De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour des Pays de Savoie - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour des Pays de Savoie - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2014

Tour des Pays de Savoie 2014

FrankrijkFrankrijk - 19 Juni 2014 - 22 Juni 2014


Algemeen klassement - 22 Juni 2014


1BELLouis Vervaeke (BEL)13:37:00
2RUSDimitry Ignatiev (RUS)Itera - Katusha0:05
3ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH2:00
4FRAYoann Barbas (FRA)2:44
5FRAPierre Latour (FRA)3:32
6FRAJulien Liponne (FRA)5:00
7FRAAlexis Dulin (FRA)5:01
8ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi7:09
9BLRAndrei Krasilnikau (BLR)AVC Aix-en-Provence7:17
10FRAFabien Canal (FRA)8:21
11FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille9:06
12BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie Bruxelles10:01
13FRAClément Chevrier (FRA)Bissell Development10:12
14ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Team Ecuador11:31
15ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi13:11
16FRAJérémy Maison (FRA)13:25
17BELThibaut Pols (BEL)16:25
18ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Team Ecuador17:52
19RUSPavel Ptashkin (RUS)Itera - Katusha25:51
20ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH25:53
21BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles25:55
22NEDDaan De Groot (NED)28:33
23FRALucas Papillon (FRA)29:20
24BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille30:17
25FRAJordan Sarrou (FRA)30:31
26FRAElie Gesbert (FRA)zt
27ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Burgos - BH35:35
28ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskadi36:16
29FRAMaxime Le Lavandier (FRA)36:34
30FRARomain Campistrous (FRA)38:58
31FRAEdouard Lauber (FRA)CC Etupes Le Doubs44:56
32FRAFrançois Bidard (FRA)45:11
33FRAFlorian Dumourier (FRA)Cr4 Chemins/roanne47:31
34FRABastien Duculty (FRA)48:19
35BELBrecht Ruyters (BEL)48:30
36FRAFlorian Hudry (FRA)50:49
37FRAMaxime Robert (FRA)CC Etupes Le Doubs51:29
38FRAYvan Callaou (FRA)Cr4 Chemins/roanne51:49
39FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)52:06
40FRAQuentin Pacher (FRA)AVC Aix-en-Provence53:29
41FRAGuillaume Martin (FRA)CC Etupes Le Doubs54:50
42FRAYoann Michaud (FRA)55:34
43FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis, Solutions Crédits58:34
44BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles1:00:21
45ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Euskadi1:01:33
46BELRobby De Bock (BEL)1:01:44
47BELThomas Vanbesien (BEL)1:02:21
48LTUZydrunas Savickas (LTU)1:03:10
49AUSTimothy Cameron (AUS)1:05:20
50RUSRoman Katyrin (RUS)Itera - Katusha1:06:02
51NZLHayden McCormick (NZL)1:11:42
52FRAMathieu Delaroziere (FRA)AVC Aix-en-Provence1:15:15
53FRAFlavien Maurelet (FRA)CC Nogent-Sur-Oise1:15:22
54FRALucien Capot (FRA)1:15:24
55BELLaurens De Plus (BEL)1:16:40
56FRAAnthony Turgis (FRA)CC Nogent-Sur-Oise1:22:36
57NEDMaikel Bos (NED)1:23:02
58FRAVadim Deslandes (FRA)CC Nogent-Sur-Oise1:23:34
59FRAKévin Dutang (FRA)1:23:53
60ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Euskadi1:24:51
61IRLEoin McCarthy (IRL)1:24:59
62BELBart Vrolijkx (BEL)1:26:13
63GBRLiam Glen (GBR)1:31:50
64NEDJurriën Bosters (NED)1:34:33

Etappe 1 - Saint-Michel-de-Maurienne - Valmeinier - 128 km - 19 Juni 2014Medium berg


1RUSDimitry Ignatiev (RUS)Itera - Katusha3:24:41
2ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH0:57
3FRAAlexis Dulin (FRA)1:07
4BELLouis Vervaeke (BEL)1:19
5BLRAndrei Krasilnikau (BLR)AVC Aix-en-Provencezt
6FRAQuentin Pacher (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
7FRAJulien Liponne (FRA)1:26
8FRAJérémy Maison (FRA)zt
9ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Team Ecuador1:32
10FRAPierre Latour (FRA)1:59
11FRAElie Gesbert (FRA)2:05
12ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH2:28
13FRAYoann Barbas (FRA)2:33
14ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi2:39
15FRAFabien Canal (FRA)2:53
16BELThibaut Pols (BEL)2:56
17FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille2:57
18FRAKévin Ledanois (FRA)CC Nogent-Sur-Oise3:24
19BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelleszt
20FRAClément Chevrier (FRA)Bissell Development3:31
21FRAYvan Callaou (FRA)Cr4 Chemins/roanne3:43
22ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskadi4:32
23ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadizt
24FRAMaxime Le Lavandier (FRA)4:34
25FRAJustin Mottier (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
26NEDDaan De Groot (NED)4:36
27BELMaxime Anciaux (BEL)Wallonie Bruxelleszt
28RUSPavel Ptashkin (RUS)Itera - Katusha4:56
29FRALucas Papillon (FRA)5:29
30FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis, Solutions Crédits5:54
31BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie Bruxelles6:02
32FRAJordan Sarrou (FRA)6:04
33ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Burgos - BH7:51
34FRAYoann Michaud (FRA)7:59
35FRAFlorian Dumourier (FRA)Cr4 Chemins/roanne10:18

Etappe 2 - Chambéry - Passy Plateau d'Assy - 138 km - 20 Juni 2014Medium berg


1ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Team Ecuador4:04:53
2BELLouis Vervaeke (BEL)1:37
3ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BHzt
4BELMaxime Anciaux (BEL)Wallonie Bruxelles1:51
5FRAYoann Barbas (FRA)zt
6FRAEdouard Lauber (FRA)CC Etupes Le Doubs2:26
7RUSDimitry Ignatiev (RUS)Itera - Katusha2:30
8FRAPierre Latour (FRA)2:43
9FRAJulien Liponne (FRA)2:55
10ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi3:35
11BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie Bruxelles4:04
12FRAFabien Canal (FRA)4:45
13FRAAlexis Dulin (FRA)5:02
14FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille5:07
15BLRAndrei Krasilnikau (BLR)AVC Aix-en-Provence5:23
16FRAClément Chevrier (FRA)Bissell Development5:33
17ESPVictor Etxebarria Carrasco (ESP)Euskadi7:12
18ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi8:31
19FRAKévin Ledanois (FRA)CC Nogent-Sur-Oise8:39
20FRAJérémy Maison (FRA)10:08
21ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Team Ecuadorzt
22BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille10:32
23FRALucas Papillon (FRA)10:48
24FRAElie Gesbert (FRA)11:39
25BELThibaut Pols (BEL)11:55

Etappe 3 - Morillon - Châtel - 88 km - 21 Juni 2014Medium berg


1ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Team Ecuador2:09:27
2BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:02
3BELLouis Vervaeke (BEL)zt
4ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH0:04
5ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskadizt
6FRAGuillaume Martin (FRA)CC Etupes Le Doubszt
7ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Team Ecuadorzt
8FRAKévin Ledanois (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
9RUSDimitry Ignatiev (RUS)Itera - Katushazt
10ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BHzt
11BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie Bruxelleszt
12FRAPierre Latour (FRA)zt
13FRAYoann Barbas (FRA)zt
14BLRAndrei Krasilnikau (BLR)AVC Aix-en-Provencezt
15FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
16ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadizt
17FRAQuentin Pacher (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
18FRAClément Chevrier (FRA)Bissell Developmentzt
19FRAJulien Liponne (FRA)zt
20FRAFabien Canal (FRA)0:13
21BELMaxime Anciaux (BEL)Wallonie Bruxelleszt
22FRAJordan Sarrou (FRA)0:19
23RUSPavel Ptashkin (RUS)Itera - Katushazt
24ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi0:22
25BELThibaut Pols (BEL)0:23
26FRAQuentin Jauregui (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:30
27FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:35
28BELThomas Vanbesien (BEL)0:37
29FRABastien Duculty (FRA)0:39
30FRAAlexis Dulin (FRA)zt
31FRAMaxime Le Lavandier (FRA)zt
32FRAEdouard Lauber (FRA)CC Etupes Le Doubszt
33FRAAxel Gagliardi (FRA)Cr4 Chemins/roanne0:43
34FRAYvan Callaou (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
35FRAFabien Doubey (FRA)CC Etupes Le Doubs0:46

Etappe 4 - CLM individuel - Châtel - Châtel - 9,5 km - 21 Juni 2014Individuele Tijdrit


1RUSDimitry Ignatiev (RUS)Itera - Katusha12:17
2BELLouis Vervaeke (BEL)0:02
3ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskadi0:06
4BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie Bruxelles0:10
5FRAPierre Latour (FRA)zt
6ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Team Ecuador0:11
7ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Team Ecuador0:12
8ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi0:13
9BLRAndrei Krasilnikau (BLR)AVC Aix-en-Provence0:14
10FRAKévin Ledanois (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:17
11FRAJordan Sarrou (FRA)12:22:11
12BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille12:22:41
13FRAFabien Doubey (FRA)CC Etupes Le Doubs0:20
14FRAAlexis Dulin (FRA)0:21
15FRAFabien Canal (FRA)0:28
16FRAElie Gesbert (FRA)0:29
17ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadizt
18FRAYoann Barbas (FRA)0:30
19FRAJulien Duval (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:31
20BELMaxime Anciaux (BEL)Wallonie Bruxelleszt
21FRAJérémy Maison (FRA)0:32
22FRAFrançois Bidard (FRA)0:34
23FRAMaxime Le Lavandier (FRA)zt
24ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BHzt
25ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Burgos - BH0:35
26ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Euskadi12:40:16
27FRAFlorian Dumourier (FRA)Cr4 Chemins/roanne12:41:02
28FRARémi Cavagna (FRA)0:40
29FRAYoann Michaud (FRA)zt
30FRAClément Chevrier (FRA)Bissell Development0:41
31FRABastien Duculty (FRA)0:42
32NZLHayden McCormick (NZL)zt
33RUSPavel Ptashkin (RUS)Itera - Katusha0:43
34FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:45
35FRAAnthony Turgis (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:46
36FRAGuillaume Martin (FRA)CC Etupes Le Doubs0:47
37FRAMaxime Robert (FRA)CC Etupes Le Doubs0:50
38FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
39FRAJulien Liponne (FRA)zt
40ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Euskadi0:51

Etappe 5 - Bonneville - Plateau des Glières - 123 km - 22 Juni 2014Medium berg

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden