Wielrennen

Ronde van de Middellandse Zee

Vorig seizoen   Volgend seizoen

Frankrijk van 6 Februari tot 10 Februari 2013 :


Uitslagen


 
Algemeen klassement
Sta Naam Nat Uitslag
1 Thomas Lövkvist (Iam)  SWE 12:27:24
2 Jean-Christophe Peraud (AG2R - La Mondiale)  FRA +0
3 Francesco Reda (Androni Giocattoli - Venezuela)  ITA +11
4 Maxime Monfort (Radioshack - Leopard)  BEL +16
5 Nicolas Roche (Saxo Bank - Tinkoff Bank)  IRL +20
6 Bauke Mollema (Belkin Pro Cycling Team)  NED +30
7 Jürgen Roelandts (Lotto - Belisol)  BEL +41
8 Gustav Erik Larsson (Iam)  SWE +50
9 Alexandre Geniez (La Française des Jeux)  FRA +50
10 Arthur Vichot (La Française des Jeux)  FRA +1:06
11 Stefan Denifl (Iam)  AUT +1:21
12 Rémi Pauriol (Sojasun)  FRA +1:37
13 Ivan Santaromita (BMC Racing Team)  ITA +1:40
14 Laurens Ten Dam (Belkin Pro Cycling Team)  NED +1:50
15 Diego Rosa (Androni Giocattoli - Venezuela)  ITA +2:04
16 Matteo Montaguti (AG2R - La Mondiale)  ITA +2:06
17 Amaël Moinard (BMC Racing Team)  FRA +2:17
18 Davide Rebellin (CCC - Polsat - Polkowice)  ITA +2:17
19 Thomas Voeckler (Europcar)  FRA +2:22
20 Davide Malacarne (Europcar)  ITA +2:51
21 Rudy Molard (Cofidis, Solutions Credits)  FRA +2:51
22 Riccardo Chiarini (Androni Giocattoli - Venezuela)  ITA +2:59
23 Julien Simon (Sojasun)  FRA +3:44
24 Carlos Julian Quintero Norena (Team Colombia)  COL +3:53
25 Guillaume Bonnafond (AG2R - La Mondiale)  FRA +3:53
26 Mikel Nieve Iturralde (Euskaltel - Euskadi)  ESP +4:12
27 Jarlinson Pantano Gomez (Team Colombia)  COL +4:34
28 Lars Boom (Belkin Pro Cycling Team)  NED +5:40
29 Jérémy Roy (La Française des Jeux)  FRA +5:48
30 David Veilleux (Europcar)  CAN +6:32
31 Romain Lemarchand (Cofidis, Solutions Credits)  FRA +6:47
32 Thomas Rohregger (Radioshack - Leopard)  AUT +6:52
33 Jon Izagirre Insausti (Euskaltel - Euskadi)  ESP +7:26
34 Rafael Valls Ferri (Vacansoleil - DCM)  ESP +7:32
35 Fabrice Jeandesboz (Sojasun)  FRA +8:16
36 Alexandre Pichot (Europcar)  FRA +8:18
37 Benjamin King (Radioshack - Leopard)  USA +8:22
38 Thibaut Pinot (La Française des Jeux)  FRA +8:28
39 Julien Antomarchi (VC La Pomme Marseille)  FRA +8:34
40 Ben Gastauer (AG2R - La Mondiale)  LUX +8:40
41 Blel Kadri (AG2R - La Mondiale)  FRA +9:04
42 Matthias Brändle (Iam)  AUT +9:08
43 Pierre Rolland (Europcar)  FRA +9:14
44 Mickaël Chérel (AG2R - La Mondiale)  FRA +9:20
45 Klaas Lodewyck (BMC Racing Team)  BEL +9:26
46 Franco Pellizotti (Androni Giocattoli - Venezuela)  ITA +9:41
47 Emanuele Sella (Androni Giocattoli - Venezuela)  ITA +10:22
48 Martijn Keizer (Vacansoleil - DCM)  NED +10:39
49 Arnaud Gérard (Bretagne - Seche Environnement)  FRA +10:43
50 Stephane Rossetto (Bigmat - Auber 93)  FRA +10:46
51 Jussi Veikkanen (La Française des Jeux)  FIN +10:57
52 Jorge Azanza Soto (Euskaltel - Euskadi)  ESP +11:00
53 Mathieu Drujon (Bigmat - Auber 93)  FRA +11:16
54 Ruben Perez Moreno (Euskaltel - Euskadi)  ESP +11:56
55 Fabio Felline (Androni Giocattoli - Venezuela)  ITA +12:55
56 Evgeni Petrov (Saxo Bank - Tinkoff Bank)  RUS +13:00
57 Michael Rogers (Saxo Bank - Tinkoff Bank)  AUS +13:35
58 Pim Ligthart (Vacansoleil - DCM)  NED +14:27
59 Johan Esteban Chaves Rubio (Team Colombia)  COL +14:53
60 Clément Koretzky (Bretagne - Seche Environnement)  FRA +14:56
61 Christopher Juul-Jensen (Saxo Bank - Tinkoff Bank)  DEN +15:26
62 Thor Hushovd (BMC Racing Team)  NOR +16:05
63 Bob Jungels (Radioshack - Leopard)  LUX +16:40
64 Thomas Degand (Accent Jobs - Wanty)  BEL +17:47
65 Brice Feillu (Sojasun)  FRA +18:19
66 Patrick Facchini (Androni Giocattoli - Venezuela)  ITA +18:29
67 Willem Wauters (Vacansoleil - DCM)  BEL +18:41
68 Vincent Jerome (Europcar)  FRA +19:10
69 Christophe Le Mével (Cofidis, Solutions Credits)  FRA +19:40
70 Jean-Marc Marino (Sojasun)  FRA +20:18
71 Brian Bulgac (Lotto - Belisol)  NED +20:36
72 Gregoire Tarride (VC La Pomme Marseille)  FRA +20:41
73 Daniel Oss (BMC Racing Team)  ITA +20:48
74 Grega Bole (Vacansoleil - DCM)  SLO +20:52
75 Romain Bacon (Bigmat - Auber 93)  FRA +21:03
76 Nikita Novikov (Vacansoleil - DCM)  RUS +21:23
77 Fabio Andres Duarte Arevalo (Team Colombia)  COL +21:42
78 Theo Vimpere (Bigmat - Auber 93)  FRA +23:18
79 Aleksejs Saramotins (Iam)  LAT +23:21
80 Rory Sutherland (Saxo Bank - Tinkoff Bank)  AUS +23:41
81 Florian Guillou (Bretagne - Seche Environnement)  FRA +24:31
82 Frederik Willems (Lotto - Belisol)  BEL +24:54
83 Danilo Wyss (BMC Racing Team)  SUI +25:16
84 André Greipel (Lotto - Belisol)  GER +25:32
85 Maurits Lammertink (Vacansoleil - DCM)  NED +27:26
86 Romain Feillu (Vacansoleil - DCM)  FRA +27:29
87 Dominik Klemme (Iam)  GER +27:38
88 Marcel Sieberg (Lotto - Belisol)  GER +27:45
89 Gert Dockx (Lotto - Belisol)  BEL +28:00
90 Nicolas Vogondy (Accent Jobs - Wanty)  FRA +28:44
91 Sébastien Duret (Bretagne - Seche Environnement)  FRA +29:09
92 Rick Flens (Belkin Pro Cycling Team)  NED +29:13
93 Jens Debusschere (Lotto - Belisol)  BEL +29:28
94 Manuel Belletti (AG2R - La Mondiale)  ITA +32:23
95 Olivier Kaisen (Lotto - Belisol)  BEL +33:11
96 Will Routley (Accent Jobs - Wanty)  CAN +33:11
97 Matteo Pelucchi (Iam)  ITA +34:08
98 Adrian Honkisz (CCC - Polsat - Polkowice)  POL +34:08
99 Steven Tronet (Bigmat - Auber 93)  FRA +34:55
100 Christophe Kern (Europcar)  FRA +38:50

 
Etappe 1 - Limoux - Gruissan - 146,5 km (Sprint) - 6 Februari
Sta Naam Nat Uitslag
1 André Greipel (Lotto - Belisol)  GER 3:25:23
2 Matteo Pelucchi (Iam)  ITA +0
3 Maxime Daniel (Sojasun)  FRA +0
4 Giacomo Nizzolo (Radioshack - Leopard)  ITA +0
5 Jürgen Roelandts (Lotto - Belisol)  BEL +0
6 Mathieu Drujon (Bigmat - Auber 93)  FRA +0
7 Klaas Lodewyck (BMC Racing Team)  BEL +0
8 Moreno Hofland (Belkin Pro Cycling Team)  NED +0
9 Thor Hushovd (BMC Racing Team)  NOR +0
10 Raymond Kreder (Garmin - Sharp)  NED +0
11 Sébastien Turgot (Europcar)  FRA +0
12 Thomas Lövkvist (Iam)  SWE +0
13 Danilo Napolitano (Accent Jobs - Wanty)  ITA +0
14 Roman Kreuziger (Saxo Bank - Tinkoff Bank)  CZE +0
15 Julien El Farès (Sojasun)  FRA +0
16 Dimitri Le Boulch (Bigmat - Auber 93)  FRA +0
17 Jens Debusschere (Lotto - Belisol)  BEL +0
18 Jetse Bol (Belkin Pro Cycling Team)  NED +0
19 Romain Bacon (Bigmat - Auber 93)  FRA +0
20 Nicolas Roche (Saxo Bank - Tinkoff Bank)  IRL +0
21 Jean-Marc Marino (Sojasun)  FRA +0
22 Bauke Mollema (Belkin Pro Cycling Team)  NED +0
23 Fabien Bacquet (Bigmat - Auber 93)  FRA +0
24 Steven Caethoven (Accent Jobs - Wanty)  BEL +0
25 Manuel Belletti (AG2R - La Mondiale)  ITA +0
26 Romain Feillu (Vacansoleil - DCM)  FRA +0
27 Jérémy Roy (La Française des Jeux)  FRA +0
28 Maxime Monfort (Radioshack - Leopard)  BEL +0
29 Romain Lemarchand (Cofidis, Solutions Credits)  FRA +0
30 Aleksejs Saramotins (Iam)  LAT +0

 
Etappe 2 - Cap d'Agde - Sète - 24 km (Individuele Tijdrit) - 7 Februari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Lars Boom (Belkin Pro Cycling Team)  NED 32:25
2 Maxime Monfort (Radioshack - Leopard)  BEL +22
3 Anthony Roux (La Française des Jeux)  FRA +36
4 Thomas Lövkvist (Iam)  SWE +43
5 Jérémy Roy (La Française des Jeux)  FRA +47
6 Bob Jungels (Radioshack - Leopard)  LUX +51
7 José Isidro Maciel Gonçalves (VC La Pomme Marseille)  POR +52
8 Nicolas Roche (Saxo Bank - Tinkoff Bank)  IRL +54
9 Jürgen Roelandts (Lotto - Belisol)  BEL +54
10 Gustav Erik Larsson (Iam)  SWE +57
11 Andrew Talansky (Garmin - Sharp)  USA +59
12 Ramunas Navardauskas (Garmin - Sharp)  LTU +1:12
13 Roman Kreuziger (Saxo Bank - Tinkoff Bank)  CZE +1:17
14 Jean-Christophe Peraud (AG2R - La Mondiale)  FRA +1:18
15 Laurens Ten Dam (Belkin Pro Cycling Team)  NED +1:19
16 Francesco Reda (Androni Giocattoli - Venezuela)  ITA +1:23
17 Benjamin King (Radioshack - Leopard)  USA +1:24
18 Bauke Mollema (Belkin Pro Cycling Team)  NED +1:26
19 Yoann Paillot (VC La Pomme Marseille)  FRA +1:26
20 Stefan Denifl (Iam)  AUT +1:27
21 Alexandre Geniez (La Française des Jeux)  FRA +1:27
22 Sébastien Turgot (Europcar)  FRA +1:27
23 Thomas Rohregger (Radioshack - Leopard)  AUT +1:28
24 Arthur Vichot (La Française des Jeux)  FRA +1:30
25 Stef Clement (Belkin Pro Cycling Team)  NED +1:31
26 Daniel Martin (Garmin - Sharp)  IRL +1:31
27 Rémi Pauriol (Sojasun)  FRA +1:37
28 Giacomo Nizzolo (Radioshack - Leopard)  ITA +1:40
29 Moreno Hofland (Belkin Pro Cycling Team)  NED +1:41
30 Rory Sutherland (Saxo Bank - Tinkoff Bank)  AUS +1:43
31 Rafael Valls Ferri (Vacansoleil - DCM)  ESP +1:51
32 Yohan Bagot (Cofidis, Solutions Credits)  FRA +1:51
33 Thomas Dekker (Garmin - Sharp)  NED +2:00
34 Laurent Pichon (La Française des Jeux)  FRA +2:02
35 Matteo Montaguti (AG2R - La Mondiale)  ITA +2:02

 

Etappe 3 - Marseille - Saint Rémy de Provence - 159 km 8 Februari - Geannuleerd



 
Etappe 4 - Rousset - Mont Faron - 145 km (Berg) - 9 Februari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Jean-Christophe Peraud (AG2R - La Mondiale)  FRA 3:33:12
2 Francesco Reda (Androni Giocattoli - Venezuela)  ITA +19
3 Bauke Mollema (Belkin Pro Cycling Team)  NED +24
4 Alexandre Geniez (La Française des Jeux)  FRA +27
5 Matteo Montaguti (AG2R - La Mondiale)  ITA +31
6 Thomas Lövkvist (Iam)  SWE +35
7 Ivan Santaromita (BMC Racing Team)  ITA +39
8 Davide Rebellin (CCC - Polsat - Polkowice)  ITA +41
9 Nicolas Roche (Saxo Bank - Tinkoff Bank)  IRL +44
10 Jon Izagirre Insausti (Euskaltel - Euskadi)  ESP +44
11 Thibaut Pinot (La Française des Jeux)  FRA +45
12 Thomas Voeckler (Europcar)  FRA +45
13 Amaël Moinard (BMC Racing Team)  FRA +54
14 Arthur Vichot (La Française des Jeux)  FRA +54
15 Johan Esteban Chaves Rubio (Team Colombia)  COL +54
16 Rémi Pauriol (Sojasun)  FRA +54
17 Maxime Monfort (Radioshack - Leopard)  BEL +54
18 Stefan Denifl (Iam)  AUT +54
19 Guillaume Bonnafond (AG2R - La Mondiale)  FRA +54
20 Diego Rosa (Androni Giocattoli - Venezuela)  ITA +58
21 Jarlinson Pantano Gomez (Team Colombia)  COL +1:05
22 Fabrice Jeandesboz (Sojasun)  FRA +1:09
23 Mickaël Chérel (AG2R - La Mondiale)  FRA +1:11
24 Gustav Erik Larsson (Iam)  SWE +1:11
25 Thomas Rohregger (Radioshack - Leopard)  AUT +1:14
26 Laurens Ten Dam (Belkin Pro Cycling Team)  NED +1:17
27 Lars Boom (Belkin Pro Cycling Team)  NED +1:17
28 Jürgen Roelandts (Lotto - Belisol)  BEL +1:22
29 Riccardo Chiarini (Androni Giocattoli - Venezuela)  ITA +1:25
30 Rudy Molard (Cofidis, Solutions Credits)  FRA +1:25
31 Rafael Valls Ferri (Vacansoleil - DCM)  ESP +1:28
32 Patrick Facchini (Androni Giocattoli - Venezuela)  ITA +1:28
33 Mikel Nieve Iturralde (Euskaltel - Euskadi)  ESP +1:31
34 Carlos Julian Quintero Norena (Team Colombia)  COL +1:33
35 Romain Lemarchand (Cofidis, Solutions Credits)  FRA +1:56

 
Etappe 5 - Bandol - Grasse - 192 km (Sprint) - 10 Februari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Jürgen Roelandts (Lotto - Belisol)  BEL 4:54:49
2 Francesco Reda (Androni Giocattoli - Venezuela)  ITA +4
3 Mikel Nieve Iturralde (Euskaltel - Euskadi)  ESP +13
4 Jarlinson Pantano Gomez (Team Colombia)  COL +13
5 Davide Malacarne (Europcar)  ITA +15
6 Bauke Mollema (Belkin Pro Cycling Team)  NED +15
7 Thomas Lövkvist (Iam)  SWE +17
8 Riccardo Chiarini (Androni Giocattoli - Venezuela)  ITA +17
9 Gustav Erik Larsson (Iam)  SWE +17
10 Arthur Vichot (La Française des Jeux)  FRA +17
11 Jean-Christophe Peraud (AG2R - La Mondiale)  FRA +17
12 Ivan Santaromita (BMC Racing Team)  ITA +17
13 Nicolas Roche (Saxo Bank - Tinkoff Bank)  IRL +17
14 Julien Simon (Sojasun)  FRA +17
15 Diego Rosa (Androni Giocattoli - Venezuela)  ITA +31
16 Alexandre Geniez (La Française des Jeux)  FRA +31
17 Maxime Monfort (Radioshack - Leopard)  BEL +35
18 Stefan Denifl (Iam)  AUT +35
19 Rudy Molard (Cofidis, Solutions Credits)  FRA +35
20 Amaël Moinard (BMC Racing Team)  FRA +35
21 Pierre Rolland (Europcar)  FRA +35
22 Thomas Voeckler (Europcar)  FRA +35
23 Carlos Julian Quintero Norena (Team Colombia)  COL +35
24 Davide Rebellin (CCC - Polsat - Polkowice)  ITA +41
25 Rémi Pauriol (Sojasun)  FRA +41
26 David Veilleux (Europcar)  CAN +44
27 Johan Esteban Chaves Rubio (Team Colombia)  COL +44
28 Alexandre Pichot (Europcar)  FRA +48
29 Laurens Ten Dam (Belkin Pro Cycling Team)  NED +49
30 Matteo Montaguti (AG2R - La Mondiale)  ITA +1:08
31 Guillaume Bonnafond (AG2R - La Mondiale)  FRA +1:31
32 Blel Kadri (AG2R - La Mondiale)  FRA +1:59
33 Evgeni Petrov (Saxo Bank - Tinkoff Bank)  RUS +2:04
34 Michael Rogers (Saxo Bank - Tinkoff Bank)  AUS +3:11
35 Mickaël Chérel (AG2R - La Mondiale)  FRA +3:27