Wielrennen

Ster Van Bessèges

Vorig seizoen 

Frankrijk van 5 Februari tot 9 Februari 2014 :


Uitslagen


 
Algemeen klassement
Sta Naam Nat Uitslag
1 Tobias Ludvigsson (Giant - Shimano)  SWE 14:43:35
2 Jérôme Coppel (Cofidis)  FRA +4
3 John Degenkolb (Giant - Shimano)  GER +5
4 Benoit Jarrier (Bretagne - Seche Environnement)  FRA +7
5 Arthur Vichot (La Française des Jeux)  FRA +7
6 Jérémy Roy (La Française des Jeux)  FRA +14
7 Tony Gallopin (Lotto - Belisol)  FRA +23
8 Rein Taaramäe (Cofidis)  EST +33
9 Frederik Veuchelen (Wanty - Groupe Gobert)  BEL +36
10 Sander Helven (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL +36
11 Davide Rebellin (CCC - Polsat - Polkowice)  ITA +37
12 Maxime Monfort (Lotto - Belisol)  BEL +39
13 Boris Dron (Wallonie Bruxelles)  BEL +40
14 Stefano Pirazzi (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA +42
15 Bryan Coquard (Europcar)  FRA +42
16 Romain Sicard (Europcar)  FRA +42
17 Bryan Nauleau (Europcar)  FRA +43
18 Bart De Clercq (Lotto - Belisol)  BEL +44
19 Carlos Julian Quintero Norena (Team Colombia)  COL +47
20 Dries Devenyns (Giant - Shimano)  BEL +48
21 Yves Lampaert (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL +48
22 José Isidro Maciel Gonçalves (VC La Pomme Marseille)  POR +50
23 Jan Ghyselinck (Wanty - Groupe Gobert)  BEL +50
24 Omar Fraile Matarranz (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP +52
25 Jimmy Engoulvent (Europcar)  FRA +54
26 Enrico Barbin (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA +56
27 Lukasz Owsian (CCC - Polsat - Polkowice)  POL +1:00
28 Angelo Pagani (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA +1:01
29 Sean De Bie (Lotto - Belisol)  BEL +1:03
30 Samuel Dumoulin (AG2R - La Mondiale)  FRA +1:03
31 Sébastien Delfosse (Wallonie Bruxelles)  BEL +1:04
32 Rudy Kowalski (Roubaix Lille Métropole)  FRA +1:05
33 Julien Duval (Roubaix Lille Métropole)  FRA +1:07
34 André Maciel Gonçalves Domingos (VC La Pomme Marseille)  POR +1:08
35 Hubert Dupont (AG2R - La Mondiale)  FRA +1:11
36 Fernando Grijalba Perez (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP +1:12
37 Edward Theuns (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL +1:14
38 Christophe Laborie (Bretagne - Seche Environnement)  FRA +1:15
39 Axel Domont (AG2R - La Mondiale)  FRA +1:16
40 Tom Van Asbroeck (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL +1:17
41 Clément Koretzky (Bretagne - Seche Environnement)  FRA +1:19
42 Tosh Van Der Sande (Lotto - Belisol)  BEL +1:20
43 Jean-Pierre 'Jempy' Drucker (Wanty - Groupe Gobert)  LUX +1:21
44 Olivier Pardini (Verandas Willems)  BEL +1:21
45 Willem Wauters (Verandas Willems)  BEL +1:22
46 Karol Domagalski (Caja Rural - Seguros Rga)  POL +1:22
47 Nicolas Vereecken (Verandas Willems)  BEL +1:23
48 Guillaume Levarlet (Cofidis)  FRA +1:26
49 Steven Tronet (Bigmat - Auber 93)  FRA +1:27
50 Laurent Van Den Bak (AN Post - Chainreaction)  BEL +1:29
51 Cédric Pineau (La Française des Jeux)  FRA +1:29
52 Baptiste Planckaert (Roubaix Lille Métropole)  BEL +1:31
53 Vegard Stake Laengen (Bretagne - Seche Environnement)  NOR +1:34
54 Igor Frolov (Itera - Katusha)  RUS +1:37
55 Remy Di Gregorio (VC La Pomme Marseille)  FRA +1:38
56 Jarlinson Pantano Gomez (Team Colombia)  COL +1:38
57 Mark McNally (AN Post - Chainreaction)  GBR +1:39
58 David Arroyo Duran (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP +1:40
59 Anthony Geslin (La Française des Jeux)  FRA +1:43
60 Vegard Breen (Lotto - Belisol)  NOR +1:43
61 Roy Curvers (Giant - Shimano)  NED +1:44
62 Edward Fabián Díaz Cárdenas (Team Colombia)  COL +1:46
63 Sébastien Chavanel (La Française des Jeux)  FRA +1:50
64 Erwan Corbel (Bretagne - Seche Environnement)  FRA +1:52
65 Dennis Vanendert (Lotto - Belisol)  BEL +1:56
66 Stéphane Poulhies (Cofidis)  FRA +2:00
67 Björn Leukemans (Wanty - Groupe Gobert)  BEL +2:04
68 Antoine Demoitie (Wallonie Bruxelles)  BEL +2:06
69 Albert Timmer (Giant - Shimano)  NED +2:06
70 Yauheni Hutarovich (AG2R - La Mondiale)  BLR +2:13
71 Jean-Lou Païni (Roubaix Lille Métropole)  FRA +2:19
72 Flavien Dassonville (Bigmat - Auber 93)  FRA +2:19
73 Jeffry Johan Romero Corredor (Team Colombia)  COL +2:23
74 Romain Feillu (Bretagne - Seche Environnement)  FRA +2:33
75 Jérôme Cousin (Europcar)  FRA +2:34
76 Loic Pestiaux (Wallonie Bruxelles)  BEL +2:38
77 Theo Vimpere (Bigmat - Auber 93)  FRA +2:41
78 Julian Kern (AG2R - La Mondiale)  GER +3:05
79 Franck Vermeulen (Roubaix Lille Métropole)  FRA +3:07
80 Evaldas Siskevicius (VC La Pomme Marseille)  LTU +3:09
81 Edoardo Zardini (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA +4:24
82 Sonny Colbrelli (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA +5:11
83 Julien Fouchard (Cofidis)  FRA +5:30
84 Francesco Manuel Bongiorno (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA +5:40
85 Roman Katyrin (Itera - Katusha)  RUS +5:41
86 Alexis Vuillermoz (AG2R - La Mondiale)  FRA +8:35
87 Mateusz Taciak (CCC - Polsat - Polkowice)  POL +8:36
88 Brice Feillu (Bretagne - Seche Environnement)  FRA +8:40
89 Cyril Gautier (Europcar)  FRA +8:42
90 Adrian Kurek (CCC - Polsat - Polkowice)  POL +8:54
91 Stephane Rossetto (Bigmat - Auber 93)  FRA +9:00
92 Boris Vallee (Lotto - Belisol)  BEL +9:00
93 Jacek Tadeusz Morajko (CCC - Polsat - Polkowice)  POL +9:02
94 Blel Kadri (AG2R - La Mondiale)  FRA +9:06
95 Dimitry Ignatiev (Itera - Katusha)  RUS +9:20
96 Adrian Honkisz (CCC - Polsat - Polkowice)  POL +9:26
97 Jérémy Bescond (Cofidis)  FRA +9:27
98 Benjamin Giraud (VC La Pomme Marseille)  FRA +9:41
99 Branislau Samoilau (CCC - Polsat - Polkowice)  BLR +9:43
100 Maxim Razumov (Itera - Katusha)  RUS +9:45
101 Mikhail Akimov (Itera - Katusha)  RUS +9:46
102 Olivier Chevalier (Wallonie Bruxelles)  BEL +10:02
103 James Vanlandshoot (Wanty - Groupe Gobert)  BEL +10:28
104 Arthur Vanoverberghe (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL +11:20
105 Chad Haga (Giant - Shimano)  USA +11:48
106 Gert Jõeäär (Cofidis)  EST +14:07
107 Marcus Christie (AN Post - Chainreaction)  IRL +14:31
108 Alo Jakin (Bigmat - Auber 93)  EST +15:01
109 Jonas Ahlstrand (Giant - Shimano)  SWE +15:19
110 Kenneth Vanbilsen (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL +15:26
111 Kirill Yatsevich (Itera - Katusha)  RUS +15:37
112 Conor Dunne (AN Post - Chainreaction)  IRL +15:42
113 Rudy Barbier (Roubaix Lille Métropole)  FRA +15:45
114 Jack Wilson (AN Post - Chainreaction)  IRL +16:31
115 Yohann Gène (Europcar)  FRA +16:52
116 Tom Stamsnijder (Giant - Shimano)  NED +16:52
117 Ryan Mullen (AN Post - Chainreaction)  IRL +17:03
118 Thomas Rostollan (VC La Pomme Marseille)  FRA +20:00
119 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Team Colombia)  COL +21:00
120 Benjamin Le Montagner (Bretagne - Seche Environnement)  FRA +23:43
121 Jelle Mannaerts (Verandas Willems)  BEL +24:01
122 Dmitry Kosyakov (Itera - Katusha)  RUS +24:07
123 Dimitri Le Boulch (Bigmat - Auber 93)  FRA +24:12
124 Florent Mottet (Wallonie Bruxelles)  BEL +24:17
125 Romain Pillon (Roubaix Lille Métropole)  FRA +24:30
126 Wout Franssen (AN Post - Chainreaction)  BEL +25:28
127 Luis Alberto Largo Quintero (Team Colombia)  COL +25:43
128 Romain Guillemois (Europcar)  FRA +26:07
129 Justin Jules (VC La Pomme Marseille)  FRA +34:04

 
Etappe 1 - Bellegarde - Beaucaire - 154,5 km (Sprint) - 5 Februari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Sander Helven (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL 3:27:02
2 Laurens De Vreese (Wanty - Groupe Gobert)  BEL zt
3 Benoit Jarrier (Bretagne - Seche Environnement)  FRA zt
4 Boris Dron (Wallonie Bruxelles)  BEL zt
5 Michael Goolaerts (Verandas Willems)  BEL zt
6 Marcus Christie (AN Post - Chainreaction)  IRL 0:04
7 John Degenkolb (Giant - Shimano)  GER 0:22
8 Tom Van Asbroeck (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL zt
9 Yauheni Hutarovich (AG2R - La Mondiale)  BLR zt
10 Kenneth Vanbilsen (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL zt
11 Timothy Dupont (Roubaix Lille Métropole)  BEL zt
12 Evaldas Siskevicius (VC La Pomme Marseille)  LTU zt
13 Jean-Pierre 'Jempy' Drucker (Wanty - Groupe Gobert)  LUX zt
14 Rudy Barbier (Roubaix Lille Métropole)  FRA zt
15 Nicolas Vereecken (Verandas Willems)  BEL zt
16 Robin Steenuit (Wallonie Bruxelles)  BEL zt
17 Tosh Van Der Sande (Lotto - Belisol)  BEL zt
18 Erwan Corbel (Bretagne - Seche Environnement)  FRA zt
19 Sonny Colbrelli (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA zt
20 Kirill Yatsevich (Itera - Katusha)  RUS zt
21 Clément Koretzky (Bretagne - Seche Environnement)  FRA zt
22 Eliot Lietaer (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL zt
23 Jack Wilson (AN Post - Chainreaction)  IRL zt
24 Romain Feillu (Bretagne - Seche Environnement)  FRA zt
25 Julien Duval (Roubaix Lille Métropole)  FRA zt
26 Bryan Coquard (Europcar)  FRA zt
27 Maciej Paterski (CCC - Polsat - Polkowice)  POL zt
28 Jimmy Engoulvent (Europcar)  FRA zt
29 Fernando Grijalba Perez (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP zt
30 Christophe Laborie (Bretagne - Seche Environnement)  FRA zt
31 Jeffry Johan Romero Corredor (Team Colombia)  COL zt
32 Alo Jakin (Bigmat - Auber 93)  EST zt
33 Wesley Kreder (Wanty - Groupe Gobert)  NED zt
34 Tony Gallopin (Lotto - Belisol)  FRA zt
35 Jonas Ahlstrand (Giant - Shimano)  SWE zt

 
Etappe 2 - Nîmes - Saint-Ambroix - 149,3 km (Sprint) - 6 Februari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Nacer Bouhanni (La Française des Jeux)  FRA 3:32:55
2 John Degenkolb (Giant - Shimano)  GER +0
3 Yauheni Hutarovich (AG2R - La Mondiale)  BLR +0
4 Romain Feillu (Bretagne - Seche Environnement)  FRA +0
5 Bryan Coquard (Europcar)  FRA +0
6 Jelle Mannaerts (Verandas Willems)  BEL +0
7 Benjamin Giraud (VC La Pomme Marseille)  FRA +0
8 Kenneth Vanbilsen (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL +0
9 Jean-Pierre 'Jempy' Drucker (Wanty - Groupe Gobert)  LUX +0
10 Erwan Corbel (Bretagne - Seche Environnement)  FRA +0
11 Tosh Van Der Sande (Lotto - Belisol)  BEL +0
12 Enrico Barbin (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA +0
13 Florent Mottet (Wallonie Bruxelles)  BEL +0
14 Yves Lampaert (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL +0
15 Timothy Dupont (Roubaix Lille Métropole)  BEL +0
16 Björn Leukemans (Wanty - Groupe Gobert)  BEL +0
17 Nicolas Vereecken (Verandas Willems)  BEL +0
18 Niels Van Dijck (Verandas Willems)  BEL +0
19 Robin Steenuit (Wallonie Bruxelles)  BEL +0
20 Evaldas Siskevicius (VC La Pomme Marseille)  LTU +0
21 Antoine Demoitie (Wallonie Bruxelles)  BEL +0
22 Laurens De Vreese (Wanty - Groupe Gobert)  BEL +0
23 Christophe Laborie (Bretagne - Seche Environnement)  FRA +0
24 José Isidro Maciel Gonçalves (VC La Pomme Marseille)  POR +0
25 Walt De Winter (Verandas Willems)  BEL +0

 
Etappe 3 - Bessèges - Bessèges - 152,6 km (Sprint) - 7 Februari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Bryan Coquard (Europcar)  FRA 3:46:11
2 Nacer Bouhanni (La Française des Jeux)  FRA zt
3 John Degenkolb (Giant - Shimano)  GER zt
4 Benjamin Giraud (VC La Pomme Marseille)  FRA zt
5 Sonny Colbrelli (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA zt
6 Romain Feillu (Bretagne - Seche Environnement)  FRA zt
7 Baptiste Planckaert (Roubaix Lille Métropole)  BEL zt
8 Tom Van Asbroeck (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL zt
9 Tosh Van Der Sande (Lotto - Belisol)  BEL zt
10 Jean-Pierre 'Jempy' Drucker (Wanty - Groupe Gobert)  LUX zt
11 Olivier Pardini (Verandas Willems)  BEL zt
12 Christophe Laborie (Bretagne - Seche Environnement)  FRA zt
13 Stéphane Poulhies (Cofidis)  FRA zt
14 Yauheni Hutarovich (AG2R - La Mondiale)  BLR zt
15 Fernando Grijalba Perez (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP zt
16 Antoine Demoitie (Wallonie Bruxelles)  BEL zt
17 Jeffry Johan Romero Corredor (Team Colombia)  COL zt
18 Nicolas Vereecken (Verandas Willems)  BEL zt
19 Axel Domont (AG2R - La Mondiale)  FRA zt
20 James Vanlandshoot (Wanty - Groupe Gobert)  BEL zt
21 Steven Tronet (Bigmat - Auber 93)  FRA zt
22 Edward Fabián Díaz Cárdenas (Team Colombia)  COL zt
23 José Isidro Maciel Gonçalves (VC La Pomme Marseille)  POR zt
24 Samuel Dumoulin (AG2R - La Mondiale)  FRA zt
25 Omar Fraile Matarranz (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP zt
26 Igor Frolov (Itera - Katusha)  RUS zt
27 Benoit Jarrier (Bretagne - Seche Environnement)  FRA zt
28 Erwan Corbel (Bretagne - Seche Environnement)  FRA zt
29 Theo Vimpere (Bigmat - Auber 93)  FRA zt
30 Jérémy Roy (La Française des Jeux)  FRA zt
31 Sébastien Chavanel (La Française des Jeux)  FRA zt
32 Dennis Vanendert (Lotto - Belisol)  BEL zt
33 Björn Leukemans (Wanty - Groupe Gobert)  BEL zt
34 Loic Pestiaux (Wallonie Bruxelles)  BEL zt
35 Arthur Vichot (La Française des Jeux)  FRA 0:08

 
Etappe 4 - Goudargues - Laudun - 156,3 km (Sprint) - 8 Februari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Bryan Coquard (Europcar)  FRA 3:41:28
2 John Degenkolb (Giant - Shimano)  GER zt
3 Tony Gallopin (Lotto - Belisol)  FRA zt
4 Sonny Colbrelli (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA zt
5 Arthur Vichot (La Française des Jeux)  FRA zt
6 Romain Feillu (Bretagne - Seche Environnement)  FRA zt
7 Carlos Julian Quintero Norena (Team Colombia)  COL zt
8 Jean-Pierre 'Jempy' Drucker (Wanty - Groupe Gobert)  LUX zt
9 Björn Leukemans (Wanty - Groupe Gobert)  BEL zt
10 Tobias Ludvigsson (Giant - Shimano)  SWE zt
11 Omar Fraile Matarranz (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP zt
12 Davide Rebellin (CCC - Polsat - Polkowice)  ITA zt
13 Cédric Pineau (La Française des Jeux)  FRA zt
14 Axel Domont (AG2R - La Mondiale)  FRA zt
15 Evaldas Siskevicius (VC La Pomme Marseille)  LTU zt
16 Benjamin Giraud (VC La Pomme Marseille)  FRA zt
17 Edward Theuns (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL zt
18 Nicolas Vereecken (Verandas Willems)  BEL zt
19 Alexis Vuillermoz (AG2R - La Mondiale)  FRA zt
20 Julien Duval (Roubaix Lille Métropole)  FRA zt
21 Justin Jules (VC La Pomme Marseille)  FRA zt
22 André Maciel Gonçalves Domingos (VC La Pomme Marseille)  POR zt
23 Erwan Corbel (Bretagne - Seche Environnement)  FRA zt
24 Roman Katyrin (Itera - Katusha)  RUS zt
25 Vegard Stake Laengen (Bretagne - Seche Environnement)  NOR zt
26 Bryan Nauleau (Europcar)  FRA zt
27 Maxime Monfort (Lotto - Belisol)  BEL zt
28 Sander Helven (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL zt
29 Fernando Grijalba Perez (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP zt
30 Jimmy Engoulvent (Europcar)  FRA zt

 
Etappe 5 - Alès - Alès - 10,7 km (Individuele Tijdrit) - 9 Februari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Tobias Ludvigsson (Giant - Shimano)  SWE 15:37
2 Jérôme Coppel (Cofidis)  FRA +4
3 Sonny Colbrelli (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA +11
4 Jérémy Roy (La Française des Jeux)  FRA +14
5 Arthur Vichot (La Française des Jeux)  FRA +15
6 John Degenkolb (Giant - Shimano)  GER +21
7 Tony Gallopin (Lotto - Belisol)  FRA +27
8 Mateusz Taciak (CCC - Polsat - Polkowice)  POL +27
9 Brice Feillu (Bretagne - Seche Environnement)  FRA +31
10 Cyril Gautier (Europcar)  FRA +33
11 Alexis Vuillermoz (AG2R - La Mondiale)  FRA +33
12 Rein Taaramäe (Cofidis)  EST +33
13 Gert Jõeäär (Cofidis)  EST +33
14 Benoit Jarrier (Bretagne - Seche Environnement)  FRA +36
15 Frederik Veuchelen (Wanty - Groupe Gobert)  BEL +36
16 Davide Rebellin (CCC - Polsat - Polkowice)  ITA +37
17 Francesco Manuel Bongiorno (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA +39
18 Maxime Monfort (Lotto - Belisol)  BEL +39
19 Stefano Pirazzi (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA +42
20 Romain Sicard (Europcar)  FRA +42
21 Bryan Nauleau (Europcar)  FRA +43
22 Albert Timmer (Giant - Shimano)  NED +43
23 Bart De Clercq (Lotto - Belisol)  BEL +44
24 Adrian Kurek (CCC - Polsat - Polkowice)  POL +45
25 Carlos Julian Quintero Norena (Team Colombia)  COL +47
26 Dries Devenyns (Giant - Shimano)  BEL +48
27 Yves Lampaert (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL +48
28 José Isidro Maciel Gonçalves (VC La Pomme Marseille)  POR +50
29 Jan Ghyselinck (Wanty - Groupe Gobert)  BEL +50
30 Thomas Rostollan (VC La Pomme Marseille)  FRA +51
31 Stephane Rossetto (Bigmat - Auber 93)  FRA +51
32 Boris Vallee (Lotto - Belisol)  BEL +51
33 Omar Fraile Matarranz (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP +52
34 Jacek Tadeusz Morajko (CCC - Polsat - Polkowice)  POL +53
35 Jimmy Engoulvent (Europcar)  FRA +54