De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2009

Vuelta 2009

SpanjeSpanje - 29 Augustus 2009 - 20 September 2009


Algemeen klassement - 20 September 2009


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne87:22:37
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:55
3AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0:01:32
4ITAIvan Basso (ITA)Liquigas0:02:12
5ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galicia0:04:27
6NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:06:40
7ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne0:09:08
8ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.0:09:11
9IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo TestTeam0:11:08
10ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servetto0:11:27
11ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne0:14:24
12NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:15:08
13ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana0:15:10
14ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astana0:17:15
15ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo0:18:41
16BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:20:11
17POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas0:21:03
18FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:21:11
19ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Astana0:23:38
20BELKevin De Weert (BEL)Quick Step0:24:00
21BELFrancis De Greef (BEL)Silence - Lotto0:24:36
22ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Cervélo TestTeam0:33:19
23ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galicia0:34:48
24ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servetto0:36:49
25FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeux0:37:05
26RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galicia0:37:14
27FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:46:45
28ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Xacobeo - Galicia0:48:07
29ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:52:58
30SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale0:53:40
31RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Saxo Bank0:57:07
32COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:58:17
33ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:58:20
34NEDBram Tankink (NED)Rabobank0:59:42
35ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cervélo TestTeam1:02:34
36NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank1:03:49
37ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team1:05:05
38ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank1:06:25
39ESPSerafín Martínez Acevedo (ESP)Xacobeo - Galicia1:06:31
40ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Fuji - Servetto1:06:44
41ESPGustavo César Veloso (ESP)Xacobeo - Galicia1:07:51
42ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne1:09:28
43GERChristian Knees (GER)Team Milram1:17:16
44NEDPieter Weening (NED)Rabobank1:18:47
45ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo1:19:06
46FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale1:19:18
47ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Andalucía - Cajasur1:21:27
48FRAOlivier Bonnaire (FRA)BBox - Bouygues Telecom1:22:24
49FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne1:22:39
50AUSMatthew Lloyd (AUS)Silence - Lottozt
51FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux1:23:45
52ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi1:24:17
53IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Slipstream1:26:13
54BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lotto1:27:04
55NEDLars Boom (NED)Rabobank1:28:13
56DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bank1:28:24
57FRAMatthieu Sprick (FRA)BBox - Bouygues Telecom1:29:14
58ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis, le Crédit en Ligne1:30:07
59ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo TestTeam1:32:33
60ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Fuji - Servetto1:34:35
61CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas1:34:53
62ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucía - Cajasur1:35:08
63FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux1:35:17
64FRALudovic Turpin (FRA)AG2R - La Mondiale1:36:42
65FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne1:39:22
66ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Fuji - Servetto1:41:03
67ESPGonzalo Rabunal Rios (ESP)Xacobeo - Galicia1:42:14
68DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank1:43:52
69FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondiale1:46:51
70SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigas1:46:54
71ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi1:51:28
72SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Fuji - Servetto1:51:41
73FRAMickael Delage (FRA)Silence - Lotto1:52:52
74ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne1:54:01
75ESPFrancisco Jose Martinez Perez (ESP)Andalucía - Cajasur1:55:32
76NEDKarsten Kroon (NED)Saxo Bank1:56:22
77ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Xacobeo - Galicia1:59:47
78ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucía - Cajasur1:59:54
79ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo2:01:47
80SCODavid Millar (SCO)Garmin - Slipstream2:03:28
81ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondiale2:03:32
82ITAEnrico Gasparotto (ITA)Lampre - N.G.C.2:07:41
83GERDominik Roels (GER)Team Milram2:08:25
84ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas2:08:34
85BELStijn Devolder (BEL)Quick Step2:09:44
86BELOlivier Kaisen (BEL)Silence - Lotto2:10:55
87NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team2:11:21
88ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargne2:12:03
89FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne2:12:42
90GERMatthias Russ (GER)Team Milram2:17:39
91FINKjell Carlström (FIN)Liquigas2:17:50
92ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi2:18:25
93ITAMarco Velo (ITA)Quick Step2:18:26
94AUSAdam Hansen (AUS)Team Columbia - HTC2:19:46
95SVKMartin Velits (SVK)Team Milram2:20:48
96ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadi2:20:50
97GBRRoger Hammond (GBR)Cervélo TestTeam2:22:26
98ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi2:22:57
99GERPaul Voss (GER)Team Milram2:27:43
100ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargne2:27:53

Puntenklassement - 20 September 2009


1GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTC150
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne111
3ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas101
4AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto99
5ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi89
6SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Team68
7ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galicia68
8NEDRobert Gesink (NED)Rabobank68
9ITAIvan Basso (ITA)Liquigas64
10COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne64
11BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lotto55
12FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne54
13ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Xacobeo - Galicia47
14ESPGustavo César Veloso (ESP)Xacobeo - Galicia42
15BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lotto42
16CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas42
17NEDLars Boom (NED)Rabobank40
18FRAWilliam Bonnet (FRA)BBox - Bouygues Telecom39
19ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servetto36
20ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galicia34
21DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bank33
22FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondiale30
23ITAEnrico Gasparotto (ITA)Lampre - N.G.C.30
24IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo TestTeam28
25ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne27
26ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi24
27FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale23
28SCODavid Millar (SCO)Garmin - Slipstream21
29ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.21
30ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo21
31NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team20
32BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne20
33FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux18
34GBRRoger Hammond (GBR)Cervélo TestTeam18
35ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne16
36ESPSerafín Martínez Acevedo (ESP)Xacobeo - Galicia15
37BELKevin De Weert (BEL)Quick Step14
38GERChristian Knees (GER)Team Milram13
39NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team13
40ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servetto12
41FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeux12
42ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi12
43ITAMarco Velo (ITA)Quick Step12
44ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucía - Cajasur11
45ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne11
46ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucía - Cajasur11
47RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Saxo Bank10
48ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo9
49FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux9
50ESPGonzalo Rabunal Rios (ESP)Xacobeo - Galicia9

Bergklassement - 20 September 2009


1FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne186
2ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servetto99
3ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo73
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne67
5ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galicia61
6NEDPieter Weening (NED)Rabobank60
7ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucía - Cajasur59
8NEDRobert Gesink (NED)Rabobank58
9NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team54
10ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi52
11ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis, le Crédit en Ligne51
12AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto45
13RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galicia34
14ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne34
15IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Slipstream32
16ITAIvan Basso (ITA)Liquigas32
17DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bank32
18ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galicia29
19ESPGustavo César Veloso (ESP)Xacobeo - Galicia25
20FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale24
21NEDLars Boom (NED)Rabobank22
22FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne21
23ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi20
24ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servetto19
25NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank19
26ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne18
27ESPSerafín Martínez Acevedo (ESP)Xacobeo - Galicia17
28SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Team16
29ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi14
30IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo TestTeam13
31ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo13
32ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadi12
33ESPGonzalo Rabunal Rios (ESP)Xacobeo - Galicia12
34ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo12
35CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas11
36ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi11
37ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.10
38ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Xacobeo - Galicia10
39SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale10
40ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Fuji - Servetto10
41FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondiale10
42ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank9
43ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo9
44SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Fuji - Servetto8
45GERPaul Voss (GER)Team Milram8
46BELFrancis De Greef (BEL)Silence - Lotto7
47ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Fuji - Servetto7
48ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucía - Cajasur6
49ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Astana6
50GERChristian Knees (GER)Team Milram6

Etappe 1 - Assen - Assen 4.5km - 29 Augustus 2009Individuele Tijdrit


1SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank0:05:20
2BELTom Boonen (BEL)Quick Step0:00:09
3USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstream0:00:12
4NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:00:14
5ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas0:00:16
6CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0:00:17
7KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana0:00:18
8ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
9ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
10POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas0:00:19
11GERBert Grabsch (GER)Team Columbia - HTCzt
12AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
13GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
14BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lotto0:00:21
15SCODavid Millar (SCO)Garmin - Slipstreamzt
16ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargnezt
17ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Xacobeo - Galicia0:00:22
18LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo TestTeamzt
19BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
20ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigaszt
21SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTCzt
22FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:00:23
23ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
25ESPGustavo César Veloso (ESP)Xacobeo - Galiciazt
26USAChris Horner (USA)Astanazt
27ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
28CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Slipstream0:00:24
29ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
30NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt

Etappe 2 - Assen - Emmen 202km - 30 Augustus 2009Sprint


1GERGerald Ciolek (GER)Team Milram4:43:12
2ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigaszt
3GBRRoger Hammond (GBR)Cervélo TestTeamzt
4GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTCzt
5USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
6COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
7BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
8BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
9ITADavide Viganò (ITA)Fuji - Servettozt
10FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
11ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
12ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
13AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bankzt
14ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - N.G.C.zt
15FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
16ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
17CANDominique Rollin (CAN)Cervélo TestTeamzt
18GERBjörn Schröder (GER)Team Milramzt
19FRAWilliam Bonnet (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
20CRORobert Kiserlovski (CRO)Fuji - Servettozt
21NZLGregory Henderson (NZL)Team Columbia - HTCzt
22DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bankzt
23USAChris Horner (USA)Astanazt
24KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
25ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galiciazt
26SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
27ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
28ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
29FRALaurent Lefevre (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
30USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstreamzt

Etappe 3 - Zutphen - Venlo 185km - 31 Augustus 2009Sprint


1NZLGregory Henderson (NZL)Team Columbia - HTC4:41:01
2SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
3ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
4GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTCzt
5FRAWilliam Bonnet (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
6BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
7GBRRoger Hammond (GBR)Cervélo TestTeamzt
8BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
9AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bankzt
10BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
11USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
12ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
13ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
14FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
15COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
16ITAEnrico Gasparotto (ITA)Lampre - N.G.C.zt
17GERMarcel Sieberg (GER)Team Columbia - HTCzt
18UKRVitaliy Buts (UKR)Lampre - N.G.C.zt
19GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
20NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
21ITADavide Viganò (ITA)Fuji - Servettozt
22GERBjörn Schröder (GER)Team Milramzt
23ESPJavier Benitez Pomares (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
24ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
25ITAFrancesco Tomei (ITA)Lampre - N.G.C.zt
26AUSAllan Davis (AUS)Quick Stepzt
27ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28NEDMatthé Pronk (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
29FRAMickael Delage (FRA)Silence - Lottozt
30ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt

Etappe 4 - Venlo - Liège 224km - 1 September 2009Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTC5:43:05
2BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
3GERBert Grabsch (GER)Team Columbia - HTCzt
4GERMarcel Sieberg (GER)Team Columbia - HTCzt
5ITAMarco Velo (ITA)Quick Stepzt
6ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
7AUSAdam Hansen (AUS)Team Columbia - HTCzt
8BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
9GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
10AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
11FRAOlivier Bonnaire (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
12ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucía - Cajasurzt
13FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
14CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstreamzt
15GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
16ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.zt
17RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
18ESPSerafín Martínez Acevedo (ESP)Xacobeo - Galiciazt
19CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Slipstreamzt
20SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
21ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.zt
22SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTCzt
23ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo TestTeamzt
24ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Andalucía - Cajasurzt
25ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26BELOlivier Kaisen (BEL)Silence - Lottozt
27BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lottozt
28BELChristophe Brandt (BEL)Silence - Lottozt
29ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
30ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Fuji - Servettozt

Etappe 5 - Tarragona - Vinaros 174km - 3 September 2009Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTC4:27:54
2BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
3ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
4USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
5FRAWilliam Bonnet (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
6BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
7ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
8SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
9ITADavide Viganò (ITA)Fuji - Servettozt
10ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
11CANDominique Rollin (CAN)Cervélo TestTeamzt
12FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
13ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - N.G.C.zt
14DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank0:00:04
15GBRRoger Hammond (GBR)Cervélo TestTeam0:00:07
16ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas0:00:09
17GERDominik Roels (GER)Team Milram0:00:13
18AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bank0:00:14
19GERMarcel Sieberg (GER)Team Columbia - HTCzt
20FRAMickael Delage (FRA)Silence - Lotto0:00:18
21GERBjörn Schröder (GER)Team Milramzt
22RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt
23AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
24ITAMassimiliano Mori (ITA)Lampre - N.G.C.zt
25AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
26USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstreamzt
27RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
28FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
29ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
30SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt

Etappe 6 - Xativa - Xativa 186km - 4 September 2009Sprint


1SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Team4:40:50
2USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
3ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
4ITADavide Viganò (ITA)Fuji - Servettozt
5BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
6COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
7FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
8AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
9GERMarcel Sieberg (GER)Team Columbia - HTCzt
10GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTCzt
11GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
12ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
13ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
15ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
16ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
17ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astana0:00:06
18SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
19AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bankzt
20ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Xacobeo - Galiciazt
21ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Andalucía - Cajasurzt
22ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
23DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
24ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
25ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galiciazt
26AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milram0:00:09
27ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Slipstreamzt
29BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lottozt
30SCODavid Millar (SCO)Garmin - Slipstreamzt

Etappe 7 - Valencia - Valencia 30km - 5 September 2009Individuele Tijdrit


1SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank0:36:41
2SCODavid Millar (SCO)Garmin - Slipstream0:00:32
3GERBert Grabsch (GER)Team Columbia - HTC0:00:36
4ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Xacobeo - Galicia0:00:40
5BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:00:46
6ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:47
7USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstream0:00:50
8FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:53
9NEDLars Boom (NED)Rabobank0:00:59
10AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0:01:02
11BELTom Boonen (BEL)Quick Step0:01:03
12ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Fuji - Servetto0:01:04
13ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0:01:05
14ESPGustavo César Veloso (ESP)Xacobeo - Galicia0:01:09
15KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana0:01:12
16ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
17ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astana0:01:18
18NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:01:21
19AUSAdam Hansen (AUS)Team Columbia - HTC0:01:22
20GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram0:01:24
21BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lotto0:01:25
22NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:01:26
23ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargne0:01:30
24ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne0:01:31
25CZEFrantisek Rabon (CZE)Team Columbia - HTCzt
26ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
28NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:01:33
29FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:01:34
30GERDominik Roels (GER)Team Milramzt

Etappe 8 - Alzira - Alto de Aitana 206km - 6 September 2009Berg


1ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.6:04:54
2FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:00:33
3NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:00:36
4AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0:00:44
5ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
6ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale0:00:50
8ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
9ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
10ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
11USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstreamzt
12ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.zt
13NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:01:10
14IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Slipstream0:01:29
15ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana0:01:32
16ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servetto0:01:33
17POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas0:01:50
18ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astanazt
19ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
20FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
21ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Fuji - Servetto0:02:20
22ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Cervélo TestTeamzt
23FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
24ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Astana0:02:24
25ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
26ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Andalucía - Cajasur0:02:44
27BELKevin De Weert (BEL)Quick Step0:03:34
28IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo TestTeam0:03:37
29BELFrancis De Greef (BEL)Silence - Lotto0:03:45
30AUSMatthew Lloyd (AUS)Silence - Lotto0:03:50

Etappe 9 - Alcoy - Xorret del Cati 186km - 7 September 2009Berg


1ESPGustavo César Veloso (ESP)Xacobeo - Galicia5:21:04
2ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - N.G.C.0:00:21
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0:00:40
4ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servetto0:00:41
5NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
6AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
7ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
8ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucía - Cajasur0:00:53
9ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne0:01:12
10USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstreamzt
11ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.zt
12SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
13ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
14ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.0:01:29
15LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
16ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:37
18ESPDaniel Navarro García (ESP)Astanazt
19ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:01:39
20ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servettozt
21ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Andalucía - Cajasur0:01:57
22ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
23ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astana0:01:58
24FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:02:05
25FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
26AUSMatthew Lloyd (AUS)Silence - Lottozt
27RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galicia0:02:17
28ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
30ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt

Etappe 10 - Alicante - Murcia 162km - 8 September 2009Ontsnapping


1AUSSimon Gerrans (AUS)Cervélo TestTeam3:56:19
2CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstreamzt
3DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
4KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
5AUSAdam Hansen (AUS)Team Columbia - HTC0:00:29
6ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargne0:00:31
7FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:37
8NEDKarsten Kroon (NED)Saxo Bank0:00:39
9FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
10ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
11ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
12ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucía - Cajasur0:00:49
13ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
14COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:00:50
15ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
16ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servetto0:00:54
17ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Fuji - Servetto0:00:57
18NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:03:42
19FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
20BELFrancis De Greef (BEL)Silence - Lottozt
21AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
22ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
23ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.zt
24BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
25ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
26ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
27RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt
28SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
29FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
30USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstreamzt

Etappe 11 - Murcia - Caravaca de la Cruz 191km - 9 September 2009Sprint


1USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstream5:11:10
2BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lottozt
3ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
4ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTCzt
6ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - N.G.C.zt
7ITAEnrico Gasparotto (ITA)Lampre - N.G.C.zt
8GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
9ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
10ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
11GBRRoger Hammond (GBR)Cervélo TestTeamzt
12AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
13ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
14ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
15RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt
16BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
17FRAOlivier Bonnaire (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
18SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
19NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
20NEDKarsten Kroon (NED)Saxo Bankzt
21NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
22ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
23ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
24ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servettozt
25BELFrancis De Greef (BEL)Silence - Lottozt
26ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Xacobeo - Galiciazt
28ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Saxo Bankzt
30USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstreamzt

Etappe 12 - Almeria - Alto de Velefique 174km - 11 September 2009Berg


1CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstream5:34:31
2ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galicia0:00:01
3NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:00:06
4ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
5ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.0:00:16
6ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
7AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
8ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
9USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstreamzt
10ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servetto0:00:21
12ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne0:00:28
13POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas0:00:33
14ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.0:00:34
15ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne0:00:50
16ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana0:00:53
17ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:24
18IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo TestTeam0:01:26
19ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo0:01:32
20ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Fuji - Servetto0:01:44
21BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:01:59
22NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:02:11
23ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astana0:02:18
24FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
25ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cervélo TestTeamzt
26ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis, le Crédit en Lignezt
27FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:02:43
28ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo0:03:08
29FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeux0:03:13
30RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt

Etappe 13 - Bejar - Sierra Nevada 175km - 12 September 2009Berg


1FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne5h09:22
2ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galiciaa 52
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnea 01:16
4NEDRobert Gesink (NED)Rabobanka 01:17
5ITAIvan Basso (ITA)Liquigasa 01:17
6ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadia 01:37
7ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnea 02:09
8AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottoa 02:24
9ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.a 02:31
10FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignea 03:37
11FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialea 03:49
12BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnea 04:41
13ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobanka 04:48
14NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teama 04:52
15BELFrancis De Greef (BEL)Silence - Lottoa 05:12
16ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Xacobeo - Galiciaa 05:19
17ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadia 05:26
18NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobanka 05:32
19ESPDaniel Navarro García (ESP)Astanaa 05:36
20ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astanaa 06:59
21ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servettoa 06:59
22BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepa 06:59
23SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Fuji - Servettoa 06:59
24ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnea 06:59
25USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstreama 06:59
26ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampoa 08:45
27GERMatthias Russ (GER)Team Milrama 08:48
28ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Astanaa 08:54
29FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxa 09:04
30ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servettoa 09:06

Etappe 14 - Granada - La Pandera 157km - 13 September 2009Berg


1ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.4:04:23
2DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bank0:02:23
3ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:03:08
4ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galicia0:03:10
5ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0:03:22
6NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:03:26
7AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0:03:40
8ESPGonzalo Rabunal Rios (ESP)Xacobeo - Galicia0:03:46
9ITAIvan Basso (ITA)Liquigas0:03:48
10ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servettozt
11BELKevin De Weert (BEL)Quick Step0:04:01
12GERChristian Knees (GER)Team Milram0:04:04
13NEDBram Tankink (NED)Rabobank0:04:08
14ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo0:04:10
15ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.0:04:13
16ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
17ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04:46
18IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo TestTeam0:04:52
19ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Fuji - Servetto0:04:58
20USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstreamzt
21ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne0:05:13
22NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:05:17
23BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:05:23
24FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux0:05:31
25ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astana0:05:53
26POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas0:06:00
27FRALudovic Turpin (FRA)AG2R - La Mondiale0:06:40
28ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Astana0:06:51
29ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
30ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt

Etappe 15 - Jaen - Cordoba 168km - 14 September 2009Ontsnapping


1NEDLars Boom (NED)Rabobank4:12:56
2ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Xacobeo - Galicia0:01:36
3GERDominik Roels (GER)Team Milram0:01:44
4COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:02:04
5KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
6RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Saxo Bankzt
7SVKMartin Velits (SVK)Team Milramzt
8ESPSerafín Martínez Acevedo (ESP)Xacobeo - Galiciazt
9RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
10FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:03:23
11ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team Columbia - HTCzt
12BELOlivier Kaisen (BEL)Silence - Lottozt
13CANChristian Meier (CAN)Garmin - Slipstream0:05:18
14GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTC0:25:01
15BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
16ESPJavier Benitez Pomares (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
17GERMarcel Sieberg (GER)Team Columbia - HTCzt
18GERPaul Voss (GER)Team Milramzt
19ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigaszt
20AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bankzt
21FRAMickael Delage (FRA)Silence - Lottozt
22ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23NEDKarsten Kroon (NED)Saxo Bankzt
24ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
25NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
26ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
27FINKjell Carlström (FIN)Liquigaszt
28AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
29ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
30ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt

Etappe 16 - Cordoba - Puertollano 170km - 15 September 2009Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTC4:50:44
2FRAWilliam Bonnet (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
3ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
4GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
5ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
6COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
7BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
8FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
9DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bankzt
10ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
12ITAEnrico Gasparotto (ITA)Lampre - N.G.C.zt
13ESPJavier Benitez Pomares (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
14FRAMickael Delage (FRA)Silence - Lottozt
15FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeuxzt
16ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
17SUIMichael Schär (SUI)Astanazt
18FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
19NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
20ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.zt
21ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - N.G.C.zt
22AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
23ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24NORGabriel Rasch (NOR)Cervélo TestTeamzt
25ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servettozt
26ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servettozt
27BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
28GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
29USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstreamzt
30ITAMassimiliano Mori (ITA)Lampre - N.G.C.zt

Etappe 17 - 16 September 2009Sprint


1FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux4:28:14
2FRAWilliam Bonnet (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
3GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTCzt
4ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
5ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
6BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
7FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
8ESPJavier Benitez Pomares (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
9ITAEnrico Gasparotto (ITA)Lampre - N.G.C.zt
10SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
11DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bankzt
12GBRRoger Hammond (GBR)Cervélo TestTeamzt
13COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
14GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
15ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
16NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Slipstreamzt
17KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
18NZLGregory Henderson (NZL)Team Columbia - HTCzt
19ITAMassimiliano Mori (ITA)Lampre - N.G.C.zt
20BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
21ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
22UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
23AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
24NZLTimothy Gudsell (NZL)La Française des Jeuxzt
25ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
27ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.zt
28NORGabriel Rasch (NOR)Cervélo TestTeamzt
29ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
30ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt

Etappe 18 - Talavera de la Reina - Avila 187km - 17 September 2009Berg


1IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo TestTeam4:19:14
2CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0:00:03
3DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bank0:00:16
4ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo0:00:39
5ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:41
6FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeux0:00:42
7ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
8FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeuxzt
9ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Astanazt
10ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Fuji - Servettozt
11SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale0:00:57
12ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Xacobeo - Galicia0:01:20
13BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lotto0:03:36
14ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis, le Crédit en Ligne0:04:57
15FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
16DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank0:07:16
17AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0:09:40
18ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galiciazt
19ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
21ESPGustavo César Veloso (ESP)Xacobeo - Galicia0:09:41
22ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servettozt
23ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.zt
24ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
25ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
26NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
27ESPDaniel Navarro García (ESP)Astanazt
28NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
29ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
30ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astanazt

Etappe 19 - Avila - La Granja 174km - 18 September 2009Berg


1ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servetto4:37:35
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0:00:02
3AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
4ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
6ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
7ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.zt
8ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
9ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo0:01:34
10FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeuxzt
11ESPDaniel Navarro García (ESP)Astanazt
12SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
13IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo TestTeamzt
14ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astanazt
15ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
16NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
17BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
18POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas0:01:39
19BELKevin De Weert (BEL)Quick Step0:02:51
20ESPGustavo César Veloso (ESP)Xacobeo - Galiciazt
21DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bankzt
22ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Fuji - Servettozt
23FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
24ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servettozt
25ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
27ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
28RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Saxo Bankzt
29NEDPieter Weening (NED)Rabobank0:04:44
30COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt

Etappe 20 - Toledo - Toledo 26km - 19 September 2009Individuele Tijdrit


1SCODavid Millar (SCO)Garmin - Slipstream0:35:53
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:05
3AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0:00:09
4ESPGustavo César Veloso (ESP)Xacobeo - Galicia0:00:20
5CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0:00:30
6BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lotto0:00:34
7ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0:00:36
8ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Xacobeo - Galicia0:00:37
9ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Fuji - Servetto0:00:40
10NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:00:43
11POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas0:00:44
12BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:00:49
13SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Fuji - Servetto0:00:55
14CZEFrantisek Rabon (CZE)Team Columbia - HTC0:00:56
15FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:01
16NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank0:01:02
17BELStijn Devolder (BEL)Quick Step0:01:03
18ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
19GERDominik Roels (GER)Team Milram0:01:16
20ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servetto0:01:23
21NEDLars Boom (NED)Rabobank0:01:24
22FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:01:31
23ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne0:01:33
24ITAEnrico Gasparotto (ITA)Lampre - N.G.C.0:01:39
25ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galicia0:01:40
26NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:01:41
27ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargne0:01:42
28FRAMatthieu Sprick (FRA)BBox - Bouygues Telecom0:01:45
29ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Fuji - Servetto0:01:46
30NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt

Etappe 21 - Rivas-Vaciamadrid-Madrid 110km - 20 September 2009Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTC3:11:55
2ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
3SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
4COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
5FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
6ITAEnrico Gasparotto (ITA)Lampre - N.G.C.zt
7NZLGregory Henderson (NZL)Team Columbia - HTCzt
8GBRRoger Hammond (GBR)Cervélo TestTeamzt
9NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
10GERPaul Voss (GER)Team Milramzt
11BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lottozt
12ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
14ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
15BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
16GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
17ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigaszt
18ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galiciazt
19ESPJavier Benitez Pomares (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
20NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Slipstreamzt
21GERDominik Roels (GER)Team Milramzt
22NEDBram Tankink (NED)Rabobank0:00:08
23AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0:00:10
24NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
25ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
27ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
28FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
29NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Saxo Bankzt
30ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden