633405391+14
4Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR)6606313496-183
26 Oktober 2016
20h30RUTRONIK Stars Keltern (GER)RUTRONIK Stars Keltern66 - 83Uni Girona GijonUni Girona Gijon (ESP)
20h30Castors Braine (BEL)Castors Braine97 - 42Sportiva Azores Ponta-DelgadaSportiva Azores Ponta-Delgada (POR)
2 November 2016
22h30Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR)Sportiva Azores Ponta-Delgada50 - 76RUTRONIK Stars KelternRUTRONIK Stars Keltern (GER)
3 November 2016
20h15Uni Girona Gijon (ESP)Uni Girona Gijon74 - 60Castors BraineCastors Braine (BEL)
9 November 2016
20h30Castors Braine (BEL)Castors Braine62 - 68RUTRONIK Stars KelternRUTRONIK Stars Keltern (GER)
22h30Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR)Sportiva Azores Ponta-Delgada54 - 81Uni Girona GijonUni Girona Gijon (ESP)
30 November 2016
22h30Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR)Sportiva Azores Ponta-Delgada38 - 80Castors BraineCastors Braine (BEL)
1 December 2016
20h15Uni Girona Gijon (ESP)Uni Girona Gijon65 - 54RUTRONIK Stars KelternRUTRONIK Stars Keltern (GER)
7 December 2016
20h30Castors Braine (BEL)Castors Braine56 - 65Uni Girona GijonUni Girona Gijon (ESP)
8 December 2016
19h00RUTRONIK Stars Keltern (GER)RUTRONIK Stars Keltern73 - 62Sportiva Azores Ponta-DelgadaSportiva Azores Ponta-Delgada (POR)
14 December 2016
19h00RUTRONIK Stars Keltern (GER)RUTRONIK Stars Keltern68 - 69Castors BraineCastors Braine (BEL)
20h15Uni Girona Gijon (ESP)Uni Girona Gijon89 - 67Sportiva Azores Ponta-DelgadaSportiva Azores Ponta-Delgada (POR)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep G (26/10/2016 - 15/12/2016)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Reyer Venezia (ITA)10642413377+36
2Nice Cavigal 06 (FRA)10642371376-5
3Basket Landes (FRA)86244194190
4BCF Elfic Fribourg (SUI)8624360391-31
26 Oktober 2016
19h30BCF Elfic Fribourg (SUI)BCF Elfic Fribourg61 - 64Reyer VeneziaReyer Venezia (ITA)
20h00Basket Landes (FRA)Basket Landes78 - 57Nice Cavigal 06Nice Cavigal 06 (FRA)
2 November 2016
19h00Nice Cavigal 06 (FRA)Nice Cavigal 0680 - 55BCF Elfic FribourgBCF Elfic Fribourg (SUI)
20h30Reyer Venezia (ITA)Reyer Venezia89 - 78Basket LandesBasket Landes (FRA)
9 November 2016
19h00Nice Cavigal 06 (FRA)Nice Cavigal 0657 - 52Reyer VeneziaReyer Venezia (ITA)
19h30BCF Elfic Fribourg (SUI)BCF Elfic Fribourg62 - 54Basket LandesBasket Landes (FRA)
30 November 2016
19h00Nice Cavigal 06 (FRA)Nice Cavigal 0667 - 64Basket LandesBasket Landes (FRA)
20h30Reyer Venezia (ITA)Reyer Venezia63 - 56BCF Elfic FribourgBCF Elfic Fribourg (SUI)
7 December 2016
19h30BCF Elfic Fribourg (SUI)BCF Elfic Fribourg62 - 68Nice Cavigal 06Nice Cavigal 06 (FRA)
20h00Basket Landes (FRA)Basket Landes83 - 80 verlengingenReyer VeneziaReyer Venezia (ITA)
14 December 2016
20h00Basket Landes (FRA)Basket Landes62 - 64BCF Elfic FribourgBCF Elfic Fribourg (SUI)
20h30Reyer Venezia (ITA)Reyer Venezia65 - 42Nice Cavigal 06Nice Cavigal 06 (FRA)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep H (26/10/2016 - 15/12/2016)

PloegPunGWWVDVDTDS
1FCBA Charleville-Mézières (FRA)12660484367+117
2TSV 1880 Wasserburg (GER)9633475396+79
3Udominate Umeå (SWE)9633435488-53
4Luleå BBK (SWE)6606360503-143
26 Oktober 2016
19h30TSV 1880 Wasserburg (GER)TSV 1880 Wasserburg95 - 59Luleå BBKLuleå BBK (SWE)
27 Oktober 2016
20h00FCBA Charleville-Mézières (FRA)FCBA Charleville-Mézières83 - 72Udominate UmeåUdominate Umeå (SWE)
2 November 2016
19h00Udominate Umeå (SWE)Udominate Umeå66 - 99TSV 1880 WasserburgTSV 1880 Wasserburg (GER)
3 November 2016
19h00Luleå BBK (SWE)Luleå BBK67 - 97FCBA Charleville-MézièresFCBA Charleville-Mézières (FRA)
9 November 2016
20h00FCBA Charleville-Mézières (FRA)FCBA Charleville-Mézières69 - 62TSV 1880 WasserburgTSV 1880 Wasserburg (GER)
10 November 2016
19h00Luleå BBK (SWE)Luleå BBK67 - 73Udominate UmeåUdominate Umeå (SWE)
1 December 2016
19h00Luleå BBK (SWE)Luleå BBK49 - 86TSV 1880 WasserburgTSV 1880 Wasserburg (GER)
19h00Udominate Umeå (SWE)Udominate Umeå68 - 86FCBA Charleville-MézièresFCBA Charleville-Mézières (FRA)
7 December 2016
20h00FCBA Charleville-Mézières (FRA)FCBA Charleville-Mézières79 - 47Luleå BBKLuleå BBK (SWE)
8 December 2016
19h30TSV 1880 Wasserburg (GER)TSV 1880 Wasserburg82 - 83Udominate UmeåUdominate Umeå (SWE)
15 December 2016
19h00Udominate Umeå (SWE)Udominate Umeå73 - 71Luleå BBKLuleå BBK (SWE)
19h30TSV 1880 Wasserburg (GER)TSV 1880 Wasserburg51 - 70FCBA Charleville-MézièresFCBA Charleville-Mézières (FRA)

Detail van de uitslagen


Voorlopige Finaleronde (18/01/2017 - 16/02/2017)


Achtste finales (26/01/2017)
18 Januari 2017
18h00PEAC Pécs (HUN)PEAC Pécs67 - 71Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
19h30TSV 1880 Wasserburg (GER)TSV 1880 Wasserburg62 - 66Uni Girona GijonUni Girona Gijon (ESP)
20h30Nymburk (CZE)Nymburk53 - 57Virtus Eirene RagusaVirtus Eirene Ragusa (ITA)
20h30Reyer Venezia (ITA)Reyer Venezia58 - 52Maccabi Bnot AshdodMaccabi Bnot Ashdod (ISR)
19 Januari 2017
17h45Good Angels Kosice (SVK)Good Angels Kosice83 - 64FCBA Charleville-MézièresFCBA Charleville-Mézières (FRA)
18h00Cegledi EKK (HUN)Cegledi EKK73 - 66TTT RigaTTT Riga (LAT)
19h00Nice Cavigal 06 (FRA)Nice Cavigal 0650 - 78AGÜ SK KayzeriAGÜ SK Kayzeri (TUR)
19h00RUTRONIK Stars Keltern (GER)RUTRONIK Stars Keltern62 - 76Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)
25 Januari 2017
13h00Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul81 - 49PEAC PécsPEAC Pécs (HUN)
17h00AGÜ SK Kayzeri (TUR)AGÜ SK Kayzeri66 - 56Nice Cavigal 06Nice Cavigal 06 (FRA)
19h15Uni Girona Gijon (ESP)Uni Girona Gijon79 - 71TSV 1880 WasserburgTSV 1880 Wasserburg (GER)
20h00FCBA Charleville-Mézières (FRA)FCBA Charleville-Mézières72 - 58Good Angels KosiceGood Angels Kosice (SVK)
20h30Virtus Eirene Ragusa (ITA)Virtus Eirene Ragusa71 - 57NymburkNymburk (CZE)
26 Januari 2017
16h00Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa85 - 58RUTRONIK Stars KelternRUTRONIK Stars Keltern (GER)
18h00Maccabi Bnot Ashdod (ISR)Maccabi Bnot Ashdod51 - 72Reyer VeneziaReyer Venezia (ITA)
18h30TTT Riga (LAT)TTT Riga61 - 57Cegledi EKKCegledi EKK (HUN)

Kwartfinales (16/02/2017)
8 Februari 2017
19h00Uni Girona Gijon (ESP)Uni Girona Gijon71 - 63AGÜ SK KayzeriAGÜ SK Kayzeri (TUR)
20h30Reyer Venezia (ITA)Reyer Venezia65 - 56Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)
9 Februari 2017
17h45Good Angels Kosice (SVK)Good Angels Kosice79 - 64Cegledi EKKCegledi EKK (HUN)
20h30Virtus Eirene Ragusa (ITA)Virtus Eirene Ragusa67 - 77Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
15 Februari 2017
17h00AGÜ SK Kayzeri (TUR)AGÜ SK Kayzeri85 - 54Uni Girona GijonUni Girona Gijon (ESP)
16 Februari 2017
16h00Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa66 - 45Reyer VeneziaReyer Venezia (ITA)
18h00Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul68 - 66Virtus Eirene RagusaVirtus Eirene Ragusa (ITA)
18h00Cegledi EKK (HUN)Cegledi EKK70 - 77Good Angels KosiceGood Angels Kosice (SVK)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (07/03/2017 - 12/04/2017)


Kwartfinales (10/03/2017)
7 Maart 2017
17h45Good Angels Kosice (SVK)Good Angels Kosice73 - 62Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
19h00TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow57 - 69Hatay BelediyeHatay Belediye (TUR)
20h00Lattes Montpellier (FRA)Lattes Montpellier65 - 85AGÜ SK KayzeriAGÜ SK Kayzeri (TUR)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole67 - 68Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)
10 Maart 2017
14h00Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul82 - 66Good Angels KosiceGood Angels Kosice (SVK)
16h00Hatay Belediye (TUR)Hatay Belediye77 - 76TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
17h00Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa73 - 61Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
17h00AGÜ SK Kayzeri (TUR)AGÜ SK Kayzeri73 - 68Lattes MontpellierLattes Montpellier (FRA)

Halve Finale (24/03/2017)
21 Maart 2017
16h00Hatay Belediye (TUR)Hatay Belediye65 - 71AGÜ SK KayzeriAGÜ SK Kayzeri (TUR)
17h30Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul81 - 87Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)
24 Maart 2017
17h00AGÜ SK Kayzeri (TUR)AGÜ SK Kayzeri64 - 58Hatay BelediyeHatay Belediye (TUR)
17h00Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa81 - 68Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)

Finale (12/04/2017)
5 April 2017
18h00AGÜ SK Kayzeri (TUR)AGÜ SK Kayzeri69 - 73Yakin Dogu Üniversitesi LefkosaYakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)
12 April 2017
18h30Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa (TUR)Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa63 - 58AGÜ SK KayzeriAGÜ SK Kayzeri (TUR)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden