De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Nederland - Apeldoorn- Opgericht 1967
Algemeen klassement | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2de | 8 | 5 | 3 | 2 | 12 | 10 | +2 |
Klassement thuis | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1ste | 4 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 |
Klassement uit | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4de | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 4 | +2 |
24 Februari 2024 - 20h00 Kampioenspoule | Draisma Dynamo Apeldoorn (2) | 3 - 0 | Samen Lycurgus Groningen (3) |
3 Maart 2024 - 16h00 Kampioenspoule | Orion Doetinchem (1) | 2 - 3 | Draisma Dynamo Apeldoorn (2) |
10 Maart 2024 - 15h00 Kampioenspoule | Samen Lycurgus Groningen (3) | 2 - 3 | Draisma Dynamo Apeldoorn (2) |
17 Maart 2024 - 14h30 Kampioenspoule | Draisma Dynamo Apeldoorn (2) | 1 - 3 | Orion Doetinchem (1) |
24 Maart 2024 - 14h30 Kampioenspoule | Draisma Dynamo Apeldoorn (2) | 2 - 3 | Numidia VC Limax Linne (4) |
Algemeen klassement | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2de | 41 | 18 | 14 | 4 | 45 | 15 | +30 |
Klassement thuis | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3de | 21 | 9 | 7 | 2 | 23 | 6 | +17 |
Klassement uit | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2de | 20 | 9 | 7 | 2 | 22 | 9 | +13 |
22 Oktober 2023 - 16h00 Oktober 2023 | Draisma Dynamo Apeldoorn (8) | 1 - 3 | Samen Lycurgus Groningen (6) |
4 November 2023 - 20h00 November 2023 | Draisma Dynamo Apeldoorn (5) | 3 - 0 | SSS Barneveld (6) |
8 November 2023 - 20h00 November 2023 | VoCASA Nijmegen (7) | 0 - 3 | Draisma Dynamo Apeldoorn (5) |
11 November 2023 - 20h00 November 2023 | Draisma Dynamo Apeldoorn (5) | 3 - 0 | TT Papendal/Arnhem (10) |
15 November 2023 - 20h00 November 2023 | Draisma Dynamo Apeldoorn (5) | 3 - 0 | VV Huizen (9) |
19 November 2023 - 16h30 November 2023 | Numidia VC Limax Linne (1) | 3 - 1 | Draisma Dynamo Apeldoorn (5) |
26 November 2023 - 14h30 November 2023 | TT Papendal/Arnhem (10) | 0 - 3 | Draisma Dynamo Apeldoorn (5) |
2 December 2023 - 20h00 December 2023 | Draisma Dynamo Apeldoorn (2) | 3 - 0 | Sliedrecht Sport (5) |
6 December 2023 - 20h00 December 2023 | Draisma Dynamo Apeldoorn (2) | 3 - 0 | ZVH Volleybal (8) |
9 December 2023 - 19h30 December 2023 | SSS Barneveld (6) | 0 - 3 | Draisma Dynamo Apeldoorn (2) |
10 December 2023 - 16h00 December 2023 | Orion Doetinchem (1) | 3 - 0 | Draisma Dynamo Apeldoorn (2) |
16 December 2023 - 20h00 December 2023 | Draisma Dynamo Apeldoorn (2) | 3 - 0 | VoCASA Nijmegen (7) |
13 Januari 2024 - 20h00 Januari 2024 | Draisma Dynamo Apeldoorn (2) | 3 - 0 | Numidia VC Limax Linne (3) |
20 Januari 2024 - 20h00 Januari 2024 | VV Huizen (9) | 0 - 3 | Draisma Dynamo Apeldoorn (2) |
26 Januari 2024 - 20h00 Januari 2024 | Draisma Dynamo Apeldoorn (2) | 1 - 3 | Orion Doetinchem (1) |
28 Januari 2024 - 16h00 Januari 2024 | ZVH Volleybal (8) | 1 - 3 | Draisma Dynamo Apeldoorn (2) |
31 Januari 2024 - 19h30 Januari 2024 | Sliedrecht Sport (4) | 0 - 3 | Draisma Dynamo Apeldoorn (2) |
7 Februari 2024 - 19h30 Februari 2024 | Samen Lycurgus Groningen (5) | 2 - 3 | Draisma Dynamo Apeldoorn (2) |
23 November 2023 - 18h00 Eerste ronde | Budvanska Rivijera Budva (MNE) | 3 - 0 | Draisma Dynamo Apeldoorn |
23 November 2023 - 18h00 1/16de finales | Budvanska Rivijera Budva (MNE) | 3 - 0 (25-22, 26-24, 25-21) | Draisma Dynamo Apeldoorn |
29 November 2023 - 19h30 1/16de finales | Draisma Dynamo Apeldoorn | 3 - 0 (Golden Set : 17-19) (25-20, 25-18, 25-18) | Budvanska Rivijera Budva (MNE) |
12 December 2023 - 19h30 Achtste finales | Draisma Dynamo Apeldoorn | 1 - 3 | Fenerbahçe Istanbul (TUR) |
20 December 2023 - 17h00 Achtste finales | Fenerbahçe Istanbul (TUR) | 3 - 0 | Draisma Dynamo Apeldoorn |