De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Circuito de Getxo - Memorial Ricardo Otxoa - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Circuito de Getxo - Memorial Ricardo Otxoa - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2013

Circuito de Getxo - Memorial Ricardo Otxoa 2013

SpanjeSpanje - Getxo - 31 Juli 2013


Circuito de Getxo - Memorial Ricardo Otxoa - 31 Juli 2013


1ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadi3:51:08
2FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnement+4
3ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidis, Solutions Crédits+4
4BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Caja Rural - Seguros RGA+4
5COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)4-72 Colombia+4
6ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+9
7ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi+9
8FRAErwan Corbel (FRA)Bretagne - Séché Environnement+14
9ITAAlessandro Malaguti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+14
10ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Bretagne - Séché Environnement+14
11FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Séché Environnement+20
12COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)4-72 Colombia+21
13RUSArkimedes Arguelyes Rodriges (RUS)Lokosphinx+21
14ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar+21
15ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon+24
16PORJoão Mendonça Pereira (POR)Banco BIC - Carmim+26
17COLEver Alexander Rivera Guerrero (COL)4-72 Colombia+27
18RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx+27
19RUSDmitry Sokolov (RUS)Lokosphinx+27
20FRARémi Pauriol (FRA)Sojasun+29
21ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi+29
22ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi+33
23COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)4-72 Colombia+35
24RUSEvgeny Shalunov (RUS)Lokosphinx+35
25BELSteve Bekaert (BEL)Burgos - BH - Castilla y Leon+36
26ANGIgor Alberto Silva (ANG)Banco BIC - Carmim+41
27PORDavid Da Silva Livramento (POR)Banco BIC - Carmim+43
28ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar+46
29ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadi+46
30PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Caja Rural - Seguros RGA+48
31COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)4-72 Colombia+48
32FRADavid Le Lay (FRA)Sojasun+54
33ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon+54
34ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi+57
35NORVegard Stake Laengen (NOR)Bretagne - Séché Environnement+1:04
36ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistar+1:06
37ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistar+1:08
38ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Movistar+1:08
39ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi+1:23
40ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+1:31
41ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar+1:31
42ITAFrancesco Lasca (ITA)Caja Rural - Seguros RGA+1:31
43ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Euskadi+1:40
44FRAJérémie Galland (FRA)Sojasun+1:45
45FRAYannick Talabardon (FRA)Sojasun+1:45
46RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinx+1:47
47ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros RGA+1:47
48FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+1:47
49FRABenjamin Le Montagner (FRA)Bretagne - Séché Environnement+1:51
50FRABenoit Jarrier (FRA)Bretagne - Séché Environnement+2:04
51FRANicolas Edet (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+2:04
52ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar+2:05
53ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi+2:05
54ITAPatrick Facchini (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+2:34
55FRAStéphane Poulhies (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+2:34
56ITAMatteo Di Serafino (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+2:36
57FRARomain Lemarchand (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+2:36
58FRAMaxime Daniel (FRA)Sojasun+2:39
59FRAJean-Lou Païni (FRA)Sojasun+2:44
60ESPEloy Teruel Rovira (ESP)Movistar+3:00
61ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+3:25
62GBRThomas Metcalfe (GBR)Banco BIC - Carmim+6:33
63LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Sojasun+6:33
64FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnement+6:33
65ITADiego Rosa (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+6:33
66ITARiccardo Chiarini (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+6:33
67COLJuan Diego Quintero Gil (COL)4-72 Colombia+6:33
68ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Caja Rural - Seguros RGA+6:33
69ESPRamón Domené Reyes (ESP)Caja Rural - Seguros RGA+6:33
70ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Caja Rural - Seguros RGA+6:33
71ESPIllart Zuazubiskar Gallastegi (ESP)Euskadi+6:33
72FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Sojasun+6:33
73ESPUnai Iparragirre Azpiazu (ESP)+6:33
74ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Euskadi+6:33
75RUSVladimir Karpets (RUS)Movistar+6:33
76RUSAleksey Rybalkin (RUS)Lokosphinx+6:33
77FRACyril Bessy (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+6:33
78FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnement+6:33
79FRAJimmy Engoulvent (FRA)Sojasun+6:38
80FRARony Martias (FRA)Sojasun+7:32
81ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Euskaltel - Euskadi+7:32
82FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+7:32
83ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Euskadi+7:36
84ITAFederico Butto (ITA)Burgos - BH - Castilla y Leon+7:36
85FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Séché Environnement+7:36
86ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadi+7:36
87ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon+7:36
88ESPFrancisco Javier Moreno Allue (ESP)Caja Rural - Seguros RGA+7:36
89ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar+7:36
90URUWalter Silva (URU)Banco BIC - Carmim+10:22
91ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadi+10:51

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden