De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Binck Bank Tour - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Binck Bank Tour - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2018

Binck Bank Tour 2018

13 Augustus 2018 - 19 Augustus 2018


Algemeen klassement - 19 Augustus 2018


1SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida25:13:01
2AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb0:05
3BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:20
4GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors0:25
5NEDDylan Van Baarle (NED)Sky Professional Cycling Team0:34
6BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:37
7DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:39
8AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:43
9NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors0:43
10BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:50
11NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:55
12SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates0:57
13CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step Floors0:59
14BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors1:06
15BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal1:08
16ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirates1:10
17POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe1:17
18BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo1:22
19BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale1:24
20NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert1:26
21GERJasha Sütterlin (GER)Movistar1:29
22NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo1:32
23DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott1:45
24BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:48
25FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJ1:48
26BELTom Van Asbroeck (BEL)EF Education First - Drapac1:51
27GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe3:26
28NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij3:47
29SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team4:12
30BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:39
31UKRAndriy Grivko (UKR)Astana5:57
32AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe6:14
33NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo6:18
34BELEdward Theuns (BEL)Sunweb6:22
35NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapac6:26
36NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo7:23
37NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij8:14
38BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise9:26
39NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data9:54
40BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert11:50
41BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert11:51
42RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data12:12
43ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates12:31
44FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJ12:47
45GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo14:40
46BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic14:57
47BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic15:32
48BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise15:45
49LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale16:12
50DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana16:15
51SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida17:18
52BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale17:22
53NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb17:27
54ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data17:36
55BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise18:54
56BELZico Waeytens (BEL)Verandas Willems - Crelan19:03
57SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - FDJ19:32
58BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise19:41
59BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Racing Team20:01
60BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert20:13
61AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott20:15
62BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise20:35
63LUXAlex Kirsch (LUX)WB Aqua Protect - Veranclassic21:17
64BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise22:18
65AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team24:40
66ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar24:55
67IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo25:05
68BELSenne Leysen (BEL)Verandas Willems - Crelan25:14
69GBRBen Swift (GBR)UAE Team Emirates25:21
70GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin25:21
71BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic25:47
72BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal25:49
73BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal25:51
74ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo25:54
75DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana27:05
76AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb29:38
77BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert29:41
78PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar31:13
79COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar31:28
80GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale31:49
81GERMax Walscheid (GER)Sunweb33:09
82NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij33:10
83ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Team33:54
84KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana34:25
85RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data34:32
86ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar34:57
87AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott35:14
88BELLaurens De Vreese (BEL)Astana36:35
89GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott37:36
90BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic43:34

Etappe 1 - Heerenveen - Bolsward - 13 Augustus 2018Sprint


1NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors4:01:00
2GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecinzt
3AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scottzt
4NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Teamzt
5GERMax Walscheid (GER)Sunwebzt
6NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbozt
7ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohezt
8BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
9BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
10ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
11BELZico Waeytens (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
12BELTom Van Asbroeck (BEL)EF Education First - Drapaczt
13NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - FDJzt
14BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
15LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Teamzt
16LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
17ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
18NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
19RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
20BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
21BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudalzt
22GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
23BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
24BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudalzt
25SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirateszt
26LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Meridazt
27FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick Step Floorszt
28LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelanzt
29NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobertzt
30DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecinzt
31NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbozt
32GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floorszt
33RSANick Dougall (RSA)Dimension Datazt
34SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
35CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step Floorszt
36GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
37DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
38NEDRoy Curvers (NED)Sunwebzt
39SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Teamzt
40NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
41RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
42FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondialezt
43AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
44BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
45BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudalzt
46BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
47SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
48BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
49ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirateszt
50PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistarzt
51BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Teamzt
52DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
53SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - FDJzt
54RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
55ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Meridazt
56BELEdward Theuns (BEL)Sunwebzt
57NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbozt
58NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbozt
59FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJzt
60NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floorszt
61UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
62FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondialezt
63BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
64NEDDylan Van Baarle (NED)Sky Professional Cycling Teamzt
65GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
66BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
67GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
68GBRBen Swift (GBR)UAE Team Emirateszt
69AUSMichael Matthews (AUS)Sunwebzt
70IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
71AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scottzt
72PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredozt
73SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
74BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
75FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - FDJzt
76ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Datazt
77BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
78AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
79BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
80COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistarzt
81POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
82BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
83BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
84NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
85NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
86GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecinzt
87BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
88AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredozt
89ITADiego Rosa (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
90POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Teamzt
91AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scottzt
92BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)UAE Team Emirateszt
93ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistarzt
94BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Racing Teamzt
95UAEYousef Mirza Bani Hammad (UAE)UAE Team Emirateszt
96SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Meridazt
97NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredozt
98BELSenne Leysen (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
99FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJzt
100ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
101BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudalzt
102BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
103ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirateszt
104AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Teamzt
105BELTim Declercq (BEL)Quick Step Floorszt
106NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapaczt
107ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredozt
108ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)BMC Racing Teamzt
109NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapaczt
110ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecinzt
111SLODavid Per (SLO)Bahrain - Meridazt
112BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
113BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
114BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
115BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
116BELSean De Bie (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
117BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
118BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
119BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
120BELStijn Steels (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
121BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
122NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
123FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondialezt
124BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
125SLOBorut Bozic (SLO)Bahrain - Meridazt
126BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floorszt
127ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistarzt
128ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
129DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astanazt
130AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
131DENMatti Breschel (DEN)EF Education First - Drapaczt
132BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
133ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
134BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
135GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbozt
136NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
137ITAFilippo Ganna (ITA)UAE Team Emirateszt
138NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
139NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
140NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
141ITAOscar Gatto (ITA)Astanazt
142LUXAlex Kirsch (LUX)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
143USALogan Owen (USA)EF Education First - Drapaczt
144JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Meridazt
145NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academyzt
146LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - FDJzt
147GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin0:56
148AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scottzt
149BELJulien Vermote (BEL)Dimension Datazt
150BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First - Drapaczt
151GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scottzt
152BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecinzt
153ITADavide Cimolai (ITA)Groupama - FDJ1:51
154CANSvein Tuft (CAN)Mitchelton - Scott1:51
155DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scottzt
156NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbozt
157BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
158KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana7:29
159GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Team7:29
160DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana8:44
161RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Venray - Venray - 13 km - 14 Augustus 2018Individuele Tijdrit


1SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team14:11
2BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal0:14
3DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:15
4AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb0:15
5GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors0:19
6ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin0:19
7AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott0:20
8AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team0:22
9POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:23
10BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors0:23
11NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapac0:24
12IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo0:27
13GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team0:28
14GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:28
15NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo0:28
16ITAFilippo Ganna (ITA)UAE Team Emirates0:29
17NEDDylan Van Baarle (NED)Sky Professional Cycling Team0:30
18DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo0:31
19NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors0:31
20BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:31
21SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - FDJ0:32
22AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott0:32
23NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo0:34
24NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapac0:34
25DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin0:35
26BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:36
27GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin0:37
28BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First - Drapac0:38
29AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo0:38
30LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team0:39
31NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb0:40
32BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:41
33SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates0:41
34BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo0:42
35DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana0:42
36GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecin0:44
37FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick Step Floors0:45
38ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirates0:45
39BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Racing Team0:45
40BELEdward Theuns (BEL)Sunweb0:46
41AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:46
42GERMax Walscheid (GER)Sunweb0:46
43UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:47
44BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:49
45NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academy0:50
46POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Team0:51
47ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo0:53
48FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJ0:54
49BELSean De Bie (BEL)Verandas Willems - Crelan0:55
50ITADiego Rosa (ITA)Sky Professional Cycling Team0:55
51FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - FDJ0:56
52NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:56
53BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal0:57
54DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott0:57
55SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida0:58
56AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:58
57BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:58
58FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:58
59RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data1:00
60LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida1:00
61RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data1:01
62FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale1:01
63ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)BMC Racing Team1:02
64CANSvein Tuft (CAN)Mitchelton - Scott1:03
65GBRBen Swift (GBR)UAE Team Emirates1:04
66AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe1:04
67LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale1:04
68GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale1:05
69BELSenne Leysen (BEL)Verandas Willems - Crelan1:06
70ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida1:06
71BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team1:07
72RSANick Dougall (RSA)Dimension Data1:07
73FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJ1:08
74GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo1:08
75CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step Floors1:09
76BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:11
77ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar1:12
78NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo1:12
79ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar1:13
80BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale1:13
81NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert1:14
82GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin1:14
83AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott1:14
84USALogan Owen (USA)EF Education First - Drapac1:15
85NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:16
86ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar1:16
87LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - FDJ1:16
88LUXAlex Kirsch (LUX)WB Aqua Protect - Veranclassic1:17
89NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo1:17
90GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Team1:17
91BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal1:17
92BELTim Declercq (BEL)Quick Step Floors1:17
93BELTom Van Asbroeck (BEL)EF Education First - Drapac1:19
94BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale1:20
95BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:20
96GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe1:20
97BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecin1:21
98NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Team1:22
99BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems - Crelan1:22
100BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data1:24
101NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors1:25
102ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar1:25
103ITAOscar Gatto (ITA)Astana1:26
104BELStijn Steels (BEL)Verandas Willems - Crelan1:27
105RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data1:27
106NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data1:27
107NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:28
108BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:28
109ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe1:29
110NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:29
111DENMatti Breschel (DEN)EF Education First - Drapac1:30
112BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:30
113SLOBorut Bozic (SLO)Bahrain - Merida1:30
114ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Team1:31
115KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana1:33
116BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal1:34
117ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data1:34
118BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:36
119BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan1:36
120BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:37
121ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates1:37
122NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:37
123BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal1:38
124BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:39
125NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo1:39
126BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)UAE Team Emirates1:39
127BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:40
128NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:40
129AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott1:40
130SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida1:41
131BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:45
132BELLaurens De Vreese (BEL)Astana1:47
133PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredo1:47
134BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:49
135BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:49
136SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe1:53
137NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:53
138NEDRoy Curvers (NED)Sunweb1:54
139SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida1:54
140SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect - Veranclassic1:59
141PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar2:00
142NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - FDJ2:01
143BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic2:03
144ITADavide Cimolai (ITA)Groupama - FDJ2:05
145NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Nederlandse Loterij2:05
146BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal2:07
147FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale2:07
148ITARiccardo Minali (ITA)Astana2:08
149LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelan2:08
150COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar2:10
151GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott2:10
152BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:13
153DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana2:13
154BELZico Waeytens (BEL)Verandas Willems - Crelan2:16
155BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic2:17
156UAEYousef Mirza Bani Hammad (UAE)UAE Team Emirates2:21
157ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohe2:21
158BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:25
159BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:34
160JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida
161RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Aalter - Antwerpen - 15 Augustus 2018Ontsnapping


1NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterij3:47:42
2BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:03
3BELSean De Bie (BEL)Verandas Willems - Crelan0:03
4SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida0:03
5NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:35
6NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo1:11
7GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe1:11
8NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors1:11
9GERMax Walscheid (GER)Sunweb1:11
10BELTom Van Asbroeck (BEL)EF Education First - Drapac1:11
11BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:11
12BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:11
13RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data1:11
14NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Team1:11
15GERJasha Sütterlin (GER)Movistar1:11
16LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida1:11
17AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb1:11
18RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data1:11
19BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo1:11
20BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:11
21FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale1:11
22BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:11
23LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale1:11
24ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirates1:11
25DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb1:11
26DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo1:11
27GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin1:11
28NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapac1:11
29AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe1:11
30SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - FDJ1:11
31BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:11
32SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates1:11
33DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana1:11
34NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:11
35NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo1:11
36NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo1:11
37NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors1:11
38FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick Step Floors1:11
39ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida1:11
40BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors1:11
41BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team1:11
42FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJ1:11
43DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana1:11
44BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:11
45BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal1:11
46GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors1:11
47BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First - Drapac1:11
48BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal1:11
49NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo1:11
50GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecin1:11
51BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal1:11
52BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale1:11
53BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:11
54BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data1:11
55ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohe1:11
56NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapac1:11
57NEDDylan Van Baarle (NED)Sky Professional Cycling Team1:11
58FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - FDJ1:11
59AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe1:11
60ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates1:11
61GBRBen Swift (GBR)UAE Team Emirates1:11
62BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal1:11
63LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team1:11
64ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin1:11
65AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott1:11
66SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team1:11
67POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe1:11
68UKRAndriy Grivko (UKR)Astana1:11
69CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step Floors1:11
70BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo1:11
71BELEdward Theuns (BEL)Sunweb1:11
72DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott1:11
73NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert1:11
74ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Team1:11
75BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:11
76DENMatti Breschel (DEN)EF Education First - Drapac1:11
77NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo1:11
78SLOBorut Bozic (SLO)Bahrain - Merida1:11
79BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:11
80LUXAlex Kirsch (LUX)WB Aqua Protect - Veranclassic1:11
81BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems - Crelan1:11
82BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecin1:53
83BELLaurens De Vreese (BEL)Astana1:53
84ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar1:53
85RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data1:53
86NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:53
87BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:53
88SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida1:53
89FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJ2:10
90COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar2:32
91ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar2:32
92BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:32
93AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo2:32
94IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo2:32
95PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredo2:32
96GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale2:32
97BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan2:32
98AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team2:32
99BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:32
100BELSenne Leysen (BEL)Verandas Willems - Crelan2:32
101BELStijn Steels (BEL)Verandas Willems - Crelan2:32
102PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar2:32
103KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana2:32
104FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale2:32
105POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Team2:32
106ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo2:32
107ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar2:32
108NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Nederlandse Loterij2:32
109BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:32
110USALogan Owen (USA)EF Education First - Drapac2:32
111BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)UAE Team Emirates2:32
112BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal2:32
113BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal2:32
114SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida2:32
115ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data2:32
116SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe2:32
117ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe2:32
118BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:32
119BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale2:39
120BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic2:39
121BELZico Waeytens (BEL)Verandas Willems - Crelan3:07
122BELTim Declercq (BEL)Quick Step Floors3:07
123ITADavide Cimolai (ITA)Groupama - FDJ3:07
124DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin3:07
125SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect - Veranclassic3:07
126NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij3:07
127AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb3:07
128NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb3:07
129GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo3:07
130BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Racing Team3:07
131ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar3:07
132NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - FDJ3:07
133LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelan3:07
134NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academy3:07
135ITAOscar Gatto (ITA)Astana3:07
136ITARiccardo Minali (ITA)Astana3:07
137AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott3:07
138AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott3:15
139AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott2:32
140NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data3:24
141NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij3:26
142GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team1:11
143CANSvein Tuft (CAN)Mitchelton - Scott3:51
144GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott3:51
145RSANick Dougall (RSA)Dimension Data2:32
146FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale4:50
147GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin4:50
148BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team4:50
149ITAFilippo Ganna (ITA)UAE Team Emirates4:50
150UAEYousef Mirza Bani Hammad (UAE)UAE Team Emirates4:50
151LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - FDJ4:50
152GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Team4:50
153ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)BMC Racing Team4:50
154BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:01
155ITADiego Rosa (ITA)Sky Professional Cycling Team7:47
156BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic8:50
157BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal8:50
158NEDRoy Curvers (NED)Sunweb8:50
159NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo10:00

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Blankenberge - Ardooie - 16 Augustus 2018Ontsnapping


1BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo3:44:46
2AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scottzt
3CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step Floorszt
4GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
5BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
6LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Teamzt
7RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
8BELTom Van Asbroeck (BEL)EF Education First - Drapaczt
9NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - FDJzt
10NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbozt
11SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
12BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
13ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
14ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohezt
15FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondialezt
16BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
17BELZico Waeytens (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
18BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
19FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick Step Floorszt
20BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
21GBRBen Swift (GBR)UAE Team Emirateszt
22AUSMichael Matthews (AUS)Sunwebzt
23GERMax Walscheid (GER)Sunwebzt
24SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - FDJzt
25BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudalzt
26BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
27BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudalzt
28POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
29GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
30NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
31RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
32DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
33BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
34BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floorszt
35BELEdward Theuns (BEL)Sunwebzt
36ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirateszt
37BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
38LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
39BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
40GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
41BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
42NEDDylan Van Baarle (NED)Sky Professional Cycling Teamzt
43BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
44AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
45ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
46SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Teamzt
47BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
48UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
49SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirateszt
50NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapaczt
51NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbozt
52DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scottzt
53FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - FDJzt
54FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJzt
55BELJulien Vermote (BEL)Dimension Datazt
56NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
57SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Meridazt
58NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbozt
59SLOBorut Bozic (SLO)Bahrain - Meridazt
60NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapaczt
61FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJzt
62GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floorszt
63DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astanazt
64BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
65COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistarzt
66PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistarzt
67BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
68ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)BMC Racing Teamzt
69BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
70GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecinzt
71NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
72BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudalzt
73NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobertzt
74AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scottzt
75NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floorszt
76ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirateszt
77BELSean De Bie (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
78BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
79DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecinzt
80AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
81ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Datazt
82BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
83BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Racing Teamzt
84BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)UAE Team Emirateszt
85BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
86BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Teamzt
87RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
88SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
89ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecinzt
90ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
91BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudalzt
92AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Teamzt
93FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondialezt
94ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistarzt
95PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredozt
96POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Teamzt
97BELStijn Steels (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
98BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
99BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
100LUXAlex Kirsch (LUX)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
101DENMatti Breschel (DEN)EF Education First - Drapaczt
102NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
103ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Meridazt
104BELTim Declercq (BEL)Quick Step Floorszt
105BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
106NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
107RSANick Dougall (RSA)Dimension Datazt
108GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
109ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistarzt
110ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
111GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecinzt
112FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondialezt
113BELSenne Leysen (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
114LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Meridazt
115ITADiego Rosa (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
116NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
117BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
118GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott0:23
119DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo0:24
120IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo0:24
121NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:24
122NEDRoy Curvers (NED)Sunweb0:29
123NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:29
124SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect - Veranclassic0:33
125SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida0:33
126BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:33
127BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:33
128BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:33
129LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelan0:33
130ITAOscar Gatto (ITA)Astana0:33
131KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:33
132USALogan Owen (USA)EF Education First - Drapac0:33
133ITADavide Cimolai (ITA)Groupama - FDJ0:33
134CANSvein Tuft (CAN)Mitchelton - Scott0:36
135ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo0:39
136GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo0:42
137NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data0:42
138ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe0:46
139AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott0:46
140NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Team1:12
141AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo1:12
142BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:25
143NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo1:35
144DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana1:35
145BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecin1:35
146GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin1:35
147ITAFilippo Ganna (ITA)UAE Team Emirates1:35
148LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - FDJ1:35
149BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal1:35
150NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:48
151NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academy1:48
152AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb2:09
153NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo4:03
154BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems - Crelan7:34
155GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Team11:36
156NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors
157UAEYousef Mirza Bani Hammad (UAE)UAE Team Emirates
158BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First - Drapac
159AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Sint-Pieters-Leeuw - Lanaken - 17 Augustus 2018Ontsnapping


1DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana4:39:50
2NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academyzt
3FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondialezt
4BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:29
5AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott0:33
6ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohe0:33
7FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick Step Floors0:33
8BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:33
9BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal0:33
10SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida0:33
11RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data0:33
12BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:33
13GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecin0:33
14NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Team0:33
15NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo0:33
16BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:33
17BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:33
18FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale0:33
19NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:33
20GERMax Walscheid (GER)Sunweb0:33
21ITARiccardo Minali (ITA)Astana0:33
22GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:33
23BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors0:33
24BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:33
25SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates0:33
26BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:33
27NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - FDJ0:33
28NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:33
29BELZico Waeytens (BEL)Verandas Willems - Crelan0:33
30AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb0:33
31SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect - Veranclassic0:33
32AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:33
33ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirates0:33
34BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal0:33
35GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin0:33
36RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:33
37BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:33
38NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:33
39DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:33
40DENMatti Breschel (DEN)EF Education First - Drapac0:33
41NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:33
42SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team0:33
43GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe0:33
44BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)UAE Team Emirates0:33
45NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo0:33
46DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana0:33
47NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:33
48BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:33
49SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - FDJ0:33
50LUXAlex Kirsch (LUX)WB Aqua Protect - Veranclassic0:33
51BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:33
52NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo0:33
53BELEdward Theuns (BEL)Sunweb0:33
54BELSean De Bie (BEL)Verandas Willems - Crelan0:33
55NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors0:33
56IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo0:33
57BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:33
58BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team0:33
59CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step Floors0:33
60BELTom Van Asbroeck (BEL)EF Education First - Drapac0:33
61LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team0:33
62NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapac0:33
63BELSenne Leysen (BEL)Verandas Willems - Crelan0:33
64ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates0:33
65LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:33
66ITAFilippo Ganna (ITA)UAE Team Emirates0:33
67COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar0:33
68BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data0:33
69FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - FDJ0:33
70NEDDylan Van Baarle (NED)Sky Professional Cycling Team0:33
71BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal0:33
72BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo0:33
73UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:33
74ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Team0:33
75NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapac0:33
76ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar0:33
77PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar0:33
78PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredo0:33
79AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team0:33
80FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJ0:33
81ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data0:33
82ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar0:33
83BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:33
84GBRBen Swift (GBR)UAE Team Emirates0:33
85NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:33
86AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe0:33
87SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida0:33
88BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:33
89AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott0:33
90POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:33
91BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale0:33
92BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:33
93NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert0:33
94BELTim Declercq (BEL)Quick Step Floors0:33
95GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors0:33
96RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data0:33
97DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott0:33
98NEDRoy Curvers (NED)Sunweb0:33
99BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:33
100ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar0:33
101AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott0:33
102RSANick Dougall (RSA)Dimension Data0:33
103BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:33
104FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJ0:33
105NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb0:33
106KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:33
107ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar0:33
108NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:33
109ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin0:33
110BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:33
111SLOBorut Bozic (SLO)Bahrain - Merida0:33
112FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale0:33
113ITAOscar Gatto (ITA)Astana0:33
114BELStijn Steels (BEL)Verandas Willems - Crelan0:33
115GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott0:33
116NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo0:33
117BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:33
118BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:33
119GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:33
120BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal0:33
121ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo0:33
122SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:33
123GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo0:33
124BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan0:33
125USALogan Owen (USA)EF Education First - Drapac0:33
126BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal0:33
127ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)BMC Racing Team0:33
128BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:33
129LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelan0:33
130ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida0:33
131NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data0:48
132AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo0:48
133NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:51
134BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:51
135BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecin0:51
136ITADavide Cimolai (ITA)Groupama - FDJ0:51
137AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:51
138BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal0:51
139DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin1:17
140ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe1:55
141BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Racing Team3:15
142CANSvein Tuft (CAN)Mitchelton - Scott3:15
143LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - FDJ5:06
144BELLaurens De Vreese (BEL)Astana6:47
145BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems - Crelan6:47
146LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida6:47
147GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin7:28
148SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida8:12
149POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Team8:19
150DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo
151ITADiego Rosa (ITA)Sky Professional Cycling Team
152GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team
153NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo
154GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Team
155BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Riemst - Sittard-Geleen - 18 Augustus 2018Ontsnapping


1AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe4:05:10
2BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:03
3CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step Floors0:03
4NEDDylan Van Baarle (NED)Sky Professional Cycling Team0:03
5GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors0:05
6BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:08
7DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:08
8BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:11
9AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe0:11
10DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin0:11
11BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:11
12ITADavide Cimolai (ITA)Groupama - FDJ0:11
13NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:11
14BELTom Van Asbroeck (BEL)EF Education First - Drapac0:11
15AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb0:11
16NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:11
17NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert0:11
18BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo0:11
19GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe0:11
20SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida0:11
21ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirates0:11
22BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:11
23BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal0:11
24NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors0:11
25DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott0:11
26SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates0:11
27NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data0:11
28FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJ0:11
29POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:11
30NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo0:35
31BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:43
32NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:43
33BELEdward Theuns (BEL)Sunweb0:43
34GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:47
35NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo1:29
36BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:29
37UKRAndriy Grivko (UKR)Astana1:29
38NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:29
39NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapac1:29
40NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo1:29
41BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors0:11
42SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team3:03
43FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale3:03
44LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team3:03
45BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic9:45
46BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic9:45
47BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic9:45
48BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team9:45
49BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert9:45
50FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - FDJ9:45
51FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale9:45
52BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale9:45
53BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Racing Team9:45
54BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert9:45
55BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal9:45
56ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data9:45
57RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data9:45
58SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida9:45
59LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale9:45
60BELTim Declercq (BEL)Quick Step Floors9:45
61BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan9:45
62BELStijn Steels (BEL)Verandas Willems - Crelan9:45
63BELZico Waeytens (BEL)Verandas Willems - Crelan9:45
64BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise9:45
65BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise9:45
66ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates9:45
67AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb9:45
68NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb9:45
69PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredo9:45
70SLOBorut Bozic (SLO)Bahrain - Merida9:45
71GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo9:45
72FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJ9:45
73POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Team9:45
74BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)UAE Team Emirates9:45
75GBRBen Swift (GBR)UAE Team Emirates9:45
76ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)BMC Racing Team9:45
77NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapac9:45
78DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana9:45
79BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise9:45
80DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana12:18
81AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo16:11
82BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic17:51
83BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems - Crelan17:51
84NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij17:51
85ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida17:51
86GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale17:51
87USALogan Owen (USA)EF Education First - Drapac17:51
88NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - FDJ17:51
89NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Team17:51
90SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect - Veranclassic17:51
91BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal17:51
92BELSenne Leysen (BEL)Verandas Willems - Crelan17:51
93ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohe17:51
94ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar17:51
95ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar17:51
96LUXAlex Kirsch (LUX)WB Aqua Protect - Veranclassic17:51
97PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar17:51
98GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin17:51
99NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo17:51
100ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin17:51
101ITARiccardo Minali (ITA)Astana17:51
102RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data17:51
103GERMax Walscheid (GER)Sunweb17:51
104GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin17:51
105SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida17:51
106ITAFilippo Ganna (ITA)UAE Team Emirates17:51
107DENMatti Breschel (DEN)EF Education First - Drapac17:51
108KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana17:51
109BELSean De Bie (BEL)Verandas Willems - Crelan17:51
110SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - FDJ17:51
111ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar17:51
112AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team17:51
113ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Team17:51
114BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise17:51
115ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar17:51
116BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal17:51
117ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo17:51
118SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe17:51
119LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - FDJ17:51
120IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo17:51
121AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott17:51
122COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar17:51
123NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Nederlandse Loterij17:51
124BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise17:51
125BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert17:51
126FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick Step Floors17:51
127AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott17:51
128CANSvein Tuft (CAN)Mitchelton - Scott17:51
129NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij17:51
130NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij17:51
131BELLaurens De Vreese (BEL)Astana17:51
132BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert17:51
133GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott17:51
134BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal17:51
135BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data17:51
136LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelan
137ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe
138AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott
139NEDRoy Curvers (NED)Sunweb
140ITAOscar Gatto (ITA)Astana
141BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal
142LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida
143RSANick Dougall (RSA)Dimension Data
144BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecin
145GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecin
146NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academy
147BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic
148FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale
149RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Lacs de l'Eau d'Heure - 19 Augustus 2018Ontsnapping


1AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb4:38:36
2BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:01
3CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step Floors0:03
4BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:03
5GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors0:03
6BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:03
7NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert0:03
8NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors0:03
9NEDDylan Van Baarle (NED)Sky Professional Cycling Team0:03
10SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates0:07
11AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:09
12BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:11
13SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida0:13
14ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirates0:16
15GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:16
16DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:18
17BELTom Van Asbroeck (BEL)EF Education First - Drapac0:23
18BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:28
19BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:28
20BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:31
21BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo0:31
22FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJ0:31
23NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo0:31
24NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:36
25BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors0:36
26BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:36
27DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott0:39
28BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:39
29BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal0:45
30NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:52
31POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:54
32SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team1:11
33FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJ1:11
34GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo1:11
35ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates1:11
36BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:11
37SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - FDJ1:11
38BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:11
39RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data1:28
40GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe1:57
41AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott2:06
42LUXAlex Kirsch (LUX)WB Aqua Protect - Veranclassic2:11
43DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana3:17
44UKRAndriy Grivko (UKR)Astana3:43
45BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise3:49
46BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic3:49
47NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapac4:25
48BELEdward Theuns (BEL)Sunweb4:55
49NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo4:55
50BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Racing Team4:55
51NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij4:58
52BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale4:58
53BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:58
54ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data4:58
55BELSenne Leysen (BEL)Verandas Willems - Crelan4:58
56AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe5:01
57IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo5:04
58NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data5:08
59BELZico Waeytens (BEL)Verandas Willems - Crelan5:08
60AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team5:08
61BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic5:08
62NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb5:08
63ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar5:12
64ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo5:12
65SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida5:12
66NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo5:22
67GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin5:22
68BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal5:22
69LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale5:25
70BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise5:28
71BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:28
72DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana5:40
73KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana5:40
74BELLaurens De Vreese (BEL)Astana10:03
75PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar10:03
76NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij10:08
77COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar10:08
78BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise10:25
79GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale11:34
80AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb14:34
81GBRBen Swift (GBR)UAE Team Emirates14:34
82ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Team14:34
83RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data14:34
84AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott14:34
85BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic14:34
86GERMax Walscheid (GER)Sunweb14:34
87BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic14:34
88BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal14:34
89GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott14:34
90ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar14:34
91CANSvein Tuft (CAN)Mitchelton - Scott
92SLOBorut Bozic (SLO)Bahrain - Merida
93ITARiccardo Minali (ITA)Astana
94ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar
95NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo
96FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale
97FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale
98ITAFilippo Ganna (ITA)UAE Team Emirates
99BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal
100ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida
101SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida
102ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohe
103FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick Step Floors
104BELTim Declercq (BEL)Quick Step Floors
105ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar
106BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team
107ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)BMC Racing Team
108LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team
109SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe
110NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Team
111BELStijn Steels (BEL)Verandas Willems - Crelan
112SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect - Veranclassic
113USALogan Owen (USA)EF Education First - Drapac
114DENMatti Breschel (DEN)EF Education First - Drapac
115BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)UAE Team Emirates
116DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin
117GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin
118ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin
119LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - FDJ
120NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij
121NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Nederlandse Loterij
122NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapac
123NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo
124BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan
125BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems - Crelan
126BELSean De Bie (BEL)Verandas Willems - Crelan
127NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij
128AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo
129FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - FDJ
130NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - FDJ
131ITADavide Cimolai (ITA)Groupama - FDJ
132PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredo
133POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Team
134BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal
135BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden