De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Europees Kampioenschap IBU - 2016/2017

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Europees Kampioenschap IBU - Uitslagen Gemengd 2016/2017

PolenPolen - Duszniki Zdroj - 23 Januari 2017 - 31 Januari 2017


Mixed Relay - 29 Januari 2017


1RUS Rusland (Irina Starykh, Svetlana Sleptsova, Alexey Volkov, Alexandr Loginov)1:12:26.0
2NOR Noorwegen (Karoline Erdal, Marion Rønning Huber, Erlend Bjøntegaard, Fredrik Gjesbakk)1:13:02.4
3UKR Oekraïne (Anastasiya Merkushyna, Juliya Dzhyma, Oleksander Zhyrnyi, Ruslan Tkalenko)1:13:03.1
4BUL Bulgarije (Emilia Yordanova, Desislava Stoyanova, Dimitar Gerdzhikov, Vladimir Iliev)1:13:42.4
5CZE Tsjechië (Lea Johanidesova, Jessica Jislova, Jaroslav Soukup, Lukas Kristejn)1:13:43.4
6GER Duitsland (Nadine Horchler, Karolin Horchler, Roman Rees, Philipp Nawrath)1:14:05.7
7AUT Oostenrijk (Christina Rieder, Susanne Hoffmann, Lorenz Waeger, Fabian Hörl)1:14:06.0
8SVK Slowakije (Terezia Poliakova, Ivona Fialkova, Tomas Hasilla, Michal Sima)1:14:21.3
9BLR Wit-Rusland (Mariya Panfilova, Kristina Ilchenko, Vladimir Chepelin, Sergey Bocharnikov)1:14:48.0
10SWE Zweden (Johanna Skottheim, Elisabeth Högberg, Tiio Soderhielm, Peppe Femling)1:15:05.5
11FRA Frankrijk (Coline Varcin, Enora Latuillière, Aristide Bègue, Antonin Guigonnat)1:15:22.2
12SUI Zwitserland (Susanna Meinen, Irene Cadurisch, Ivan Joller, Martin Jäger)1:16:17.1
13POL Polen (Anna Maka, Karolina Piton, Lukasz Szczurek, Andrzej Nedza-Kubiniec)1:16:41.1
14USA Verenigde Staten (Emily Dreissigacker, Hallie Grossman, Max Durtschi, Jakob Ellingson)1:17:13.4
15FIN Finland (Tiia-Maria Talvitie, Erika Jänkä, Henri Lehtomaa, Antti Repo)1:18:42.5
16CAN Canada (Erin Yungblut, Leilani Tam von Burg, Matthew Neumann, Carsen Campbell)1:19:05.9
17ROU Roemenië (Diana Marian Salman, Ana Larisa Cotrus, Marius Ungureanu, Denis Serban)+ 1 ronde
18LTU Litouwen (Kotryna Vitkunaite, Gabriele Lescinskaite, Linas Banys, Deivid Demkov)+ 1 ronde
19MDA Moldavië (Snejana Tiseeva, Anastasia Niciporenko, Liviu Dubalari, Nicolae Gaiduc)+ 1 ronde
20CRO Kroatië (Karla Starcevic, Nika Blazenic, Filip Petrovic, Tomislav Ceskovic)+ 1 ronde

Single Mixed relay - 29 Januari 2017


1RUS Rusland (Daria Virolaynen, Evgeniy Garanichev, Daria Virolaynen, Evgeniy Garanichev)37:10.2
2NOR Noorwegen (Ingrid Landmark Tandrevold, Vetle Sjåstad Christiansen, Ingrid Landmark Tandrevold, Vetle Sjåstad Christiansen)37:16.5
3POL Polen (Krystyna Palka-Guzik, Grzegorz Guzik, Krystyna Palka-Guzik, Grzegorz Guzik)37:24.1
4UKR Oekraïne (Iryna Varvynets, Andriy Dotsenko, Iryna Varvynets, Andriy Dotsenko)37:31.1
5AUT Oostenrijk (Katharina Innerhofer, David Komatz, Katharina Innerhofer, David Komatz)37:32.4
6GER Duitsland (Annika Knoll, Matthias Dorfer, Annika Knoll, Matthias Dorfer)37:37.4
7SWE Zweden (Ingela Andersson, Tobias Arwidson, Ingela Andersson, Tobias Arwidson)37:47.4
8CZE Tsjechië (Veronika Vitkova, Tomas Krupcik, Veronika Vitkova, Tomas Krupcik)38:01.0
9FRA Frankrijk (Julia Simon, Emilien Jacquelin, Julia Simon, Emilien Jacquelin)38:33.9
10BUL Bulgarije (Stefani Popova, Anton Sinapov, Stefani Popova, Anton Sinapov)38:52.3
11ITA Italië (Nicole Gontier, Pietro Dutto, Nicole Gontier, Pietro Dutto)38:59.0
12LAT Letland (Baiba Bendika, Ilmars Bricis, Baiba Bendika, Ilmars Bricis)39:05.2
13CAN Canada (Sarah Beaudry, Aidan Millar, Sarah Beaudry, Aidan Millar)39:06.3
14ROU Roemenië (Luminita Piscoran, Gheorghe Pop, Luminita Piscoran, Gheorghe Pop)39:36.7
15FIN Finland (Auli Kiskola, Matti Hakala, Auli Kiskola, Matti Hakala)40:51.7
16BLR Wit-Rusland (Krystsina Mazuryna, Maksim Varabei, Krystsina Mazuryna, Maksim Varabei)41:00.0
17SRB Servië (Maida Drndic, Edin Hodzic, Maida Drndic, Edin Hodzic)41:14.6
18SVK Slowakije (Alzbeta Majdisova, Ondrej Kosztolanyi, Alzbeta Majdisova, Ondrej Kosztolanyi)41:24.2
19MDA Moldavië (Anastasia Niciporenko, Nicolae Gaiduc, Anastasia Niciporenko, Nicolae Gaiduc)ronde
20HUN Hongarije (Emoeke Szoecs, David Panyik, Emoeke Szoecs, David Panyik)ronde
21CRO Kroatië (Anika Kozica, Kresimir Crnkovic, Anika Kozica, Kresimir Crnkovic)ronde
22MGL Mongolië (Uranbaigali Otgondavaa, Barkhuu Erdenechimeg, Uranbaigali Otgondavaa, Barkhuu Erdenechimeg)ronde

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden