De site voor alle sporten

Menu
MBA Moscow

Basketbal - MBA Moscow (Dames)

RuslandRusland - Moscow

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

MBA Moscow - Uitslagen

Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Playoffs - 2017/2018

1 April 2018 - 15h00
Kwartfinales
MBA MoscowMBA Moscow51 - 96Dynamo KurskDynamo Kursk
4 April 2018 - 18h00
Kwartfinales
Dynamo KurskDynamo Kursk84 - 60MBA MoscowMBA Moscow
10 April 2018 - 17h00
Plaats 5-8
Kazanochka KazanKazanochka Kazan66 - 77MBA MoscowMBA Moscow
13 April 2018 - 17h00
Plaats 5-8
MBA MoscowMBA Moscow75 - 85Kazanochka KazanKazanochka Kazan
16 April 2018 - 17h00
Plaats 5-8
Kazanochka KazanKazanochka Kazan63 - 71MBA MoscowMBA Moscow
21 April 2018 - 17h00
Plaats 5
Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje64 - 69MBA MoscowMBA Moscow
24 April 2018 - 18h00
Plaats 5
MBA MoscowMBA Moscow78 - 74Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje

Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Regulier Seizoen - 2017/2018

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
6de292091114031466-63
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
6de151055728741-13
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
4de141046675725-50
1 Oktober 2017 - 09h00
Oktober 2017
Dynamo Novosibirsk (5)Dynamo Novosibirsk69 - 75MBA MoscowMBA Moscow (9)
8 Oktober 2017 - 17h00
Oktober 2017
MBA Moscow (9)MBA Moscow58 - 82Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (2)
15 Oktober 2017 - 17h00
Oktober 2017
Inventa Kursk (4)Inventa Kursk39 - 73MBA MoscowMBA Moscow (9)
29 Oktober 2017 - 14h00
Oktober 2017
Spartak MR Vidnoje (8)Spartak MR Vidnoje81 - 73MBA MoscowMBA Moscow (9)
5 November 2017 - 11h00
November 2017
MBA Moscow (8)MBA Moscow52 - 63UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (1)
17 November 2017 - 17h00
November 2017
MBA Moscow (8)MBA Moscow70 - 55Dynamo MoscowDynamo Moscow (9)
26 November 2017 - 16h00
November 2017
Dynamo Kursk (2)Dynamo Kursk83 - 59MBA MoscowMBA Moscow (8)
3 December 2017 - 14h00
December 2017
MBA Moscow (7)MBA Moscow75 - 67Spartak NoginskSpartak Noginsk (11)
18 December 2017 - 16h00
December 2017
Kazanochka Kazan (6)Kazanochka Kazan70 - 64MBA MoscowMBA Moscow (7)
7 Januari 2018 - 12h00
Januari 2018
MBA Moscow (5)MBA Moscow83 - 69Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk (8)
17 Januari 2018 - 17h00
Januari 2018
MBA Moscow (5)MBA Moscow84 - 85Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk (6)
21 Januari 2018 - 13h00
Januari 2018
Nadezhda Orenburg (3)Nadezhda Orenburg82 - 63MBA MoscowMBA Moscow (5)
28 Januari 2018 - 14h00
Januari 2018
MBA Moscow (5)MBA Moscow93 - 85 verlengingenInventa KurskInventa Kursk (9)
18 Februari 2018 - 11h30
Februari 2018
Enisey Krasnoyarsk (4)Enisey Krasnoyarsk81 - 60MBA MoscowMBA Moscow (5)
21 Februari 2018 - 14h00
Februari 2018
MBA Moscow (5)MBA Moscow74 - 61Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje (7)
25 Februari 2018 - 13h00
Februari 2018
UMMC Ekaterinburg (1)UMMC Ekaterinburg90 - 53MBA MoscowMBA Moscow (5)
4 Maart 2018 - 16h00
Maart 2018
Dynamo Moscow (9)Dynamo Moscow65 - 80MBA MoscowMBA Moscow (6)
10 Maart 2018 - 16h00
Maart 2018
MBA Moscow (6)MBA Moscow72 - 101Dynamo KurskDynamo Kursk (2)
18 Maart 2018 - 13h00
Maart 2018
Spartak Noginsk (11)Spartak Noginsk65 - 75MBA MoscowMBA Moscow (6)
25 Maart 2018 - 15h00
Maart 2018
MBA Moscow (6)MBA Moscow67 - 73Kazanochka KazanKazanochka Kazan (7)

Eurocup Dames - Voorlopige Finaleronde - 2017/2018

14 December 2017 - 17h00
Achtste finales
MBA MoscowMBA Moscow66 - 81Mersin BBMersin BB (TUR)
21 December 2017 - 16h30
Achtste finales
Mersin BB (TUR)Mersin BB85 - 76MBA MoscowMBA Moscow

Eurocup Dames - Voorronde - Groep C - 2017/2018

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
3de9633411437-26
12 Oktober 2017 - 18h00
Voorronde - Groep C
MBA Moscow (3)MBA Moscow70 - 87Artego BydgoszczArtego Bydgoszcz (POL) (1)
19 Oktober 2017 - 18h00
Voorronde - Groep C
MBA Moscow (3)MBA Moscow70 - 60Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje (RUS) (4)
26 Oktober 2017 - 18h00
Voorronde - Groep C
MBA Moscow (3)MBA Moscow76 - 56Udominate UmeåUdominate Umeå (SWE) (2)
2 November 2017 - 18h00
Voorronde - Groep C
Artego Bydgoszcz (POL) (1)Artego Bydgoszcz78 - 65MBA MoscowMBA Moscow (3)
23 November 2017 - 16h00
Voorronde - Groep C
Spartak MR Vidnoje (RUS) (4)Spartak MR Vidnoje88 - 59MBA MoscowMBA Moscow (3)
30 November 2017 - 19h00
Voorronde - Groep C
Udominate Umeå (SWE) (2)Udominate Umeå68 - 71MBA MoscowMBA Moscow (3)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden