De site voor alle sporten

Menu

Volleybal : Livescore

  • Bijgewerkt elke 30 sec., niet vernieuwen 12 December 2018 - 06h34'54''

België - Ere Divisie Dames - Regulier Seizoen - December 2018België - Ere Divisie Dames - Regulier Seizoen - December 2018
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
20h00AanstaandeAsterix Avo VolleyAsterix Avo VolleyZoersel GHAZoersel GHA----
20h30AanstaandeCharleroi VolleyCharleroi VolleyVolley Sedisol FarciennesVolley Sedisol Farciennes----
20h30AanstaandeRicha MichelbekeRicha MichelbekeHermes OostendeHermes Oostende----
20h30AanstaandeTopvolley AntwerpenTopvolley AntwerpenJaraco AS VCJaraco AS VC----
21h00AanstaandeBlack & White LendeledeBlack & White LendeledeVDK Gent DamesVDK Gent Dames----

Belgische Beker Heren - Halve FinaleBelgische Beker Heren - Halve Finale
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
20h30AanstaandeKnack RoeselareKnack RoeselareVC Greenyard MaaseikVC Greenyard Maaseik----
20h30AanstaandeVolley MenenVolley MenenLindemans AalstLindemans Aalst----

Griekenland - A1 Ethniki Volleyball Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 9Griekenland - A1 Ethniki Volleyball Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 9
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
17h00AanstaandeAris SaloniqueAris SaloniqueIlisiakos AOIlisiakos AO----
17h00AanstaandeCD Aias EvosmosCD Aias EvosmosPannaxiakos NaxosPannaxiakos Naxos----
17h00AanstaandeGS IlioupoliGS IlioupoliAO ThirasAO Thiras----
18h00AanstaandeThetis VoulaThetis VoulaASP KorinthosASP Korinthos----
19h00AanstaandePorfyras VolleyPorfyras VolleyMakedones AxiouMakedones Axiou----

MEVZA Herren - Regulier SeizoenMEVZA Herren - Regulier Seizoen
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
20h00AanstaandeACH Ljubljana (Slo)ACH Ljubljana (Slo)Vegyész RC Kazincbarcika (Hun)Vegyész RC Kazincbarcika (Hun)----
20h00AanstaandeCalcit Kamnik (Slo)Calcit Kamnik (Slo)Posojilnica Aich/Dob (Aut)Posojilnica Aich/Dob (Aut)----

Griekenland League Cup - Finaleronde - Halve FinaleGriekenland League Cup - Finaleronde - Halve Finale
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
17h00AanstaandeOlympiacos PiraeusOlympiacos PiraeusPAOK Thessaloniki V.C.PAOK Thessaloniki V.C.----
17h30AanstaandeFoinikas SyrosFoinikas SyrosAEK Athens V.C.AEK Athens V.C.----

Plusliga - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 11Plusliga - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 11
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
17h30AanstaandeCzarni RadomCzarni RadomKedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle----
18h00AanstaandeAsseco Resovia RzeszowAsseco Resovia RzeszowBKS BydgoszczBKS Bydgoszcz----
18h00AanstaandeKS Aluron Warta ZawiercieKS Aluron Warta ZawiercieLotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk----
18h00AanstaandeKS Cuprum LubinKS Cuprum LubinJastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A----
19h00AanstaandeGKS KatowiceGKS KatowicePGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow----
20h30AanstaandeAZS Politechnika WarszawaAZS Politechnika WarszawaAZS OlsztynAZS Olsztyn----

Polen Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 9Polen Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 9
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
18h00AanstaandeBielsko-BialaBielsko-BialaMKS Radomka RadomMKS Radomka Radom----
18h00AanstaandeOstrowiec SwietokrzyskiOstrowiec SwietokrzyskiChemik PoliceChemik Police----
18h30AanstaandeEnerga MKS KaliszEnerga MKS Kalisz Developres Rzeszów Developres Rzeszów----

Divizia A1 - Roemenië Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 10Divizia A1 - Roemenië Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 10
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
16h00AanstaandeL.P.S. Piatra NeamtL.P.S. Piatra NeamtCSM Câmpia TurziiCSM Câmpia Turzii----
17h00AanstaandeCS Arcada GalatiCS Arcada GalatiCSM BucurestiCSM Bucuresti----
17h00AanstaandeCS Unirea DejCS Unirea DejDinamo BucharestDinamo Bucharest----
17h00AanstaandeUniversitatea ClujUniversitatea ClujStiinta Explorari Baia MareStiinta Explorari Baia Mare----
17h00AanstaandeZalau VMZalau VMCSA Steaua BucurestiCSA Steaua Bucuresti----

Turkije Division 1 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 10Turkije Division 1 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 10
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
15h30AanstaandeIstanbul BBSKIstanbul BBSKAfyon Belediye YüntasAfyon Belediye Yüntas----
15h30AanstaandeTokat Belediye PlevneTokat Belediye PlevneHalkbank AnkaraHalkbank Ankara----
16h00AanstaandeZiraat Bankasi AnkaraZiraat Bankasi AnkaraInegöl BelediyeInegöl Belediye----
17h00AanstaandeFenerbahçe IstanbulFenerbahçe IstanbulGalatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul----
© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden