De site voor alle sporten

Menu
Biathlon - Kontiolahti - 2017/2018

Biathlon - Kontiolahti - 2017/2018

Keuze van een seizoen :

Finland

Uitslagen Gemengd

Kontiolahti - Uitslagen Gemengd 2017/2018

FinlandFinland - Kontiolahti - 6 Maart 2018 - 11 Maart 2018


Mixed Relay - 10 Maart 2018


1ITA Italië (Dorothea Wierer, Lisa Vittozzi, Dominik Windisch, Lukas Hofer)1:15:08.3
2UKR Oekraïne (Anastasiya Merkushyna, Vita Semerenko, Artem Pryma, Dmytro Pidruchnyi)1:15:09.8
3NOR Noorwegen (Synnoeve Solemdal, Tiril Eckhoff, Henrik L'Abee-Lund, Tarjei Bø)1:15:17.4
4RUS Rusland (Uliana Kaisheva, Daria Virolainen, Dmitry Malyshko, Maxim Tsvetkov)1:15:25.2
5FRA Frankrijk (Marie Dorin-Habert, Anaïs Bescond, Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet)1:16:10.5
6SWE Zweden (Linn Persson, Hanna Öberg, Jesper Nelin, Sebastian Samuelsson)1:16:36.6
7GER Duitsland (Franziska Hildebrand, Franziska Preuss, Erik Lesser, Benedikt Doll)1:16:39.5
8AUT Oostenrijk (Christina Rieder, Katharina Innerhofer, Daniel Mesotitsch, Tobias Eberhard)1:17:42.3
9USA Verenigde Staten (Clare Egan, Joanne Firesteel Reid, Tim Burke, Sean Doherty)1:17:56.7
10SVK Slowakije (Paulina Fialkova, Ivona Fialkova, Simon Bartko, Martin Otcenas)1:18:14.0
11BLR Wit-Rusland (Nadezhda Skardino, Nadzeya Pisareva, Sergey Bocharnikov, Vladimir Chepelin)1:18:14.6
12KAZ Kazachstan (Alina Raikova, Darya Klimina, Roman Yeremin, Vassiliy Podkorytov)1:18:40.1
13FIN Finland (Venla Lehtonen, Mari Laukkanen, Tero Seppälä, Olli Hiidensalo)1:18:46.6
14TCH Tsjechoslovakije (Eva Kristejn Puskarcíková, Jessica Jislova, Michal Krcmar, Adam Vaclavik)1:19:18.3
15EST Estland (Regina Oja, Tuuli Tomingas, Kalev Ermits, Kauri Koiv)1:19:21.9
16JAP Japan (Sari Furuya, Rina Mitsuhashi, Tsukasa Kobonoki, Kazuya Inomata)1:19:31.3
17CAN Canada (Emma Lunder, Julia Ransom, Scott Gow, Brendan Green)1:19:43.2
18BUL Bulgarije (Daniela Kadeva, Desislava Stoyanova, Dimitar Gerdzhikov, Vladimir Iliev)1:20:09.2
19SUI Zwitserland (Elisa Gasparin, Lena Häcki, Jeremy Finello, Mario Dolder)1:20:18.0
20LTU Litouwen (Natalja Kocergina, Diana Rasimoviciute-Brice, Tomas Kaukenas, Vytautas Strolia)1:20:25.6
21SLO Slovenië (Polona Klemencic, Nina Zadravec, Mitja Drinovec, Miha Dovzan)1:20:25.6
22POL Polen (Monika Hojnisz-Starega, Kinga Mitoraj, Grzegorz Guzik, Marcin Szwajnos)1:22:23.6
23KOR Zuid-Korea (Ji-hee Mun, Eun-jung Ko, Yong-gyu Kim, Dujin Choi)+ 1 ronde

Single Mixed relay - 10 Maart 2018


1FRA Frankrijk (Antonin Guigonnat, Anaïs Chevalier, Antonin Guigonnat, Anaïs Chevalier)33:29.1
2AUT Oostenrijk (Julian Eberhard, Lisa Theresa Hauser, Julian Eberhard, Lisa Theresa Hauser)33:31.5
3NOR Noorwegen (Johannes Thingnes Bø, Marte Olsbu Røiseland, Johannes Thingnes Bø, Marte Olsbu Røiseland)33:33.5
4UKR Oekraïne (Artem Tyshchenko, Iryna Varvynets, Artem Tyshchenko, Iryna Varvynets)33:39.9
5RUS Rusland (Anton Shipulin, Ekaterina Yurlova-Percht, Anton Shipulin, Ekaterina Yurlova-Percht)33:45.2
6ITA Italië (Thomas Bormolini, Federica Sanfilippo, Thomas Bormolini, Federica Sanfilippo)33:50.6
7CAN Canada (Christian Gow, Rosanna Crawford, Christian Gow, Rosanna Crawford)33:52.9
8JAP Japan (Mikito Tachizaki, Fuyuko Tachizaki, Mikito Tachizaki, Fuyuko Tachizaki)34:03.3
9KAZ Kazachstan (Galina Vishnevskaya, Vladislav Vitenko, Galina Vishnevskaya, Vladislav Vitenko)34:26.3
10SWE Zweden (Mona Brorsson, Peppe Femling, Mona Brorsson, Peppe Femling)34:26.7
11GER Duitsland (Vanessa Hinz, Roman Rees, Vanessa Hinz, Roman Rees)34:27.6
12SVK Slowakije (Anastasiya Kuzmina, Matej Kazar, Anastasiya Kuzmina, Matej Kazar)34:34.4
13KOR Zuid-Korea (Anna Boulygina-Frolina, Timofey Lapshin, Anna Boulygina-Frolina, Timofey Lapshin)34:41.1
14USA Verenigde Staten (Susan Dunklee, Lowell Bailey, Susan Dunklee, Lowell Bailey)34:42.1
15SUI Zwitserland (Irene Cadurisch, Joscha Burkhalter, Irene Cadurisch, Joscha Burkhalter)34:42.5
16EST Estland (Regina Oja, Kalev Ermits, Regina Oja, Kalev Ermits)35:49.7
17SLO Slovenië (Anja Erzen, Klemen Bauer, Anja Erzen, Klemen Bauer)36:05.0
18TCH Tsjechoslovakije (Veronika Vitkova, Ondrej Moravec, Veronika Vitkova, Ondrej Moravec)36:19.5
19FIN Finland (Suvi Minkkinen, Tuomas Gronman, Suvi Minkkinen, Tuomas Gronman)36:21.8
20BLR Wit-Rusland (Dzinara Alimbekava, Anton Smolski, Dzinara Alimbekava, Anton Smolski)36:35.3
21LAT Letland (Baiba Bendika, Aleksandrs Patrijuks, Baiba Bendika, Aleksandrs Patrijuks)36:37.1
22POL Polen (Magdalena Gwizdon, Andrzej Nedza-Kubiniec, Magdalena Gwizdon, Andrzej Nedza-Kubiniec)36:40.5
23ROU Roemenië (Luminita Piscoran, George Buta, Luminita Piscoran, George Buta)ronde
24BUL Bulgarije (Emilia Yordanova, Vladimir Iliev, Emilia Yordanova, Vladimir Iliev)ronde
25LTU Litouwen (Gabriele Lescinskaite, Karol Dombrovski, Gabriele Lescinskaite, Karol Dombrovski)ronde
26GBR Groot-Brittannië (Amanda Lightfoot, Scott Dixon, Amanda Lightfoot, Scott Dixon)ronde

Uitslagen Heren

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden