De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Le Tour de Bretagne Cycliste trophée harmonie Mutuelle - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Le Tour de Bretagne Cycliste trophée harmonie Mutuelle - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2014

Le Tour de Bretagne Cycliste trophée harmonie Mutuelle 2014

FrankrijkFrankrijk - 25 April 2014 - 1 Mei 2014


Algemeen klassement - 1 Mei 2014


1NEDBert-Jan Lindeman (NED)Rabobank Development27:03:30
2BELDylan Theuns (BEL)BMC Development0:04
3BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles0:19
4FRAAlexis Guerin (FRA)Etixx0:49
5CROMatija Kvasina (CRO)Gourmetfein - Simplon Wels0:50
6POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx0:52
7FRARomain Guyot (FRA)0:54
8FRAFranck Bonnamour (FRA)1:05
9FRAYann Guyot (FRA)1:32
10NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker1:52
11FRAGuillaume Thévenot (FRA)2:01
12FRATaruia Krainer (FRA)2:17
13NEDMike Teunissen (NED)Rabobank Development2:47
14FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnement2:49
15BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles3:04
16FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnement3:12
17NORDaniel Hoelgaard (NOR)Etixx3:14
18AUTMarkus Eibegger (AUT)Synergy Baku Cycling Project3:31
19NEDTimo Roosen (NED)Rabobank Development4:18
20FRAJulien Morice (FRA)4:22
21BELDennis Coenen (BEL)Leopard Pro Cycling4:35
22FRAMathieu Cloarec (FRA)4:37
23NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Sparebanken Sør,,
24AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Project4:38
25USAAlexey Vermeulen (USA)4:39
26USALogan Owen (USA)4:45
27FRADavid Le Lay (FRA)4:49
28FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeux4:56
29NEDTim Kerkhof (NED)Etixx5:00
30FRANormann Latouche (FRA)5:40
31ESPDavid Casillas Oviedo (ESP)6:09
32LUXTom Thill (LUX)Leopard Pro Cycling6:32
33NORBjørn Tore Hoem (NOR)7:10
34NZLSean Hambrook (NZL)7:34
35COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)4-72 Colombia7:43
36FRABenjamin Le Montagner (FRA)Bretagne - Séché Environnement7:57
37BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles8:01
38FRAAnthony Haspot (FRA)8:25
39ITAMichele Scartezzini (ITA)8:42
40NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Sparebanken Sør9:12
41SVKJakub Novák (SVK)9:15
42USAJustin Oien (USA)9:27
43RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katusha9:40
44USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)11:41
45RUSMaxim Razumov (RUS)Itera - Katusha12:29
46SLOMatej Marin (SLO)Gourmetfein - Simplon Wels12:32
47NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør12:39
48LUXKevin Feiereisen (LUX)Leopard Pro Cycling13:16
49AUTDaniel Biedermann (AUT)Gourmetfein - Simplon Wels13:23
50BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles13:37
51NOROdd Christian Eiking (NOR)Joker15:15
52FRAFrédéric Guillemot (FRA)15:32
53RUSPavel Ptashkin (RUS)Itera - Katusha15:35
54USARobin Carpenter (USA)Hincapie Sportswear15:41
55USAGeoffrey Curran (USA)17:32
56NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development19:40
57NEDSam Oomen (NED)Rabobank Development21:41
58COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)4-72 Colombia22:04
59NORJo Kogstad Ringheim (NOR)Joker22:43
60FRAVincent Colas (FRA)23:56
61FRAYann Botrel (FRA)24:56:00
62AUTSebastian Schönberger (AUT)Gourmetfein - Simplon Wels26:21:00
63NEDAndré Looij (NED)Rabobank Development26:34:00
64FRAFabien Schmidt (FRA)30:02:00
65KAZPavel Gatskiy (KAZ)32:31:00
66ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)35:09:00
67AUSLuke Davison (AUS)Synergy Baku Cycling Project39:15:00
68COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)4-72 Colombia43:21:00
69SWEEdvin Wilson (SWE)Joker45:29:00

Etappe 1 - Plaimboeuf - Clisson - 25 April 2014Ontsnapping


1FRAYann Guyot (FRA)3:22:28
2FRADavid Le Lay (FRA)0:02
3BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles0:27
4FRAThomas Boudat (FRA)zt
5FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
6NEDMike Teunissen (NED)Rabobank Developmentzt
7CZEVojtech Hacecký (CZE)ASC Dukla Prahazt
8BELMaxime Anciaux (BEL)Wallonie Bruxelles0:32
9BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles0:44
10NORDaniel Hoelgaard (NOR)Etixx0:46
11ITAMichele Scartezzini (ITA)zt
12BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Developmentzt
13BELXandro Meurisse (BEL)zt
14FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
15BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie Bruxelleszt
16USARobin Carpenter (USA)Hincapie Sportswearzt
17NEDBert-Jan Lindeman (NED)Rabobank Developmentzt
18ITAMarco Benfatto (ITA)Astana Continentalzt
19FRABenoît Sinner (FRA)zt
20NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Developmentzt
21CROJosip Rumac (CRO)Etixxzt
22POLLukasz Wisniowski (POL)Etixxzt
23NZLSean Hambrook (NZL)zt
24NEDTimo Roosen (NED)Rabobank Development0:03
25LUXKevin Feiereisen (LUX)Leopard Pro Cycling0:46
26BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelleszt
27KAZVadim Galeyev (KAZ)zt
28USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)zt
29BELDennis Coenen (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
30FRADavid Cherbonnet (FRA)zt

Etappe 2 - Vay - Mauron - 26 April 2014Sprint


1KAZVadim Galeyev (KAZ)4:30:34
2FRALorenzo Manzin (FRA)+0
3NEDAndré Looij (NED)Rabobank Development+0
4NORDaniel Hoelgaard (NOR)Etixx+0
5AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Project+0
6ITAMarco Benfatto (ITA)Astana Continental+0
7NORJo Kogstad Ringheim (NOR)Joker+0
8LUXKevin Feiereisen (LUX)Leopard Pro Cycling+0
9BELTiesj Benoot (BEL)+0
10USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)+0
11FRAThomas Boudat (FRA)+0
12BELDylan Theuns (BEL)BMC Development+0
13BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie Bruxelles+0
14BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles+0
15RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katusha+0
16FRABenoît Sinner (FRA)+0
17NEDTimo Roosen (NED)Rabobank Development+0
18RUSMamyr Stash (RUS)Itera - Katusha+0
19FRABenoît Poitevin (FRA)+0
20NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør+0
21FRAYann Guyot (FRA)+0
22COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)4-72 Colombia+0
23POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx+0
24FRABenjamin Le Montagner (FRA)Bretagne - Séché Environnement+0
25BELDennis Coenen (BEL)Leopard Pro Cycling+0
26FRADavid Cherbonnet (FRA)+0
27SLOMatej Marin (SLO)Gourmetfein - Simplon Wels+0
28USAJustin Oien (USA)+0
29FRAMaxime Le Montagner (FRA)+0
30BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles+0

Etappe 3 - Mauron - Jugon-les-Lacs - 27 April 2014Ontsnapping


1BELDylan Theuns (BEL)BMC Development3:24:56
2NEDBert-Jan Lindeman (NED)Rabobank Development0:04
3FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
4BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Development0:09
5AUTMarkus Eibegger (AUT)Synergy Baku Cycling Project0:10
6ITAMichele Scartezzini (ITA)0:12
7FRAYann Guyot (FRA)zt
8NEDMike Teunissen (NED)Rabobank Developmentzt
9NORDaniel Hoelgaard (NOR)Etixxzt
10FRAFranck Bonnamour (FRA)0:17
11FRAAlexis Guerin (FRA)Etixx0:20
12CROMatija Kvasina (CRO)Gourmetfein - Simplon Wels0:21
13POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx0:23
14FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
15BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelleszt
16FRARomain Guyot (FRA)0:27
17FRAFrédéric Guillemot (FRA)0:30
18SVKJakub Novák (SVK)0:33
19NEDTimo Roosen (NED)Rabobank Development1:09
20RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
21NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker1:14
22BELXandro Meurisse (BEL)zt
23AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
24NORVegard Stake Laengen (NOR)Bretagne - Séché Environnementzt
25NOROdd Christian Eiking (NOR)Joker1:19
26FRAMathieu Cloarec (FRA)zt
27FRATaruia Krainer (FRA)1:23
28USAGeoffrey Curran (USA)zt
29BELDimitri Peyskens (BEL)1:24
30BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelleszt

Etappe 4 - Jugon-les-Lacs - Fouesnant - 28 April 2014Sprint


1AUTMarkus Eibegger (AUT)Synergy Baku Cycling Project4:53:30
2RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
3BELDylan Theuns (BEL)BMC Developmentzt
4BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelleszt
5NEDBert-Jan Lindeman (NED)Rabobank Developmentzt
6NORDaniel Hoelgaard (NOR)Etixxzt
7NOROdd Christian Eiking (NOR)Jokerzt
8FRATaruia Krainer (FRA)zt
9BELXandro Meurisse (BEL)zt
10FRALorenzo Manzin (FRA)zt
11FRAGuillaume Thévenot (FRA)zt
12BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie Bruxelleszt
13BELDennis Coenen (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
14FRAAlexis Guerin (FRA)Etixxzt
15NEDTim Kerkhof (NED)Etixxzt
16FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
17NORVegard Robinson Bugge (NOR)Jokerzt
18BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelleszt
19COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)4-72 Colombiazt
20FRAFabien Schmidt (FRA)zt
21NEDTimo Roosen (NED)Rabobank Developmentzt
22NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sørzt
23BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelleszt
24FRAErwan Corbel (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
25FRAJulien Guay (FRA)zt
26NORBjørn Tore Hoem (NOR)zt
27AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
28ITAMichele Scartezzini (ITA)zt
29FRARomain Guyot (FRA)zt
30NEDMike Teunissen (NED)Rabobank Developmentzt

Etappe 5 - Fouesnant - Radenac - 29 April 2014Sprint


1NORDaniel Hoelgaard (NOR)Etixx3:52:40
2FRAThomas Boudat (FRA)zt
3BELJorne Carolus (BEL)zt
4BELXandro Meurisse (BEL)zt
5ITAMarco Benfatto (ITA)Astana Continentalzt
6USALogan Owen (USA)zt
7FRAMaxime Le Montagner (FRA)zt
8LUXKevin Feiereisen (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
9FRAFabien Schmidt (FRA)zt
10FRABenoît Sinner (FRA)zt
11FRABenjamin Le Montagner (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
12NORJo Kogstad Ringheim (NOR)Jokerzt
13FRALorenzo Manzin (FRA)zt
14BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelleszt
15BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie Bruxelleszt
16FRADavid Cherbonnet (FRA)zt
17GERDaniel Klemme (GER)Synergy Baku Cycling Projectzt
18NEDAndré Looij (NED)Rabobank Developmentzt
19KAZPavel Gatskiy (KAZ)zt
20BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelleszt
21AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
22BELDennis Coenen (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
23AUTDaniel Biedermann (AUT)Gourmetfein - Simplon Welszt
24FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeuxzt
25CZEOndrej Rybin (CZE)ASC Dukla Prahazt
26ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)zt
27BELDimitri Peyskens (BEL)zt
28ESPDavid Casillas Oviedo (ESP)zt
29SUIArnaud Grand (SUI)BMC Developmentzt
30FRAFrédéric Guillemot (FRA)zt

Etappe 6 - Radenac - Talensac - 30 April 2014Ontsnapping


1NEDAndré Looij (NED)Rabobank Development3:33:12
2BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles0:02
3NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker0:13
4FRARomain Guyot (FRA)0:15
5NZLSean Hambrook (NZL)0:16
6NEDSam Oomen (NED)Rabobank Developmentzt
7ITAMichele Scartezzini (ITA)zt
8FRAFabien Schmidt (FRA)0:23
9FRALorenzo Manzin (FRA)zt
10BELXandro Meurisse (BEL)zt
11NORDaniel Hoelgaard (NOR)Etixxzt
12FRADavid Cherbonnet (FRA)zt
13BELDylan Theuns (BEL)BMC Developmentzt
14NEDBert-Jan Lindeman (NED)Rabobank Developmentzt
15KAZVadim Galeyev (KAZ)zt
16NEDMike Teunissen (NED)Rabobank Developmentzt
17AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
18FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeuxzt
19NEDTimo Roosen (NED)Rabobank Developmentzt
20CZEAlois Kankovský (CZE)ASC Dukla Prahazt
21FRAGuillaume Thévenot (FRA)zt
22BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelleszt
23NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sørzt
24FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
25POLLukasz Wisniowski (POL)Etixxzt
26BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelleszt
27FRABenjamin Le Montagner (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
28FRAYann Guyot (FRA)zt
29BELDennis Coenen (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
30BELDimitri Peyskens (BEL)zt

Etappe 7 - Le Hinglé - Dinan - 1 Mei 2014Medium berg


1FRAFabien Schmidt (FRA)3:25:12
2NEDBert-Jan Lindeman (NED)Rabobank Development0:12
3BELDylan Theuns (BEL)BMC Development,,
4BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles0:14
5FRAGuillaume Thévenot (FRA)0:17
6FRAAlexis Guerin (FRA)Etixx0:20
7POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx,,
8CROMatija Kvasina (CRO)Gourmetfein - Simplon Wels,,
9FRARomain Guyot (FRA)0:28
10FRAFranck Bonnamour (FRA)0:37
11NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker0:42
12FRATaruia Krainer (FRA)0:46
13BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles1:33
14FRAYann Guyot (FRA)2:05
15FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeux2:15
16FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnement2:39
17FRAJulien Morice (FRA),,
18NEDMike Teunissen (NED)Rabobank Development2:55
19RUSMaxim Razumov (RUS)Itera - Katusha2:56
20USAJustin Oien (USA),,
21RUSPavel Ptashkin (RUS)Itera - Katusha2:59
22NORDaniel Hoelgaard (NOR)Etixx3:01
23NORJo Kogstad Ringheim (NOR)Joker,,
24USALogan Owen (USA),,
25FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnement,,

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden