De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Nederland - A-League Heren - 2016/2017 - Home

Volleybal - Nederland - A-League Heren - 2016/2017 - Home

Keuze van een seizoen :

Nederland
  • AL Groningen
  • Alterno Apeldoorn
  • Draisma Dynamo Apeldoorn
  • Inter Rijswijk
  • Orion Doetinchem
  • Prins-VC Veenendaal
  • Rotterdam Volleyball
  • SSS Barneveld
  • Taurus Houten
  • TT Papendal/Arnhem
  • VC Nesselande
  • VC Zwolle

Home

Nederland - A-League Heren - Home

NederlandNederland

WinnaarAL GroningenAL Groningen

 
 

Regulier Seizoen (Nederland - 08/10/2016 - 26/03/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Orion Doetinchem58222026214+48
2Draisma Dynamo Apeldoorn58221936116+45
3AL Groningen53221845919+40
4TT Papendal/Arnhem38221484737+10
5Inter Rijswijk372212104536+9
6SSS Barneveld352212104339+4
7Taurus Houten352211114240+2
8Prins-VC Veenendaal322210123842-4
9VC Zwolle20227152749-22
10VC Nesselande13225172057-37
11Alterno Apeldoorn12223191859-41
12Rotterdam Volleyball5221211064-54
25 Maart 2017
19h30SSS BarneveldSSS Barneveld3 - 1AL GroningenAL Groningen
19h30Inter RijswijkInter Rijswijk3 - 0Alterno ApeldoornAlterno Apeldoorn
20h00Prins-VC VeenendaalPrins-VC Veenendaal2 - 3TT Papendal/ArnhemTT Papendal/Arnhem
20h00VC ZwolleVC Zwolle3 - 0VC NesselandeVC Nesselande
20h00Taurus HoutenTaurus Houten3 - 0Rotterdam VolleyballRotterdam Volleyball
26 Maart 2017
16h30Orion DoetinchemOrion Doetinchem3 - 0Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn

Detail van de uitslagen


Play-Out (Nederland - 02/04/2017 - 08/04/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1VC Nesselande422061+5
2Rotterdam Volleyball220216-5
2 April 2017
19h30Rotterdam VolleyballRotterdam Volleyball1 - 3VC NesselandeVC Nesselande
8 April 2017
19h30VC NesselandeVC Nesselande3 - 0Rotterdam VolleyballRotterdam Volleyball

Detail van de uitslagen


Playoffs (Nederland - 01/04/2017 - 07/05/2017)


Kwartfinales (09/04/2017)
1 April 2017
20h00Prins-VC VeenendaalPrins-VC Veenendaal0 - 3Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn
20h00Taurus HoutenTaurus Houten2 - 3AL GroningenAL Groningen
20h30SSS BarneveldSSS Barneveld3 - 0Inter RijswijkInter Rijswijk
5 April 2017
20h00VC ZwolleVC Zwolle1 - 3Orion DoetinchemOrion Doetinchem
8 April 2017
19h30Inter RijswijkInter Rijswijk3 - 2SSS BarneveldSSS Barneveld
20h00Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn3 - 1Prins-VC VeenendaalPrins-VC Veenendaal
20h30Orion DoetinchemOrion Doetinchem3 - 0VC ZwolleVC Zwolle
9 April 2017
15h00AL GroningenAL Groningen3 - 0Taurus HoutenTaurus Houten

Halve Finale (22/04/2017)
15 April 2017
20h00SSS BarneveldSSS Barneveld2 - 3Orion DoetinchemOrion Doetinchem
20h00AL GroningenAL Groningen3 - 0Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn
22 April 2017
20h00Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn1 - 3AL GroningenAL Groningen
20h00Orion DoetinchemOrion Doetinchem3 - 1SSS BarneveldSSS Barneveld

Om 3e/4e plaats (06/05/2017)
3 Mei 2017
20h00Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn3 - 2SSS BarneveldSSS Barneveld
6 Mei 2017
20h00SSS BarneveldSSS Barneveld1 - 3Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn

Finale (07/05/2017)
30 April 2017
15h00AL GroningenAL Groningen3 - 1Orion DoetinchemOrion Doetinchem
7 Mei 2017
14h00Orion DoetinchemOrion Doetinchem1 - 3AL GroningenAL Groningen

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden