De site voor alle sporten

Menu
Biathlon - Olympische Spelen - 2017/2018

Biathlon - Olympische Spelen - 2017/2018

Keuze van een seizoen :

Zuid-Korea

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Olympische Spelen - Uitslagen Gemengd 2017/2018

Zuid-KoreaZuid-Korea - Pyeong Chang - 10 Februari 2018 - 24 Februari 2018


Mixed Relay - 20 Februari 2018 - 12:15


1FRA Frankrijk (Martin Fourcade, Simon Desthieux, Anaïs Bescond, Marie Dorin-Habert)1:08:34.3
2NOR Noorwegen (Emil Hegle Svendsen, Johannes Thingnes Bø, Tiril Eckhoff, Marte Olsbu Røiseland)1:08:55.2
3ITA Italië (Dominik Windisch, Lukas Hofer, Dorothea Wierer, Lisa Vittozzi)1:09:01.2
4GER Duitsland (Vanessa Hinz, Laura Dahlmeier, Erik Lesser, Arnd Peiffer)1:09:01.5
5BLR Wit-Rusland (Nadezhda Skardino, Darya Domracheva, Sergey Bocharnikov, Vladimir Chepelin)1:09:29.8
6FIN Finland (Laura Toivanen, Kaisa Mäkäräinen, Tero Seppälä, Olli Hiidensalo)1:09:38.2
7UKR Oekraïne (Iryna Varvynets, Juliya Dzhyma, Dmytro Pidruchnyi, Artem Pryma)1:09:46.4
8CZE Tsjechië (Veronika Vitkova, Marketa Davidova, Ondrej Moravec, Michal Krcmar)1:10:13.6
9OAR Olympische atleet uit Rusland (Uliana Kaisheva, Tatiana Akimova, Anton Babikov, Matvey Eliseev)1:10:49.1
10AUT Oostenrijk (Lisa Theresa Hauser, Katharina Innerhofer, Simon Eder, Julian Eberhard)1:10:56.3
11SWE Zweden (Mona Brorsson, Hanna Öberg, Jesper Nelin, Fredrik Lindström)1:11:07.5
12CAN Canada (Rosanna Crawford, Julia Ransom, Brendan Green, Christian Gow)1:11:11.0
13SUI Zwitserland (Elisa Gasparin, Lena Häcki, Benjamin Weger, Serafin Wiestner)1:11:31.4
14SLO Slovenië (Urska Poje, Anja Erzen, Klemen Bauer, Jakov Fak)1:11:55.6
15USA Verenigde Staten (Susan Dunklee, Joanne Firesteel Reid, Tim Burke, Lowell Bailey)1:12:05.4
16POL Polen (Magdalena Gwizdon, Kamila Zuk, Andrzej Nedza-Kubiniec, Grzegorz Guzik)1:12:17.9
17BUL Bulgarije (Emilia Yordanova, Daniela Kadeva, Krasimir Anev, Vladimir Iliev)1:12:31.7
18KAZ Kazachstan (Galina Vishnevskaya-Sheporenko, Alina Raikova, Roman Yeremin, Maxim Braun)1:14:13.7
19LTU Litouwen (Natalja Kocergina, Diana Rasimoviciute-Brice, Tomas Kaukenas, Vytautas Strolia)+1 ronde
20SVK Slowakije (Paulina Fialkova, Anastasiya Kuzmina, Matej Kazar, Martin Otcenas)+1 ronde

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden