De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Basketball Champions League - Groep C - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Basketball Champions League - Groep C - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 
  • AEK Athens
  • Banvit Bandirma Balikesir
  • BBC Bayreuth
  • Estudiantes Madrid
  • Olimpija Ljubljana
  • Reyer Venezia Mestre
  • RosaSport Radom
  • Strasbourg IG

Home

Gedetailleerde uitslagen

Groep C

10 Oktober 2017 - 6 Februari 2018

Uitslagen

10 Oktober 2017
18h30AEK Athens (GRE)AEK Athens79 - 87Estudiantes MadridEstudiantes Madrid (ESP)
18h30RosaSport Radom (POL)RosaSport Radom79 - 96BBC BayreuthBBC Bayreuth (GER)
20h30Reyer Venezia Mestre (ITA)Reyer Venezia Mestre108 - 101 verlengingenBanvit Bandirma BalikesirBanvit Bandirma Balikesir (TUR)
11 Oktober 2017
20h30Strasbourg IG (FRA)Strasbourg IG83 - 69Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)
17 Oktober 2017
20h30Reyer Venezia Mestre (ITA)Reyer Venezia Mestre101 - 103 verlengingenAEK AthensAEK Athens (GRE)
18 Oktober 2017
18h30Banvit Bandirma Balikesir (TUR)Banvit Bandirma Balikesir87 - 83 verlengingenOlimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)
20h00BBC Bayreuth (GER)BBC Bayreuth82 - 80 verlengingenStrasbourg IGStrasbourg IG (FRA)
20h30Estudiantes Madrid (ESP)Estudiantes Madrid78 - 68RosaSport RadomRosaSport Radom (POL)
24 Oktober 2017
18h30AEK Athens (GRE)AEK Athens70 - 74Banvit Bandirma BalikesirBanvit Bandirma Balikesir (TUR)
18h30RosaSport Radom (POL)RosaSport Radom71 - 81Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA)
25 Oktober 2017
18h30Olimpija Ljubljana (SLO)Olimpija Ljubljana77 - 90BBC BayreuthBBC Bayreuth (GER)
20h30Strasbourg IG (FRA)Strasbourg IG77 - 74Estudiantes MadridEstudiantes Madrid (ESP)
31 Oktober 2017
20h30Estudiantes Madrid (ESP)Estudiantes Madrid75 - 81Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)
1 November 2017
16h00Banvit Bandirma Balikesir (TUR)Banvit Bandirma Balikesir85 - 74BBC BayreuthBBC Bayreuth (GER)
18h30AEK Athens (GRE)AEK Athens96 - 92 verlengingenRosaSport RadomRosaSport Radom (POL)
20h30Reyer Venezia Mestre (ITA)Reyer Venezia Mestre78 - 67Strasbourg IGStrasbourg IG (FRA)
7 November 2017
18h30Olimpija Ljubljana (SLO)Olimpija Ljubljana66 - 76Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA)
20h30Strasbourg IG (FRA)Strasbourg IG80 - 78AEK AthensAEK Athens (GRE)
20h30BBC Bayreuth (GER)BBC Bayreuth84 - 90 verlengingenEstudiantes MadridEstudiantes Madrid (ESP)
8 November 2017
18h30RosaSport Radom (POL)RosaSport Radom49 - 48Banvit Bandirma BalikesirBanvit Bandirma Balikesir (TUR)
14 November 2017
18h00Banvit Bandirma Balikesir (TUR)Banvit Bandirma Balikesir82 - 80Estudiantes MadridEstudiantes Madrid (ESP)
20h30Reyer Venezia Mestre (ITA)Reyer Venezia Mestre70 - 67BBC BayreuthBBC Bayreuth (GER)
15 November 2017
18h30RosaSport Radom (POL)RosaSport Radom63 - 74Strasbourg IGStrasbourg IG (FRA)
20h30AEK Athens (GRE)AEK Athens91 - 73Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)
5 December 2017
20h00Olimpija Ljubljana (SLO)Olimpija Ljubljana80 - 72RosaSport RadomRosaSport Radom (POL)
20h30Strasbourg IG (FRA)Strasbourg IG87 - 72Banvit Bandirma BalikesirBanvit Bandirma Balikesir (TUR)
6 December 2017
18h30Estudiantes Madrid (ESP)Estudiantes Madrid81 - 80Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA)
20h00BBC Bayreuth (GER)BBC Bayreuth80 - 73AEK AthensAEK Athens (GRE)
12 December 2017
20h00Olimpija Ljubljana (SLO)Olimpija Ljubljana78 - 77Strasbourg IGStrasbourg IG (FRA)
20h30Estudiantes Madrid (ESP)Estudiantes Madrid78 - 85AEK AthensAEK Athens (GRE)
13 December 2017
18h30Banvit Bandirma Balikesir (TUR)Banvit Bandirma Balikesir90 - 62Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA)
20h00BBC Bayreuth (GER)BBC Bayreuth90 - 85RosaSport RadomRosaSport Radom (POL)
19 December 2017
18h30Olimpija Ljubljana (SLO)Olimpija Ljubljana57 - 65Banvit Bandirma BalikesirBanvit Bandirma Balikesir (TUR)
20 December 2017
18h30RosaSport Radom (POL)RosaSport Radom77 - 84Estudiantes MadridEstudiantes Madrid (ESP)
20h30Strasbourg IG (FRA)Strasbourg IG77 - 82BBC BayreuthBBC Bayreuth (GER)
20h30AEK Athens (GRE)AEK Athens84 - 64Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA)
9 Januari 2018
20h30Estudiantes Madrid (ESP)Estudiantes Madrid81 - 65Strasbourg IGStrasbourg IG (FRA)
20h30Reyer Venezia Mestre (ITA)Reyer Venezia Mestre102 - 93 verlengingenRosaSport RadomRosaSport Radom (POL)
10 Januari 2018
18h00Banvit Bandirma Balikesir (TUR)Banvit Bandirma Balikesir78 - 71AEK AthensAEK Athens (GRE)
20h00BBC Bayreuth (GER)BBC Bayreuth78 - 79Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)
17 Januari 2018
18h30RosaSport Radom (POL)RosaSport Radom63 - 69AEK AthensAEK Athens (GRE)
20h00Olimpija Ljubljana (SLO)Olimpija Ljubljana57 - 72Estudiantes MadridEstudiantes Madrid (ESP)
20h00BBC Bayreuth (GER)BBC Bayreuth76 - 88Banvit Bandirma BalikesirBanvit Bandirma Balikesir (TUR)
20h30Strasbourg IG (FRA)Strasbourg IG70 - 67Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA)
23 Januari 2018
18h30AEK Athens (GRE)AEK Athens87 - 88Strasbourg IGStrasbourg IG (FRA)
20h30Estudiantes Madrid (ESP)Estudiantes Madrid68 - 76BBC BayreuthBBC Bayreuth (GER)
24 Januari 2018
16h00Banvit Bandirma Balikesir (TUR)Banvit Bandirma Balikesir74 - 64RosaSport RadomRosaSport Radom (POL)
20h30Reyer Venezia Mestre (ITA)Reyer Venezia Mestre84 - 67Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)
30 Januari 2018
20h00Olimpija Ljubljana (SLO)Olimpija Ljubljana71 - 80AEK AthensAEK Athens (GRE)
20h30Estudiantes Madrid (ESP)Estudiantes Madrid78 - 73Banvit Bandirma BalikesirBanvit Bandirma Balikesir (TUR)
20h30Strasbourg IG (FRA)Strasbourg IG98 - 81RosaSport RadomRosaSport Radom (POL)
31 Januari 2018
20h00BBC Bayreuth (GER)BBC Bayreuth89 - 81Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA)
6 Februari 2018
18h30Banvit Bandirma Balikesir (TUR)Banvit Bandirma Balikesir63 - 80Strasbourg IGStrasbourg IG (FRA)
18h30RosaSport Radom (POL)RosaSport Radom75 - 58Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)
18h30AEK Athens (GRE)AEK Athens83 - 81BBC BayreuthBBC Bayreuth (GER)
18h30Reyer Venezia Mestre (ITA)Reyer Venezia Mestre92 - 91Estudiantes MadridEstudiantes Madrid (ESP)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Strasbourg IG (FRA)23149511031055+48
2Banvit Bandirma Balikesir (TUR)23149510801039+41
3Estudiantes Madrid (ESP)22148611171076+41
4AEK Athens (GRE)22148611491110+39
5BBC Bayreuth (GER)22148611451115+30
6Reyer Venezia Mestre (ITA)22148611461140+6
7Olimpija Ljubljana (SLO)18144109961105-109
8RosaSport Radom (POL)161421210321128-96

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden