De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP de Fourmies / La Voix du Nord - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP de Fourmies / La Voix du Nord - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2013

GP de Fourmies / La Voix du Nord 2013

FrankrijkFrankrijk - 8 September 2013


GP de Fourmies / La Voix du Nord - 8 September 2013


1FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux4:37:29
2GERAndré Greipel (GER)Lotto - Belisol+0
3FRABryan Coquard (FRA)Europcar+0
4ITADavide Cimolai (ITA)Lampre - Merida+0
5SLOBorut Bozic (SLO)Astana+0
6NEDTom Veelers (NED)Argos - Shimano+0
7ITAElia Viviani (ITA)Cannondale+0
8BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondiale+0
9FRAJulien Simon (FRA)Sojasun+0
10COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia+0
11FRAYannick Martinez (FRA)VC La Pomme Marseille+0
12ITAAlessandro Malaguti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+0
13KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana+0
14NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha+0
15ITADaniele Bennati (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank+0
16FRACyrille Patoux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+0
17ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar+0
18FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux+0
19FRABoris Zimine (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+0
20FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCM+0
21FRAMaxime Daniel (FRA)Sojasun+0
22ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar+0
23FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux+0
24FRAFlavien Dassonville (FRA)Bigmat - Auber 93+0
25FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+0
26BELEdwig Cammaerts (BEL)Cofidis, Solutions Crédits+0
27ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+0
28ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astana+3
29BELSébastien Delfosse (BEL)Crelan - Euphony+3
30BELZico Waeytens (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+3
31GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Belisol+3
32SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana+3
33ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+3
34FRACyril Gautier (FRA)Europcar+3
35AUSJonathan Cantwell (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank+3
36FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnement+3
37POLMaciej Bodnar (POL)Cannondale+3
38FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale+3
39FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Séché Environnement+10
40FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcar+10
41FRAJulien Duval (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+10
42RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha+10
43ITAFrancesco Reda (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+10
44FRAJérémie Galland (FRA)Sojasun+10
45PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar+10
46FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale+10
47ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank+10
48FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale+10
49NEDAlbert Timmer (NED)Argos - Shimano+15
50SLOKristijan Koren (SLO)Cannondale+21
51RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha+21
52ITADavide Villella (ITA)+25
53CANDominique Rollin (CAN)La Française des Jeux+32
54GERRüdiger Selig (GER)Team Katusha+48
55ITAAlessandro De Marchi (ITA)Cannondale+1:44
56ITADavide Appollonio (ITA)AG2R - La Mondiale+1:45
57PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseille+3:31
58FRADavid Boucher (FRA)La Française des Jeux+4:23
59COLDuber Armando Quintero Artunduaga (COL)Team Colombia+4:23
60CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar+4:23
61COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombia+4:23
62COLDalivier Ospina Navarro (COL)Team Colombia+4:23
63BELKevin Verwaest (BEL)Doltcini - Flanders+4:23
64COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombia+4:23
65FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Séché Environnement+4:23
66FRARomain Bacon (FRA)Bigmat - Auber 93+4:23
67ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar+4:23
68COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)Team Colombia+4:23
69ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar+4:23
70ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi+4:23
71FRAQuentin Jauregui (FRA)Bkcp - Powerplus+4:23
72NEDTom Dumoulin (NED)Argos - Shimano+4:23
73GERMarcel Kittel (GER)Argos - Shimano+4:23
74FRABryan Nauleau (FRA)Vendée U+4:23
75DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank+4:23
76FRAClément Venturini (FRA)Team Vulco - VC Vaulx En Velin+4:23
77FRASébastien Chavanel (FRA)Europcar+4:23
78BELBert De Backer (BEL)Argos - Shimano+4:23
79BELGilles Devillers (BEL)Crelan - Euphony+4:23
80FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar+4:23
81NEDRoy Curvers (NED)Argos - Shimano+4:23
82ITAFabio Aru (ITA)Astana+4:23
83SUIEnea Cambianica (SUI)+4:23
84COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Team Colombia+4:23
85GERNikodemus Holler (GER)Thüringer Energie Team+4:23
86GREIoannis Tamouridis (GRE)Euskaltel - Euskadi+4:23
87SLORobert Vrecer (SLO)Euskaltel - Euskadi+4:23
88ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskaltel - Euskadi+4:23
89ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadi+4:23
90ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, Solutions Crédits+4:23
91FRASébastien Hinault (FRA)Iam+4:23
92JAPTakashi Miyazawa (JAP)Saxo Bank - Tinkoff Bank+4:23
93FRAStéphane Rossetto (FRA)Bigmat - Auber 93+4:23
94FRABenjamin Le Montagner (FRA)Bretagne - Séché Environnement+4:23
95FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux+4:23
96RUSSergey Lagutin (RUS)Vacansoleil - DCM+4:23
97ITACristiano Salerno (ITA)Cannondale+4:23
98FRAFranck Vermeulen (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+4:23
99BELStig Broeckx (BEL)+4:23
100BELJorne Carolus (BEL)+4:23
101FRABenoit Jarrier (FRA)Bretagne - Séché Environnement+4:23
102FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Séché Environnement+4:23
103BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Team Katusha+4:23
104BELGaëtan Bille (BEL)Lotto - Belisol+4:23
105BELJonas van Genechten (BEL)Lotto - Belisol+4:23
106FRASteven Tronet (FRA)Bigmat - Auber 93+4:23
107FRAThomas Rostollan (FRA)VC La Pomme Marseille+4:23
108RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha+4:23
109BELYves Lampaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+4:23
110BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+4:23
111AUSHeinrich Haussler (AUS)Iam+4:23
112ITAManuel Belletti (ITA)AG2R - La Mondiale+4:23
113GERSteffen Radochla (GER)Euskaltel - Euskadi+4:23
114AUTStefan Denifl (AUT)Iam+4:23
115BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+4:23
116NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM+4:23
117NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCM+4:23
118ITAOmar Bertazzo (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+4:23
119KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana+4:23
120BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+4:23
121RSAChristopher Jennings (RSA)VC La Pomme Marseille+4:23
122FRAFabien Bacquet (FRA)Bigmat - Auber 93+4:23
123NEDMaurits Lammertink (NED)Vacansoleil - DCM+4:23
124NEDBoy Van Poppel (NED)Vacansoleil - DCM+4:23
125SWEGustav Erik Larsson (SWE)Iam+4:23
126BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil - DCM+4:23
127NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCM+4:23
128KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana+4:23
129BELKlaas Sys (BEL)Crelan - Euphony+4:23
130KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana+4:23
131FRAMathieu Drujon (FRA)Bigmat - Auber 93+4:23
132AUTMatthias Krizek (AUT)Cannondale+4:23
133AUTMarco Haller (AUT)Team Katusha+4:23
134BELFrans Claes (BEL)Crelan - Euphony+4:23
135FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille+4:23
136SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iam+4:23
137SUISébastien Reichenbach (SUI)Iam+4:23
138FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+4:23
139FRAYannick Talabardon (FRA)Sojasun+4:23
140FRARony Martias (FRA)Sojasun+4:23
141FRABenoit Drujon (FRA)Bigmat - Auber 93+4:23
142FRARomain Lemarchand (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+4:23
143FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseille+4:23
144ITAFederico Canuti (ITA)Cannondale+4:23
145FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale+4:23
146SUIPatrick Schelling (SUI)Iam+4:23
147FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale+4:23
148POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida+4:23
149ITAGiairo Ermeti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+4:23
150ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida+4:23
151DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisol+4:23
152FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar+4:23
153DENAnders Lund (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank+4:23
154FRAFranck Bouyer (FRA)Europcar+4:23
155FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+4:23
156ITAElia Favilli (ITA)Lampre - Merida+4:23
157DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank+4:23
158FRARudy Kowalski (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+4:23
159FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux+4:23
160ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidis, Solutions Crédits+4:23
161FRAThéo Vimpere (FRA)Bigmat - Auber 93+4:23
162BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+4:23
163NEDReinier Honig (NED)Crelan - Euphony+4:23
164BELKevyn Ista (BEL)Iam+4:23
165BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+4:23
166BELSven Vanthourenhout (BEL)Crelan - Euphony+4:23
167BELSven Nys (BEL)Crelan - Euphony+4:23
168FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseille+4:23
169FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseille+4:23
170FRAJonathan Hivert (FRA)Sojasun+4:23
171FRAClément Koretzky (FRA)Bretagne - Séché Environnement+14:22

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden