Volleybal - Nederland - A-League Heren - 2018/2019 - Home
Keuze van een seizoen :
Nederland
Regulier Seizoen (Nederland - 06/10/2018 - 10/02/2019)
Klassering
Laatste wedstrijden
9 Februari 2019 |
14h30 | TT Papendal/Arnhem | 3 - 2 (25-21, 15-25, 19-25, 26-24, 15-10) | Sliedrecht Sport |
19h30 | SSS Barneveld | 0 - 3 (19-25, 23-25, 19-25) | Samen Lycurgus Groningen |
20h00 | Taurus Houten | 3 - 1 (29-27, 25-20, 24-26, 25-21) | VoCASA Nijmegen |
20h30 | Orion Doetinchem | 0 - 3 (20-25, 22-25, 23-25) | Draisma Dynamo Apeldoorn |
10 Februari 2019 |
16h30 | VV Zaanstad | 3 - 1 (17-25, 25-22, 25-22, 25-18) | VC Zwolle |
Detail van de uitslagen
Degradatiepoule (Nederland - 02/03/2019 - 06/04/2019)
Stand
Laatste wedstrijden
Detail van de uitslagen
Kampioenspoule (Nederland - 23/02/2019 - 13/04/2019)
Stand
Laatste wedstrijden
23 Februari 2019 |
20h00 | Taurus Houten | 1 - 3 | Samen Lycurgus Groningen |
20h00 | Draisma Dynamo Apeldoorn | 3 - 2 | Orion Doetinchem |
24 Februari 2019 |
16h30 | VV Zaanstad | 2 - 3 | Sliedrecht Sport |
2 Maart 2019 |
19h30 | Sliedrecht Sport | 3 - 0 | Taurus Houten |
20h00 | Draisma Dynamo Apeldoorn | 3 - 0 | VV Zaanstad |
20h30 | Orion Doetinchem | 3 - 1 | Samen Lycurgus Groningen |
6 Maart 2019 |
19h00 | Samen Lycurgus Groningen | 3 - 1 | Sliedrecht Sport |
20h00 | Taurus Houten | 0 - 3 | Draisma Dynamo Apeldoorn |
20h00 | VV Zaanstad | 2 - 3 | Orion Doetinchem |
9 Maart 2019 |
20h00 | Draisma Dynamo Apeldoorn | 2 - 3 | Samen Lycurgus Groningen |
20h30 | Orion Doetinchem | 3 - 2 | Sliedrecht Sport |
10 Maart 2019 |
16h30 | VV Zaanstad | 2 - 3 | Taurus Houten |
16 Maart 2019 |
17h30 | Sliedrecht Sport | 1 - 3 (21-25, 23-25, 25-23, 22-25) | Draisma Dynamo Apeldoorn |
20h00 | Taurus Houten | 0 - 3 (24-26, 18-25, 18-25) | Orion Doetinchem |
20h00 | Samen Lycurgus Groningen | 3 - 0 (25-21, 28-26, 25-17) | VV Zaanstad |
20 Maart 2019 |
20h30 | Sliedrecht Sport | 1 - 3 | Samen Lycurgus Groningen |
23 Maart 2019 |
20h00 | Taurus Houten | 3 - 2 (25-16, 18-25, 25-19, 20-25, 15-9) | Sliedrecht Sport |
20h00 | Samen Lycurgus Groningen | 3 - 2 (25-21, 17-25, 21-25, 25-21, 20-22) | Orion Doetinchem |
24 Maart 2019 |
16h30 | VV Zaanstad | 0 - 3 (22-25, 19-25, 23-25) | Draisma Dynamo Apeldoorn |
27 Maart 2019 |
20h00 | Draisma Dynamo Apeldoorn | 3 - 0 | Taurus Houten |
20h00 | Orion Doetinchem | 3 - 0 | VV Zaanstad |
30 Maart 2019 |
19h30 | Samen Lycurgus Groningen | 3 - 0 | Draisma Dynamo Apeldoorn |
20h00 | Sliedrecht Sport | 0 - 3 | Orion Doetinchem |
20h00 | Taurus Houten | 3 - 0 | VV Zaanstad |
6 April 2019 |
19h30 | VV Zaanstad | 0 - 3 (20-25, 19-25, 18-25) | Samen Lycurgus Groningen |
20h00 | Draisma Dynamo Apeldoorn | 3 - 0 | Sliedrecht Sport |
20h30 | Orion Doetinchem | 3 - 0 | Taurus Houten |
13 April 2019 |
17h30 | Sliedrecht Sport | 0 - 3 (22-25, 14-25, 19-25) | VV Zaanstad |
20h00 | Samen Lycurgus Groningen | 3 - 1 (20-25, 25-19, 25-22, 25-17) | Taurus Houten |
20h30 | Orion Doetinchem | 2 - 3 (22-25, 20-25, 25-18, 25-21, 11-15) | Draisma Dynamo Apeldoorn |
Detail van de uitslagen
Playoffs (Nederland - 21/04/2019 - 12/05/2019)
21 April 2019 |
16h00 | Samen Lycurgus Groningen | 3 - 1 (13-25, 25-23, 25-14, 25-19) | Orion Doetinchem |
28 April 2019 |
15h00 | Orion Doetinchem | 3 - 2 (25-20, 23-25, 22-25, 25-21, 15-12) | Samen Lycurgus Groningen |
1 Mei 2019 |
19h30 | Samen Lycurgus Groningen | 3 - 1 (25-17, 25-13, 23-25, 29-31, 11-15) | Orion Doetinchem |
5 Mei 2019 |
13h30 | Orion Doetinchem | 2 - 3 (21-25, 27-25, 25-19, 16-25, 5-15) | Samen Lycurgus Groningen |
12 Mei 2019 |
15h45 | Samen Lycurgus Groningen | 2 - 3 | Orion Doetinchem |
Detail van de uitslagen
Statistieken
- Algemene statistieken
- Meerdere statistieken
Zeges
1 | Samen Lycurgus Groningen | 27 |
2 | Orion Doetinchem | 22 |
3 | Draisma Dynamo Apeldoorn | 20 |
4 | Sliedrecht Sport | 16 |
5 | TT Papendal/Arnhem | 12 |
6 | Taurus Houten | 10 |
Nederlagen
1 | VC Zwolle | 21 |
2 | VV Zaanstad | 21 |
3 | Taurus Houten | 18 |
4 | SSS Barneveld | 14 |
5 | VoCASA Nijmegen | 14 |
6 | Sliedrecht Sport | 12 |
Thuiszeges
1 | Samen Lycurgus Groningen | 15 |
2 | Draisma Dynamo Apeldoorn | 10 |
3 | Orion Doetinchem | 10 |
4 | Sliedrecht Sport | 9 |
5 | TT Papendal/Arnhem | 6 |
6 | Taurus Houten | 6 |
Thuisnederlagen
1 | VC Zwolle | 10 |
2 | VV Zaanstad | 9 |
3 | Taurus Houten | 8 |
4 | Orion Doetinchem | 6 |
5 | SSS Barneveld | 6 |
6 | Sliedrecht Sport | 5 |
Overwinningen uit
1 | Orion Doetinchem | 12 |
2 | Samen Lycurgus Groningen | 12 |
3 | Draisma Dynamo Apeldoorn | 10 |
4 | Sliedrecht Sport | 7 |
5 | TT Papendal/Arnhem | 6 |
6 | Taurus Houten | 4 |
Uitnederlagen
1 | VV Zaanstad | 12 |
2 | VC Zwolle | 11 |
3 | Taurus Houten | 10 |
4 | VoCASA Nijmegen | 9 |
5 | SSS Barneveld | 8 |
6 | Sliedrecht Sport | 7 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...