De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Lenzerheide - 2017/2018

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Lenzerheide - Uitslagen Gemengd 2017/2018

ZwitserlandZwitserland - 8 December 2017 - 10 December 2017


Mixed Relay - 8 December 2017


1FRA Frankrijk (Enora Latuillière, Chloé Chevalier, Clement Dumont, Fabien Claude)1:15:40.8
2RUS Rusland (Irina Uslugina, Valeriia Vasnetcova, Petr Pashchenko, Alexander Povarnitsyn)1:17:36.1
3GER Duitsland (Nadine Horchler, Luise Kummer, Michael Willeitner, Florian Graf)1:18:13.6
4UKR Oekraïne (Yuliya Zhuravok, Mariia Panfilova, Maksym Ivko, Andriy Dotsenko)1:19:45.0
5SWE Zweden (Johanna Skottheim, Olga Alifiravets, Tes Armgren, Martin Ponsiluoma)1:19:53.1
6AUT Oostenrijk (Julia Schwaiger, Fabienne Hartweger, Peter Brunner, Sven Grossegger)1:20:08.3
7CZE Tsjechië (Lea Johanidesova, Ludmila Horka, Matej Krupcik, Jaroslav Soukup)1:20:25.4
8CAN Canada (Megan Tandy, Nadia Moser, Matthew Hudec, Macx Davies)1:20:48.5
9ITA Italië (Ginevra Rocchia, Nicole Gontier, Saverio Zini, Andreas Plaickner)1:21:10.3
10POL Polen (Kinga Mitoraj, Kamila Zuk, Mateusz Janik, Tomasz Jakiela)1:22:03.8
11FIN Finland (Suvi Minkkinen, Jessika Rolig, Sami Orpana, Ahti Toivanen)1:23:13.6
12SUI Zwitserland (Aita Gasparin, Susanna Meinen, Eligius Tambornino, Joscha Burkhalter)+1 ronde
13JAP Japan (Asuka Hachisuka, Kirari Tanaka, Yuki Nakajima, Ryo Maeda)+1 ronde
14KOR Zuid-Korea (Hye-Suk Hwang, Jumi Jung, Dujin Choi, Seonhoe Heo)+1 ronde
15EST Estland (Kadri Lehtla, Susan Kuelm, Johan Talihärm, Tarvi Sikk)+1 ronde
16BUL Bulgarije (Dafinka Koeva, Maria Zdravkova, Dimitar Partalov, Vladimir Oryashkov)+1 ronde
17ROU Roemenië (Ana Larisa Cotrus, Timea Hajdu, Marius Ungureanu, Raul Antonio Flore)+1 ronde
18CHN China (Chun Ma, Rui Liu, Zhenyu Zhu, Wei Wang)+1 ronde
19MGL Mongolië (Ariunzul Enkhbayar, Erdenechimeg Altankhuyag, Gantulga Otgondavaa, Munkh-Erdene Enkhbayar)+1 ronde
20BRA Brazilië (Gabriela Almeida Neres, Mirlene Picin, Fabrizio Ribas Bourguignon, Lucas Martins)+1 ronde
21CRO Kroatië (Ana Frincic, Anika Kozica, Mislav Petrovic, Filip Petrovic)+1 ronde

Single Mixed relay - 8 December 2017


1NOR Noorwegen (Thekla Brun-Lie, Vetle Sjåstad Christiansen, Thekla Brun-Lie, Vetle Sjåstad Christiansen)36:56.3
2FRA Frankrijk (Julia Simon, Antonin Guigonnat, Julia Simon, Antonin Guigonnat)37:04.8
3RUS Rusland (Kristina Reztsova, Alexey Volkov, Kristina Reztsova, Alexey Volkov)37:29.8
4AUT Oostenrijk (Susanne Hoffmann, David Komatz, Susanne Hoffmann, David Komatz)37:53.4
5SWE Zweden (Elisabeth Högberg, Tobias Arwidson, Elisabeth Högberg, Tobias Arwidson)38:03.1
6UKR Oekraïne (Olga Abramova, Artem Tyshchenko, Olga Abramova, Artem Tyshchenko)38:46.0
7CAN Canada (Sarah Beaudry, Carsen Campbell, Sarah Beaudry, Carsen Campbell)38:54.2
8CZE Tsjechië (Anna Tkadlecova, Ondrej Hosek, Anna Tkadlecova, Ondrej Hosek)38:58.7
9BLR Wit-Rusland (Dzinara Alimbekava, Sergey Bocharnikov, Dzinara Alimbekava, Sergey Bocharnikov)39:01.9
10EST Estland (Grete Gaim, Martin Remmelg, Grete Gaim, Martin Remmelg)40:03.5
11GER Duitsland (Anna Weidel, David Zobel, Anna Weidel, David Zobel)40:04.2
12SVK Slowakije (Alzbeta Majdisova, Michal Kubaliak, Alzbeta Majdisova, Michal Kubaliak)40:27.6
13BUL Bulgarije (Milena Todorova, Kristiyan Stoyanov, Milena Todorova, Kristiyan Stoyanov)40:30.5
14SUI Zwitserland (Ladina Meier-Ruge, Nirando Bacchetta, Ladina Meier-Ruge, Nirando Bacchetta)40:30.9
15POL Polen (Anna Maka, Tomasz Zieba, Anna Maka, Tomasz Zieba)40:43.6
16ESP Spanje (Victoria Padial Hernández, Roberto Piqueras Garcia, Victoria Padial Hernández, Roberto Piqueras Garcia)42:01.4
17MDA Moldavië (Alla Ghilenko, Nicolae Gaiduc, Alla Ghilenko, Nicolae Gaiduc)+1 ronde
18KOR Zuid-Korea (Eun-jung Ko, In-bok Lee, Eun-jung Ko, In-bok Lee)+1 ronde
19ROU Roemenië (Eniko Marton, Gheorghe Pop, Eniko Marton, Gheorghe Pop)+1 ronde
20LTU Litouwen (Gabriele Lescinskaite, Deivid Demkov, Gabriele Lescinskaite, Deivid Demkov)+1 ronde
21FIN Finland (Jenny Fellman, Matti Hakala, Jenny Fellman, Matti Hakala)+1 ronde
22CHN China (Xuelan Wang, Xingyuan Yan, Xuelan Wang, Xingyuan Yan)+1 ronde
23TUR Turkije (Gulsah Aga, Mehmet Ustuntas, Gulsah Aga, Mehmet Ustuntas)+1 ronde
24GRE Griekenland (Maria Tsakiri, Kleanthis Karamichas, Maria Tsakiri, Kleanthis Karamichas)+1 ronde
25AUS Australië (Darcie Morton, Jeremy Flanagan, Darcie Morton, Jeremy Flanagan)+1 ronde
26MGL Mongolië (Ariunzul Enkhbayar, Gantulga Otgondavaa, Ariunzul Enkhbayar, Gantulga Otgondavaa)+1 ronde
27BRA Brazilië (Bruna De Moura, Leandro Lutz, Bruna De Moura, Leandro Lutz)+1 ronde
28CRO Kroatië (Ana Frincic, Filip Petrovic, Ana Frincic, Filip Petrovic)+1 ronde

Uitslagen Heren

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden