De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta - 1970 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta - 1970 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 1970

Vuelta 1970

SpanjeSpanje - 23 April 1970 - 12 Mei 1970


Algemeen klassement - 12 Mei 1970


1ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic89:57:12
2ESPAgustin Tamames Iglesias (ESP)Werner01:18
3BELHerman Van Springel (BEL)Dr. Mann - Grundig01:27
4ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)Werner01:27
5BELWilly In't Ven (BEL)Dr. Mann - Grundig02:00
6ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol03:07
7ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes03:09
8ESPJoaquim Galera Magdelano (ESP)03:15
9ESPLuis Pedro Santamarina Antonana (ESP)Werner03:50
10ESPJuan Manuel Santisteban Lapeire (ESP)Karpy04:15
11ESPAurelio Gonzalez Puente (ESP)KAS - Kaskol04:20
12ESPVentura Diaz Arrey (ESP)Werner04:41
13ESPEduardo Castello Villanova (ESP)Karpy04:42
14ESPJosé Manuel Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes04:46
15ESPAndres Gandarias Gandarias (ESP)KAS - Kaskol05:13
16ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)Karpy05:23
17ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol05:25
18ESPLuis Balague Carreno (ESP)Werner06:17
19BELAndré Poppe (BEL)Dr. Mann - Grundig06:20
20NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle06:45
21ESPJosé Albelda Tormo (ESP)Karpy07:56
22ESPFrancisco Gabicacogeascoa Ibarra (ESP)KAS - Kaskol08:54
23ESPAntonio Gomez del Moral (ESP)KAS - Kaskol08:54
24ESPCarlos Echeverría Zudaire (ESP)KAS - Kaskol11:04
25ESPAngel Barrigon Argumusa (ESP)Karpy11:08
26LUXJohnny Schleck (LUX)Bic11:31
27ESPJosé-Antonio Ponton Ruiz (ESP)La Casera - Peña Bahamontes12:34
28BELRoger Rosiers (BEL)Bic13:25
29ESPJosé Gomez Lucas (ESP)Werner14:38
30ESPGonzalo Aja Barquín (ESP)Karpy15:09
31ESPJose Grande Sanchez (ESP)Werner15:28
32ESPNemesio Jimenez Garrido (ESP)KAS - Kaskol16:43
33ESPManuel Mesa Fernandez (ESP)Werner17:53
34ESPFrancisco Julia Hernandez (ESP)Werner20:24
35ESPJosé María Errandonea Urtizberea (ESP)Fagor - Mercier - Hutchinson21:10
36ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy22:06
37ESPSebastian Fernandez Duenas (ESP)La Casera - Peña Bahamontes22:38
38NEDJos Van Der Vleuten (NED)Willem II - Gazelle23:34
39GBRMichael Wright (GBR)Bic24:37
40ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner25:08
41BELRené De Bie (BEL)Dr. Mann - Grundig29:33
42BELMarc Sohet (BEL)Bic30:52
43NEDHenk Hiddinga (NED)Fagor - Mercier - Hutchinson31:08
44BELEdward Janssens (BEL)Fagor - Mercier - Hutchinson36:20
45ITACelestino Vercelli (ITA)Germanvox - Wega36:56
46FRAJean-Claude Genty (FRA)Bic39:12
47ESPJosé Manuel López Rodríguez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes39:42
48ESPJuan Silloniz Achabal (ESP)43:44
49BELGuido Reybrouck (BEL)Germanvox - Wega45:25
50ESPManuel Galera Magdelano (ESP)La Casera - Peña Bahamontes45:55
51NEDJan Serpenti (NED)Willem II - Gazelle58:36
52FRASylvain Vasseur (FRA)Bic1:00:43
53BELWalter Boucquet (BEL)Dr. Mann - Grundig1:04:49
54BELJean Ronsmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy1:08:23
55FRAAnatole Novak (FRA)Bic1:10:46
56ESPJorge Marine Torres (ESP)La Casera - Peña Bahamontes1:20:49
57ESPDemetrio Marti Lujan (ESP)Ignis1:22:37
58NEDFrits Hoogerheide (NED)Willem II - Gazelle1:37:42
59ESPDomingo Fernandez (ESP)1:55:59

Puntenklassement - 12 Mei 1970


1BELGuido Reybrouck (BEL)Germanvox - Wega199.5
2BELJean Ronsmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy197
3ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner172
4ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy137
5NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle117
6ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes107
7BELRoger Rosiers (BEL)Bic103
8NEDJan Serpenti (NED)Willem II - Gazelle95
9ESPJosé María Errandonea Urtizberea (ESP)Fagor - Mercier - Hutchinson71

Bergklassement - 12 Mei 1970


Proloog - Cadiz 6km - 23 April 1970Individuele Tijdrit


1ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic8:38
2NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle
3BELHerman Van Springel (BEL)Dr. Mann - Grundig00:01
4ESPJosé Manuel Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes00:05
5ESPJosé María Errandonea Urtizberea (ESP)Fagor - Mercier - Hutchinson00:06
6ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes00:08
7ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)Werner00:09
8NEDJos Van Der Vleuten (NED)Willem II - Gazelle00:11
9ESPJuan Manuel Santisteban Lapeire (ESP)Karpy
10BELRoger Rosiers (BEL)BicBel
11BELPaul Crapez (BEL)Bic00:15
12NEDHenk Hiddinga (NED)Fagor - Mercier - Hutchinson
13ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner00:17
14GBRMichael Wright (GBR)Bic00:18
15ITACelestino Vercelli (ITA)Germanvox - Wega00:20
16BELWilly In't Ven (BEL)Dr. Mann - Grundig
17ESPLuis Pedro Santamarina Antonana (ESP)Werner
18ESPAgustin Tamames Iglesias (ESP)Werner00:21
19FRABernard Labourdette (FRA)Fagor - Mercier - Hutchinson00:22
20ESPNemesio Jimenez Garrido (ESP)KAS - Kaskol
21ESPJose Grande Sanchez (ESP)Werner
22NEDHerman Hoogzaad (NED)Willem II - Gazelle00:23
23ESPJesus Aranzabal Ojanguren (ESP)Bic
24ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)Karpy
25ESPMiguel Rodriguez (ESP)
26ESPJosé Antonio Ponton (ESP)00:24
27ESPAndres Gandarias Gandarias (ESP)KAS - Kaskol00:25
28ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol
29ITAAdriano Pella (ITA)Germanvox - Wega
30BELThéo Verschueren (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
31ESPAntonio Gomez del Moral (ESP)KAS - Kaskol
32ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy
33ESPGonzalo Aja Barquín (ESP)Karpy00:26
34BELEric Raes (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
35ESPJorge Marine Torres (ESP)La Casera - Peña Bahamontes00:28

Etappe 1 - Cadiz - Jerez de la Frontera 170km - 24 April 1970Sprint


1BELEddy Peelman (BEL)Fagor - Mercier - Hutchinson4:25:37
2BELJean Ronsmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
3NEDJan Serpenti (NED)Willem II - Gazelle
4BELRaymond Steegmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
5ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
6BELTony Daelemans (BEL)Dr. Mann - Grundig
7ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner
8BELRoger Rosiers (BEL)Bic
9NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle
10NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle

Etappe 2 - Jerez de la Frontera - Fuengirola 217km - 25 April 1970Sprint


1ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy5:07:11
2ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner
3NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle
4NEDEvert Dolman (NED)Willem II - Gazelle
5NEDJan Serpenti (NED)Willem II - Gazelle
6NEDJan Van Katwijk (NED)Willem II - Gazelle
7NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle
8ESPJuan Manuel Santisteban Lapeire (ESP)Karpy
9BELChristian Callens (BEL)Dr. Mann - Grundig
10BELEddy Peelman (BEL)Fagor - Mercier - Hutchinson

Etappe 3 - Fuengirola - Almeria 249km - 26 April 1970Sprint


1BELGuido Reybrouck (BEL)Germanvox - Wega6:47:00
2BELEddy Peelman (BEL)Fagor - Mercier - Hutchinson
3GBRMichael Wright (GBR)Bic
4BELRoger Rosiers (BEL)Bic
5NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle
6ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner
7ESPJosé Manuel Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
8BELChristian Callens (BEL)Dr. Mann - Grundig
9ESPJosé Manuel López Rodríguez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
10ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes

Etappe 4 - Almeria - Lorca 161km - 27 April 1970Sprint


1BELJean Ronsmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy4:09:44
2BELRaymond Steegmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
3ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner
4BELEddy Peelman (BEL)Fagor - Mercier - Hutchinson
5BELGuido Reybrouck (BEL)Germanvox - Wega
6BELRoger Rosiers (BEL)Bic
7NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle
8GERRolf Wolfshohl (GER)Fagor - Mercier - Hutchinson
9ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
10ESPDemetrio Marti (ESP)

Etappe 5 - Lorca - Calpe 209km - 28 April 1970Sprint


1ESPLuis Pedro Santamarina Antonana (ESP)Werner5:15:46
2BELJean Ronsmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
3BELRaymond Steegmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
4BELRoger Rosiers (BEL)Bic
5BELGuido Reybrouck (BEL)Germanvox - Wega
6ESPNemesio Jimenez Garrido (ESP)KAS - Kaskol
7BELEddy Peelman (BEL)Fagor - Mercier - Hutchinson
8BELEric Raes (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
9BELMarc Sohet (BEL)Bic
10ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner

Etappe 6 - Calpe - Burriana 198km - 29 April 1970Sprint


1BELEddy Peelman (BEL)Fagor - Mercier - Hutchinson04:02:31
2BELJean Ronsmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
3NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle
4BELGuido Reybrouck (BEL)Germanvox - Wega
5ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy
6NEDJan Van Katwijk (NED)Willem II - Gazelle
7NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle
8ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
9NEDEvert Dolman (NED)Willem II - Gazelle
10LUXJohnny Schleck (LUX)Bic

Etappe 7 - Burriana - Tarragona 201km - 30 April 1970Sprint


1BELGuido Reybrouck (BEL)Germanvox - Wega04:52:24
2BELJean Ronsmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
3BELEddy Peelman (BEL)Fagor - Mercier - Hutchinson
4ESPJosé Manuel López Rodríguez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
5NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle
6BELThéo Verschueren (BEL)Hertekamp - Magniflex - NovyBel
7ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner
8BELRené De Bie (BEL)Dr. Mann - Grundig
9NEDEvert Dolman (NED)Willem II - Gazelle
10GBRMichael Wright (GBR)Bic

Etappe 8 A - Tarragona - Barcelona 100km - 1 Mei 1970Sprint


1ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner02:18:46
2BELEddy Peelman (BEL)Fagor - Mercier - Hutchinson
3ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy
4ESPJosé María Errandonea Urtizberea (ESP)Fagor - Mercier - Hutchinson
5NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle
6BELGuido Reybrouck (BEL)Germanvox - Wega
7ESPJosé Gomez Lucas (ESP)Werner
8BELJean Ronsmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
9GERRolf Wolfshohl (GER)Fagor - Mercier - Hutchinson
10BELThéo Verschueren (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy

Etappe 8 B - Barcelona - Montjuich 48km - 1 Mei 1970Individuele Tijdrit


1BELGuido Reybrouck (BEL)Germanvox - Wega53:28
2NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle
3BELJean Ronsmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
4ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner
5ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy
6NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle
7BELThéo Verschueren (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
8ITACelestino Vercelli (ITA)Germanvox - Wega
9ESPJosé Gomez Lucas (ESP)Werner
10ESPJosé Manuel Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes

Etappe 9 - Barcelona - Igualada 189km - 2 Mei 1970Sprint


1ESPAgustin Tamames Iglesias (ESP)Werner05:04:51
2ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
3BELHerman Van Springel (BEL)Dr. Mann - Grundig
4ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic
5ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)Werner
6ESPLuis Pedro Santamarina Antonana (ESP)Werner
7ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)Karpy
8FRABernard Labourdette (FRA)Fagor - Mercier - Hutchinson
9ESPJosé Antonio Ponton (ESP)
10ESPLuis Balague Carreno (ESP)Werner
11ESPVentura Diaz Arrey (ESP)Werner
12ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol
13ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol
14ESPJosé Manuel Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
15BELWilly In't Ven (BEL)Dr. Mann - Grundig
16ESPJoaquin Galera Magdelano (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
17BELAndré Poppe (BEL)Dr. Mann - Grundig
18ESPAndres Gandarias Gandarias (ESP)KAS - Kaskol
19ESPGonzalo Aja Barquín (ESP)Karpy
20ESPEduardo Castello Villanova (ESP)Karpy
21ESPAurelio Gonzalez Puente (ESP)KAS - Kaskol
22ESPFrancisco Julia Hernandez (ESP)Werner00:08
23ESPJose Grande Sanchez (ESP)Werner00:10
24ESPJuan Manuel Santisteban Lapeire (ESP)Karpy
25NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle02:35
26ESPAntonio Gomez del Moral (ESP)KAS - Kaskol
27ESPJosé Gomez Lucas (ESP)Werner
28ESPFrancisco Gabicacogeascoa Ibarra (ESP)KAS - Kaskol
29ESPAntonio Menendez Gonzalez (ESP)
30ESPJosé Albelda Tormo (ESP)Karpy
31BELEdward Janssens (BEL)Fagor - Mercier - Hutchinson
32NEDHenk Hiddinga (NED)Fagor - Mercier - Hutchinson04:00
33NEDJos Van Der Vleuten (NED)Willem II - Gazelle
34BELErnie De Blaere (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
35NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle

Etappe 10 - Igualada - Zaragoza 237km - 3 Mei 1970Sprint


1FRAAnatole Novak (FRA)Bic05:37:47
2NEDFrits Hoogerheide (NED)Willem II - Gazelle
3BELJulien Van Lint (BEL)Germanvox - Wega02:10
4BELMarc Sohet (BEL)Bic02:16
5ESPJosé María Errandonea Urtizberea (ESP)Fagor - Mercier - Hutchinson03:01
6BELGuido Reybrouck (BEL)Germanvox - Wega
7ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner
8NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle
9BELJean Ronsmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
10NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle
11ESPJosé Manuel López Rodríguez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
12ITACarmine Preziosi (ITA)Dr. Mann - Grundig
13NEDEvert Dolman (NED)Willem II - Gazelle
14NEDJan Serpenti (NED)Willem II - Gazelle
15NEDJan Van Katwijk (NED)Willem II - Gazelle
16ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy
17LUXJohnny Schleck (LUX)Bic
18ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)Karpy
19ITAAdriano Pella (ITA)Germanvox - Wega
20NEDHenk Hiddinga (NED)Fagor - Mercier - Hutchinson

Etappe 11 - Zaragoza - Calatayud 118km - 4 Mei 1970Sprint


1NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle02:52:50
2ESPNemesio Jimenez Garrido (ESP)KAS - Kaskol
3ITAGiovanni Bramucci (ITA)Germanvox - Wega
4BELGuido Reybrouck (BEL)Germanvox - Wega
5NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle
6ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
7BELJean Ronsmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
8NEDJan Serpenti (NED)Willem II - Gazelle
9BELThéo Verschueren (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
10BELMarc Sohet (BEL)Bic

Etappe 12 - Calatayud - Madrid 204km - 5 Mei 1970Sprint


Etappe 13 - Madrid - Soria 221km - 6 Mei 1970Sprint


1NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle05:34:35
2NEDHenk Hiddinga (NED)Fagor - Mercier - Hutchinson00:43
3ESPJosé María Errandonea Urtizberea (ESP)Fagor - Mercier - Hutchinson00:45
4ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy
5ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner
6BELRoger Rosiers (BEL)Bic
7NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle
8BELRené De Bie (BEL)Dr. Mann - Grundig
9NEDEvert Dolman (NED)Willem II - Gazelle
10ESPNemesio Jimenez Garrido (ESP)KAS - Kaskol
11ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic
12ESPJosé Manuel Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
13ESPJosé Antonio Ponton (ESP)
14ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
15BELHerman Van Springel (BEL)Dr. Mann - Grundig
16ESPLuis Pedro Santamarina Antonana (ESP)Werner
17ESPAndres Gandarias Gandarias (ESP)KAS - Kaskol
18ESPJosé Gomez Lucas (ESP)Werner
19ESPSebastian Fernandez Duenas (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
20ESPJose Grande Sanchez (ESP)Werner

Etappe 14 - Soria - Valladolid 238km - 7 Mei 1970Sprint


1NEDJan Serpenti (NED)Willem II - Gazelle06:54:28
2BELGuido Reybrouck (BEL)Germanvox - Wega11:10
3ESPNemesio Jimenez Garrido (ESP)KAS - Kaskol
4BELJean Ronsmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
5ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner
6ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy
7ITAGiovanni Bramucci (ITA)Germanvox - Wega
8NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle
9NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle
10ESPDemetrio Marti (ESP)
11LUXJohnny Schleck (LUX)Bic
12ESPJosé Gomez Lucas (ESP)Werner
13ESPJosé María Errandonea Urtizberea (ESP)Fagor - Mercier - Hutchinson
14BELEdward Janssens (BEL)Fagor - Mercier - Hutchinson
15ESPJuan Silloniz (ESP)
16BELJulien Van Lint (BEL)Germanvox - Wega
17ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
18GBRMichael Wright (GBR)Bic
19ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol
20ESPJoaquin Galera Magdelano (ESP)La Casera - Peña Bahamontes

Etappe 15 - Valladolid - Burgos 134km - 8 Mei 1970Sprint


1ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner03:08:26
2NEDJan Serpenti (NED)Willem II - Gazelle
3BELJean Ronsmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
4BELGuido Reybrouck (BEL)Germanvox - Wega
5ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy
6BELRoger Rosiers (BEL)Bic
7NEDJan Van Katwijk (NED)Willem II - Gazelle
8BELRené De Bie (BEL)Dr. Mann - Grundig
9LUXJohnny Schleck (LUX)Bic
10BELEdward Janssens (BEL)Fagor - Mercier - Hutchinson

Etappe 16 - Burgos - Santander 179km - 9 Mei 1970Sprint


1BELRoger Rosiers (BEL)Bic04:18:28
2ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes00:01
3ESPAgustin Tamames Iglesias (ESP)Werner
4BELHerman Van Springel (BEL)Dr. Mann - Grundig
5BELJean Ronsmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
6ESPJosé Manuel Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
7ESPCarlos Echeverría Zudaire (ESP)KAS - Kaskol
8ESPJosé María Errandonea Urtizberea (ESP)Fagor - Mercier - Hutchinson
9ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy
10ITACelestino Vercelli (ITA)Germanvox - Wega
11ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)Werner
12ESPJosé Gomez Lucas (ESP)Werner
13ESPJosé Antonio Ponton (ESP)
14ESPGonzalo Aja Barquín (ESP)Karpy
15NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle
16ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic
17ESPAurelio Gonzalez Puente (ESP)KAS - Kaskol
18ESPVentura Diaz Arrey (ESP)Werner
19ESPAndres Gandarias Gandarias (ESP)KAS - Kaskol
20ESPJuan Manuel Santisteban Lapeire (ESP)Karpy
21ESPManuel Mesa (ESP)
22BELWilly In't Ven (BEL)Dr. Mann - Grundig
23BELAndré Poppe (BEL)Dr. Mann - Grundig
24LUXJohnny Schleck (LUX)Bic
25ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol
26FRAJean-Claude Genty (FRA)Bic
27ESPSebastian Fernandez Duenas (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
28ESPAngel Barrigon Argumusa (ESP)Karpy
29ESPJose Grande Sanchez (ESP)Werner
30ESPLuis Pedro Santamarina Antonana (ESP)Werner
31ESPAntonio Gomez del Moral (ESP)KAS - Kaskol
32ESPLuis Balague Carreno (ESP)Werner
33ESPFrancisco Gabicacogeascoa Ibarra (ESP)KAS - Kaskol
34ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)Karpy
35ESPJesus Aranzabal Ojanguren (ESP)Bic
36ESPJoaquin Galera Magdelano (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
37NEDJos Van Der Vleuten (NED)Willem II - Gazelle
38ESPFrancisco Julia Hernandez (ESP)Werner
39ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol
40ESPJosé Albelda Tormo (ESP)Karpy
41ESPEduardo Castello Villanova (ESP)Karpy
42BELRené De Bie (BEL)Dr. Mann - Grundig02:23
43ESPJosé Manuel López Rodríguez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
44ESPNemesio Jimenez Garrido (ESP)KAS - Kaskol
45ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner
46ESPManuel Galera Magdelano (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
47FRASylvain Vasseur (FRA)Bic07:00
48ESPJuan Silloniz (ESP)
49NEDFrits Hoogerheide (NED)Willem II - Gazelle
50NEDEvert Dolman (NED)Willem II - Gazelle

Etappe 17 - Santander - Vitoria 191km - 10 Mei 1970Sprint


Etappe 18 - Vitoria - San Sebastian 157km - 11 Mei 1970Sprint


Etappe 19 A - San Sebastian - Llodio 104km - 12 Mei 1970Sprint


1NEDJos Van Der Vleuten (NED)Willem II - Gazelle02:38:40
2NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle03:52
3ESPJuan Manuel Santisteban Lapeire (ESP)Karpy03:54
4BELGuido Reybrouck (BEL)Germanvox - Wega04:13
5BELJean Ronsmans (BEL)Hertekamp - Magniflex - Novy
6ESPJuan Silloniz (ESP)
7ESPJosé Manuel López Rodríguez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
8NEDJan Serpenti (NED)Willem II - Gazelle
9ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy
10ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Werner
11BELMarc Sohet (BEL)Bic
12BELRoger Rosiers (BEL)Bic
13LUXJohnny Schleck (LUX)Bic
14BELRené De Bie (BEL)Dr. Mann - Grundig
15ESPJosé Manuel Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
16ESPNemesio Jimenez Garrido (ESP)KAS - Kaskol
17ESPDemetrio Marti (ESP)
18ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
19ESPVentura Diaz Arrey (ESP)Werner
20ESPSebastian Fernandez Duenas (ESP)La Casera - Peña Bahamontes

Etappe 19 B - Llodio - Bilbao 29km - 12 Mei 1970Individuele Tijdrit


1ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic39:34
2ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)Werner01:01
3BELHerman Van Springel (BEL)Dr. Mann - Grundig01:07
4ESPAgustin Tamames Iglesias (ESP)Werner01:15
5BELWilly In't Ven (BEL)Dr. Mann - Grundig01:45
6ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes
7ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol02:14
8ESPLuis Pedro Santamarina Antonana (ESP)Werner02:32
9ESPJoaquin Galera Magdelano (ESP)La Casera - Peña Bahamontes02:33
10ESPJuan Manuel Santisteban Lapeire (ESP)Karpy02:57
11ESPVentura Diaz Arrey (ESP)Werner02:59
12ESPAurelio Gonzalez Puente (ESP)KAS - Kaskol03:18
13ESPJosé Manuel Lasa Urquia (ESP)La Casera - Peña Bahamontes03:23
14NEDRené Pijnen (NED)Willem II - Gazelle03:31
15ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)Karpy03:42
16ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol
17ESPEduardo Castello Villanova (ESP)Karpy03:48
18ESPAndres Gandarias Gandarias (ESP)KAS - Kaskol03:49
19BELAndré Poppe (BEL)Dr. Mann - Grundig03:55
20ESPGonzalo Aja Barquín (ESP)Karpy04:09
21ESPJosé Albelda Tormo (ESP)Karpy04:23
22ESPLuis Balague Carreno (ESP)Werner04:27
23ESPFrancisco Gabicacogeascoa Ibarra (ESP)KAS - Kaskol04:32
24ESPAntonio Gomez del Moral (ESP)KAS - Kaskol04:36
25ESPNemesio Jimenez Garrido (ESP)KAS - Kaskol04:45
26ESPAngel Barrigon Argumusa (ESP)Karpy04:52
27ESPCarlos Echeverría Zudaire (ESP)KAS - Kaskol04:54
28LUXJohnny Schleck (LUX)Bic05:35
29ESPJosé Gomez Lucas (ESP)Werner05:40
30BELWalter Boucquet (BEL)Dr. Mann - Grundig05:45
31ESPJosé Antonio Ponton (ESP)05:47
32ESPManuel Mesa (ESP)06:10
33ESPJuan Silloniz (ESP)06:26
34NEDJos Van Der Vleuten (NED)Willem II - Gazelle06:33
35BELRoger Rosiers (BEL)Bic06:46

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden