De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP de Fourmies / La Voix du Nord - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP de Fourmies / La Voix du Nord - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2014

GP de Fourmies / La Voix du Nord 2014

FrankrijkFrankrijk - 7 September 2014


GP de Fourmies / La Voix du Nord - 7 September 2014


1BELJonas van Genechten (BEL)Lotto - Belisol4:46:03
2BELTom Van Asbroeck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
3ITAElia Viviani (ITA)Cannondalezt
4ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
5FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
6BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
7FRAYohann Gène (FRA)Europcarzt
8FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
9BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Neri Sottolizt
10FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
11ITADavide Appollonio (ITA)AG2R - La Mondialezt
12ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
13FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeuxzt
14SLOBorut Bozic (SLO)Astanazt
15FRAClément Venturini (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
16GERRalf Matzka (GER)Netapp - Endurazt
17ITANiccolo Bonifazio (ITA)Lampre - Meridazt
18KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
19FRARomain Cardis (FRA)zt
20FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
21BELZico Waeytens (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
22BELTim De Troyer (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
23ITAAndrea Fedi (ITA)Neri Sottolizt
24ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
25PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
26BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
27FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
28FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
29ITAAndrea Palini (ITA)Lampre - Meridazt
30FRAAnthony Turgis (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
31COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt
32FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
33FRADavid Boucher (FRA)La Française des Jeuxzt
34NEDMichel Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
35GERMichel Koch (GER)Cannondalezt
36BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
37FRAAdrien Petit (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
38ITASimone Ponzi (ITA)Neri Sottolizt
39NEDKenny Van Hummel (NED)Androni Giocattoli - Venezuelazt
40FRARomain Guillemois (FRA)Europcarzt
41BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
42FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
43FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
44BELTiesj Benoot (BEL)zt
45PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
46FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
47ITACesare Benedetti (ITA)Netapp - Endura0:07
48GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Belisolzt
49FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale0:08
50FRAClément Saint-Martin (FRA)VC La Pomme Marseillezt
51FRARémy Di Grégorio (FRA)VC La Pomme Marseillezt
52FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
53ITALuca Wackermann (ITA)Lampre - Meridazt
54BELSander Helven (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
55UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
56FRAMorgan Lamoisson (FRA)Europcarzt
57FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
58FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondialezt
59FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
60AUSCalvin Watson (AUS)Trek Factory Racingzt
61BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
62COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
63FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
64KAZArman Kamyshev (KAZ)Astanazt
65ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottolizt
66ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottolizt
67ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
68ITALuca Dodi (ITA)Lampre - Meridazt
69FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Europcarzt
70ITAFabio Taborre (ITA)Neri Sottolizt
71ITATiziano Dall'Antonia (ITA)zt
72FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
73ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
74POLBartosz Huzarski (POL)Netapp - Endurazt
75DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisolzt
76ESTAlo Jakin (EST)Bigmat - Auber 93zt
77LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
78BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
79FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
80SLOKristijan Koren (SLO)Cannondalezt
81BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:19
82FRAYoann Paillot (FRA)VC La Pomme Marseillezt
83FRADavid Menut (FRA)zt
84FRAStéphane Rossetto (FRA)Bigmat - Auber 93zt
85FRAMaxime Renault (FRA)Bigmat - Auber 93zt
86ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astana0:21
87LUXLaurent Didier (LUX)Trek Factory Racingzt
88FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
89BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
90GERAndreas Schillinger (GER)Netapp - Endurazt
91FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
92FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Belisolzt
93FRARudy Kowalski (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
94BELNico Sijmens (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
95FRASteven Tronet (FRA)Bigmat - Auber 93zt
96ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
97FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeuxzt
98ITAAlan Marangoni (ITA)Cannondalezt
99ITAFabio Sabatini (ITA)Cannondalezt
100FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseillezt
101FRAJulien Simon (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
102ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli0:35
103GERAndré Greipel (GER)Lotto - Belisol0:37
104NEDDanny Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
105ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek Factory Racing0:57
106COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombiazt
107FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnement1:10
108BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
109JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
110NEDLieuwe Westra (NED)Astanazt
111SUIGrégory Rast (SUI)Trek Factory Racingzt
112ITADiego Rosa (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
113GERAlexander Krieger (GER)Stuttgartzt
114FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
115COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)Team Colombia3:24
116FRAQuentin Jauregui (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
117FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
118ITAMoreno Moser (ITA)Cannondalezt
119BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
120BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Belisol5:24
121FRAYannis Yssaad (FRA)Bigmat - Auber 93zt
122FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
123NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
124BELKevin Seeldraeyers (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
125GBRErick Rowsell (GBR)Netapp - Endurazt
126FRAJean-Marc Marino (FRA)Cannondalezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden