De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2017

Vuelta 2017

SpanjeSpanje - 19 Augustus 2017 - 10 September 2017


Algemeen klassement - 19 Augustus 2017


1AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Team15:58
2ITADaniel Oss (ITA)BMC Racing Team0:00
3IRLNicolas Roche (IRL)BMC Racing Team0:00
4ITAAlessandro De Marchi (ITA)BMC Racing Team0:00
5ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:00
6USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Team0:00
7BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors0:06
8ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Quick Step Floors0:06
9LUXBob Jungels (LUX)Quick Step Floors0:06
10FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors0:06
11ITAMatteo Trentin (ITA)Quick Step Floors0:06
12DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:06
13NEDSam Oomen (NED)Sunweb0:06
14NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb0:06
15GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:06
16FRAWarren Barguil (FRA)Sunweb0:06
17ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team0:09
18GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team0:09
19ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team0:09
20NEDWout Poels (NED)Sky Professional Cycling Team0:09
21GBRIan Stannard (GBR)Sky Professional Cycling Team0:09
22USAChad Haga (USA)Sunweb0:10
23ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floors0:11
24GBRAdam Yates (GBR)Orica - Scott0:17
25DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Scott0:17
26AUSJack Haig (AUS)Orica - Scott0:17
27GBRSimon Yates (GBR)Orica - Scott0:17
28COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Scott0:17
29AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:21
30POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:21
31POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe0:21
32ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe0:21
33GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:21
34CANSvein Tuft (CAN)Orica - Scott0:23
35POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal0:24
36BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:24
37BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal0:24
38BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal0:24
39BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Soudal0:24
40PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:24
41COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar0:24
42ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:24
43ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Movistar0:24
44ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar0:24
45ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:24
46GERChristian Knees (GER)Sky Professional Cycling Team0:25
47ITADiego Rosa (ITA)Sky Professional Cycling Team0:25
48ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar0:29
49ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar0:31
50ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida0:31
51ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida0:31
52ITAGiovanni Visconti (ITA)Bahrain - Merida0:31
53ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida0:31
54ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida0:31
55AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin0:33
56ESTRein Taaramäe (EST)Katusha - Alpecin0:33
57RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin0:33
58DENMichael Mørkøv (DEN)Katusha - Alpecin0:33
59RUSMatvei Mamykin (RUS)Katusha - Alpecin0:33
60DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Orica - Scott0:34
61ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Orica - Scott0:34
62FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo0:35
63ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Trek - Segafredo0:35
64ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo0:35
65BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:35
66COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredo0:35
67USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo0:35
68SWETobias Ludvigsson (SWE)La Française des Jeux0:38
69NOROdd Christian Eiking (NOR)La Française des Jeux0:38
70FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux0:38
71FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:38
72FRAJérémy Maison (FRA)La Française des Jeux0:38
73DENLasse Norman Hansen (DEN)Aqua Blue Sport0:38
74AUTStefan Denifl (AUT)Aqua Blue Sport0:38
75GBRMark Christian (GBR)Aqua Blue Sport0:38
76NEDMichel Kreder (NED)Aqua Blue Sport0:38
77USALawrence Warbasse (USA)Aqua Blue Sport0:38
78NEDPeter Koning (NED)Aqua Blue Sport0:38
79GBRAdam Blythe (GBR)Aqua Blue Sport0:39
80ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Dimension Data0:39
81AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Data0:39
82ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Dimension Data0:39
83USABenjamin King (USA)Dimension Data0:39
84BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data0:39
85NORSven Erik Bystrøm (NOR)Katusha - Alpecin0:40
86NEDStef Clement (NED)Lotto NL - Jumbo0:40
87ESPJuan José Lobato Del Valle (ESP)Lotto NL - Jumbo0:40
88NEDKoen Bouwman (NED)Lotto NL - Jumbo0:40
89NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbo0:40
90NEDDaan Olivier (NED)Lotto NL - Jumbo0:40
91ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:41
92COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:41
93RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana0:41
94KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:41
95ITAFabio Aru (ITA)Astana0:41
96GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe0:42
97ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Merida0:44
98BELTom Van Asbroeck (BEL)Cannondale - Drapac0:46
99ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Drapac0:46
100AUSSimon Clarke (AUS)Cannondale - Drapac0:46
101NZLThomas Scully (NZL)Cannondale - Drapac0:46
102CANMichael Woods (CAN)Cannondale - Drapac0:46
103AUSBrendan Canty (AUS)Cannondale - Drapac0:46
104LATToms Skujins (LAT)Cannondale - Drapac0:46
105CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale0:46
106ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale0:46
107FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale0:46
108FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondiale0:46
109FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:46
110SLOMatej Mohoric (SLO)UAE Team Emirates0:47
111SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates0:47
112RSALouis Meintjes (RSA)UAE Team Emirates0:47
113PORRui Alberto Faria da Costa (POR)UAE Team Emirates0:47
114POLPrzemyslaw Niemec (POL)UAE Team Emirates0:47
115COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:53
116PORRicardo Augusto Vilela (POR)Manzana - Postobon0:53
117COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:53
118COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon0:53
119COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon0:53
120NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon0:53
121FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux0:54
122USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Cannondale - Drapac0:54
123ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:56
124AUSNichola Schultz (AUS)Caja Rural - Seguros RGA0:56
125ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:56
126ESPJaime Roson Garcia (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:56
127ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:56
128PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:56
129ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:56
130ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data0:57
131COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:57
132FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis0:57
133FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis0:57
134FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:57
135ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis0:57
136ESPDaniel Navarro Garcia (ESP)Cofidis0:57
137FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:57
138BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal0:58
139AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal0:58
140NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo0:59
141RSANick Dougall (RSA)Dimension Data0:59
142RUSMaxim Belkov (RUS)Katusha - Alpecin1:00
143NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors1:02
144FRAMarc Fournier (FRA)La Française des Jeux1:02
145FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale1:03
146NZLAaron Gate (NZL)Aqua Blue Sport1:04
147IRLConor Dunne (IRL)Aqua Blue Sport1:09
148NZLGeorge Bennett (NZL)Lotto NL - Jumbo1:10
149FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale1:12
150ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)BMC Racing Team1:13
151ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida1:13
152FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux1:16
153NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux1:16
154ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:17
155FRAGuillaume Bonnafond (FRA)Cofidis1:18
156COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon1:19
157COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon1:19
158NZLSam Bewley (NZL)Orica - Scott1:20
159ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Katusha - Alpecin1:21
160ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Team1:23
161FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale1:24
162ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team1:32
163AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb1:33
164ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Bahrain - Merida1:35
165MARAnasse Ait El Abdia (MAR)UAE Team Emirates1:36
166ITAEros Capecchi (ITA)Quick Step Floors1:38
167BELTim Declercq (BEL)Quick Step Floors1:38
168BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:38
169ALGYoucef Reguigui (ALG)Dimension Data1:38
170GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb1:47
171NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb1:47
172BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis1:48
173BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal1:50
174ITASacha Modolo (ITA)UAE Team Emirates1:50
175ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana1:55
176DENJesper Hansen (DEN)Astana1:55
177SUIKilian Franikiny (SUI)BMC Racing Team1:58
178BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team1:58
179GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale2:01
180BELLaurens De Vreese (BEL)Astana2:04
181KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana2:04
182PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin2:06
183GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredo2:06
184RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data2:07
185BELJonas Vangenechten (BEL)Cofidis2:07
186NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbo2:09
187URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros RGA2:11
188SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida2:13
189AUSWilliam Clarke (AUS)Cannondale - Drapac2:38
190GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe2:43
191ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Trek - Segafredo2:43
192NEDAntwan Tolhoek (NED)Lotto NL - Jumbo2:43
193BELFloris De Tier (BEL)Lotto NL - Jumbo2:43
194COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)UAE Team Emirates2:46
195GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe2:55
196ITAFederico Zurlo (ITA)UAE Team Emirates2:56
197SVKMichal Kolár (SVK)Bora - Hansgrohe2:58
198ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar4:23

Puntenklassement - 19 Augustus 2017


Bergklassement - 19 Augustus 2017


1IRLNicolas Roche (IRL)BMC Racing Team3
2ITADaniel Oss (ITA)BMC Racing Team2
3ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)BMC Racing Team1

Jongerenklassement - 19 Augustus 2017


Ploegenklassement - 19 Augustus 2017


1USA BMC Racing Team15:58
2BEL Quick Step Floors0:06
3GER Sunweb0:06
4GBR Sky Professional Cycling Team0:09
5AUS Orica - Scott0:17
6GER Bora - Hansgrohe0:21
7BEL Lotto - Soudal0:24
8ESP Movistar0:24
9BRN Bahrain - Merida0:31
10SUI Katusha - Alpecin0:33
11USA Trek - Segafredo0:35
12FRA La Française des Jeux0:38
13IRL Aqua Blue Sport0:38
14RSA Dimension Data0:39
15NED Lotto NL - Jumbo0:40
16KAZ Astana0:41
17USA Cannondale - Drapac0:46
18FRA AG2R - La Mondiale0:46
19UAE UAE Team Emirates0:47
20COL Manzana - Postobon0:53
21ESP Caja Rural - Seguros RGA0:56
22FRA Cofidis, Solutions Crédits0:57

Etappe 1 - Nimes - Nimes - 13,8 km - 19 Augustus 2017Ploegentijdrit


1USA BMC Racing Team
2BEL Quick Step Floors
3GER Sunweb
4GBR Sky Professional Cycling Team
5AUS Orica - Scott
6GER Bora - Hansgrohe
7BEL Lotto - Soudal
8ESP Movistar
9BRN Bahrain - Merida
10SUI Katusha - Alpecin
11USA Trek - Segafredo
12FRA La Française des Jeux
13IRL Aqua Blue Sport
14RSA Dimension Data
15NED Lotto NL - Jumbo
16KAZ Astana
17USA Cannondale - Drapac
18FRA AG2R - La Mondiale
19UAE UAE Team Emirates
20COL Manzana - Postobon
21ESP Caja Rural - Seguros RGA
22FRA Cofidis, Solutions Crédits

Etappe 2 - Nimes - Gruissan - 201 km - 20 Augustus 2017Sprint


Etappe 3 - Prades Conflent Canigo - Andorra la Vella - 158,5 km - 21 Augustus 2017Sprint


Etappe 4 - Escaldes-Engordany - Tarragona - 193 km - 22 Augustus 2017Sprint


Etappe 5 - enicàssim - Alcossebre - 173,4 km - 23 Augustus 2017Sprint


Etappe 6 - Vila-Real - Sagunt - 198 km - 24 Augustus 2017Sprint


Etappe 7 - Llíria - Cuenca - 205,2 km - 25 Augustus 2017Sprint


Etappe 8 - Hellín - Xorret de Catí - 184 km - 26 Augustus 2017Sprint


Etappe 9 - Orihuela - Cumbre del Sol - 176,3 km - 27 Augustus 2017Sprint


Etappe 10 - Caravaca Jubilar - Elpozo Alimentacion - 171 km - 29 Augustus 2017Sprint


Etappe 11 - Lorca - Observatorio Astronómico de Calar Alto - 188 km - 30 Augustus 2017Sprint


Etappe 12 - Motril - Antequera Los Dólmenes - 161,4 km - 31 Augustus 2017Sprint


Etappe 13 - Coín - Tomares - 197 km - 1 September 2017Sprint


Etappe 14 - Écija - Sierra de La Pandera - 185,5 km - 2 September 2017Sprint


Etappe 15 - Alcala La Real - Sierra Nevada (Alto Hoya de la Mora) - 127 km - 3 September 2017Sprint


Etappe 16 - Circuito de Navarra - Logroño - 42 km - 5 September 2017Individuele Tijdrit


Etappe 17 - Villadiego - Los Machucos (Monumento Vaca Pasiega) - 18 km - 6 September 2017Sprint


Etappe 18 - Suances - Santo Toribio de Liébana - 168,5 km - 7 September 2017Sprint


Etappe 19 - Caso, Parque Natural de Redes - Gijon - 153 km - 8 September 2017Sprint


Etappe 20 - Corvera de Asturias - Alto de L'Angliru - 119,2 km - 9 September 2017Sprint


Etappe 21 - Arroyomolinos - Madrid - 101,9 km - 10 September 2017Sprint

Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden