De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - GP Lugano - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2014

GP Lugano 2014

ZwitserlandZwitserland - Lugano - 2 Maart 2014


GP Lugano - 2 Maart 2014


1ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottoli4:12:14
2ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+0
3ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida+0
4ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida+0
5FRAJérôme Pineau (FRA)Iam+0
6FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale+0
7COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombia+0
8SLOMatej Mugerli (SLO)Adria Mobil+0
9ITADavide Formolo (ITA)Cannondale+0
10ITAPaolo Ciavatta (ITA)Area Zero+0
11ITAIvan Santaromita (ITA)Orica - Greenedge+0
12ITAAntonio Santoro (ITA)Meridiana - Kamen+0
13ITAIvan Basso (ITA)Cannondale+0
14ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+5
15ITAFabio Taborre (ITA)Neri Sottoli+24
16SUISébastien Reichenbach (SUI)Iam+24
17SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iam+24
18ITAAngelo Pagani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+24
19ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen+24
20COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombia+24
21ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli+24
22ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+24
23SUIMathias Frank (SUI)Iam+24
24COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombia+24
25ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubeka+24
26CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil+24
27CROMatija Kvasina (CRO)Gourmetfein - Simplon Wels+24
28ITADavide Villella (ITA)Cannondale+24
29ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale+24
30GBRAdam Yates (GBR)Orica - Greenedge+29
31SUIReto Hollenstein (SUI)Iam+44
32RUSRoman Katyrin (RUS)Itera - Katusha+58
33RUSMikhail Akimov (RUS)Itera - Katusha+58
34ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+58
35COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)Team Colombia+58
36RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelo+58
37CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedge+1:30
38RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelo+1:30
39AUTPatrick Konrad (AUT)Gourmetfein - Simplon Wels+1:47
40ITALuca Wackermann (ITA)Lampre - Merida+1:47
41SLOLuka Pibernik (SLO)Radenska+1:47
42RUSAlexander Foliforov (RUS)Itera - Katusha+1:48
43ITAMatteo Collodel (ITA)Idea+1:48
44RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Rusvelo+1:48
45ITAAlessandro Malaguti (ITA)Vini Fantini - Nippo+1:48
46ITARicardo Pichetta (ITA)Idea+1:48
47BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Neri Sottoli+1:48
48CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen+1:48
49GERMichel Koch (GER)Cannondale+1:48
50FRANicolas Baldo (FRA)Vorarlberg+1:48
51ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottoli+1:48
52SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobil+1:48
53RUSSergey Lagutin (RUS)Rusvelo+1:48
54ITASimone Ponzi (ITA)Neri Sottoli+1:48
55ITAMatteo Busato (ITA)Mg.kvis - Trevigiani+1:48
56ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale+1:48
57SUIJohan Tschopp (SUI)Iam+1:48
58ITARaffaello Bonusi (ITA)Marchiol - Emisfero+2:15
59RUSDimitry Ignatiev (RUS)Itera - Katusha+2:37
60FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale+2:37
61ITAMarco Canola (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+3:22
62AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedge+3:27
63ITAAntonio Nibali (ITA)Marchiol - Emisfero+3:42
64GBRSimon Yates (GBR)Orica - Greenedge+4:09
65ITADavide Ballerini (ITA)Idea+4:25
66SLOJure Golcer (SLO)Gourmetfein - Simplon Wels+4:25
67ITADaniele Ratto (ITA)Cannondale+4:25
68ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondale+4:25
69AUTDaniel Paulus (AUT)Vini Fantini - Nippo+4:25
70ITALuca Chirico (ITA)Mg.kvis - Trevigiani+4:25
71ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubeka+4:25
72RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katusha+4:25
73ITAAndrea Fedi (ITA)Neri Sottoli+4:25
74ITASamuele Conti (ITA)Neri Sottoli+4:25
75ITASimone Antonini (ITA)Marchiol - Emisfero+4:25
76RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelo+4:25
77RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo+4:25
78RUSSerguei Klimov (RUS)Rusvelo+4:25
79RUSMaxim Razumov (RUS)Itera - Katusha+4:25
80ITASimone Petilli (ITA)Area Zero+4:25
81ITAGianluca Leonardi (ITA)Area Zero+4:25
82COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Lampre - Merida+4:29
83SUIMarcel Wyss (SUI)Iam+4:29
84COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)Team Colombia+4:29
85ITAStefano Locatelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+4:29
86ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+4:29
87AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedge+4:29
88ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Merida+4:29
89ITAMatteo Spreafico (ITA)Idea+4:46
90RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katusha+6:04
91COLDarwin Ferney Pantoja Tovar (COL)Team Colombia+6:05
92LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard Pro Cycling+6:05
93AUTFelix Großschartner (AUT)Gourmetfein - Simplon Wels+6:05
94ITAFrancesco Sedaboni (ITA)Marchiol - Emisfero+6:05
95GERChristoph Springer (GER)Vorarlberg+6:32
96ITAFabio Chinello (ITA)Area Zero+7:04
97ITAGianluca Mengardo (ITA)Area Zero+7:04
98ITALorenzo Di Remigio (ITA)Mg.kvis - Trevigiani+10:08
99ITADavide Appollonio (ITA)AG2R - La Mondiale+10:19
100SUIAdrien Chenaux (SUI)Vorarlberg+15:12
101SLOMarko Pavlic (SLO)Radenska+15:12
102LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard Pro Cycling+15:12
103LUXTom Thill (LUX)Leopard Pro Cycling+15:12
104DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling+15:12

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden