Wielrennen - Volta Ciclista a Catalunya 2017

Vorig seizoen 

Wielrennen - Seizoenskalender 2017
Statistieken met betrekking tot dit evenement | Erelijst en medaillewinnaars


Spanje van 20 Maart tot 26 Maart 2017 :


Uitslagen


 
Algemeen klassement
Sta Naam Nat Uitslag
1 Alejandro Valverde Belmonte (Movistar)  ESP 25:27:15
2 Alberto Contador Velasco (Trek - Segafredo)  ESP 1:03
3 Marc Soler Gimenez (Movistar)  ESP 1:16
4 Adam Yates (Orica - Scott)  GBR 1:31
5 Tejay Van Garderen (BMC Racing Team)  USA 1:34
6 Daniel Martin (Quick Step Floors)  IRL 2:29
7 Steven Kruijswijk (Lotto NL - Jumbo)  NED 2:56
8 Carlos Verona Quintanilla (Orica - Scott)  ESP 3:00
9 George Bennett (Lotto NL - Jumbo)  NZL 3:01
10 Romain Bardet (AG2R - La Mondiale)  FRA 3:05
11 Rafal Majka (Bora - Hansgrohe)  POL 3:33
12 Davide Formolo (Cannondale - Drapac)  ITA 5:14
13 John Darwin Atapuma Hurtado (Uae Team Emirates)  COL 5:39
14 Daniel Navarro Garcia (Cofidis)  ESP 7:57
15 Jakob Fuglsang (Astana)  DEN 12:41
16 Laurens Ten Dam (Sunweb)  NED 13:01
17 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Bahrain - Merida)  ETH 13:01
18 Felix Großschartner (CCC - Sprandi - Polkowice)  AUT 13:39
19 Jesper Hansen (Astana)  DEN 14:18
20 Hugh Carthy (Cannondale - Drapac)  GBR 18:04
21 Rubén Fernández Andújar (Movistar)  ESP 18:43
22 Dario Cataldo (Astana)  ITA 20:47
23 Sergey Chernetskiy (Astana)  RUS 21:09
24 Cyril Gautier (AG2R - La Mondiale)  FRA 24:11
25 Aldemar Reyes Ortega (Manzana - Postobon)  COL 24:16
26 Laurens De Plus (Quick Step Floors)  BEL 24:58
27 José Joaquin Rojas Gil (Movistar)  ESP 25:29
28 Ricardo Augusto Vilela (Manzana - Postobon)  POR 26:16
29 Robert Gesink (Lotto NL - Jumbo)  NED 27:15
30 Chris Froome (Sky Professional Cycling Team)  GBR 28:19
31 Jarlinson Pantano Gomez (Trek - Segafredo)  COL 29:31
32 Pierre Latour (AG2R - La Mondiale)  FRA 30:26
33 Samuel Sanchez Gonzalez (BMC Racing Team)  ESP 31:32
34 Geraint Howell Thomas (Sky Professional Cycling Team)  WAL 32:25
35 Louis Meintjes (Uae Team Emirates)  RSA 32:48
36 Fabien Doubey (Wanty - Groupe Gobert)  FRA 32:57
37 Michael Woods (Cannondale - Drapac)  CAN 33:36
38 David Gaudu (La Française des Jeux)  FRA 35:07
39 Jordi Simón Casulleras (Soul Brasil Pro Cycling)  ESP 35:44
40 Nick Van Der Lijke (Roompot - Nederlandse Loterij)  NED 35:45
41 Arthur Vichot (La Française des Jeux)  FRA 36:24
42 Ben O'Connor (Dimension Data)  AUS 37:32
43 Thomas Degand (Wanty - Groupe Gobert)  BEL 38:05
44 Daryl Impey (Orica - Scott)  RSA 38:19
45 Alexis Vuillermoz (AG2R - La Mondiale)  FRA 38:32
46 Guillaume Martin (Wanty - Groupe Gobert)  FRA 38:46
47 Stef Clement (Lotto NL - Jumbo)  NED 38:59
48 Lennard Kämna (Sunweb)  GER 39:03
49 Axel Domont (AG2R - La Mondiale)  FRA 39:33
50 Xandro Meurisse (Wanty - Groupe Gobert)  BEL 40:15
51 Natnael Teweldemedhin Berhane (Dimension Data)  ERI 40:22
52 Dion Smith (Wanty - Groupe Gobert)  NZL 40:44
53 Mikel Nieve Iturralde (Sky Professional Cycling Team)  ESP 40:51
54 Martijn Tusveld (Roompot - Nederlandse Loterij)  NED 40:55
55 Ondrej Cink (Bahrain - Merida)  CZE 41:48
56 Sindre Skjøstad Lunke (Sunweb)  NOR 42:08
57 Petr Vakoc (Quick Step Floors)  CZE 42:24
58 Haimar Zubeldia Aguirre (Trek - Segafredo)  ESP 43:36
59 Rafael Valls Ferri (Lotto - Soudal)  ESP 43:37
60 Pieter Serry (Quick Step Floors)  BEL 45:16
61 Davide Villella (Cannondale - Drapac)  ITA 51:20
62 Pawel Poljanski (Bora - Hansgrohe)  POL 51:43
63 Bart De Clercq (Lotto - Soudal)  BEL 52:32
64 Valerio Conti (Uae Team Emirates)  ITA 53:48
65 Michael Gogl (Trek - Segafredo)  AUT 53:52
66 Imanol Erviti Ollo (Movistar)  ESP 54:04
67 Benoît Vaugrenard (La Française des Jeux)  FRA 54:30
68 Ben Gastauer (AG2R - La Mondiale)  LUX 54:57
69 Damien Howson (Orica - Scott)  AUS 55:30
70 Vasil Kiryienka (Sky Professional Cycling Team)  BLR 55:38
71 Alessandro De Marchi (BMC Racing Team)  ITA 56:16
72 Lukasz Owsian (CCC - Sprandi - Polkowice)  POL 56:48
73 Lachlan David Morton (Dimension Data)  AUS 56:51
74 Pierre Rolland (Cannondale - Drapac)  FRA 56:53
75 Enric Mas Nicolau (Quick Step Floors)  ESP 57:57
76 Pavel Kochetkov (Katusha - Alpecin)  RUS 58:07
77 Jacques Janse Van Rensburg (Dimension Data)  RSA 59:06
78 Jay McCarthy (Bora - Hansgrohe)  AUS 59:32
79 Brent Bookwalter (BMC Racing Team)  USA 59:59
80 José João Pimenta Costa Mendes (Bora - Hansgrohe)  POR 1:00:02
81 Robert Kiserlovski (Katusha - Alpecin)  CRO 1:01:59
82 Jérémy Maison (La Française des Jeux)  FRA 1:02:13
83 Alexey Vermeulen (Lotto NL - Jumbo)  USA 1:06:30
84 Nelson Filipe Santos Simoes Oliveira (Movistar)  POR 1:07:28
85 Janez Brajkovic (Bahrain - Merida)  SLO 1:07:30
86 Jan Barta (Bora - Hansgrohe)  CZE 1:07:46
87 Angel Vicioso Arcos (Katusha - Alpecin)  ESP 1:08:57
88 Jetse Bol (Manzana - Postobon)  NED 1:09:16
89 Eduardo Prades Reverte (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP 1:10:25
90 Chris Hamilton (Sunweb)  AUS 1:10:31
91 Przemyslaw Niemec (Uae Team Emirates)  POL 1:11:12
92 Johannes Fröhlinger (Sunweb)  GER 1:12:06
93 Hernando Bohorquez Sanchez (Manzana - Postobon)  COL 1:12:37
94 Maciej Paterski (CCC - Sprandi - Polkowice)  POL 1:13:53
95 Philip Deignan (Sky Professional Cycling Team)  IRL 1:16:04
96 Kristijan Durasek (Uae Team Emirates)  CRO 1:16:06
97 Guillaume Bonnafond (Cofidis)  FRA 1:16:57
98 Rein Taaramäe (Katusha - Alpecin)  EST 1:17:18
99 Maximilian Schachmann (Quick Step Floors)  GER 1:17:29
100 Sam Bewley (Orica - Scott)  NZL 1:18:37
101 Sergio Pardilla Bellón (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP 1:18:42
102 Jeroen Meijers (Roompot - Nederlandse Loterij)  NED 1:19:09
103 Thomas De Gendt (Lotto - Soudal)  BEL 1:19:35
104 Julien Simon (Cofidis)  FRA 1:19:43
105 Daniel Teklehaimanot (Dimension Data)  ERI 1:25:32
106 Alex Howes (Cannondale - Drapac)  USA 1:28:02
107 Victor Campenaerts (Lotto NL - Jumbo)  BEL 1:29:44

 
Etappe 1 - Calella - Calella - 178,9 km (Sprint) - 20 Maart
Sta Naam Nat Uitslag
1 Davide Cimolai (La Française des Jeux)  ITA 4:28:21
2 Nacer Bouhanni (Cofidis)  FRA 0:00
3 Kristian Sbaragli (Dimension Data)  ITA 0:00
4 Dion Smith (Wanty - Groupe Gobert)  NZL 0:00
5 André Greipel (Lotto - Soudal)  GER 0:00
6 José Joaquin Rojas Gil (Movistar)  ESP 0:00
7 Daryl Impey (Orica - Scott)  RSA 0:00
8 Petr Vakoc (Quick Step Floors)  CZE 0:00
9 Phil Bauhaus (Sunweb)  GER 0:00
10 Enrico Gasparotto (Bahrain - Merida)  ITA 0:00
11 Nick Van Der Lijke (Roompot - Nederlandse Loterij)  NED 0:00
12 Martijn Tusveld (Roompot - Nederlandse Loterij)  NED 0:00
13 Pieter Serry (Quick Step Floors)  BEL 0:00
14 Alejandro Valverde Belmonte (Movistar)  ESP 0:00
15 Felix Großschartner (CCC - Sprandi - Polkowice)  AUT 0:00
16 Guillaume Levarlet (Wanty - Groupe Gobert)  FRA 0:00
17 Jordi Simón Casulleras (Soul Brasil Pro Cycling)  ESP 0:00
18 Dario Cataldo (Astana)  ITA 0:00
19 Geraint Howell Thomas (Sky Professional Cycling Team)  WAL 0:00
20 Valerio Conti (Uae Team Emirates)  ITA 0:00
21 Pierre Latour (AG2R - La Mondiale)  FRA 0:00
22 Maximilian Schachmann (Quick Step Floors)  GER 0:00
23 Cesare Benedetti (Bora - Hansgrohe)  ITA 0:00
24 Ilnur Zakarin (Katusha - Alpecin)  RUS 0:00
25 Andrey Amador Bipkazacova (Movistar)  CRC 0:00
26 Jay McCarthy (Bora - Hansgrohe)  AUS 0:00
27 Daniel Martin (Quick Step Floors)  IRL 0:00
28 Yukiya Arashiro (Bahrain - Merida)  JAP 0:00
29 Damien Howson (Orica - Scott)  AUS 0:00
30 Robert Gesink (Lotto NL - Jumbo)  NED 0:00
31 Adam Yates (Orica - Scott)  GBR 0:00
32 Pawel Poljanski (Bora - Hansgrohe)  POL 0:00
33 Oscar Riesebeek (Roompot - Nederlandse Loterij)  NED 0:00
34 Caio Godoy  BRA 0:00
35 Natnael Teweldemedhin Berhane (Dimension Data)  ERI 0:00

 
Etappe 2 - Banyoles - Banyoles - 41,3 km (Ploegentijdrit) - 21 Maart
Sta Ploeg Nat Uitslag
1 Movistar (Alejandro Valverde Belmonte, Nicolas Jonathan Castroviejo, Andrey Amador Bipkazacova, José Joaquin Rojas Gil, Rubén Fernández Andújar, Imanol Erviti Ollo, Nelson Filipe Santos Simoes Oliveira, Marc Soler Gimenez)  ESP 48:55
2 BMC Racing Team (Samuel Sanchez Gonzalez, Rohan Dennis, Tejay Van Garderen, Ben Hermans, Brent Bookwalter, Joey Rosskopf, Alessandro De Marchi, Kilian Franikiny)  USA 48:57
3 Sky Professional Cycling Team (Chris Froome, Diego Rosa, Peter Kennaugh, Mikel Landa Meana, Vasil Kiryienka, Mikel Nieve Iturralde, Philip Deignan, Geraint Howell Thomas)  GBR 49:41
4 Trek - Segafredo (Alberto Contador Velasco, Bauke Mollema, Jarlinson Pantano Gomez, Michael Gogl, Haimar Zubeldia Aguirre, Peter Stetina, Markel Irizar Aranburu, Matthias Brändle)  USA 50:10
5 Orica - Scott (Adam Yates, Daryl Impey, Damien Howson, Svein Tuft, Sam Bewley, Alexander Edmondson, Rubén Plaza Molina, Carlos Verona Quintanilla)  AUS 50:19
6 La Française des Jeux (Arthur Vichot, Johan Le Bon, Tobias Ludvigsson, Davide Cimolai, David Gaudu, Jérémy Maison, Benoît Vaugrenard, Léo Vincent)  FRA 50:39
7 Lotto NL - Jumbo (Steven Kruijswijk, Robert Gesink, George Bennett, Stef Clement, Alexey Vermeulen, Victor Campenaerts, Martijn Keizer, Bert-Jan Lindeman)  NED 50:43
8 Astana (Jakob Fuglsang, Pello Bilbao Lopez De Armentia, Sergey Chernetskiy, Artyom Zakharov, Jesper Hansen, Dario Cataldo, Daniil Fominykh, Paolo Tiralongo)  KAZ 51:00
9 Lotto - Soudal (André Greipel, Sean De Bie, Thomas De Gendt, Jelle Vanendert, Bart De Clercq, Rafael Valls Ferri, Sander Armée, Louis Vervaeke)  BEL 51:05
10 Quick Step Floors (Daniel Martin, Gianluca Brambilla, Pieter Serry, Rémi Cavagna, Laurens De Plus, Enric Mas Nicolau, Maximilian Schachmann, Petr Vakoc)  BEL 51:08
11 AG2R - La Mondiale (Romain Bardet, Pierre Latour, Ben Gastauer, Axel Domont, François Bidard, Cyril Gautier, Alexandre Geniez, Alexis Vuillermoz)  FRA 51:10
12 Bora - Hansgrohe (Rafal Majka, Jay McCarthy, Pawel Poljanski, Pascal Ackermann, Jan Barta, Silvio Herklotz, José João Pimenta Costa Mendes, Cesare Benedetti)  GER 51:22
13 CCC - Sprandi - Polkowice (Maciej Paterski, Mateusz Taciak, Jan Hirt, Lukasz Owsian, Leszek Plucinski, Piotr Brozyna, Felix Großschartner, Patryk Stosz)  POL 51:32
14 Katusha - Alpecin (Ilnur Zakarin, José Isidro Maciel Gonçalves, Pavel Kochetkov, Tiago Jose Pinto Machado, Maxim Belkov, Robert Kiserlovski, Rein Taaramäe, Angel Vicioso Arcos)  SUI 51:43
15 UAE Team Emirates (John Darwin Atapuma Hurtado, Louis Meintjes, Valerio Conti, Przemyslaw Niemec, Matteo Bono, Anasse Ait El Abdia, Kristijan Durasek, Manuele Mori)  UAE 51:53
16 Sunweb (Max Walscheid, Laurens Ten Dam, Johannes Fröhlinger, Phil Bauhaus, Chris Hamilton, Chad Haga, Lennard Kämna, Sindre Skjøstad Lunke)  GER 51:59
17 Bahrain - Merida (Enrico Gasparotto, Yukiya Arashiro, Tsgabu Gebremaryam Grmay, Meiyin Wang, Janez Brajkovic, Ondrej Cink, Antonio Nibali, Domen Novak)  BRN 52:21
18 Cannondale - Drapac (Andrew Talansky, Davide Formolo, Brendan Canty, Pierre Rolland, Michael Woods, Hugh Carthy, Alex Howes, Davide Villella)  USA 52:25
19 Dimension Data (Nathan Haas, Kristian Sbaragli, Natnael Teweldemedhin Berhane, Mekseb Abrha Debesay, Daniel Teklehaimanot, Ben O'Connor, Jacques Janse Van Rensburg, Lachlan David Morton)  RSA 52:26
20 Roompot - Nederlandse Loterij (Pieter Weening, Jeroen Meijers, Martijn Tusveld, Nick Van Der Lijke, Oscar Riesebeek, Tim Ariesen, Martijn Budding, Etienne Van Empel)  NED 52:40
21 Wanty - Groupe Gobert (Xandro Meurisse, Guillaume Martin, Guillaume Levarlet, Thomas Degand, Fabien Doubey, Marco Minnaard, Dion Smith, Frederik Veuchelen)  BEL 52:59
22 Manzana - Postobon (Ricardo Augusto Vilela, Jetse Bol, Hernando Bohorquez Sanchez, Hernan Ricardo Aguirre Calpa, Juan Sebastián Molano Benavides, Juan Felipe Osorio Arboleda, Antonio Piedra Perez, Aldemar Reyes Ortega)  COL 53:19
23 Cofidis, Solutions Crédits (Nacer Bouhanni, Jonas Vangenechten, Julien Simon, Luis Angel Maté Mardones, Stephane Rossetto, Guillaume Bonnafond, Daniel Navarro Garcia, Geoffrey Soupe)  FRA 53:22
24 Caja Rural - Seguros RGA (Sergio Pardilla Bellón, Dylan Page, Antonio Molina Canet, Héctor Saez Benito, Lluís Guillermo Mas Bonet, Nichola Schultz, Diego Rubio Hernandez, Eduardo Prades Reverte)  ESP 53:31
25 Soul Brasil Pro Cycling (Flávio Cardoso Santos, Murilo Affonso Ferraz, Magno Prado Nazaret, Pedro Autran Dourado Dutra Nicácio, Caio Godoy, Gabriel Machado da Silva, Raphael Henrique Pires, Jordi Simón Casulleras)  BRA 54:14

 
Etappe 3 - Mataró - La Molina - 188,3 km (Berg) - 22 Maart
Sta Naam Nat Uitslag
1 Alejandro Valverde Belmonte (Movistar)  ESP 5:07:12
2 Daniel Martin (Quick Step Floors)  IRL 0:00
3 Adam Yates (Orica - Scott)  GBR 0:03
4 Romain Bardet (AG2R - La Mondiale)  FRA 0:03
5 Ilnur Zakarin (Katusha - Alpecin)  RUS 0:03
6 Geraint Howell Thomas (Sky Professional Cycling Team)  WAL 0:03
7 Alberto Contador Velasco (Trek - Segafredo)  ESP 0:03
8 Tejay Van Garderen (BMC Racing Team)  USA 0:03
9 Michael Woods (Cannondale - Drapac)  CAN 0:08
10 Davide Formolo (Cannondale - Drapac)  ITA 0:08
11 George Bennett (Lotto NL - Jumbo)  NZL 0:08
12 Chris Froome (Sky Professional Cycling Team)  GBR 0:08
13 Pierre Latour (AG2R - La Mondiale)  FRA 0:12
14 Rafal Majka (Bora - Hansgrohe)  POL 0:13
15 Carlos Verona Quintanilla (Orica - Scott)  ESP 0:13
16 Ondrej Cink (Bahrain - Merida)  CZE 0:15
17 John Darwin Atapuma Hurtado (Uae Team Emirates)  COL 0:15
18 Bauke Mollema (Trek - Segafredo)  NED 0:15
19 Jarlinson Pantano Gomez (Trek - Segafredo)  COL 0:15
20 Marc Soler Gimenez (Movistar)  ESP 0:15
21 Steven Kruijswijk (Lotto NL - Jumbo)  NED 0:21
22 Robert Gesink (Lotto NL - Jumbo)  NED 0:30
23 Jakob Fuglsang (Astana)  DEN 0:42
24 Louis Vervaeke (Lotto - Soudal)  BEL 0:42
25 Hugh Carthy (Cannondale - Drapac)  GBR 0:44
26 Jan Hirt (CCC - Sprandi - Polkowice)  CZE 0:44
27 Samuel Sanchez Gonzalez (BMC Racing Team)  ESP 0:44
28 Peter Kennaugh (Sky Professional Cycling Team)  GBR 1:03
29 Mikel Nieve Iturralde (Sky Professional Cycling Team)  ESP 1:27
30 Nicolas Jonathan Castroviejo (Movistar)  ESP 1:27
31 Ricardo Augusto Vilela (Manzana - Postobon)  POR 1:27
32 Louis Meintjes (Uae Team Emirates)  RSA 1:27
33 Daniel Navarro Garcia (Cofidis)  ESP 1:27
34 Laurens Ten Dam (Sunweb)  NED 1:27
35 Felix Großschartner (CCC - Sprandi - Polkowice)  AUT 1:31
36 David Gaudu (La Française des Jeux)  FRA 1:37
37 Dario Cataldo (Astana)  ITA 1:37
38 Sindre Skjøstad Lunke (Sunweb)  NOR 3:13
39 Xandro Meurisse (Wanty - Groupe Gobert)  BEL 3:13
40 Axel Domont (AG2R - La Mondiale)  FRA 3:13
41 Alexis Vuillermoz (AG2R - La Mondiale)  FRA 3:13
42 Nichola Schultz (Caja Rural - Seguros Rga)  AUS 3:13
43 Rafael Valls Ferri (Lotto - Soudal)  ESP 3:13
44 Guillaume Martin (Wanty - Groupe Gobert)  FRA 3:13
45 Thomas Degand (Wanty - Groupe Gobert)  BEL 3:13
46 Jesper Hansen (Astana)  DEN 3:13
47 Sergey Chernetskiy (Astana)  RUS 3:13
48 Ben O'Connor (Dimension Data)  AUS 3:19
49 Andrey Amador Bipkazacova (Movistar)  CRC 3:25
50 Léo Vincent (La Française des Jeux)  FRA 3:30

 
Etappe 4 - Llívia - Igualada - 194,3 km (Sprint) - 23 Maart
Sta Naam Nat Uitslag
1 Nacer Bouhanni (Cofidis)  FRA 3:04:27
2 Davide Cimolai (La Française des Jeux)  ITA 0:00
3 Daryl Impey (Orica - Scott)  RSA 0:00
4 Alexander Edmondson (Orica - Scott)  AUS 0:00
5 Dion Smith (Wanty - Groupe Gobert)  NZL 0:00
6 Pieter Serry (Quick Step Floors)  BEL 0:00
7 Enrico Gasparotto (Bahrain - Merida)  ITA 0:00
8 Petr Vakoc (Quick Step Floors)  CZE 0:00
9 José Joaquin Rojas Gil (Movistar)  ESP 0:00
10 Bauke Mollema (Trek - Segafredo)  NED 0:00
11 Alejandro Valverde Belmonte (Movistar)  ESP 0:00
12 Geraint Howell Thomas (Sky Professional Cycling Team)  WAL 0:00
13 Daniel Martin (Quick Step Floors)  IRL 0:00
14 Romain Bardet (AG2R - La Mondiale)  FRA 0:00
15 Arthur Vichot (La Française des Jeux)  FRA 0:00
16 Alberto Contador Velasco (Trek - Segafredo)  ESP 0:00
17 Laurens De Plus (Quick Step Floors)  BEL 0:00
18 Rafal Majka (Bora - Hansgrohe)  POL 0:00
19 Cyril Gautier (AG2R - La Mondiale)  FRA 0:00
20 Sergey Chernetskiy (Astana)  RUS 0:00
21 John Darwin Atapuma Hurtado (Uae Team Emirates)  COL 0:00
22 Chris Froome (Sky Professional Cycling Team)  GBR 0:00
23 Adam Yates (Orica - Scott)  GBR 0:00
24 Pierre Latour (AG2R - La Mondiale)  FRA 0:00
25 Rubén Fernández Andújar (Movistar)  ESP 0:00
26 Jarlinson Pantano Gomez (Trek - Segafredo)  COL 0:00
27 Julien Simon (Cofidis)  FRA 0:00
28 Brent Bookwalter (BMC Racing Team)  USA 0:00
29 Stef Clement (Lotto NL - Jumbo)  NED 0:00
30 Samuel Sanchez Gonzalez (BMC Racing Team)  ESP 0:00
31 Felix Großschartner (CCC - Sprandi - Polkowice)  AUT 0:00
32 José João Pimenta Costa Mendes (Bora - Hansgrohe)  POR 0:00
33 Tejay Van Garderen (BMC Racing Team)  USA 0:00
34 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Bahrain - Merida)  ETH 0:00
35 David Gaudu (La Française des Jeux)  FRA 0:00

 
Etappe 5 - Valls - Lo Port (Tortosa) - 182 km (Berg) - 24 Maart
Sta Naam Nat Uitslag
1 Alejandro Valverde Belmonte (Movistar)  ESP 4:14:52
2 Chris Froome (Sky Professional Cycling Team)  GBR 0:13
3 Alberto Contador Velasco (Trek - Segafredo)  ESP 0:13
4 Marc Soler Gimenez (Movistar)  ESP 0:25
5 Adam Yates (Orica - Scott)  GBR 0:32
6 Daniel Martin (Quick Step Floors)  IRL 0:46
7 David Gaudu (La Française des Jeux)  FRA 0:58
8 Hugh Carthy (Cannondale - Drapac)  GBR 1:04
9 Jakob Fuglsang (Astana)  DEN 1:11
10 Steven Kruijswijk (Lotto NL - Jumbo)  NED 1:11
11 Romain Bardet (AG2R - La Mondiale)  FRA 1:11
12 Michael Woods (Cannondale - Drapac)  CAN 1:17
13 Rafal Majka (Bora - Hansgrohe)  POL 1:17
14 Geraint Howell Thomas (Sky Professional Cycling Team)  WAL 1:25
15 Pierre Latour (AG2R - La Mondiale)  FRA 1:29
16 Daniel Navarro Garcia (Cofidis)  ESP 1:31
17 Jan Hirt (CCC - Sprandi - Polkowice)  CZE 1:31
18 George Bennett (Lotto NL - Jumbo)  NZL 1:31
19 Davide Formolo (Cannondale - Drapac)  ITA 1:31
20 Carlos Verona Quintanilla (Orica - Scott)  ESP 1:47
21 Samuel Sanchez Gonzalez (BMC Racing Team)  ESP 1:53
22 Tejay Van Garderen (BMC Racing Team)  USA 1:53
23 Jarlinson Pantano Gomez (Trek - Segafredo)  COL 1:53
24 Bauke Mollema (Trek - Segafredo)  NED 1:53
25 Louis Meintjes (Uae Team Emirates)  RSA 1:53
26 Laurens Ten Dam (Sunweb)  NED 2:08
27 Xandro Meurisse (Wanty - Groupe Gobert)  BEL 2:08
28 Aldemar Reyes Ortega (Manzana - Postobon)  COL 2:17
29 Jesper Hansen (Astana)  DEN 2:21
30 John Darwin Atapuma Hurtado (Uae Team Emirates)  COL 2:34
31 Ondrej Cink (Bahrain - Merida)  CZE 2:46
32 Ben O'Connor (Dimension Data)  AUS 3:00
33 Felix Großschartner (CCC - Sprandi - Polkowice)  AUT 3:09
34 Jacques Janse Van Rensburg (Dimension Data)  RSA 3:09
35 Sergey Chernetskiy (Astana)  RUS 3:09
36 Alexis Vuillermoz (AG2R - La Mondiale)  FRA 3:24
37 Rubén Fernández Andújar (Movistar)  ESP 3:29
38 Guillaume Martin (Wanty - Groupe Gobert)  FRA 3:30
39 Thomas Degand (Wanty - Groupe Gobert)  BEL 3:30
40 Axel Domont (AG2R - La Mondiale)  FRA 3:33
41 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Bahrain - Merida)  ETH 3:33
42 Martijn Tusveld (Roompot - Nederlandse Loterij)  NED 3:49
43 Marco Minnaard (Wanty - Groupe Gobert)  NED 3:49
44 Fabien Doubey (Wanty - Groupe Gobert)  FRA 4:20
45 Sindre Skjøstad Lunke (Sunweb)  NOR 4:21
46 Louis Vervaeke (Lotto - Soudal)  BEL 4:35
47 Héctor Saez Benito (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP 5:06
48 Léo Vincent (La Française des Jeux)  FRA 5:13
49 José João Pimenta Costa Mendes (Bora - Hansgrohe)  POR 5:28
50 Eduardo Prades Reverte (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP 5:44

 
Etappe 6 - Tortosa - Reus - 189,7 km (Medium berg) - 25 Maart
Sta Naam Nat Uitslag
1 Daryl Impey (Orica - Scott)  RSA 4:34:14
2 Alejandro Valverde Belmonte (Movistar)  ESP 0:00
3 Arthur Vichot (La Française des Jeux)  FRA 0:00
4 Petr Vakoc (Quick Step Floors)  CZE 0:00
5 Alessandro De Marchi (BMC Racing Team)  ITA 0:00
6 Nick Van Der Lijke (Roompot - Nederlandse Loterij)  NED 0:00
7 Dario Cataldo (Astana)  ITA 0:00
8 Lennard Kämna (Sunweb)  GER 0:00
9 Cyril Gautier (AG2R - La Mondiale)  FRA 0:00
10 Daniel Martin (Quick Step Floors)  IRL 0:00
11 Dion Smith (Wanty - Groupe Gobert)  NZL 0:00
12 Rafal Majka (Bora - Hansgrohe)  POL 0:00
13 Romain Bardet (AG2R - La Mondiale)  FRA 0:00
14 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Bahrain - Merida)  ETH 0:00
15 Davide Villella (Cannondale - Drapac)  ITA 0:00
16 Oscar Riesebeek (Roompot - Nederlandse Loterij)  NED 0:00
17 Jordi Simón Casulleras (Soul Brasil Pro Cycling)  ESP 0:00
18 Steven Kruijswijk (Lotto NL - Jumbo)  NED 0:00
19 Louis Vervaeke (Lotto - Soudal)  BEL 0:00
20 Adam Yates (Orica - Scott)  GBR 0:00
21 José Joaquin Rojas Gil (Movistar)  ESP 0:00
22 George Bennett (Lotto NL - Jumbo)  NZL 0:00
23 Pierre Rolland (Cannondale - Drapac)  FRA 0:00
24 Daniel Navarro Garcia (Cofidis)  ESP 0:00
25 Fabien Doubey (Wanty - Groupe Gobert)  FRA 0:00
26 Marc Soler Gimenez (Movistar)  ESP 0:00
27 Alberto Contador Velasco (Trek - Segafredo)  ESP 0:00
28 Ricardo Augusto Vilela (Manzana - Postobon)  POR 0:00
29 John Darwin Atapuma Hurtado (Uae Team Emirates)  COL 0:00
30 Jakob Fuglsang (Astana)  DEN 0:00
31 Tejay Van Garderen (BMC Racing Team)  USA 0:00
32 Carlos Verona Quintanilla (Orica - Scott)  ESP 0:00
33 Laurens De Plus (Quick Step Floors)  BEL 0:00
34 Rubén Fernández Andújar (Movistar)  ESP 0:15
35 Davide Formolo (Cannondale - Drapac)  ITA 0:29
36 Hugh Carthy (Cannondale - Drapac)  GBR 0:56
37 Robert Gesink (Lotto NL - Jumbo)  NED 6:30
38 Michael Gogl (Trek - Segafredo)  AUT 6:30
39 Aldemar Reyes Ortega (Manzana - Postobon)  COL 6:30
40 Jesper Hansen (Astana)  DEN 6:30

 
Etappe 7 - Barcelona - Barcelona - 138,7 km (Ontsnapping) - 26 Maart
Sta Naam Nat Uitslag
1 Alejandro Valverde Belmonte (Movistar)  ESP 3:08:50
2 Jarlinson Pantano Gomez (Trek - Segafredo)  COL 0:00
3 Arthur Vichot (La Française des Jeux)  FRA 0:00
4 Rafal Majka (Bora - Hansgrohe)  POL 0:00
5 Daniel Martin (Quick Step Floors)  IRL 0:00
6 Aldemar Reyes Ortega (Manzana - Postobon)  COL 0:00
7 Romain Bardet (AG2R - La Mondiale)  FRA 0:00
8 Davide Formolo (Cannondale - Drapac)  ITA 0:00
9 George Bennett (Lotto NL - Jumbo)  NZL 0:00
10 Steven Kruijswijk (Lotto NL - Jumbo)  NED 0:00
11 Michael Woods (Cannondale - Drapac)  CAN 0:00
12 Carlos Verona Quintanilla (Orica - Scott)  ESP 0:00
13 Tejay Van Garderen (BMC Racing Team)  USA 0:00
14 Adam Yates (Orica - Scott)  GBR 0:00
15 Alberto Contador Velasco (Trek - Segafredo)  ESP 0:00
16 Marc Soler Gimenez (Movistar)  ESP 0:00
17 Martijn Tusveld (Roompot - Nederlandse Loterij)  NED 0:16
18 Lennard Kämna (Sunweb)  GER 0:16
19 Cyril Gautier (AG2R - La Mondiale)  FRA 0:16
20 Pierre Latour (AG2R - La Mondiale)  FRA 0:16
21 Alexis Vuillermoz (AG2R - La Mondiale)  FRA 0:16
22 José Joaquin Rojas Gil (Movistar)  ESP 0:16
23 Jacques Janse Van Rensburg (Dimension Data)  RSA 0:16
24 Louis Meintjes (Uae Team Emirates)  RSA 0:16
25 Felix Großschartner (CCC - Sprandi - Polkowice)  AUT 0:16
26 Ben O'Connor (Dimension Data)  AUS 0:16
27 John Darwin Atapuma Hurtado (Uae Team Emirates)  COL 0:16
28 Robert Gesink (Lotto NL - Jumbo)  NED 0:16
29 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Bahrain - Merida)  ETH 0:16
30 Laurens Ten Dam (Sunweb)  NED 0:16
31 Daniel Navarro Garcia (Cofidis)  ESP 0:16
32 Jesper Hansen (Astana)  DEN 0:33
33 Thomas De Gendt (Lotto - Soudal)  BEL 0:54
34 Jay McCarthy (Bora - Hansgrohe)  AUS 1:04
35 Fabien Doubey (Wanty - Groupe Gobert)  FRA 1:04