De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
11/02 - 14/02 | Melbourne | Oceanisch Kampioenschap Heren | Continentale Kampioenschappen | O. Guo |
11/02 - 14/02 | Melbourne | Oceanisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | S. Leung G. Somerville |
11/02 - 14/02 | Melbourne | Oceanisch Kampioenschap - Heren Dubbel | Continentale Kampioenschappen | S. Serasinghe E. Vuong |
11/02 - 14/02 | Melbourne | Oceanisch Kampioenschap Dames | Continentale Kampioenschappen | H. Chen |
11/02 - 14/02 | Melbourne | Oceanisch Kampioenschap - Dames Dubbel | Continentale Kampioenschappen | S. Mapasa G. Somerville |
13/02 | Kopenhagen | EK Gemengde Teams - Groep 2 | EK Teams Gemengd | Beëindigd |
13/02 | Kopenhagen | EK Gemengde Teams - Groep 1 | EK Teams Gemengd | Beëindigd |
13/02 - 17/02 | Kopenhagen | EK Gemengde Teams - Finaleronde | EK Teams Gemengd | Denemarken |
19/02 - 24/02 | Barcelona | Spanje Masters - Heren | BWF World Tour | V. Axelsen |
19/02 - 24/02 | Barcelona | Spanje Masters - Heren Dubbel | BWF World Tour | Y. Lee C. Wang |
19/02 - 24/02 | Barcelona | Spanje Masters - Dubbel Gemengd | BWF World Tour | S. Seo Y. Chae |
19/02 - 24/02 | Barcelona | Spanje Masters - Dames | BWF World Tour | M. Blichfeldt |
19/02 - 24/02 | Barcelona | Spanje Masters - Dames Dubbel | BWF World Tour | S. Kim H. Kong |
26/02 - 03/03 | Mülheim an der Ruhr | German Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | Y. Du Y. Li |
26/02 - 03/03 | Mülheim an der Ruhr | German Open - Heren | BWF World Tour | K. Momota |
26/02 - 03/03 | Mülheim an der Ruhr | German Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Seo Y. Chae |
26/02 - 03/03 | Mülheim an der Ruhr | German Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | H. Endo Y. Watanabe |
26/02 - 03/03 | Mülheim an der Ruhr | German Open - Dames | BWF World Tour | A. Yamaguchi |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/03 - 10/03 | Birmingham | All England - Heren | BWF World Tour | K. Momota |
03/03 - 10/03 | Birmingham | All England - Dubbel Dames | BWF World Tour | Q. Chen Y. Jia |
03/03 - 10/03 | Birmingham | All England - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Zheng Y. Huang |
03/03 - 10/03 | Birmingham | All England - Dames | BWF World Tour | Y. Chen |
03/03 - 10/03 | Birmingham | All England - Dubbel Heren | BWF World Tour | M. Ahsan H. Setiawan |
12/03 - 17/03 | Basel | Swiss Open - Heren | BWF World Tour | Y. Shi |
12/03 - 17/03 | Basel | Swiss Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | R. Søb. R. Søby Hansen |
12/03 - 17/03 | Lingshui | China Masters - Dames Dubbel | BWF World Tour | H. Baek H. Kim |
12/03 - 17/03 | Basel | Swiss Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | F. Alfian M. Ardianto |
12/03 - 17/03 | Basel | Swiss Open - Dames | BWF World Tour | Y. Chen |
12/03 - 17/03 | Lingshui | China Masters - Heren | BWF World Tour | H. Weng |
12/03 - 17/03 | Lingshui | China Masters - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | C. Tang T. Ng |
12/03 - 17/03 | Basel | Swiss Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | Y. Chang K. Jung |
12/03 - 17/03 | Lingshui | China Masters - Heren Dubbel | BWF World Tour | J. Lee P. Yang |
12/03 - 17/03 | Lingshui | China Masters - Dames | BWF World Tour | G. Kim |
19/03 - 24/03 | Orléans | Orleans Masters - Dames Dubbel | BWF World Tour | C. Birch L. Smith |
19/03 - 24/03 | Orléans | Orleans Masters - Heren | BWF World Tour | K. Watanabe |
19/03 - 24/03 | Orléans | Orleans Masters - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | T. Gicquel D. Delrue |
19/03 - 24/03 | Orléans | Orleans Masters - Heren Dubbel | BWF World Tour | Y. Lee C. Wang |
19/03 - 24/03 | Orléans | Orleans Masters - Dames | BWF World Tour | S. Kawakami |
26/03 - 31/03 | New Delhi | India Open - Dames | BWF World Tour | R. Intanon |
26/03 - 31/03 | New Delhi | India Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | G. Polii A. Rahayu |
26/03 - 31/03 | New Delhi | India Open - Heren | BWF World Tour | V. Axelsen |
26/03 - 31/03 | New Delhi | India Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | Y. Lee C. Wang |
26/03 - 31/03 | New Delhi | India Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | Y. Wang D. Huang |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/04 - 07/04 | Kuala Lumpur | Maleisië Open Heren | BWF World Tour | D. Lin |
02/04 - 07/04 | Kuala Lumpur | Maleisië Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | J. Li Y. Liu |
02/04 - 07/04 | Kuala Lumpur | Maleisië Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Zheng Y. Huang |
02/04 - 07/04 | Kuala Lumpur | Maleisië Open Dames | BWF World Tour | T. Tai |
02/04 - 07/04 | Kuala Lumpur | Maleisië Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | Q. Chen Y. Jia |
09/04 - 14/04 | Singapore | Singapore Open - Heren | BWF World Tour | K. Momota |
09/04 - 14/04 | Singapore | Singapore Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Taerattana. S. Taerattanachai |
09/04 - 14/04 | Singapore | Singapore Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | T. Kamura K. Sonoda |
09/04 - 14/04 | Singapore | Singapore Open - Dames | BWF World Tour | T. Tai |
09/04 - 14/04 | Singapore | Singapore Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Matsumoto W. Nagahara |
23/04 - 28/04 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap - Heren Dubbel | Continentale Kampioenschappen | H. Endo Y. Watanabe |
23/04 - 28/04 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap Dames | Continentale Kampioenschappen | A. Yamaguchi |
23/04 - 28/04 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap - Dames Dubbel | Continentale Kampioenschappen | Q. Chen Y. Jia |
23/04 - 28/04 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap Heren | Continentale Kampioenschappen | K. Momota |
23/04 - 28/04 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | Y. Wang D. Huang |
25/04 - 28/04 | Santo Domingo | Pan Am - Dames Dubbel | Continentale Kampioenschappen | R. Honderich K. Tsai |
25/04 - 28/04 | Santo Domingo | Pan Am Heren | Continentale Kampioenschappen | O. Guerrero |
25/04 - 28/04 | Santo Domingo | Pan Am - Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | J. Hurlburt-Y. J. Wu |
25/04 - 28/04 | Santo Domingo | Pan Am - Heren Dubbel | Continentale Kampioenschappen | J. Ho-Shue N. Yakura |
25/04 - 28/04 | Santo Domingo | Pan Am Dames | Continentale Kampioenschappen | M. Li |
26/04 - 28/04 | Port Harcourt | Afrikaans Kampioenschap - Heren Dubbel | Continentale Kampioenschappen | K. Mammeri Y. Medel |
26/04 - 28/04 | Port Harcourt | Afrikaans Kampioenschap - Dames | Continentale Kampioenschappen | D. Adesokan |
26/04 - 28/04 | Port Harcourt | Afrikaans Kampioenschap - Dames Dubbel | Continentale Kampioenschappen | D. Adesokan U. Ukeh |
26/04 - 28/04 | Port Harcourt | Afrikaans Kampioenschap - Heren | Continentale Kampioenschappen | A. Opeyori |
26/04 - 28/04 | Port Harcourt | Afrikaans Kampioenschap - Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | K. Mammeri L. Mazri |
30/04 - 05/05 | Auckland | New Zealand Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Ahsan H. Setiawan |
30/04 - 05/05 | Auckland | New Zealand Open - Dames | BWF World Tour | S. An |
30/04 - 05/05 | Auckland | New Zealand Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | S. Kim H. Kong |
30/04 - 05/05 | Auckland | New Zealand Open - Heren | BWF World Tour | C. Jonatan |
30/04 - 05/05 | Auckland | New Zealand Open - Mixed Doubles | BWF World Tour | P. Chan L. Goh |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
04/06 - 09/06 | Sydney | Australian Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | Y. Fukushima S. Hirota |
04/06 - 09/06 | Sydney | Australian Open - Heren | BWF World Tour | C. Jonatan |
04/06 - 09/06 | Sydney | Australian Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | Y. Wang D. Huang |
04/06 - 09/06 | Sydney | Australian Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | S. Ko B. Shin |
04/06 - 09/06 | Sydney | Australian Open - Dames | BWF World Tour | Y. Chen |
24/06 - 30/06 | Minsk | Europese Spelen - Gemengd Dubbel | Europese Spelen | M. Ellis L. Smith |
24/06 - 30/06 | Minsk | Europese Spelen - Heren Dubbel | Europese Spelen | M. Ellis C. Langridge |
24/06 - 30/06 | Minsk | Europese Spelen Heren | Europese Spelen | A. Antonsen |
24/06 - 30/06 | Minsk | Europese Spelen - Dames Dubbel | Europese Spelen | S. Piek C. Seinen |
24/06 - 30/06 | Minsk | Europese Spelen Dames | Europese Spelen | M. Blichfeldt |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/07 - 07/07 | Calgary | Canada Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Ko H. Eom |
02/07 - 07/07 | Calgary | Canada Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Conrad-Pet. M. Conrad-Petersen |
02/07 - 07/07 | Calgary | Canada Open - Heren | BWF World Tour | S. An |
02/07 - 07/07 | Calgary | Canada Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | S. Mapasa G. Somerville |
02/07 - 07/07 | Calgary | Canada Open - Heren | BWF World Tour | S. Li |
09/07 - 14/07 | Fullerton | US Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | S. Ko B. Shin |
09/07 - 14/07 | Fullerton | US Open - Dames | BWF World Tour | Z. Wang |
09/07 - 14/07 | Fullerton | US Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | N. Matsuyama C. Shida |
09/07 - 14/07 | Fullerton | US Open - Heren | BWF World Tour | C. Lin |
09/07 - 14/07 | Fullerton | US Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | J. Lee Y. Hsu |
16/07 - 21/07 | Vladivostok | Russian Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | A. Maulana M. Bandaso |
16/07 - 21/07 | Jakarta | Indonesia Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Zheng Y. Huang |
16/07 - 21/07 | Vladivostok | Russian Open - Dames | BWF World Tour | Y. Pai |
16/07 - 21/07 | Vladivostok | Russian Open - Heren | BWF World Tour | S. Rhustavito |
16/07 - 21/07 | Jakarta | Indonesia Open - Dames | BWF World Tour | A. Yamaguchi |
16/07 - 21/07 | Jakarta | Indonesia Open - Dubbel Dames | BWF World Tour | Y. Fukushima S. Hirota |
16/07 - 21/07 | Vladivostok | Russian Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | N. Istirani T. Kusumah |
16/07 - 21/07 | Vladivostok | Russian Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Conrad-Pet. M. Conrad-Petersen |
16/07 - 21/07 | Jakarta | Indonesia Open - Heren | BWF World Tour | T. Chou |
16/07 - 21/07 | Jakarta | Indonesia Open - Dubbel Heren | BWF World Tour | M. Gideon K. Sukamuljo |
23/07 - 28/07 | Tokyo | Japan Open - Heren | BWF World Tour | K. Momota |
23/07 - 28/07 | Tokyo | Japan Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | Y. Wang D. Huang |
23/07 - 28/07 | Tokyo | Japan Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Gideon K. Sukamuljo |
23/07 - 28/07 | Tokyo | Japan Open - Dames | BWF World Tour | A. Yamaguchi |
23/07 - 28/07 | Tokyo | Japan Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | S. Kim H. Kong |
29/07 - 02/08 | Lima | Panamerikaanse Spelen - Dames Dubbel | Panamerikaanse Spelen | R. Honderich K. Tsai |
29/07 - 02/08 | Lima | Panamerikaanse Spelen Heren | Panamerikaanse Spelen | Y. Coelho de . |
29/07 - 02/08 | Lima | Panamerikaanse Spelen - Gemengd Dubbel | Panamerikaanse Spelen | J. Hurlburt-Y. J. Wu |
29/07 - 02/08 | Lima | Panamerikaanse Spelen Dames | Panamerikaanse Spelen | M. Li |
29/07 - 02/08 | Lima | Panamerikaanse Spelen - Dubbel Heren | Panamerikaanse Spelen | J. Ho-Shue N. Yakura |
30/07 - 04/08 | Bangkok | Thailand Open - Dames | BWF World Tour | Y. Chen |
30/07 - 04/08 | Bangkok | Thailand - Dames Dubbel | BWF World Tour | S. Tanaka K. Yonemoto |
30/07 - 04/08 | Bangkok | Thailand Open - Heren | BWF World Tour | T. Chou |
30/07 - 04/08 | Bangkok | Thailand Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | Y. Wang D. Huang |
30/07 - 04/08 | Bangkok | Thailand Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | S. Rankireddy C. Shetty |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
06/08 - 11/08 | Hyderabad | Hyderabad Open - Dames | BWF World Tour | J. Yeo |
06/08 - 11/08 | Hyderabad | Hyderabad Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | H. Baek K. Jung |
06/08 - 11/08 | Hyderabad | Hyderabad Open - Heren | BWF World Tour | S. Verma |
06/08 - 11/08 | Hyderabad | Hyderabad Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Fikri B. Maulana |
06/08 - 11/08 | Hyderabad | Hyderabad Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | P. Hoo Y. Cheah |
13/08 - 18/08 | Akita | Akita Masters - Heren | BWF World Tour | F. Kholik |
13/08 - 18/08 | Akita | Akita Masters - Heren Dubbel | BWF World Tour | X. Ou N. Zhang |
13/08 - 18/08 | Akita | Akita Masters - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Ko H. Eom |
13/08 - 18/08 | Akita | Akita Masters - Dames | BWF World Tour | S. An |
13/08 - 18/08 | Akita | Akita Masters - Dames Dubbel | BWF World Tour | A. Sakuramoto Y. Takahata |
19/08 - 25/08 | Basel | Wereldkampioenschap Dames | Wereldkampioenschappen | S. Pusarla Ve. |
19/08 - 25/08 | Basel | WK Heren - Dubbel | Wereldkampioenschappen | M. Ahsan H. Setiawan |
19/08 - 25/08 | Basel | WK Dames - Dubbel | Wereldkampioenschappen | M. Matsumoto W. Nagahara |
19/08 - 25/08 | Basel | Wereldkampioenschap Heren | Wereldkampioenschappen | K. Momota |
19/08 - 25/08 | Basel | WK - Gemengd Dubbel | Wereldkampioenschappen | S. Zheng Y. Huang |
22/08 - 25/08 | Rabat | Afrikaanse Spelen - Gemengde Teams | Afrikaanse Spelen | Beëindigd |
22/08 - 29/08 | MAR | Afrikaanse Spelen Heren Dubbel | Afrikaanse Spelen | C. Paul A. Lubah |
22/08 - 29/08 | MAR | Afrikaanse Spelen Gemengd Dubbel | Afrikaanse Spelen | K. Mammeri L. Mazri |
22/08 - 29/08 | MAR | Afrikaanse Spelen Dames Dubbel | Afrikaanse Spelen | D. Hany H. Hosny |
26/08 - 29/08 | Rabat | Afrikaanse Spelen Heren | Afrikaanse Spelen | A. Opeyori |
26/08 - 29/08 | Rabat | Afrikaanse Spelen Dames | Afrikaanse Spelen | J. Scholtz |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/09 - 07/09 | Gniezno | EK U-17 - Meisjes | Internationale Jeugdkampioenschappen | M. Golubeva |
03/09 - 07/09 | Gniezno | EK U-17 - Jongens | Internationale Jeugdkampioenschappen | M. Møl. |
03/09 - 07/09 | Gniezno | EK U-17 - Dubbel Meisjes | Internationale Jeugdkampioenschappen | A. Boiarun A. Iakovleva |
03/09 - 07/09 | Gniezno | EK U-17 - Gemengd Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | C. Vittoriani M. Werge |
03/09 - 07/09 | Gniezno | EK U-17 Dubbel Jongens | Internationale Jeugdkampioenschappen | M. Møl. M. Møller |
03/09 - 08/09 | Taipei | Taiwan Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | J. Kititharak. R. Prajongjai |
03/09 - 08/09 | Taipei | Taiwan Open - Heren | BWF World Tour | T. Chou |
03/09 - 08/09 | Taipei | Taiwan Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | C. Tang Y. Tse |
03/09 - 08/09 | Taipei | Taiwan Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | V. Goh W. Tan |
03/09 - 08/09 | Taipei | Taiwan Open - Dames | BWF World Tour | J. Sung |
10/09 - 15/09 | Ho Chi Minhstad | Vietnam Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | S. Choi S. Seo |
10/09 - 15/09 | Ho Chi Minhstad | Vietnam Open - Dames | BWF World Tour | Y. Zhang |
10/09 - 15/09 | Ho Chi Minhstad | Vietnam Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | D. Haris R. Pradipta |
10/09 - 15/09 | Ho Chi Minhstad | Vietnam Open - Heren | BWF World Tour | S. Verma |
10/09 - 15/09 | Ho Chi Minhstad | Vietnam Open - Dubbel Gemengd | BWF World Tour | X. Guo S. Zhang |
17/09 - 22/09 | Changzhou | China Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Zheng Y. Huang |
17/09 - 22/09 | Changzhou | China Open - Dames | BWF World Tour | C. Marí. |
17/09 - 22/09 | Changzhou | China Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | Q. Chen Y. Jia |
17/09 - 22/09 | Changzhou | China Open - Heren | BWF World Tour | K. Momota |
17/09 - 22/09 | Changzhou | China Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Gideon K. Sukamuljo |
24/09 - 29/09 | Seoul | Korea Open - Heren | BWF World Tour | K. Momota |
24/09 - 29/09 | Seoul | Korea Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Taerattana. S. Taerattanachai |
24/09 - 29/09 | Seoul | Korea Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | F. Alfian M. Ardianto |
24/09 - 29/09 | Seoul | Korea Open - Dames | BWF World Tour | B. He |
24/09 - 29/09 | Seoul | Korea Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | S. Kim H. Kong |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/10 - 06/10 | Pangkal Pinang | Bangka Belitung Indonesia Masters - Dames | BWF World Tour | Z. Wang |
01/10 - 06/10 | Pangkal Pinang | Bangka Belitung Indonesia Masters - Dames Dubbel | BWF World Tour | S. Ramadhanti R. Sugiarto |
01/10 - 06/10 | Pangkal Pinang | Bangka Belitung Indonesia Masters - Heren | BWF World Tour | F. Sun |
01/10 - 06/10 | Pangkal Pinang | Bangka Belitung Indonesia Masters - Heren Dubbel | BWF World Tour | X. Ou N. Zhang |
01/10 - 06/10 | Pangkal Pinang | Bangka Belitung Indonesia Masters - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | X. Guo S. Zhang |
07/10 - 13/10 | Kazan | WK Junioren - Gemengd Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | Y. Feng F. Lin |
07/10 - 13/10 | Kazan | WK Junioren - Heren Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | L. Carnando D. Marthin |
07/10 - 13/10 | Kazan | WK Junioren - Dames Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | F. Lin X. Zhou |
07/10 - 13/10 | Kazan | WK Junioren - Dames | Internationale Jeugdkampioenschappen | R. Gunji |
07/10 - 13/10 | Kazan | WK Junioren - Heren | Internationale Jeugdkampioenschappen | K. Vitidsarn |
08/10 - 13/10 | Almere | Dutch Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | G. Stoeva S. Stoeva |
08/10 - 13/10 | Almere | Dutch Open - Heren | BWF World Tour | L. Sen |
08/10 - 13/10 | Almere | Dutch Open - Dubbel Gemengd | BWF World Tour | R. Tabeling S. Piek |
08/10 - 13/10 | Almere | Dutch Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | V. Ivanov I. Sozonov |
08/10 - 13/10 | Almere | Dutch Open - Dames | BWF World Tour | Z. Wang |
15/10 - 20/10 | Odense | Denmark Open - Dames | BWF World Tour | T. Tai |
15/10 - 20/10 | Odense | Denmark Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | H. Baek K. Jung |
15/10 - 20/10 | Odense | Denmark Open - Heren | BWF World Tour | K. Momota |
15/10 - 20/10 | Odense | Denmark Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Gideon K. Sukamuljo |
15/10 - 20/10 | Odense | Denmark Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | P. Jordan M. Oktavianti |
22/10 - 27/10 | Parijs | French Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | Bezig |
22/10 - 27/10 | Parijs | French Open - Dames | BWF World Tour | S. An |
22/10 - 27/10 | Parijs | French Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | S. Lee S. Shin |
22/10 - 27/10 | Parijs | French Open - Heren | BWF World Tour | L. Chen |
22/10 - 27/10 | Parijs | French Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | P. Jordan M. Oktavianti |
29/10 - 03/11 | Saarbrücken | SaarLorLux Open - Dames | BWF World Tour | Y. Li |
29/10 - 03/11 | Macau | Macau Open - Heren | BWF World Tour | S. Thammasin |
29/10 - 03/11 | Saarbrücken | SaarLorLux Open - Heren | BWF World Tour | L. Sen |
29/10 - 03/11 | Macau | Macau Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Taerattana. S. Taerattanachai |
29/10 - 03/11 | Saarbrücken | SaarLorLux Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | X. Guo S. Zhang |
29/10 - 03/11 | Macau | Macau Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | J. Li Y. Liu |
29/10 - 03/11 | Saarbrücken | SaarLorLux Open - Dubbel Heren | BWF World Tour | Z. Di C. Wang |
29/10 - 03/11 | Macau | Macau Open - Dames | BWF World Tour | M. Li |
29/10 - 03/11 | Saarbrücken | SaarLorLux Open - Dubbel Dames | BWF World Tour | X. Liu Y. Xia |
29/10 - 03/11 | Macau | Macau Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | Y. Du Y. Li |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/11 - 10/11 | Fu Zhou | Fuzhou China Open - Heren | BWF World Tour | K. Momota |
05/11 - 10/11 | Fu Zhou | Fuzhou China Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Gideon K. Sukamuljo |
05/11 - 10/11 | Fu Zhou | Fuzhou China Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | Y. Wang D. Huang |
05/11 - 10/11 | Fu Zhou | Fuzhou China Open - Dames | BWF World Tour | Y. Chen |
05/11 - 10/11 | Fu Zhou | Fuzhou China Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | Y. Fukushima S. Hirota |
12/11 - 17/11 | Kowloon | Hong Kong Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | S. Choi S. Seo |
12/11 - 17/11 | Kowloon | Hong Kong Open - Dames | BWF World Tour | Y. Chen |
12/11 - 17/11 | Kowloon | Hong Kong Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | Q. Chen Y. Jia |
12/11 - 17/11 | Kowloon | Hong Kong Open - Heren | BWF World Tour | C. Lee |
12/11 - 17/11 | Kowloon | Hong Kong Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | Y. Watanabe A. Higashino |
19/11 - 24/11 | Glasgow | Schotse Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | Geannuleerd |
19/11 - 24/11 | Gwangju | Korea Masters - Dames Dubbel | BWF World Tour | N. Matsuyama C. Shida |
19/11 - 24/11 | Glasgow | Schotse Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | Geannuleerd |
19/11 - 24/11 | Glasgow | Schotse Open - Dames | BWF World Tour | Geannuleerd |
19/11 - 24/11 | Gwangju | Korea Masters - Heren | BWF World Tour | K. Tsuneyama |
19/11 - 24/11 | Gwangju | Korea Masters - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | C. Tang Y. Tse |
19/11 - 24/11 | Glasgow | Schotse Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | Geannuleerd |
19/11 - 24/11 | Gwangju | Korea Masters - Heren Dubbel | BWF World Tour | Y. Lee C. Wang |
19/11 - 24/11 | Gwangju | Korea Masters - Dames | BWF World Tour | S. An |
19/11 - 24/11 | Glasgow | Schotse Open - Heren | BWF World Tour | Geannuleerd |
26/11 - 01/12 | Lucknow | Syed Modi International - Dubbel Dubbel | BWF World Tour | M. Ellis L. Smith |
26/11 - 01/12 | Lucknow | Syed Modi International - Dames | BWF World Tour | C. Marí. |
26/11 - 01/12 | Lucknow | Syed Modi International - Dubbel Dames | BWF World Tour | H. Baek K. Jung |
26/11 - 01/12 | Lucknow | Syed Modi International - Heren | BWF World Tour | T. Wang |
26/11 - 01/12 | Lucknow | Syed Modi International - Dubbel Heren | BWF World Tour | J. He Q. Tan |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/12 - 10/12 | PHI | Zuidoost-Aziatische Spelen Heren | Zuidoost-Aziatische Spelen | Z. Lee |
05/12 - 10/12 | PHI | Zuidoost-Aziatische Spelen - Gemengd Dubbel | Zuidoost-Aziatische Spelen | P. Jordan M. Oktavianti |
05/12 - 10/12 | PHI | Zuidoost-Aziatische Spelen Dames | Zuidoost-Aziatische Spelen | S. Kisona |
06/12 - 10/12 | PHI | Zuidoost-Aziatische Spelen - Heren Dubbel | Zuidoost-Aziatische Spelen | A. Chia W. Soh |
06/12 - 10/12 | PHI | Zuidoost-Aziatische Spelen - Dames Dubbel | Zuidoost-Aziatische Spelen | G. Polii A. Rahayu |
11/12 - 16/12 | Guangzhou | Finale BWF World Tour Heren | BWF World Tour | K. Momota |
11/12 - 16/12 | Guangzhou | Finale BWF World Tour Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Zheng Y. Huang |
11/12 - 16/12 | Guangzhou | Finale BWF World Tour Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Ahsan H. Setiawan |
11/12 - 16/12 | Guangzhou | Finale BWF World Tour Dames | BWF World Tour | Y. Chen |
11/12 - 16/12 | Guangzhou | Finale BWF World Tour Dames Dubbel | BWF World Tour | Q. Chen Y. Jia |