De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2008

Vuelta 2008

SpanjeSpanje - 30 Augustus 2008 - 19 September 2008


Algemeen klassement - 21 September 2008


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana80.40.08
2USALevi Leipheimer (USA)Astana0.46
3ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bank4.12
4ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia5.19
5ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne6.00
6ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne6.50
7NEDRobert Gesink (NED)Rabobank6.55
8FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis10.10
9ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi10.57
10ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fondital11.56
11SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteiner12.38
12ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne13.35
13IRLNicolas Roche (IRL)Crédit Agricole13.41
14ESPDavid García Da Pena (ESP)Karpin - Galicia15.59
15ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step17.53
16BELJurgen Van Goolen (BEL)Team CSC - Saxo Bank20.14
17ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne21.33
18FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale22.34
19FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux24.57
20GERAndreas Klöden (GER)Astana25.13
21ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Andalucía - Cajasur26.22
22ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Astana28.26
23ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale28.38
24ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne29.28
25ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Fondital41.42
26PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astana41.43
27ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fondital42.08
28ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi45.14
29ESPGustavo César Veloso (ESP)Karpin - Galicia46.51
30GERGrischa Niermann (GER)Rabobank48.07
31FRAYannick Talabardon (FRA)Crédit Agricole48.27
32FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale50.44
33BELRoy Sentjens (BEL)Silence - Lotto50.47
34BLRVasil Kiryienka (BLR)Tinkoff Credit System53.44
35ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargne54.55
36ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécom54.59
37ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSC - Saxo Bank55.59
38ESPCarlos Castaño Panadero (ESP)Karpin - Galicia56.32
39ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Karpin - Galicia56.51
40RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team CSC - Saxo Bank58.00
41ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi58.40
42UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milram59.55
43RUSEvgeni Petrov (RUS)Tinkoff Credit System1.03.27
44UKRVolodymir Gustov (UKR)Team CSC - Saxo Bank1.03.32
45ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi1.05.52
46BELDominique Cornu (BEL)Silence - Lotto1.06.56
47ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Karpin - Galicia1.07.01
48DENMatti Breschel (DEN)Team CSC - Saxo Bank1.08.33
49GERErik Zabel (GER)Team Milram1.10.05
50ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargne1.10.19
51ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi1.12.10
52UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lotto1.13.06
53ESPJose Ruiz Sanchez (ESP)Andalucía - Cajasur1.13.15
54RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobank1.14.39
55ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondiale1.18.33
56AHOMarc De Maar (AHO)Rabobank1.19.10
57RUSNikita Eskov (RUS)Tinkoff Credit System1.19.55
58NEDMaarten Tjallingii (NED)Silence - Lotto1.22.17
59BELKevin De Weert (BEL)Cofidis1.24.24
60RUSEduard Vorganov (RUS)Karpin - Galicia1.28.24
61FRAOlivier Bonnaire (FRA)Bouygues Télécom1.29.47
62ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Astana1.30.06
63ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi1.30.15
64FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole1.30.38
65ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)Andalucía - Cajasur1.30.50
66BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lotto1.31.26
67COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis1.33.55
68ESPJose Luis Carrasco Gamiz (ESP)Andalucía - Cajasur1.34.01
69ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi1.35.03
70FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondiale1.36.48
71FRASébastien Minard (FRA)Cofidis1.38.09
72NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bank1.39.10
73SVKMartin Velits (SVK)Team Milram1.41.02
74ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobank1.41.10
75ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas1.43.13
76FRAVincent Jerome (FRA)Bouygues Télécom1.45.41
77NEDTheo Eltink (NED)Rabobank1.47.26
78BELNick Nuyens (BEL)Cofidis1.49.33
79GERSebastian Lang (GER)Gerolsteiner1.49.41
80FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux1.50.57
81SVKMatej Jurco (SVK)Team Milram1.52.09
82DENMichael Blaudzun (DEN)Team CSC - Saxo Bank1.53.05
83ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucía - Cajasur1.53.36
84ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Karpin - Galicia1.55.15
85COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)Tinkoff Credit System1.55.39
86NORGabriel Rasch (NOR)Crédit Agricole1.56.02
87ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis1.57.50
88NEDTom Stamsnijder (NED)Gerolsteiner1.58.12
89FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux1.58.46
90ESPSerafín Martínez Acevedo (ESP)Karpin - Galicia2.03.10
91BELPieter Jacobs (BEL)Silence - Lotto2.03.54
92BELOlivier Kaisen (BEL)Silence - Lotto2.05.54
93ITADavide Viganò (ITA)Quick Step2.06.23
94ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi2.09.33
95LTUTomas Vaitkus (LTU)Astana2.09.36
96FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux2.10.33
97ITAClaudio Corioni (ITA)Liquigas2.10.36
98ITAEnrico Franzoi (ITA)Liquigas2.12.19
99ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargne2.13.42
100FRACyril Lemoine (FRA)Crédit Agricole2.16.00

Puntenklassement - 21 September 2008


1BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lotto158
2ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana137
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne129
4USALevi Leipheimer (USA)Astana116
5ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi88
6DENMatti Breschel (DEN)Team CSC - Saxo Bank69
7ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne69
8FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole68
9ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia67
10FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis65
11ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bank60
12BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R - La Mondiale58
13GERErik Zabel (GER)Team Milram57
14NEDRobert Gesink (NED)Rabobank52
15IRLNicolas Roche (IRL)Crédit Agricole52
16ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne45
17FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale45
18SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteiner39
19ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécom39
20BLRVasil Kiryienka (BLR)Tinkoff Credit System38
21BELNick Nuyens (BEL)Cofidis38
22BELWouter Weylandt (BEL)Quick Step37
23ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fondital34
24ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne30
25ESPDavid García Da Pena (ESP)Karpin - Galicia27
26ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi27
27ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargne26
28COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis26
29ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargne25
30ITADavide Viganò (ITA)Quick Step25
31ITAMauro Santambrogio (ITA)Lampre - Fondital25
32ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale24
33ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobank23
34BELJurgen Van Goolen (BEL)Team CSC - Saxo Bank22
35NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bank22
36ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fondital20
37FRAChristophe Kern (FRA)Crédit Agricole19
38FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux19
39ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step18
40ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Karpin - Galicia16
41ITAOscar Gatto (ITA)Gerolsteiner16
42GERSebastian Lang (GER)Gerolsteiner15
43GERAndreas Klöden (GER)Astana14
44ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi13
45SVKMatej Jurco (SVK)Team Milram12
46ESPJose Ruiz Sanchez (ESP)Andalucía - Cajasur12
47ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Rabobank12
48ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi12
49LTUTomas Vaitkus (LTU)Astana12
50ITAClaudio Corioni (ITA)Liquigas12

Bergklassement - 21 September 2008


1FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis149
2FRAChristophe Kern (FRA)Crédit Agricole106
3ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana99
4ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step89
5USALevi Leipheimer (USA)Astana65
6ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia56
7ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne51
8ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne48
9ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi46
10NEDMaarten Tjallingii (NED)Silence - Lotto43
11RUSNikita Eskov (RUS)Tinkoff Credit System38
12ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bank36
13SVKMatej Jurco (SVK)Team Milram36
14AHOMarc De Maar (AHO)Rabobank31
15BELJurgen Van Goolen (BEL)Team CSC - Saxo Bank27
16FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux26
17ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne25
18UKRVolodymir Gustov (UKR)Team CSC - Saxo Bank22
19BLRVasil Kiryienka (BLR)Tinkoff Credit System22
20NEDRobert Gesink (NED)Rabobank21
21RUSMikhail Ignatiev (RUS)Tinkoff Credit System18
22ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucía - Cajasur17
23ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Karpin - Galicia17
24ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondiale16
25ESPDavid García Da Pena (ESP)Karpin - Galicia16
26FRASébastien Minard (FRA)Cofidis15
27ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi14
28ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne14
29ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fondital13
30FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole12
31FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondiale12
32SVKMartin Velits (SVK)Team Milram11
33ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne10
34ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargne10
35ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécom10
36BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lotto10
37ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi10
38ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fondital9
39PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astana9
40ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargne9
41COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis9
42ESPSerafín Martínez Acevedo (ESP)Karpin - Galicia8
43SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteiner8
44COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)Tinkoff Credit System8
45ITADavide Viganò (ITA)Quick Step8
46ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucía - Cajasur7
47ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Andalucía - Cajasur7
48ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Astana7
49ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Astana7
50ESPFrancisco Jose Martinez Perez (ESP)Andalucía - Cajasur7

Etappe 1 - Granada - Granada - 7 km - 30 Augustus 2008Ploegentijdrit


1ITA Liquigas8.21 (55.33 km/h)
2ESP Euskaltel - Euskadi0.08
3ESP Illes Balears - Caisse d'Epargne0.09
4BEL Quick Step0.10
5DEN Team CSC - Saxo Bank0.11
6ITA Lampre - Fonditalzt
7ITA Tinkoff Credit System0.12
8NED Rabobank0.13
9KAZ Astana0.14
10GER Team Milram0.15
11GER Gerolsteiner0.18
12FRA Cofidis0.20
13FRA AG2R - La Mondialezt
14BEL Silence - Lottozt
15ESP Xacobeo - Galicia0.21
16FRA Crédit Agricole0.23
17FRA La Française des Jeux0.27
18FRA Bouygues Télécom0.28
19ESP Andalucía - Cajasur0.35

Etappe 2 - Granada - Jaen - 167 km - 31 Augustus 2008Ontsnapping


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne4.23.00 (40.221 km/h)
2ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner0.02
3ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fondital0.27
4BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lotto0.31
5ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigas0.33
6ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0.39
7GERErik Zabel (GER)Team Milram0.40
8ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step0.43
9BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux0.44
10ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécom0.57
11IRLNicolas Roche (IRL)Crédit Agricole0.58
12GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner1.24
13COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis1.30
14RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobank1.45
15AUSMatthew Lloyd (AUS)Silence - Lotto2.07
16SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteiner2.15
17COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank2.24
18ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bank2.36
19BELJurgen Van Goolen (BEL)Team CSC - Saxo Bank2.40
20ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana3.03

Etappe 3 - Jaen - Cordoba - 165 km - 1 September 2008Sprint


1BELTom Boonen (BEL)Quick Step4.25.24 (38.12km/h)
2ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
3GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
4ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5IRLNicolas Roche (IRL)Crédit Agricolezt
6BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
7COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
8FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
9NEDTom Stamsnijder (NED)Gerolsteinerzt
10FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
11FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondialezt
12ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
13ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fonditalzt
14ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt
15RUSNikita Eskov (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
16COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobankzt
17NEDTheo Eltink (NED)Rabobankzt
18RUSEduard Vorganov (RUS)Karpin - Galiciazt
19NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bankzt
20ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)Andalucía - Cajasurzt

Etappe 4 - Cordoba - Puertollano - 153 km - 2 September 2008Ontsnapping


1ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas4.27.54 (38.14 km/h)
2BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
3ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
4ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
5GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
6BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
7BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
8ITADavide Viganò (ITA)Quick Stepzt
9IRLNicolas Roche (IRL)Crédit Agricole0.03
10FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt
11DENMatti Breschel (DEN)Team CSC - Saxo Bankzt
12BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R - La Mondiale0.06
13BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
14ESPDavid García Da Pena (ESP)Karpin - Galicia0.07
15ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fonditalzt
16ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt
17UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lottozt
18AUSHeinrich Haussler (AUS)Gerolsteinerzt
19ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milramzt

Etappe 5 - Ciudad Real - Ciudad Real - 40 km - 3 September 2008Individuele Tijdrit


1USALevi Leipheimer (USA)Astana50.57
2FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis0.12
3ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas0.33
4ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana0.49
5ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.59
6BELJurgen Van Goolen (BEL)Team CSC - Saxo Bank1.03
7DENMichael Blaudzun (DEN)Team CSC - Saxo Bank1.06
8SVKMartin Velits (SVK)Team Milram1.07
9BELDominique Cornu (BEL)Silence - Lotto1.15
10GERSebastian Lang (GER)Gerolsteiner1.19
11GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner1.21
12GERAndreas Klöden (GER)Astana1.24
13BELTom Boonen (BEL)Quick Step1.27
14FRADimitri Champion (FRA)Bouygues Télécom1.28
15ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bank1.30
16RUSMikhail Ignatiev (RUS)Tinkoff Credit System1.52
17ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargne1.52
18BLRVasil Kiryienka (BLR)Tinkoff Credit System1.53
19LTUTomas Vaitkus (LTU)Astana1.57
20GERGrischa Niermann (GER)Rabobank1.59

Etappe 6 - Ciudad Real - Toledo - 162 km - 4 September 2008Ontsnapping


1ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step3.19.28 (45.150 km/h)
2BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
4ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
5ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
6ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
7FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
8BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
9NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bankzt
10DENMatti Breschel (DEN)Team CSC - Saxo Bankzt
11ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fonditalzt
12ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
13ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
14ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
15ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana0.06
16SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
17RUSNikita Eskov (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
18GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
19ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
20USALevi Leipheimer (USA)Astanazt

Etappe 7 - Barbastro - La Rabassa (Andorra) - 224 km - 6 September 2008Berg


1ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fondital6.15.51
2ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia2.42
3ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana2.45
4ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne2.50
5USALevi Leipheimer (USA)Astanazt
6ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bankzt
8ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne3.03
9ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fondital3.11
10ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
11NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
12BELJurgen Van Goolen (BEL)Team CSC - Saxo Bank3.15
13SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
14COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank3.21
15FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt
16ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Andalucía - Cajasur3.39
17ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSC - Saxo Bankzt
18ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne3.40
19ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
20BELDominique Cornu (BEL)Silence - Lotto3.46

Etappe 8 - Escaldes-Engordany (Andorra) - Pla de Beret - 160 - 7 September 2008Berg


1FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis4.24.58 (34.19km/h)
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.34
3ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
4ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne0.39
6ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
7SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
8USALevi Leipheimer (USA)Astanazt
9ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
10ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bankzt
11ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galiciazt
12NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
13FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale1.22
14FRASébastien Joly (FRA)La Française des Jeux1.23
15BLRVasil Kiryienka (BLR)Tinkoff Credit Systemzt
16BELJurgen Van Goolen (BEL)Team CSC - Saxo Bankzt
17ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fonditalzt
18IRLNicolas Roche (IRL)Crédit Agricole1.36
19FRAChristophe Kern (FRA)Crédit Agricole1.40
20FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricolezt

Etappe 9 - Viella - Sabinanigo - 198 km - 8 September 2008Sprint


1BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lotto4.57.22 (40.52km/h)
2ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
3ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt
4ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
5ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
6ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargnezt
7FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricolezt
8ITAAndrea Tonti (ITA)Quick Stepzt
9FRAChristophe Kern (FRA)Crédit Agricolezt
10ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
12ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi0.52
13BELWouter Weylandt (BEL)Quick Step6.42
14BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
15ITAClaudio Corioni (ITA)Liquigaszt
16BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R - La Mondialezt
17FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
18FRAOlivier Bonnaire (FRA)Bouygues Télécomzt
19FRAVincent Jerome (FRA)Bouygues Télécomzt
20GERSebastian Lang (GER)Gerolsteinerzt

Etappe 10 - Sabinanigo - Zaragoza - 173km - 9 September 2008Sprint


1FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole3.22.21
2FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
3BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
4ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
5BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
6ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R - La Mondialezt
8ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
9ARGJuan José Haedo (ARG)Team CSC - Saxo Bankzt
10RUSNikita Eskov (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
11BELRoy Sentjens (BEL)Silence - Lottozt
12ITAFabio Sabatini (ITA)Team Milramzt
13GBRJeremy Hunt (GBR)Crédit Agricolezt
14DENMatti Breschel (DEN)Team CSC - Saxo Bankzt
15COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
16LTUTomas Vaitkus (LTU)Astanazt
17BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
18AUSHeinrich Haussler (AUS)Gerolsteinerzt
19ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
20FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 11 - Calahorra - Burgos - 178 km - 10 September 2008Sprint


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank4.19.28 (41.16 km/h)
2BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
3ARGJuan José Haedo (ARG)Team CSC - Saxo Bankzt
4GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
5FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
6ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
8BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
9ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
10AUSHeinrich Haussler (AUS)Gerolsteinerzt
11FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondialezt
12ITAFabio Sabatini (ITA)Team Milramzt
13BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
14ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
15COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
16IRLNicolas Roche (IRL)Crédit Agricolezt
17GERSebastian Schwager (GER)Team Milramzt
18BLRVasil Kiryienka (BLR)Tinkoff Credit Systemzt
19RUSPavel Brutt (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
20ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt

Etappe 12 - Burgos - Suances - 180 km - 11 September 2008Ontsnapping


1ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step4.42.44
2ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner0.01
3ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
4ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fonditalzt
5ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
6ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi0.04
7SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
8ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bankzt
9USALevi Leipheimer (USA)Astanazt
10ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
12ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galiciazt
13NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
14DENMatti Breschel (DEN)Team CSC - Saxo Bank0.10
15SVKMartin Velits (SVK)Team Milram0.12
16FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
17ESPDavid García Da Pena (ESP)Karpin - Galicia0.14
18ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi0.16
19ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
20COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis0.21

Etappe 13 - San Vicente de la Barquera - Alto de L'Angliru - 1 - 13 September 2008Berg


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana5.52.35 (35.65 km/h)
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.42
3ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne0.58
4USALevi Leipheimer (USA)Astana1.05
5ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bank1.32
6NEDRobert Gesink (NED)Rabobank1.56
7ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia2.18
8SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteiner2.28
9ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital2.43
10ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne3.01
11ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner4.08
12FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
13ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne4.30
14IRLNicolas Roche (IRL)Crédit Agricole4.44
15FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale4.52
16ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Andalucía - Cajasur5.04
17FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux5.39
18ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fonditalzt
19ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step5.42
20ESPGustavo César Veloso (ESP)Karpin - Galicia5.48

Etappe 14 - Oviedo - Fuentes de Invierno - 158 km - 14 September 2008Berg


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana4.16.01 (37.12 km/h)
2USALevi Leipheimer (USA)Astana0.02
3ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia0.04
4NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0.20
5FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
6ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bankzt
7ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fondital1.00
8SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
9ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
10FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
11ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
12PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astana1.27
13ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne1.33
14ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi1.40
15ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Astana1.42
17ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi1.52
18FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux1.59
19IRLNicolas Roche (IRL)Crédit Agricolezt
20ESPDavid García Da Pena (ESP)Karpin - Galicia2.04

Etappe 15 - Cudillero - Ponferrada - 194 km - 15 September 2008Ontsnapping


1ESPDavid García Da Pena (ESP)Karpin - Galicia5.02.27 (40.073km/h)
2BELNick Nuyens (BEL)Cofidis0.17
3ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Stepzt
4ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fondital0.33
5ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi0.36
6ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne0.39
7DENMatti Breschel (DEN)Team CSC - Saxo Bank1.38
8ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargnezt
9BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux1.39
10FRASébastien Minard (FRA)Cofidis2.38
11FRAOlivier Bonnaire (FRA)Bouygues Télécomzt
12ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondiale2.40
13RUSMikhail Ignatiev (RUS)Tinkoff Credit System5.15
14ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas5.58
15BELPieter Jacobs (BEL)Silence - Lotto6.59
16AUSHeinrich Haussler (AUS)Gerolsteinerzt
17BELKevin De Weert (BEL)Cofidis14.23
18PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astanazt
19GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
20ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt

Etappe 16 - Ponferrada-Zamora - 185 km - 16 September 2008Sprint


1BELTom Boonen (BEL)Quick Step5.21.16 (34.812km/h)
2ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
3AUSHeinrich Haussler (AUS)Gerolsteinerzt
4FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
5LTUTomas Vaitkus (LTU)Astanazt
6ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R - La Mondialezt
8ITAMauro Santambrogio (ITA)Lampre - Fonditalzt
9ITAOscar Gatto (ITA)Gerolsteinerzt
10FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
11GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
12COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
13ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Rabobankzt
14NORGabriel Rasch (NOR)Crédit Agricolezt
15ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
16RUSPavel Brutt (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
17ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
18BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
19ITAFabio Sabatini (ITA)Team Milramzt
20ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 17 - Zamora - Valladolid - 160 km - 17 September 2008Sprint


1BELWouter Weylandt (BEL)Quick Step3.18.48 (44.73 km/h)
2DENMatti Breschel (DEN)Team CSC - Saxo Bankzt
3BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R - La Mondialezt
4ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5AUSHeinrich Haussler (AUS)Gerolsteinerzt
6BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
7ITAOscar Gatto (ITA)Gerolsteinerzt
8FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
9ITAMauro Santambrogio (ITA)Lampre - Fonditalzt
10ITAClaudio Corioni (ITA)Liquigaszt
11FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
12GERSebastian Schwager (GER)Team Milramzt
13NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bankzt
14COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
15ITADavide Viganò (ITA)Quick Stepzt
16IRLNicolas Roche (IRL)Crédit Agricolezt
17ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
18RUSNikita Eskov (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
19SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
20ITAMassimiliano Mori (ITA)Lampre - Fonditalzt

Etappe 18 - Valladolid - Las Rozas - 179 km - 18 September 2008Ontsnapping


1ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargne3.53.17 (43.05 km/h)
2IRLNicolas Roche (IRL)Crédit Agricolezt
3ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Karpin - Galicia0.01
4BLRVasil Kiryienka (BLR)Tinkoff Credit System0.05
5NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bank0.10
6BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lotto0.13
7ITAEnrico Franzoi (ITA)Liquigaszt
8ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Stepzt
9UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milramzt
10ESPJose Ruiz Sanchez (ESP)Andalucía - Cajasur0.20
11BELJelle Vanendert (BEL)La Française des Jeux0.24
12ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt
13ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSC - Saxo Bankzt
14ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne0.27
15ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi0.34
16FRACyril Lemoine (FRA)Crédit Agricole1.18
17ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi2.25
18FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondiale4.57
19AUSHeinrich Haussler (AUS)Gerolsteiner7.29
20GERSebastian Lang (GER)Gerolsteinerzt

Etappe 19 - Las Rozas - Segovia - 161 km - 19 September 2008Ontsnapping


1ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne3.27.03 (42.16 km/h)
2BLRVasil Kiryienka (BLR)Tinkoff Credit System0.05
3BELNick Nuyens (BEL)Cofidis0.11
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
5BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
6ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fonditalzt
7NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
8ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
10FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
11USALevi Leipheimer (USA)Astanazt
12ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fonditalzt
13ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galiciazt
14SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
15RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team CSC - Saxo Bankzt
16ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bankzt
17ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
18GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
19ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
20ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Stepzt

Etappe 20 - La Granja de San Ildefonso - Alto de Navacerrada ( - 20 September 2008Individuele Tijdrit


1USALevi Leipheimer (USA)Astana33.06 (31.0 km/h)
2ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana0.31
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
4ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bank1.02
5FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis1.09
6ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia1.15
7ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne1.16
8ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fondital1.31
9NEDRobert Gesink (NED)Rabobank1.37
10GERAndreas Klöden (GER)Astana1.57
11ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi2.09
12FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux2.11
13RUSEvgeni Petrov (RUS)Tinkoff Credit System2.29
14IRLNicolas Roche (IRL)Crédit Agricole2.30
15ESPGustavo César Veloso (ESP)Karpin - Galicia2.31
16ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi2.32
17ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi2.33
18BLRVasil Kiryienka (BLR)Tinkoff Credit System2.50
19BELDominique Cornu (BEL)Silence - Lotto2.55
20FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale2.57

Etappe 21 - San Sebastián de los Reyes - Madrid (110 km) - 21 September 2008Sprint


1DENMatti Breschel (DEN)Team CSC - Saxo Bank2.44.39 (37.24 km/h)
2BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R - La Mondialezt
3ITADavide Viganò (ITA)Quick Stepzt
4ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
6ITAMauro Santambrogio (ITA)Lampre - Fonditalzt
7GERSebastian Lang (GER)Gerolsteinerzt
8FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
9FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
10ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
11ITAClaudio Corioni (ITA)Liquigaszt
12NEDTheo Eltink (NED)Rabobankzt
13ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Rabobankzt
14COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
15GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
16SVKMatej Jurco (SVK)Team Milramzt
17ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
18BLRVasil Kiryienka (BLR)Tinkoff Credit Systemzt
19ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
20RUSPavel Brutt (RUS)Tinkoff Credit Systemzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden