De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
22/08/2020 - 10/03/2021 | DEN | Denemarken - Competitie Dames - Regulier Seizoen | Team Esbjerg |
22/08/2020 - 31/03/2021 | RUS | Rusland Division 1 Dames - Super League - Regulier Seizoen | Rostov-Don |
22/08/2020 - 08/05/2021 | SUI | Schweizer Cup Heren | Kadetten Schaffhausen |
26/08/2020 - 24/03/2021 | NOR | Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | |
26/08/2020 - 23/05/2021 | BLR | Wit-Rusland Division 1 Heren | Meshkov Brest |
28/08 - 06/09 | Internationaal | EHF European League Heren - Eerste Kwalificatieronde | Gyöngyösi FKK |
28/08/2020 - 30/05/2021 | HUN | Hongaarse Division 1 Heren - NBI - Regulier Seizoen | Telekom Veszprém |
29/08/2020 - 28/03/2021 | NOR | Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | |
29/08/2020 - 17/04/2021 | RUS | Rusland Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen | Chehovskie Medvedi, Chekhov |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/11/2020 - 11/04/2021 | BEL | Belgische Beker Dames | Geannuleerd |
04/11/2020 - 02/05/2021 | Internationaal | EK Heren - Kwalificaties - Groep 2 | Duitsland |
04/11/2020 - 02/05/2021 | Internationaal | EK Heren - Kwalificaties - Groep 4 | Portugal |
04/11/2020 - 02/05/2021 | Internationaal | EK Heren - Kwalificaties - Groep 5 | Slovenië |
04/11/2020 - 02/05/2021 | Internationaal | EK Heren - Kwalificaties - Groep 7 | Denemarken |
04/11/2020 - 02/05/2021 | Internationaal | EK Heren - Kwalificaties - Groep 8 | Zweden |
04/11/2020 - 16/05/2021 | GER | Duitse DHB-Pokal Dames | SG BBM Bietigheim |
04/11/2020 - 27/06/2021 | Internationaal | EHF Euro Cup Heren | Hongarije |
05/11/2020 - 02/05/2021 | Internationaal | EK Heren - Kwalificaties - Groep 3 | Rusland |
08/11/2020 - 02/05/2021 | Internationaal | EK Heren - Kwalificaties - Groep 6 | Noorwegen |
13/11/2020 - 30/05/2021 | Internationaal | EHF European Cup Heren | AEK Athens |
14/11 - 22/11 | Internationaal | EHF European League Dames - Derde Kwalificatieronde | Storhamar Handball Elite |
26/11 - 29/11 | NOR | Golden League Dames - Tornooi 2 | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
17/12/2020 - 27/04/2021 | Internationaal | SEHA Liga - Groep B | HC Motor Zaporozhye |
21/12/2020 - 01/06/2021 | Internationaal | SEHA Liga - Groep A | PPD Zagreb |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/01 - 02/05 | Internationaal | EK Heren - Kwalificaties - Groep 1 | Servië |
09/01 - 23/01 | FRA | Franse F.A. Cup Dames - Groep 1 | JDA Dijon HB |
09/01 - 23/01 | FRA | Franse F.A. Cup Dames - Groep 2 | Toulon Métropole Var HB |
09/01 - 23/01 | FRA | Franse F.A. Cup Dames - Groep 3 | Chambray Touraine HB |
09/01 - 20/02 | Internationaal | EHF European League Dames - Groep C | CS Minaur Baia-Mare |
09/01 - 20/02 | Internationaal | EHF European League Dames - Groep D | Siofok KC |
09/01 - 21/02 | Internationaal | EHF European League Dames - Groep A | Ikast Handbold |
09/01 - 21/02 | Internationaal | EHF European League Dames - Groep B | Les Neptunes de Nantes |
25/01 - 09/05 | BEL | Belgie - 1ste Nationale Heren - Play-Downs | Geannuleerd |
25/01 - 09/05 | BEL | Belgie - 1ste Nationale Heren - Playoffs | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/06 - 05/06 | FRA | Franse Division 2 Dames - Playoffs | Celles-sur-Belle HBC |
02/06 - 05/06 | HUN | Hongaarse Division 1 Heren - NBI - Playoffs | Pick Szeged |
05/06 - 06/06 | León | Spaanse Copa Asobal | FC Barcelona |
05/06 - 19/06 | NED | HandbalNL League - Playoffs | Handbal Aalsmeer |
07/06 - 09/06 | ROU | Roemenië Division 1 Dames - Degradatie Ronde | SCM Craiova |