De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - BinckBank Tour - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - BinckBank Tour - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2017

BinckBank Tour 2017

7 Augustus 2017 - 13 Augustus 2017


Algemeen klassement - 13 Augustus 2017


1NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb24:34:33
2BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:17
3BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:46
4BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:51
5BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale1:14
6DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana1:15
7SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe1:53
8NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo1:59
9BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floors2:12
10CZEPetr Vakoc (CZE)Quick Step Floors2:23
11GERJasha Sütterlin (GER)Movistar2:24
12BELSep Vanmarcke (BEL)Cannondale - Drapac2:27
13BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Scott2:37
14BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale2:44
15BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo3:02
16DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb3:03
17NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert3:20
18ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar3:20
19NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterij3:33
20GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin3:47
21BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team6:55
22SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team9:44
23NEDMike Teunissen (NED)Sunweb10:09
24CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale10:29
25BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:30
26NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb10:32
27RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data10:50
28BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal11:20
29ITAEnrico Gasparotto (ITA)Bahrain - Merida11:33
30SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo13:42
31PORRuben Guerreiro (POR)13:57
32NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo14:22
33ITAFederico Zurlo (ITA)UAE Team Emirates14:58
34FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux15:22
35NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Drapac16:19
36ITAOscar Gatto (ITA)Astana16:23
37BELWout Van Aert (BEL)Verandas Willems - Crelan16:24
38NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo16:29
39GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe17:14
40ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data17:39
41NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo17:55
42SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida18:05
43AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - Scott18:18
44BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise18:48
45GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe19:06
46JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida19:13
47FRALéo Vincent (FRA)La Française des Jeux19:30
48NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterij19:33
49AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe19:42
50NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij19:44
51BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin19:48
52BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors20:03
53BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floors21:02
54GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin21:53
55BELTom Van Asbroeck (BEL)Cannondale - Drapac22:04
56NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors23:00
57BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert23:02
58NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij23:53
59NEDDanny Van Poppel (NED)Sky Professional Cycling Team23:59
60POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe24:01
61FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux24:08
62LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale24:31
63ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar24:34
64LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team26:40
65BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan26:42
66ESPJon Ander Insausti Irastorza (ESP)Bahrain - Merida26:46
67KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana27:01
68DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo27:10
69GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team27:15
70AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Scott27:37
71AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Scott28:34
72ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team28:44
73BELLaurens De Vreese (BEL)Astana28:45
74FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale30:12
75RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin30:19
76AUSRory Sutherland (AUS)Movistar30:23
77NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo31:40
78GBRIan Stannard (GBR)Sky Professional Cycling Team32:09
79BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors32:19
80BELBert Van Lerberghe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise32:30
81DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin32:32
82BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise32:40
83BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo32:43
84GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team32:54
85SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team32:59
86ITAOliviero Troia (ITA)UAE Team Emirates33:19
87GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert33:29
88NEDBram Tankink (NED)Lotto NL - Jumbo33:30
89COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team33:38
90RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data33:54
91BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise34:10
92NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelan34:50
93BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise35:07
94NEDRoy Curvers (NED)Sunweb35:10
95ITASimone Consonni (ITA)UAE Team Emirates35:37
96BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise35:58
97ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data36:29
98RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data37:34
99PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar37:55
100SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida37:57
101BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal38:01
102BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development38:23
103BELTim Merlier (BEL)Verandas Willems - Crelan38:25
104BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise38:45
105BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal38:56
106ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Quick Step Floors39:09
107GERRoger Kluge (GER)Orica - Scott39:12
108BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert39:15
109BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert39:22
110AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb39:33
111NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij40:30
112ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team40:53
113BELMichael Goolaerts (BEL)Verandas Willems - Crelan41:18
114GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb41:29
115GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal43:03
116NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij43:04
117AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Scott44:22
118ENGAlex Dowsett (ENG)Movistar44:34
119GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin45:19
120USATyler Farrar (USA)Dimension Data45:38
121ITAAndrea Guardini (ITA)UAE Team Emirates45:39
122BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert46:05
123KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana51:57
124KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana54:07
125GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team1:05:30

Etappe 1 - Breda - Venray - 179,7 km - 7 Augustus 2017Sprint


1SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe3:50:09
2GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb0:00
3DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Scott0:00
4NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
5NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo0:00
6GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin0:00
7NEDWouter Wippert (NED)Cannondale - Drapac0:00
8BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
9GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal0:00
10BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
11BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:00
12FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux0:00
13BELTim Merlier (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
14BELBert Van Lerberghe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
15BELTom Van Asbroeck (BEL)Cannondale - Drapac0:00
16ITAOliviero Troia (ITA)UAE Team Emirates0:00
17JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida0:00
18GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:00
19NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Drapac0:00
20BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
21BELSep Vanmarcke (BEL)Cannondale - Drapac0:00
22ITAAndrea Guardini (ITA)UAE Team Emirates0:00
23FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
24POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Team0:00
25NEDDanny Van Poppel (NED)Sky Professional Cycling Team0:00
26RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data0:00
27FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
28ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Quick Step Floors0:00
29AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Scott0:00
30RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:00
31ITASimone Consonni (ITA)UAE Team Emirates0:00
32FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:00
33ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida0:00
34GERMarcel Kittel (GER)Quick Step Floors0:00
35LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team0:00
36ITAFederico Zurlo (ITA)UAE Team Emirates0:00
37FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux0:00
38KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana0:00
39FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:00
40KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana0:00
41ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team0:00
42SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida0:00
43BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
44BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
45BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
46FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
47AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - Scott0:00
48NEDSebastian Langeveld (NED)Cannondale - Drapac0:00
49BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo0:00
50BELLaurens De Vreese (BEL)Astana0:00
51BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
52AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:00
53ITAOscar Gatto (ITA)Astana0:00
54NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert0:00
55LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelan0:00
56GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00
57IRLRyan Mullen (IRL)Cannondale - Drapac0:00
58BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floors0:00
59PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar0:00
60NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
61NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
62GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe0:00
63BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
64BELMichael Goolaerts (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
65BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
66RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin0:00
67GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00
68CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale0:00
69BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:00
70SLOMarko Kump (SLO)UAE Team Emirates0:00
71BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Scott0:00
72BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale0:00
73BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floors0:00
74GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe0:00
75NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
76BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
77ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data0:00
78CZEPetr Vakoc (CZE)Quick Step Floors0:00
79SLOKristijan Koren (SLO)Cannondale - Drapac0:00
80BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:00
81NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
82GBRBen Swift (GBR)UAE Team Emirates0:00
83ITAEnrico Gasparotto (ITA)Bahrain - Merida0:00
84ESPJon Ander Insausti Irastorza (ESP)Bahrain - Merida0:00
85BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
86BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team0:00
87AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:00
88BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin0:00
89NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
90ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:00
91AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Scott0:00
92NEDMike Teunissen (NED)Sunweb0:00
93LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:00
94GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin0:00
95NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors0:00
96FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
97NZLSam Bewley (NZL)Orica - Scott0:00
98SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida0:00
99BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:00
100GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin0:00
101GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin0:00
102SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates0:00
103ITARiccardo Minali (ITA)Astana0:00
104KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:00
105GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo0:00
106AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Scott0:00
107NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
108FRALéo Vincent (FRA)La Française des Jeux0:00
109GBRIan Stannard (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00
110SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida0:00
111BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
112AUSRory Sutherland (AUS)Movistar0:00
113BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors0:00
114FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:00
115DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana0:00
116NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
117PORRuben Guerreiro (POR)0:00
118NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac0:00
119COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team0:00
120ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar0:00
121KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:00
122BELWout Van Aert (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
123BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:00
124NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
125DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:00
126NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb0:00
127DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin0:00
128GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:00
129GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe0:00
130BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:00
131BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development0:00
132BELBenjamin Declercq (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
133BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
134NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelan0:00
135FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal0:00
136SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo0:00
137NEDMartijn Tusveld (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
138ITAMarco Coledan (ITA)Trek - Segafredo0:00
139BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecin0:00
140BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors0:00
141NEDRoy Curvers (NED)Sunweb0:00
142ITAFilippo Ganna (ITA)UAE Team Emirates0:00
143ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team0:00
144GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe0:00
145RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data0:00
146FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux0:00
147RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data0:00
148NEDTom Stamsnijder (NED)Sunweb0:00
149SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team0:00
150BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal0:00
151GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00
152BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
153ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data0:00
154ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida0:00
155ITAJacopo Guarnieri (ITA)La Française des Jeux0:00
156DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo0:00
157SVKMichal Kolár (SVK)Bora - Hansgrohe0:00
158NEDBram Tankink (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
159AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team0:00
160COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:00
161NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
162NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
163AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data0:00
164AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo0:00
165BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:00
166USATyler Farrar (USA)Dimension Data0:00
167SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team0:00
168NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
169COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar0:00
170NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb0:00
171GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:00
172GERRoger Kluge (GER)Orica - Scott0:00
173BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:00
174ENGAlex Dowsett (ENG)Movistar0:00
175POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:00
176BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:38

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Voorburg - Voorburg - 9 km - 8 Augustus 2017Individuele Tijdrit


1SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team10:58
2POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:04
3NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb0:05
4DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:08
5NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo0:10
6BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors0:12
7AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo0:14
8AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team0:15
9BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:17
10NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo0:17
11ENGAlex Dowsett (ENG)Movistar0:18
12NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:19
13ITAFilippo Ganna (ITA)UAE Team Emirates0:20
14BELWout Van Aert (BEL)Verandas Willems - Crelan0:21
15FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:22
16GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:24
17NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors0:25
18SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:25
19IRLRyan Mullen (IRL)Cannondale - Drapac0:25
20AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - Scott0:26
21BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floors0:26
22DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo0:27
23GBRBen Swift (GBR)UAE Team Emirates0:27
24AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:28
25BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development0:28
26DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin0:28
27BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:28
28LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team0:29
29BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team0:31
30NEDMike Teunissen (NED)Sunweb0:31
31BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floors0:32
32BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Scott0:32
33ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar0:32
34NEDMartijn Tusveld (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:33
35BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:33
36BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:33
37BELSep Vanmarcke (BEL)Cannondale - Drapac0:33
38GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin0:33
39GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe0:34
40GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team0:35
41GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:35
42AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Scott0:35
43NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo0:35
44NEDSebastian Langeveld (NED)Cannondale - Drapac0:36
45ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:36
46GERMarcel Kittel (GER)Quick Step Floors0:37
47NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Drapac0:37
48DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana0:37
49GERRoger Kluge (GER)Orica - Scott0:38
50CZEPetr Vakoc (CZE)Quick Step Floors0:38
51BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors0:38
52BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale0:39
53GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin0:40
54NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelan0:40
55SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates0:41
56KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:42
57ITAOliviero Troia (ITA)UAE Team Emirates0:42
58BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:42
59NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert0:43
60LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:43
61FRALéo Vincent (FRA)La Française des Jeux0:43
62AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:44
63NEDDanny Van Poppel (NED)Sky Professional Cycling Team0:45
64ESPJon Ander Insausti Irastorza (ESP)Bahrain - Merida0:45
65POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Team0:45
66FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale0:45
67NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb0:45
68SLOKristijan Koren (SLO)Cannondale - Drapac0:46
69BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems - Crelan0:47
70RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data0:47
71ITASimone Consonni (ITA)UAE Team Emirates0:47
72ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida0:47
73DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Scott0:48
74SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida0:48
75GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team0:48
76BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:48
77PORRuben Guerreiro (POR)0:48
78BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:49
79RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data0:49
80FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:50
81GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb0:50
82GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team0:50
83CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale0:51
84NZLSam Bewley (NZL)Orica - Scott0:51
85ITAOscar Gatto (ITA)Astana0:52
86NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:52
87NEDBram Tankink (NED)Lotto NL - Jumbo0:52
88NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:52
89GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin0:53
90RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin0:53
91NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:53
92NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:54
93BELMichael Goolaerts (BEL)Verandas Willems - Crelan0:54
94ITAFederico Zurlo (ITA)UAE Team Emirates0:55
95SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team0:55
96NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac0:56
97AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data0:56
98BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:56
99BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:57
100BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan0:57
101BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:58
102BELTim Merlier (BEL)Verandas Willems - Crelan0:58
103ITAMarco Coledan (ITA)Trek - Segafredo0:59
104GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo0:59
105NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:00
106BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:00
107COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar1:00
108COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team1:00
109FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale1:01
110BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin1:01
111NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo1:02
112NEDTom Stamsnijder (NED)Sunweb1:02
113SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida1:02
114BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal1:02
115GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal1:03
116GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert1:05
117BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:05
118FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal1:05
119ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team1:05
120BELLaurens De Vreese (BEL)Astana1:06
121KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana1:06
122NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:07
123ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Quick Step Floors1:07
124BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal1:08
125ITAEnrico Gasparotto (ITA)Bahrain - Merida1:08
126AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Scott1:08
127AUSRory Sutherland (AUS)Movistar1:08
128BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems - Crelan1:10
129COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar1:10
130SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida1:10
131BELBenjamin Declercq (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:10
132RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data1:12
133FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux1:12
134SVKMichal Kolár (SVK)Bora - Hansgrohe1:12
135FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale1:12
136JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida1:13
137GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin1:14
138LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelan1:14
139GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe1:14
140NEDRoy Curvers (NED)Sunweb1:15
141RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data1:15
142ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team1:15
143FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux1:15
144KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana1:16
145BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:16
146BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo1:17
147GBRIan Stannard (GBR)Sky Professional Cycling Team1:17
148BELBert Van Lerberghe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:18
149SLOMarko Kump (SLO)UAE Team Emirates1:19
150SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo1:19
151PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar1:20
152BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:20
153ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data1:22
154NEDWouter Wippert (NED)Cannondale - Drapac1:23
155NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo1:23
156ITAAndrea Guardini (ITA)UAE Team Emirates1:23
157NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:25
158FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux1:27
159GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe1:27
160ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data1:27
161BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecin1:28
162ITARiccardo Minali (ITA)Astana1:31
163USATyler Farrar (USA)Dimension Data1:32
164BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal1:36
165GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe1:38
166KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana1:39
167ITAJacopo Guarnieri (ITA)La Française des Jeux1:40
168BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:41
169BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:43
170BELTom Van Asbroeck (BEL)Cannondale - Drapac1:45
171FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux1:46
172BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:49
173FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux1:50
174ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida2:09
175AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Scott2:34
176BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal2:44

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Brankenberge - Ardooie - 186 km - 9 Augustus 2017Sprint


1SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe4:14:01
2BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:00
3FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
4NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
5BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team0:00
6DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Scott0:00
7BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
8ITASimone Consonni (ITA)UAE Team Emirates0:00
9BELBert Van Lerberghe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
10GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb0:00
11BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
12ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Quick Step Floors0:00
13GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal0:00
14DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin0:00
15NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert0:00
16GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin0:00
17RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:00
18BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:00
19LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team0:00
20BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:00
21GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe0:00
22BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors0:00
23NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo0:00
24FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:00
25SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida0:00
26SLOMarko Kump (SLO)UAE Team Emirates0:00
27NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
28NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
29NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
30BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
31PORRuben Guerreiro (POR)0:00
32NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb0:00
33RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin0:00
34ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida0:00
35BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floors0:00
36NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
37POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Team0:00
38GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin0:00
39ITAFilippo Ganna (ITA)UAE Team Emirates0:00
40GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin0:00
41GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:00
42SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team0:00
43GBRBen Swift (GBR)UAE Team Emirates0:00
44ITAOliviero Troia (ITA)UAE Team Emirates0:00
45GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:00
46BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:00
47AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Scott0:00
48BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
49NEDMike Teunissen (NED)Sunweb0:00
50NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
51BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:00
52POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:00
53NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb0:00
54ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:00
55BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale0:00
56DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:00
57BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Scott0:00
58JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida0:00
59ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team0:00
60FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
61BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo0:00
62LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelan0:00
63FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
64FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux0:00
65BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
66BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:00
67NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors0:00
68BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
69GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe0:00
70DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana0:00
71SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team0:00
72ITAAndrea Guardini (ITA)UAE Team Emirates0:00
73NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
74NEDBram Tankink (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
75GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo0:00
76NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Drapac0:00
77AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:00
78ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar0:00
79BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
80BELWout Van Aert (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
81BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
82GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00
83FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
84GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:00
85ENGAlex Dowsett (ENG)Movistar0:00
86SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida0:00
87GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00
88NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
89ESPJon Ander Insausti Irastorza (ESP)Bahrain - Merida0:00
90COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar0:00
91PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar0:00
92BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
93BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floors0:00
94SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates0:00
95IRLRyan Mullen (IRL)Cannondale - Drapac0:00
96BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
97BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:00
98NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelan0:00
99ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data0:00
100ITAOscar Gatto (ITA)Astana0:00
101AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - Scott0:00
102ITAEnrico Gasparotto (ITA)Bahrain - Merida0:00
103KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:00
104NEDRoy Curvers (NED)Sunweb0:00
105NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
106LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:00
107CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale0:00
108AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Scott0:00
109NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:44
110FRALéo Vincent (FRA)La Française des Jeux0:00
111AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Scott0:00
112NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
113NEDMartijn Tusveld (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
114FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux0:00
115ITAFederico Zurlo (ITA)UAE Team Emirates0:00
116SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo0:00
117DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo0:00
118GERMarcel Kittel (GER)Quick Step Floors0:00
119AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:00
120FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal0:00
121BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin0:00
122GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin0:00
123BELMichael Goolaerts (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
124BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal0:00
125RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data0:00
126NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac0:00
127KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:00
128GBRIan Stannard (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00
129COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:00
130COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team0:00
131NEDSebastian Langeveld (NED)Cannondale - Drapac0:00
132BELBenjamin Declercq (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
133SLOKristijan Koren (SLO)Cannondale - Drapac0:00
134SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida0:00
135AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo0:00
136CZEPetr Vakoc (CZE)Quick Step Floors0:00
137BELLaurens De Vreese (BEL)Astana0:00
138KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana0:00
139ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team0:00
140AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team0:00
141ITAMarco Coledan (ITA)Trek - Segafredo0:00
142GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe0:00
143SVKMichal Kolár (SVK)Bora - Hansgrohe0:00
144FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:00
145BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:02
146GERRoger Kluge (GER)Orica - Scott0:00
147BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors0:00
148NEDDanny Van Poppel (NED)Sky Professional Cycling Team0:00
149ITAJacopo Guarnieri (ITA)La Française des Jeux0:00
150FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux0:00
151AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data0:00
152BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
153ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida1:46
154KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana0:00
155FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux1:55
156BELTim Merlier (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
157AUSRory Sutherland (AUS)Movistar1:55
158BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development1:57
159BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:57
160NEDWouter Wippert (NED)Cannondale - Drapac1:57
161NEDTom Stamsnijder (NED)Sunweb1:57
162BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:00
163ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data2:16
164NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo2:21
165ITARiccardo Minali (ITA)Astana0:00
166BELTom Van Asbroeck (BEL)Cannondale - Drapac0:00
167BELSep Vanmarcke (BEL)Cannondale - Drapac0:00
168RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data2:59
169USATyler Farrar (USA)Dimension Data2:59
170RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data0:00
171GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe3:17
172BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems - Crelan3:17
173NZLSam Bewley (NZL)Orica - Scott3:38
174GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team5:04
175BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecin
176BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems - Crelan

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Riemst - Lanaken - 160,7 km - 10 Augustus 2017Sprint


1BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo3:24:23
2SLOMarko Kump (SLO)UAE Team Emirates0:00
3BELTim Merlier (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
4SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:00
5NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
6NEDDanny Van Poppel (NED)Sky Professional Cycling Team0:00
7DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Scott0:00
8FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:00
9GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb0:00
10BELSep Vanmarcke (BEL)Cannondale - Drapac0:00
11NEDMike Teunissen (NED)Sunweb0:00
12RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data0:00
13BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors0:00
14BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:00
15ITAFederico Zurlo (ITA)UAE Team Emirates0:00
16BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
17BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
18ITASimone Consonni (ITA)UAE Team Emirates0:00
19BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
20FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
21BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:00
22NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
23BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
24BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:00
25ITARiccardo Minali (ITA)Astana0:00
26GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:00
27BELWout Van Aert (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
28ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Quick Step Floors0:00
29SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida0:00
30DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana0:00
31ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data0:00
32LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team0:00
33GERRoger Kluge (GER)Orica - Scott0:00
34DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin0:00
35BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
36GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:00
37GBRBen Swift (GBR)UAE Team Emirates0:00
38NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb0:00
39BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors0:00
40GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin0:00
41BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:00
42SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team0:00
43ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:00
44SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida0:00
45BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team0:00
46NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
47BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale0:00
48GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:00
49BELBert Van Lerberghe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
50POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:00
51BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Scott0:00
52RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin0:00
53JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida0:00
54BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
55NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
56DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:00
57SVKMichal Kolár (SVK)Bora - Hansgrohe0:00
58BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floors0:00
59GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin0:00
60BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:00
61BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floors0:00
62NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert0:00
63FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal0:00
64NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
65BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin0:00
66NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Drapac0:00
67GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00
68BELTom Van Asbroeck (BEL)Cannondale - Drapac0:00
69NEDBram Tankink (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
70ITAAndrea Guardini (ITA)UAE Team Emirates0:00
71BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
72GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00
73DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo0:00
74BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal0:00
75FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:00
76BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:00
77NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb0:00
78AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo0:00
79NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
80NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelan0:00
81PORRuben Guerreiro (POR)0:00
82NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo0:00
83NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
84BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
85GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe0:00
86CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale0:00
87NEDRoy Curvers (NED)Sunweb0:00
88SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team0:00
89RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data0:00
90ITAEnrico Gasparotto (ITA)Bahrain - Merida0:00
91BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
92BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo0:00
93ESPJon Ander Insausti Irastorza (ESP)Bahrain - Merida0:00
94COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar0:00
95NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors0:00
96ENGAlex Dowsett (ENG)Movistar0:00
97CZEPetr Vakoc (CZE)Quick Step Floors0:00
98AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - Scott0:00
99FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
100BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
101BELLaurens De Vreese (BEL)Astana0:00
102BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
103AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:00
104BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
105ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar0:00
106BELMichael Goolaerts (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
107NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
108IRLRyan Mullen (IRL)Cannondale - Drapac0:00
109KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:00
110FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux0:00
111FRALéo Vincent (FRA)La Française des Jeux0:00
112NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
113FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
114BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
115RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:00
116AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data0:18
117GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin0:30
118ITAOliviero Troia (ITA)UAE Team Emirates0:30
119GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo0:30
120KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana0:47
121AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:51
122SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo0:51
123GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe0:51
124PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar0:51
125FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale1:12
126AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Scott1:12
127BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development1:12
128ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team1:12
129AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Scott1:12
130NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:12
131GERMarcel Kittel (GER)Quick Step Floors1:12
132AUSRory Sutherland (AUS)Movistar1:12
133USATyler Farrar (USA)Dimension Data1:12
134SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida1:12
135GBRIan Stannard (GBR)Sky Professional Cycling Team1:12
136LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale1:12
137NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo1:34
138NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
139GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe1:53
140GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe1:53
141GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal1:53
142BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal2:23
143ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team3:26
144BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems - Crelan3:39
145NZLSam Bewley (NZL)Orica - Scott4:53
146ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida6:02
147RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data6:02
148NEDWouter Wippert (NED)Cannondale - Drapac6:02
149NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac6:02
150SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates6:02
151COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar6:02
152LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelan6:02
153KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana6:02
154KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana6:02
155ITAOscar Gatto (ITA)Astana6:02
156FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux6:02
157COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team6:02
158ITAJacopo Guarnieri (ITA)La Française des Jeux6:02
159ITAFilippo Ganna (ITA)UAE Team Emirates6:02
160ITAMarco Coledan (ITA)Trek - Segafredo6:02
161NEDTom Stamsnijder (NED)Sunweb6:02
162FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux6:02
163ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data6:02
164AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Scott12:15
165GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team12:15
166FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux12:15
167AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team12:15
168POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Team
169SLOKristijan Koren (SLO)Cannondale - Drapac
170ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida
171GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin
172BELBenjamin Declercq (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise
173NEDMartijn Tusveld (NED)Roompot - Nederlandse Loterij
174NEDSebastian Langeveld (NED)Cannondale - Drapac

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 5 - Sittard-Geleen - Sittard-Geleen - 164,9 km - 11 Augustus 2017Ontsnapping


1NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo3:43:46
2SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:03
3BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:03
4BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:03
5BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:03
6BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floors0:03
7BELSep Vanmarcke (BEL)Cannondale - Drapac0:03
8BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:03
9NEDDanny Van Poppel (NED)Sky Professional Cycling Team0:03
10GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:03
11NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb0:03
12GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal0:03
13BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale0:03
14CZEPetr Vakoc (CZE)Quick Step Floors0:03
15BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Scott0:03
16DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana0:03
17NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo0:46
18ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team0:46
19NEDMike Teunissen (NED)Sunweb0:46
20BELTom Van Asbroeck (BEL)Cannondale - Drapac0:46
21BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:46
22NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert0:46
23BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:46
24ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data0:46
25AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - Scott0:46
26ESPJon Ander Insausti Irastorza (ESP)Bahrain - Merida0:46
27GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe0:46
28DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:46
29JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida0:46
30RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:46
31NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo0:46
32NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:46
33BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:46
34ITAFederico Zurlo (ITA)UAE Team Emirates0:46
35ITAOscar Gatto (ITA)Astana0:46
36GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe0:46
37GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin0:46
38CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale0:46
39FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:46
40SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida0:46
41SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team0:46
42BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:46
43BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:46
44AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Scott0:46
45NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo0:46
46NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors0:46
47BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors0:46
48BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:46
49BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team0:46
50ITAEnrico Gasparotto (ITA)Bahrain - Merida0:46
51NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Drapac0:46
52NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:46
53GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin0:46
54ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:46
55NEDBram Tankink (NED)Lotto NL - Jumbo0:46
56ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar0:46
57NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb0:46
58SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo0:46
59POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:46
60BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floors0:46
61DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Scott0:46
62GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe0:46
63BELWout Van Aert (BEL)Verandas Willems - Crelan0:55
64RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data1:32
65BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:55
66BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin1:55
67FRALéo Vincent (FRA)La Française des Jeux1:55
68NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:55
69BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo1:55
70AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Scott2:07
71FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale3:03
72FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale3:03
73GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert3:03
74AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo3:03
75PORRuben Guerreiro (POR)3:03
76DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo3:03
77ITASimone Consonni (ITA)UAE Team Emirates3:03
78FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux3:03
79LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale3:03
80AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Scott3:03
81ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data3:03
82BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise3:03
83BELLaurens De Vreese (BEL)Astana4:44
84RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data4:44
85BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise5:19
86BELBert Van Lerberghe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise5:19
87GERRoger Kluge (GER)Orica - Scott5:43
88NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij5:43
89BELTim Merlier (BEL)Verandas Willems - Crelan5:43
90NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij5:43
91AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe5:43
92BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal5:43
93BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors5:43
94BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise5:43
95USATyler Farrar (USA)Dimension Data5:43
96BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal5:43
97BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal5:47
98PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar6:13
99SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team8:53
100ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team8:53
101BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development8:53
102DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin8:53
103RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin8:53
104BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan8:53
105AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb8:53
106GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal8:53
107GERMarcel Kittel (GER)Quick Step Floors8:53
108NEDRoy Curvers (NED)Sunweb8:53
109GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb8:53
110LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team8:53
111BELMichael Goolaerts (BEL)Verandas Willems - Crelan8:53
112NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij8:53
113BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert8:53
114SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida8:53
115GBRBen Swift (GBR)UAE Team Emirates9:24
116ITAOliviero Troia (ITA)UAE Team Emirates10:39
117NEDWouter Wippert (NED)Cannondale - Drapac12:41
118NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac12:41
119KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana12:41
120ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida12:41
121ENGAlex Dowsett (ENG)Movistar12:41
122AUSRory Sutherland (AUS)Movistar12:41
123FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux12:41
124GBRIan Stannard (GBR)Sky Professional Cycling Team12:41
125GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team12:41
126FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale12:41
127SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates12:41
128ITAAndrea Guardini (ITA)UAE Team Emirates12:41
129GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin12:41
130COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team12:41
131AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team12:41
132IRLRyan Mullen (IRL)Cannondale - Drapac12:41
133NZLSam Bewley (NZL)Orica - Scott12:41
134ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Quick Step Floors12:41
135ITAMarco Coledan (ITA)Trek - Segafredo12:41
136NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelan12:41
137GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe12:41
138SVKMichal Kolár (SVK)Bora - Hansgrohe12:41
139SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida12:41
140SLOMarko Kump (SLO)UAE Team Emirates12:41
141AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data12:41
142GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team12:41
143COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar12:41
144FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux12:41
145NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij12:41
146BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert12:41
147RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data12:41
148FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux12:41
149KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana12:41
150ITARiccardo Minali (ITA)Astana12:41
151ITAJacopo Guarnieri (ITA)La Française des Jeux12:41
152KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana12:41
153LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelan12:41
154BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert12:41
155GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team15:48
156KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana15:48
157NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij15:48
158FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal
159BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert
160COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar
161FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux
162FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux
163ITAFilippo Ganna (ITA)UAE Team Emirates
164NEDTom Stamsnijder (NED)Sunweb
165GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo
166NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo
167BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems - Crelan

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 6 - Riemst - Houffalize - 196,9 km - 12 Augustus 2017Ontsnapping


1BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal5:04:36
2NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb0:00
3BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:17
4BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:17
5BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:17
6DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana0:20
7BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:20
8GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin1:42
9BELSep Vanmarcke (BEL)Cannondale - Drapac1:42
10NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert1:42
11DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb1:42
12BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale1:42
13CZEPetr Vakoc (CZE)Quick Step Floors1:42
14FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux1:42
15NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:42
16BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo1:42
17NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo1:42
18BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floors1:42
19GERJasha Sütterlin (GER)Movistar1:42
20ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar1:42
21SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe1:42
22BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Scott1:42
23SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates1:49
24ITAOscar Gatto (ITA)Astana3:53
25BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:03
26BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal4:54
27ITAEnrico Gasparotto (ITA)Bahrain - Merida4:54
28BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team5:21
29GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team5:21
30PORRuben Guerreiro (POR)5:21
31COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team5:32
32ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data8:29
33BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise8:29
34NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij8:29
35BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin8:29
36BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan8:29
37FRALéo Vincent (FRA)La Française des Jeux8:29
38NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterij8:29
39KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana8:29
40SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team8:29
41AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - Scott8:32
42GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe8:32
43RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data8:32
44GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe8:32
45ITAFederico Zurlo (ITA)UAE Team Emirates8:32
46AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe8:32
47NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo8:32
48CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale8:32
49NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb8:32
50NEDMike Teunissen (NED)Sunweb8:32
51AUSRory Sutherland (AUS)Movistar8:37
52NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij8:37
53SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo8:37
54JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida12:29
55BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors14:48
56BELTom Van Asbroeck (BEL)Cannondale - Drapac14:48
57FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale14:48
58FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale14:48
59GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team14:48
60FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux14:48
61NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo14:48
62GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin14:48
63SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team14:48
64NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo14:48
65AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Scott14:48
66ESPJon Ander Insausti Irastorza (ESP)Bahrain - Merida14:48
67LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale14:48
68NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Drapac14:48
69BELWout Van Aert (BEL)Verandas Willems - Crelan14:48
70NEDDanny Van Poppel (NED)Sky Professional Cycling Team14:48
71LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team14:48
72DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin14:48
73SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida14:48
74AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Scott14:48
75POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe14:48
76GBRIan Stannard (GBR)Sky Professional Cycling Team14:48
77ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Quick Step Floors14:54
78BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floors14:54
79RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin14:54
80NEDRoy Curvers (NED)Sunweb16:39
81BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert21:08
82BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert21:08
83BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise21:08
84BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise21:08
85RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data21:08
86ENGAlex Dowsett (ENG)Movistar21:08
87BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors21:08
88IRLRyan Mullen (IRL)Cannondale - Drapac21:08
89RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data21:08
90GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin21:08
91BELBert Van Lerberghe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise21:08
92BELTim Merlier (BEL)Verandas Willems - Crelan21:08
93FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale21:08
94BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise21:08
95FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale21:08
96BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert21:08
97ITAAndrea Guardini (ITA)UAE Team Emirates21:08
98BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert21:08
99BELLaurens De Vreese (BEL)Astana21:08
100GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert21:08
101BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise21:08
102RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data21:08
103ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data21:08
104BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise21:08
105BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development21:08
106KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana21:08
107KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana21:08
108ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team21:08
109GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team21:08
110DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo21:08
111ITAMarco Coledan (ITA)Trek - Segafredo21:08
112AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo21:08
113SVKMichal Kolár (SVK)Bora - Hansgrohe21:08
114PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar21:08
115SLOMarko Kump (SLO)UAE Team Emirates21:08
116ITAOliviero Troia (ITA)UAE Team Emirates21:08
117ITARiccardo Minali (ITA)Astana21:08
118NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij21:08
119BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo21:08
120NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij21:08
121NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo21:08
122KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana21:08
123AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Scott21:08
124AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data21:08
125COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar21:08
126ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar21:08
127GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe21:20
128GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe21:20
129ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team21:20
130ITASimone Consonni (ITA)UAE Team Emirates21:20
131BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal21:20
132AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb21:20
133GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal21:20
134NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelan21:20
135GERRoger Kluge (GER)Orica - Scott21:20
136NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors21:20
137GBRBen Swift (GBR)UAE Team Emirates21:20
138NEDBram Tankink (NED)Lotto NL - Jumbo21:25
139GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb21:25
140FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux21:25
141BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal23:08
142GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal23:08
143BELMichael Goolaerts (BEL)Verandas Willems - Crelan23:08
144SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida23:09
145USATyler Farrar (USA)Dimension Data23:16
146ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida
147LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelan
148NEDWouter Wippert (NED)Cannondale - Drapac
149NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac
150AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team
151GERMarcel Kittel (GER)Quick Step Floors
152ITAJacopo Guarnieri (ITA)La Française des Jeux
153FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux
154SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida
155DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Scott
156NZLSam Bewley (NZL)Orica - Scott
157NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 7 - Essen - Geraardsbergen - 193,5 km - 13 Augustus 2017Ontsnapping


1BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo4:06:48
2BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floors0:01
3NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb0:01
4SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:01
5BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:01
6BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:01
7BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:01
8FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:01
9NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert0:01
10NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Drapac0:01
11CZEPetr Vakoc (CZE)Quick Step Floors0:01
12NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelan0:01
13BELSep Vanmarcke (BEL)Cannondale - Drapac0:01
14GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:07
15DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana0:09
16BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:09
17BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:09
18BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:09
19BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team0:09
20NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo0:12
21NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo0:12
22NEDMike Teunissen (NED)Sunweb0:12
23BELWout Van Aert (BEL)Verandas Willems - Crelan0:12
24BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Scott0:12
25RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:12
26BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale0:12
27CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale0:12
28ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar0:12
29ITAOliviero Troia (ITA)UAE Team Emirates0:12
30NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:12
31DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:19
32NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors0:21
33SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team0:21
34NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb0:21
35GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin0:24
36SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida1:21
37GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe1:24
38BELLaurens De Vreese (BEL)Astana1:48
39ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar1:56
40NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo1:56
41SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo2:01
42ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team2:03
43GBRIan Stannard (GBR)Sky Professional Cycling Team2:03
44LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team2:22
45DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo2:24
46BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors4:09
47AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe4:09
48NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij4:09
49KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana4:37
50PORRuben Guerreiro (POR)4:37
51BELTom Van Asbroeck (BEL)Cannondale - Drapac4:37
52ITAEnrico Gasparotto (ITA)Bahrain - Merida4:37
53BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:37
54ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data4:37
55SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida4:37
56JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida4:37
57ITAFederico Zurlo (ITA)UAE Team Emirates4:37
58NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo4:37
59BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:37
60BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development4:37
61BELBert Van Lerberghe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:37
62BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:37
63LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale4:37
64FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux4:42
65BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floors4:42
66AUSRory Sutherland (AUS)Movistar4:42
67ITAOscar Gatto (ITA)Astana4:42
68BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors4:42
69ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data4:42
70GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team4:42
71FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale4:52
72GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin5:31
73RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin5:31
74AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Scott8:09
75BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert8:09
76GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert8:09
77BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise8:09
78NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij8:09
79NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterij8:09
80DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin8:15
81BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin8:15
82NEDRoy Curvers (NED)Sunweb8:15
83GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe8:15
84AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Scott8:15
85BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan8:15
86BELMichael Goolaerts (BEL)Verandas Willems - Crelan8:15
87SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team8:15
88ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team8:15
89AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Scott8:15
90PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar8:15
91COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team8:15
92GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team8:15
93NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij8:15
94NEDDanny Van Poppel (NED)Sky Professional Cycling Team8:15
95POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe8:15
96BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo8:15
97NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo8:15
98FRALéo Vincent (FRA)La Française des Jeux8:15
99AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - Scott8:26
100AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb8:28
101BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise8:40
102BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal8:49
103NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij8:49
104BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal9:14
105RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data10:19
106BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise10:19
107GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal10:19
108ENGAlex Dowsett (ENG)Movistar10:19
109ITAAndrea Guardini (ITA)UAE Team Emirates10:19
110GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb10:19
111GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team10:19
112RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data10:19
113ESPJon Ander Insausti Irastorza (ESP)Bahrain - Merida10:19
114ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Quick Step Floors10:19
115KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana10:19
116GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin10:19
117NEDBram Tankink (NED)Lotto NL - Jumbo10:19
118KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana10:19
119ITASimone Consonni (ITA)UAE Team Emirates10:19
120BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:19
121BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise10:27
122BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise10:27
123BELTim Merlier (BEL)Verandas Willems - Crelan10:32
124USATyler Farrar (USA)Dimension Data10:48
125GERRoger Kluge (GER)Orica - Scott11:23
126SLOMarko Kump (SLO)UAE Team Emirates
127SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates
128GBRBen Swift (GBR)UAE Team Emirates
129ITARiccardo Minali (ITA)Astana
130FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux
131COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar
132FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale
133FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale
134KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana
135RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data
136AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data
137GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal
138BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal
139SVKMichal Kolár (SVK)Bora - Hansgrohe
140GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe
141GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe
142ITAMarco Coledan (ITA)Trek - Segafredo
143AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo
144IRLRyan Mullen (IRL)Cannondale - Drapac
145FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden