De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Basketball Champions League - 2017/2018 - Home

Basketbal - Basketball Champions League - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

Basketball Champions League - Home

Eerste Kwalificatieronde (19/09/2017 - 21/09/2017)

19 September 2017
Dinamo Tbilisi (GEO)Dinamo Tbilisi - Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP)
BC Luleå (SWE)BC Luleå - Antwerp GiantsAntwerp Giants (BEL)
Kapfenberg Bulls (AUT)Kapfenberg Bulls - Lisboa e BenficaLisboa e Benfica (POR)
KB Sigal Prishtina (KOS)KB Sigal Prishtina - Tsmoki MinskTsmoki Minsk (BLR)
Donar Groningen (NED)Donar Groningen - BC PrienaiBC Prienai (LTU)
KK Karpos Sokoli 2000 (MAC)KK Karpos Sokoli 2000 - Kalev Cramo TallinKalev Cramo Tallin (EST)
Bosna Sarajevo (BIH)Bosna Sarajevo - MHP Riesen LudwigsburgMHP Riesen Ludwigsburg (GER)
Keravnos Nicosia (CYP)Keravnos Nicosia - Avtodor SaratovAvtodor Saratov (RUS)
21 September 2017
MHP Riesen Ludwigsburg (GER)MHP Riesen Ludwigsburg - Bosna SarajevoBosna Sarajevo (BIH)
Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona - Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi (GEO)
Lisboa e Benfica (POR)Lisboa e Benfica - Kapfenberg BullsKapfenberg Bulls (AUT)
Tsmoki Minsk (BLR)Tsmoki Minsk - KB Sigal PrishtinaKB Sigal Prishtina (KOS)
Avtodor Saratov (RUS)Avtodor Saratov - Keravnos NicosiaKeravnos Nicosia (CYP)
BC Prienai (LTU)BC Prienai - Donar GroningenDonar Groningen (NED)
Kalev Cramo Tallin (EST)Kalev Cramo Tallin - KK Karpos Sokoli 2000KK Karpos Sokoli 2000 (MAC)
Antwerp Giants (BEL)Antwerp Giants - BC LuleåBC Luleå (SWE)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (24/09/2017 - 26/09/2017)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Alba FehérvárAlba FehérvárHongarijeSzékesfehérvárAlba Regia Sportcsarnok
Bakken Bears AarhusBakken Bears AarhusDenemarkenAarhusNrgi Park
Budivelnik KievBudivelnik KievOekraïneKyivSc Meridian
Joensuun KatajaJoensuun KatajaFinlandJoensuuJoensuu-Areena
Lukoil Academic SofiaLukoil Academic SofiaBulgarijeSofiaUniversiada Hall
Mornar BarMornar BarMontenegroBar
Nizhny NovgorodNizhny NovgorodRuslandNizhny NovgorodPalace Of Sports Of Trade Union
U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj NapocaRoemeniëCluj-NapocaSala Sporturilor Horia Demian


Derde Kwalificatieronde (29/09/2017 - 02/10/2017)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Estudiantes MadridEstudiantes MadridSpanjeMadridMadrid Arena
Excelsior BrusselsExcelsior BrusselsBelgiëBrusselsNeder-Over-Heembeek
Juventus UtenaJuventus UtenaLitouwenUtena
Nanterre 92Nanterre 92FrankrijkNanterrePalais des Sports
Orlandina Basket Capo d'OrlandoOrlandina Basket Capo d'OrlandoItaliëCapo D'orlandoPalaFantozzi
Pinar Karsiyaka IzmirPinar Karsiyaka IzmirTurkijeIzmirKarsiyaka
RosaSport RadomRosaSport RadomPolenRadomHala Sportowa Mosir
Telekom BonnTelekom BonnDuitslandBonnTelekom Dome


Groep A (18/10/2017 - 25/01/2018)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
CB MurciaCB MurciaSpanjeMurciaPalacio de Deportes
Dinamo SassariDinamo SassariItaliëSassariPalasport Roberta Serradimigni
Enisey KrasnoyarskEnisey KrasnoyarskRuslandKrasnoyarskSK Stroitel
EWE OldenburgEWE OldenburgDuitslandOldenburgLarge EWE Arena
Hapoel HolonHapoel HolonIsraëlHolonHolon City Arena
MonacoMonacoFrankrijkMonacoStade Louis II


Groep B (19/10/2017 - 24/01/2018)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
BK VentspilsBK VentspilsLetlandVentspilsVentspils Olympic Center
CB Canarias La LagunaCB Canarias La LagunaSpanjeLa LagunaSantiago Martín
Élan Chalon-sur-SaôneÉlan Chalon-sur-SaôneFrankrijkChalon-Sur-SaôneLe Colisée
Gaziantep BBGaziantep BBTurkijeGaziantepKaratas Sahinbey Sport Hall
Neptunas KlaipedaNeptunas KlaipedaLitouwenKlaipedaNeptunas Basketball Arena
PAOK BC ThessalonikiPAOK BC ThessalonikiGriekenlandThessalonikiPAOK Sports Arena


Groep C (19/10/2017 - 24/01/2018)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
AEK AthensAEK AthensGriekenlandAtheneAthens Olympic Sports Complex
Banvit Bandirma BalikesirBanvit Bandirma BalikesirTurkijeBalikesirKara Ali Acar Spor Salonu
BBC BayreuthBBC BayreuthDuitslandBayreuthOberfrankenhalle
Olimpija LjubljanaOlimpija LjubljanaSloveniëLjubljanaGround Stozice
Reyer Venezia MestreReyer Venezia MestreItaliëVenicePalasport Taliercio
Strasbourg IGStrasbourg IGFrankrijkStrasbourgRhenus Sport


Groep D (18/10/2017 - 25/01/2018)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Aris ThessalonikiAris ThessalonikiGriekenlandThessalonikiAlexandreio Melathron
BC OostendeBC OostendeBelgiëOostendeSleuyter Arena
Besiktas IstanbulBesiktas IstanbulTurkijeIstanbulBjk Colaturka Arena
CEZ NymburkCEZ NymburkTsjechiëNymburkMestska Sportovni Arena
Scandone AvellinoScandone AvellinoItaliëAvellinoPalasport Giacomo Del Mauro
Stelmet Zielona GóraStelmet Zielona GóraPolenZielona Gora


Finaleronde (07/02/2018 - 30/04/2018)



Eerste ronde (07/02/2018)

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden