De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Trofeo Edil C - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2013

Trofeo Edil C 2013

ItaliëItalië - 13 April 2013


Trofeo Edil C - 13 April 2013


1ITAAndrea Zordan (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela3:41:00
2ITADavide Villella (ITA)+0
3ITALuca Benedetti (ITA)+0
4ITAMichele Scartezzini (ITA)+0
5ITAMatteo Collodel (ITA)+0
6ITAMirko Tedeschi (ITA)+0
7ITAMichele Simoni (ITA)+0
8ITAGiorgio Cecchinel (ITA)+0
9ITADavide Formolo (ITA)+0
10BLRIlia Koshevoy (BLR)Androni Giocattoli - Venezuela+0
11ITAGianluca Leonardi (ITA)+15
12ITAPaolo Colorma (ITA)+15
13ITAMatteo Busato (ITA)+25
14ITAFabio Tommassini (ITA)+1:00
15ITAPietro Tedesco (ITA)+1:00
16RUSIvan Balykin (RUS)+1:00
17ITANicola Ruffoni (ITA)+1:00
18ITAMirko Puccioni (ITA)+1:00
19ITAAlessio Marchetti (ITA)+1:00
20ITAIuri Filosi (ITA)+1:00
21ITAMattia De Marchi (ITA)+1:00
22ITADiego Brasi (ITA)+1:00
23ITAPierre Paolo Penasa (ITA)+1:00
24NEDRemco Broers (NED)Vorarlberg+1:00
25ITAAlessio Taliani (ITA)+1:00
26ITAMichele Gazzarra (ITA)+1:00
27ITARicardo Pichetta (ITA)+1:00
28ITALuca Orlandi (ITA)+1:00
29ITANicola Gaffurini (ITA)+1:00
30ITARaffaello Bonusi (ITA)+1:00
31ITALuca Chirico (ITA)+1:00
32SUIRaphael Addy (SUI)+1:00
33ITAAndrea Rossini (ITA)+1:00
34ITAChristian Grazian (ITA)+1:00
35ITAEmanuele Favero (ITA)+1:00
36ITAStefano Nardelli (ITA)Accent Jobs - Wanty+1:00
37ITAMarco Prodigioso (ITA)+1:00
38ITAElia Zanon (ITA)+1:00
39ITASamuele Conti (ITA)+1:00
40ITAGiorgio Bocchiola (ITA)+1:00
41ITAStefano Roncalli (ITA)+1:00
42ITARoberto Greselin (ITA)+1:00
43ITAOmar Sottocornola (ITA)+1:00
44ITAThomas Pinaglia (ITA)+1:00
45ITADavide Gomirato (ITA)+1:00
46ITAGian Luca Remondi (ITA)+1:00
47ITAMarco Cardinali (ITA)+1:00
48ITAStefano Lucchesi (ITA)+1:00
49ITAEdward Ravasi (ITA)+1:00
50ITADavide Orrico (ITA)+1:00
51ITAGianfranco Zilioli (ITA)+1:00
52ITAColin Walczak (ITA)+1:00
53ITAAlfio Locatelli (ITA)+1:00
54ITAManuel Capillo (ITA)+1:00
55ITAPaolo Locatelli (ITA)+1:00
56ITAFabio Chinello (ITA)+1:00
57AUTGernot Auer (AUT)WSA+1:00
58AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlberg+1:00
59MDACristian Raileanu (MDA)+1:00
60ITAThierry Moret (ITA)+1:00
61ITACorrado Lampa (ITA)+1:00
62ITAMattia Balabesi (ITA)+1:00
63ITAAlberto Tacchella (ITA)+1:00

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden