De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Eurocup - 2017/2018 - Home

Basketbal - Eurocup - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Alba Berlin
  • Aquila Basket Trento
  • ASVEL Lyon-Villeurbanne
  • Bayern München
  • BC Andorra
  • Bilbao Basket
  • Buducnost Podgorica
  • Cedevita Zagreb
  • Darussafaka Istanbul
  • Galatasaray Istanbul
  • Gran Canaria Las Palmas
  • Hapoel Jerusalem
  • Levallois Metropolitans
  • Lietkabelis Panevezys
  • Lietuvos Rytas Vilnius
  • Limoges
  • Lokomotiv Kuban Krasnodar
  • Pallacanestro Reggiana
  • Partizan Beograd
  • Ratiopharm Ulm
  • Tofas Bursa
  • Torino
  • Unics Kazan
  • Zenith Saint-Petersburg

Home

Eurocup - Home

Groep A (11/10/2017 - 20/12/2017)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
BC AndorraBC AndorraAndorraAndorra la VellaPoliesportiu d'Andorra
Cedevita ZagrebCedevita ZagrebKroatiëZagrebDom Sportova
Darussafaka IstanbulDarussafaka IstanbulTurkijeIstanbulAyhan Sahenk Sport Hall
Levallois MetropolitansLevallois MetropolitansFrankrijkParijs
TorinoTorinoItaliëTurijn
Unics KazanUnics KazanRuslandKazanBasket Hall Arena

11 Oktober 2017
Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Cedevita ZagrebCedevita Zagreb (CRO)
Torino (ITA)Torino - Levallois MetropolitansLevallois Metropolitans (FRA)
Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul - Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
18 Oktober 2017
Cedevita Zagreb (CRO)Cedevita Zagreb - TorinoTorino (ITA)
Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Levallois MetropolitansLevallois Metropolitans (FRA)
25 Oktober 2017
Torino (ITA)Torino - Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
Torino (ITA)Torino - Levallois MetropolitansLevallois Metropolitans (FRA)
Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Levallois MetropolitansLevallois Metropolitans (FRA)
Cedevita Zagreb (CRO)Cedevita Zagreb - Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
Cedevita Zagreb (CRO)Cedevita Zagreb - Unics KazanUnics Kazan (RUS)
8 November 2017
Cedevita Zagreb (CRO)Cedevita Zagreb - Unics KazanUnics Kazan (RUS)
Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul - Levallois MetropolitansLevallois Metropolitans (FRA)
Levallois Metropolitans (FRA)Levallois Metropolitans - TorinoTorino (ITA)
Torino (ITA)Torino - Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
6 December 2017
Torino (ITA)Torino - Cedevita ZagrebCedevita Zagreb (CRO)
Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Cedevita ZagrebCedevita Zagreb (CRO)
Torino (ITA)Torino - Levallois MetropolitansLevallois Metropolitans (FRA)
Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul - Levallois MetropolitansLevallois Metropolitans (FRA)
20 December 2017
Cedevita Zagreb (CRO)Cedevita Zagreb - Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
Cedevita Zagreb (CRO)Cedevita Zagreb - Levallois MetropolitansLevallois Metropolitans (FRA)
Levallois Metropolitans (FRA)Levallois Metropolitans - Unics KazanUnics Kazan (RUS)
Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul - TorinoTorino (ITA)
Torino (ITA)Torino - Unics KazanUnics Kazan (RUS)

Detail van de uitslagen


Groep B (11/10/2017 - 27/12/2017)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Bayern MünchenBayern MünchenDuitslandMünchenStädtische Sporthalle
Buducnost PodgoricaBuducnost PodgoricaMontenegroPodgoricaMoraca Sports Center
Galatasaray IstanbulGalatasaray IstanbulTurkijeIstanbulAyhan Sahenk Spor Salonu
Hapoel JerusalemHapoel JerusalemIsraëlJerusalemMalha Arena
Lietkabelis PanevezysLietkabelis PanevezysLitouwenPanevezysAukstaitija Sports Hal
Pallacanestro ReggianaPallacanestro ReggianaItaliëReggio EmiliaPalabigi

11 Oktober 2017
Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - Pallacanestro ReggianaPallacanestro Reggiana (ITA)
Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul - Bayern MünchenBayern München (GER)
Lietkabelis Panevezys (LTU)Lietkabelis Panevezys - Hapoel JerusalemHapoel Jerusalem (ISR)
17 Oktober 2017
Hapoel Jerusalem (ISR)Hapoel Jerusalem - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
18 Oktober 2017
Bayern München (GER)Bayern München - Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys (LTU)
Pallacanestro Reggiana (ITA)Pallacanestro Reggiana - Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
25 Oktober 2017
Lietkabelis Panevezys (LTU)Lietkabelis Panevezys - Pallacanestro ReggianaPallacanestro Reggiana (ITA)
Hapoel Jerusalem (ISR)Hapoel Jerusalem - Bayern MünchenBayern München (GER)
Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
1 November 2017
Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - Bayern MünchenBayern München (GER)
Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul - Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys (LTU)
Pallacanestro Reggiana (ITA)Pallacanestro Reggiana - Hapoel JerusalemHapoel Jerusalem (ISR)
8 November 2017
Lietkabelis Panevezys (LTU)Lietkabelis Panevezys - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
Hapoel Jerusalem (ISR)Hapoel Jerusalem - Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
Bayern München (GER)Bayern München - Pallacanestro ReggianaPallacanestro Reggiana (ITA)
15 November 2017
Pallacanestro Reggiana (ITA)Pallacanestro Reggiana - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
Bayern München (GER)Bayern München - Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
Hapoel Jerusalem (ISR)Hapoel Jerusalem - Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys (LTU)
6 December 2017
Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - Hapoel JerusalemHapoel Jerusalem (ISR)
Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul - Pallacanestro ReggianaPallacanestro Reggiana (ITA)
Lietkabelis Panevezys (LTU)Lietkabelis Panevezys - Bayern MünchenBayern München (GER)
13 December 2017
Pallacanestro Reggiana (ITA)Pallacanestro Reggiana - Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys (LTU)
Bayern München (GER)Bayern München - Hapoel JerusalemHapoel Jerusalem (ISR)
Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
20 December 2017
Lietkabelis Panevezys (LTU)Lietkabelis Panevezys - Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
Hapoel Jerusalem (ISR)Hapoel Jerusalem - Pallacanestro ReggianaPallacanestro Reggiana (ITA)
Bayern München (GER)Bayern München - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
27 December 2017
Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys (LTU)
Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul - Hapoel JerusalemHapoel Jerusalem (ISR)
Pallacanestro Reggiana (ITA)Pallacanestro Reggiana - Bayern MünchenBayern München (GER)

Detail van de uitslagen


Groep C (11/10/2017 - 27/12/2017)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Alba BerlinAlba BerlinDuitslandBerlijnMercedes-Benz Arena
Bilbao BasketBilbao BasketSpanjeBilbaoPabellon La Casilla, Bizkaia Arena
Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas VilniusLitouwenVilniusLietuvos Rytas Arena
LimogesLimogesFrankrijkLimogesPalais Des Sports De Beaublanc
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban KrasnodarRuslandRostov-on-DonCSC Express
Partizan BeogradPartizan BeogradServiëBelgradePionir Hall

11 Oktober 2017
Alba Berlin (GER)Alba Berlin - Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)Lietuvos Rytas Vilnius - Bilbao BasketBilbao Basket (ESP)
Limoges (FRA)Limoges - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)
18 Oktober 2017
Bilbao Basket (ESP)Bilbao Basket - LimogesLimoges (FRA)
Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU)
Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)Lokomotiv Kuban Krasnodar - Alba BerlinAlba Berlin (GER)
25 Oktober 2017
Limoges (FRA)Limoges - Alba BerlinAlba Berlin (GER)
Bilbao Basket (ESP)Bilbao Basket - Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)Lietuvos Rytas Vilnius - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)
1 November 2017
Limoges (FRA)Limoges - Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
Alba Berlin (GER)Alba Berlin - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU)
Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)Lokomotiv Kuban Krasnodar - Bilbao BasketBilbao Basket (ESP)
8 November 2017
Bilbao Basket (ESP)Bilbao Basket - Alba BerlinAlba Berlin (GER)
Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)Lietuvos Rytas Vilnius - LimogesLimoges (FRA)
Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)
15 November 2017
Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)Lokomotiv Kuban Krasnodar - LimogesLimoges (FRA)
Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd - Alba BerlinAlba Berlin (GER)
Bilbao Basket (ESP)Bilbao Basket - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU)
6 December 2017
Alba Berlin (GER)Alba Berlin - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)
Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)Lietuvos Rytas Vilnius - Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
Limoges (FRA)Limoges - Bilbao BasketBilbao Basket (ESP)
13 December 2017
Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)Lokomotiv Kuban Krasnodar - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU)
Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd - Bilbao BasketBilbao Basket (ESP)
Alba Berlin (GER)Alba Berlin - LimogesLimoges (FRA)
20 December 2017
Bilbao Basket (ESP)Bilbao Basket - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)
Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)Lietuvos Rytas Vilnius - Alba BerlinAlba Berlin (GER)
Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd - LimogesLimoges (FRA)
27 December 2017
Alba Berlin (GER)Alba Berlin - Bilbao BasketBilbao Basket (ESP)
Limoges (FRA)Limoges - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU)
Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)Lokomotiv Kuban Krasnodar - Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)

Detail van de uitslagen


Groep D (11/10/2017 - 27/12/2017)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Aquila Basket TrentoAquila Basket TrentoItaliëTrentoPalatrento
ASVEL Lyon-VilleurbanneASVEL Lyon-VilleurbanneFrankrijkVilleurbanneL'Astroballe
Gran Canaria Las PalmasGran Canaria Las PalmasSpanjeLas Palmas de Gran CanariaCentro Insular
Ratiopharm UlmRatiopharm UlmDuitslandUlmKuhberghalle
Tofas BursaTofas BursaTurkijeBursaBursa Atatürk Spor Salonu
Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-PetersburgRuslandSaint PetersburgSibur Arena

11 Oktober 2017
Gran Canaria Las Palmas (ESP)Gran Canaria Las Palmas - Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
Aquila Basket Trento (ITA)Aquila Basket Trento - ASVEL Lyon-VilleurbanneASVEL Lyon-Villeurbanne (FRA)
Ratiopharm Ulm (GER)Ratiopharm Ulm - Tofas BursaTofas Bursa (TUR)
18 Oktober 2017
ASVEL Lyon-Villeurbanne (FRA)ASVEL Lyon-Villeurbanne - Ratiopharm UlmRatiopharm Ulm (GER)
Tofas Bursa (TUR)Tofas Bursa - Gran Canaria Las PalmasGran Canaria Las Palmas (ESP)
Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg - Aquila Basket TrentoAquila Basket Trento (ITA)
25 Oktober 2017
Ratiopharm Ulm (GER)Ratiopharm Ulm - Gran Canaria Las PalmasGran Canaria Las Palmas (ESP)
Aquila Basket Trento (ITA)Aquila Basket Trento - Tofas BursaTofas Bursa (TUR)
ASVEL Lyon-Villeurbanne (FRA)ASVEL Lyon-Villeurbanne - Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
1 November 2017
Tofas Bursa (TUR)Tofas Bursa - ASVEL Lyon-VilleurbanneASVEL Lyon-Villeurbanne (FRA)
Gran Canaria Las Palmas (ESP)Gran Canaria Las Palmas - Aquila Basket TrentoAquila Basket Trento (ITA)
Ratiopharm Ulm (GER)Ratiopharm Ulm - Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
8 November 2017
ASVEL Lyon-Villeurbanne (FRA)ASVEL Lyon-Villeurbanne - Gran Canaria Las PalmasGran Canaria Las Palmas (ESP)
Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg - Tofas BursaTofas Bursa (TUR)
Aquila Basket Trento (ITA)Aquila Basket Trento - Ratiopharm UlmRatiopharm Ulm (GER)
15 November 2017
Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg - Gran Canaria Las PalmasGran Canaria Las Palmas (ESP)
Tofas Bursa (TUR)Tofas Bursa - Ratiopharm UlmRatiopharm Ulm (GER)
ASVEL Lyon-Villeurbanne (FRA)ASVEL Lyon-Villeurbanne - Aquila Basket TrentoAquila Basket Trento (ITA)
6 December 2017
Gran Canaria Las Palmas (ESP)Gran Canaria Las Palmas - Tofas BursaTofas Bursa (TUR)
Aquila Basket Trento (ITA)Aquila Basket Trento - Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
Ratiopharm Ulm (GER)Ratiopharm Ulm - ASVEL Lyon-VilleurbanneASVEL Lyon-Villeurbanne (FRA)
13 December 2017
Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg - ASVEL Lyon-VilleurbanneASVEL Lyon-Villeurbanne (FRA)
Gran Canaria Las Palmas (ESP)Gran Canaria Las Palmas - Ratiopharm UlmRatiopharm Ulm (GER)
Tofas Bursa (TUR)Tofas Bursa - Aquila Basket TrentoAquila Basket Trento (ITA)
20 December 2017
ASVEL Lyon-Villeurbanne (FRA)ASVEL Lyon-Villeurbanne - Tofas BursaTofas Bursa (TUR)
Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg - Ratiopharm UlmRatiopharm Ulm (GER)
Aquila Basket Trento (ITA)Aquila Basket Trento - Gran Canaria Las PalmasGran Canaria Las Palmas (ESP)
27 December 2017
Tofas Bursa (TUR)Tofas Bursa - Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
Gran Canaria Las Palmas (ESP)Gran Canaria Las Palmas - ASVEL Lyon-VilleurbanneASVEL Lyon-Villeurbanne (FRA)
Ratiopharm Ulm (GER)Ratiopharm Ulm - Aquila Basket TrentoAquila Basket Trento (ITA)

Detail van de uitslagen


Top 16 - Groep E (04/01/2018 - 08/02/2018)



Top 16 - Groep F (04/01/2018 - 08/02/2018)



Top 16 - Groep G (04/01/2018 - 08/02/2018)



Top 16 - Groep H (04/01/2018 - 08/02/2018)



Finaleronde (28/02/2018 - 05/04/2018)



Kwartfinales (28/02/2018)

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden