De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Champions League Heren - 2018/2019 - Home

Volleybal - Champions League Heren - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • ACH Ljubljana
  • AL Groningen
  • Arkas Spor Izmir
  • Berlin Recycling
  • CAI Voleibol Teruel
  • Chaumont 52 Haute-Marne
  • Cucine Lube Civitanova
  • Halkbank Ankara
  • HAOK Mladost Zagreb
  • Istanbul BBSK
  • Karlovarsko Karlovy Vary
  • Kedzierzyn-Kozle
  • Knack Roeselare
  • Lindemans Aalst
  • Lotos Trefl Gdansk
  • Modena Volley
  • Neftohimic 2010 Burgas
  • OK Mladost Brcko
  • PAOK Thessaloniki V.C.
  • Perugia
  • PGE Skra Belchatow
  • Posojilnica Aich/Dob
  • Shakhtar Soligorsk
  • TIF Viking Bergen
  • Tours VB
  • United Volleys Rhein-Main
  • VaLePa Sastamala
  • VC Dynamo Moscou
  • VC Greenyard Maaseik
  • Vegyész RC Kazincbarcika
  • VfB Friedrichshafen
  • Vojvodina Novolin Novisad
  • Zenit Kazan
  • Zenit St. Petersburg

Home

Champions League Heren - Home

Eerste Ronde (08/10/2018 - 17/10/2018)

8 Oktober 2018
19h00Vegyész RC Kazincbarcika (HUN)Vegyész RC Kazincbarcika2 - 3 (18-25,27-25,30-28,19-25,13-15)PAOK Thessaloniki V.C.PAOK Thessaloniki V.C. (GRE)
9 Oktober 2018
19h00TIF Viking Bergen (NOR)TIF Viking Bergen0 - 3 (22-25,12-25,21-25)Chaumont 52 Haute-MarneChaumont 52 Haute-Marne (FRA)
20h15CAI Voleibol Teruel (ESP)CAI Voleibol Teruel3 - 0 (25-20,25-22,25-17)Lindemans AalstLindemans Aalst (BEL)
20h30HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb2 - 3 (21-25,21-25,27-25,25-20,12-15)Vojvodina Novolin NovisadVojvodina Novolin Novisad (SRB)
10 Oktober 2018
17h00Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk0 - 3 (21-25,22-25,20-25)United Volleys Rhein-MainUnited Volleys Rhein-Main (GER)
17h30VaLePa Sastamala (FIN)VaLePa Sastamala2 - 3 (25-22,19-25,25-16,21-25,13-15)Istanbul BBSKIstanbul BBSK (TUR)
19h00OK Mladost Brcko (BIH)OK Mladost Brcko1 - 3 (17-25,20-25,26-24,23-25)Neftohimic 2010 BurgasNeftohimic 2010 Burgas (BUL)
11 Oktober 2018
19h00AL Groningen (NED)AL Groningen1 - 3 (24-26,22-25,25-23,18-25)Posojilnica Aich/DobPosojilnica Aich/Dob (AUT)
16 Oktober 2018
18h00Neftohimic 2010 Burgas (BUL)Neftohimic 2010 Burgas3 - 1 (25-21,25-19,19-25,25-16)OK Mladost BrckoOK Mladost Brcko (BIH)
17 Oktober 2018
16h00Istanbul BBSK (TUR)Istanbul BBSK3 - 1 (25-23,25-19,23-25,25-16)VaLePa SastamalaVaLePa Sastamala (FIN)
18h00PAOK Thessaloniki V.C. (GRE)PAOK Thessaloniki V.C.3 - 0 (25-16,25-12,25-19)Vegyész RC KazincbarcikaVegyész RC Kazincbarcika (HUN)
19h00United Volleys Rhein-Main (GER)United Volleys Rhein-Main2 - 3 (25-21,25-21,19-25,18-25,19-21)Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
20h00Chaumont 52 Haute-Marne (FRA)Chaumont 52 Haute-Marne3 - 0 (25-15,25-20,25-8)TIF Viking BergenTIF Viking Bergen (NOR)
20h25Posojilnica Aich/Dob (AUT)Posojilnica Aich/Dob2 - 3 (20-25,26-24,25-19,19-25,15-17)AL GroningenAL Groningen (NED)
20h30Lindemans Aalst (BEL)Lindemans Aalst3 - 0 (Golden Set : 7-15) (34-32,25-21,25-21)CAI Voleibol TeruelCAI Voleibol Teruel (ESP)
20h30Vojvodina Novolin Novisad (SRB)Vojvodina Novolin Novisad3 - 1 (25-23,21-25,25-21,28-26)HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde (23/10/2018 - 31/10/2018)

23 Oktober 2018
19h00United Volleys Rhein-Main (GER)United Volleys Rhein-Main3 - 0 (25-21,25-21,25-21)Posojilnica Aich/DobPosojilnica Aich/Dob (AUT)
20h15CAI Voleibol Teruel (ESP)CAI Voleibol Teruel3 - 2 (24-26,25-20,20-25,25-22,15-11)Chaumont 52 Haute-MarneChaumont 52 Haute-Marne (FRA)
24 Oktober 2018
17h00PAOK Thessaloniki V.C. (GRE)PAOK Thessaloniki V.C.3 - 2 (25-20,25-13,19-25,22-25,15-11)Istanbul BBSKIstanbul BBSK (TUR)
18h00Neftohimic 2010 Burgas (BUL)Neftohimic 2010 Burgas2 - 3 (25-20,25-22,20-25,19-25,11-15)Vojvodina Novolin NovisadVojvodina Novolin Novisad (SRB)
30 Oktober 2018
20h30Chaumont 52 Haute-Marne (FRA)Chaumont 52 Haute-Marne3 - 0 (25-16,25-22,25-20)CAI Voleibol TeruelCAI Voleibol Teruel (ESP)
31 Oktober 2018
15h00Istanbul BBSK (TUR)Istanbul BBSK3 - 2 (Golden Set : 13-15) (21-25,25-22,21-25,25-22,15-12)PAOK Thessaloniki V.C.PAOK Thessaloniki V.C. (GRE)
20h25Posojilnica Aich/Dob (AUT)Posojilnica Aich/Dob3 - 2 (20-25,17-25,25-18,25-15,15-13)United Volleys Rhein-MainUnited Volleys Rhein-Main (GER)
20h30Vojvodina Novolin Novisad (SRB)Vojvodina Novolin Novisad3 - 0 (25-17,25-22,25-22)Neftohimic 2010 BurgasNeftohimic 2010 Burgas (BUL)

Detail van de uitslagen


Derde Ronde (07/11/2018 - 13/11/2018)

7 November 2018
17h30PAOK Thessaloniki V.C. (GRE)PAOK Thessaloniki V.C.0 - 3 (25-27,17-25,21-25)United Volleys Rhein-MainUnited Volleys Rhein-Main (GER)
20h30Chaumont 52 Haute-Marne (FRA)Chaumont 52 Haute-Marne3 - 0 (25-22,25-16,25-23)Vojvodina Novolin NovisadVojvodina Novolin Novisad (SRB)
13 November 2018
19h00United Volleys Rhein-Main (GER)United Volleys Rhein-Main3 - 1 (25-17,25-17,21-25,27-25)PAOK Thessaloniki V.C.PAOK Thessaloniki V.C. (GRE)
20h00Vojvodina Novolin Novisad (SRB)Vojvodina Novolin Novisad0 - 3 (23-25,23-25,17-25)Chaumont 52 Haute-MarneChaumont 52 Haute-Marne (FRA)

Detail van de uitslagen


Pool A (20/11/2018 - 27/02/2019)

20 November 2018
15h00Halkbank Ankara (TUR)Halkbank Ankara - Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
21 November 2018
17h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan - United Volleys Rhein-MainUnited Volleys Rhein-Main (GER)
18 December 2018
18h00United Volleys Rhein-Main (GER)United Volleys Rhein-Main - Halkbank AnkaraHalkbank Ankara (TUR)
19 December 2018
18h00Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare - Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
15 Januari 2019
18h00United Volleys Rhein-Main (GER)United Volleys Rhein-Main - Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
16 Januari 2019
18h00Halkbank Ankara (TUR)Halkbank Ankara - Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
29 Januari 2019
17h00Halkbank Ankara (TUR)Halkbank Ankara - United Volleys Rhein-MainUnited Volleys Rhein-Main (GER)
30 Januari 2019
18h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan - Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
12 Februari 2019
18h00United Volleys Rhein-Main (GER)United Volleys Rhein-Main - Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
13 Februari 2019
18h00Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare - Halkbank AnkaraHalkbank Ankara (TUR)
27 Februari 2019
18h00Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare - United Volleys Rhein-MainUnited Volleys Rhein-Main (GER)
18h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan - Halkbank AnkaraHalkbank Ankara (TUR)

Detail van de uitslagen


Pool B (21/11/2018 - 27/02/2019)

21 November 2018
18h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle - Karlovarsko Karlovy VaryKarlovarsko Karlovy Vary (CZE)
22 November 2018
20h30Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova - Modena VolleyModena Volley (ITA)
19 December 2018
18h00Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)Karlovarsko Karlovy Vary - Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
18h00Modena Volley (ITA)Modena Volley - Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
16 Januari 2019
18h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle - Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
18h00Modena Volley (ITA)Modena Volley - Karlovarsko Karlovy VaryKarlovarsko Karlovy Vary (CZE)
30 Januari 2019
18h00Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova - Karlovarsko Karlovy VaryKarlovarsko Karlovy Vary (CZE)
18h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle - Modena VolleyModena Volley (ITA)
13 Februari 2019
18h00Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)Karlovarsko Karlovy Vary - Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
18h00Modena Volley (ITA)Modena Volley - Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
27 Februari 2019
18h00Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)Karlovarsko Karlovy Vary - Modena VolleyModena Volley (ITA)
18h00Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova - Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)

Detail van de uitslagen


Pool C (20/11/2018 - 27/02/2019)

20 November 2018
19h30Zenit St. Petersburg (RUS)Zenit St. Petersburg - Chaumont 52 Haute-MarneChaumont 52 Haute-Marne (FRA)
21 November 2018
20h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen - ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
18 December 2018
18h00Chaumont 52 Haute-Marne (FRA)Chaumont 52 Haute-Marne - VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)
19 December 2018
18h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana - Zenit St. PetersburgZenit St. Petersburg (RUS)
15 Januari 2019
18h00Chaumont 52 Haute-Marne (FRA)Chaumont 52 Haute-Marne - ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
16 Januari 2019
18h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen - Zenit St. PetersburgZenit St. Petersburg (RUS)
29 Januari 2019
18h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen - Chaumont 52 Haute-MarneChaumont 52 Haute-Marne (FRA)
30 Januari 2019
18h00Zenit St. Petersburg (RUS)Zenit St. Petersburg - ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
12 Februari 2019
18h00Chaumont 52 Haute-Marne (FRA)Chaumont 52 Haute-Marne - Zenit St. PetersburgZenit St. Petersburg (RUS)
13 Februari 2019
18h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana - VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)
27 Februari 2019
18h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana - Chaumont 52 Haute-MarneChaumont 52 Haute-Marne (FRA)
18h00Zenit St. Petersburg (RUS)Zenit St. Petersburg - VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)

Detail van de uitslagen


Pool D (20/11/2018 - 27/02/2019)

20 November 2018
18h00PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow - Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk (POL)
22 November 2018
19h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling - VC Greenyard MaaseikVC Greenyard Maaseik (BEL)
19 December 2018
18h00Lotos Trefl Gdansk (POL)Lotos Trefl Gdansk - Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
18h00VC Greenyard Maaseik (BEL)VC Greenyard Maaseik - PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
16 Januari 2019
18h00Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling - PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
18h00Lotos Trefl Gdansk (POL)Lotos Trefl Gdansk - VC Greenyard MaaseikVC Greenyard Maaseik (BEL)
30 Januari 2019
18h00Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling - Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk (POL)
18h00PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow - VC Greenyard MaaseikVC Greenyard Maaseik (BEL)
13 Februari 2019
18h00Lotos Trefl Gdansk (POL)Lotos Trefl Gdansk - PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
18h00VC Greenyard Maaseik (BEL)VC Greenyard Maaseik - Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
27 Februari 2019
18h00PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow - Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
18h00VC Greenyard Maaseik (BEL)VC Greenyard Maaseik - Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk (POL)

Detail van de uitslagen


Pool E (21/11/2018 - 27/02/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
-Tours VB (FRA)0000000
-VC Dynamo Moscou (RUS)0000000
-Perugia (ITA)0000000
-Arkas Spor Izmir (TUR)0000000
21 November 2018
17h00Arkas Spor Izmir (TUR)Arkas Spor Izmir - Tours VBTours VB (FRA)
20h30Perugia (ITA)Perugia - VC Dynamo MoscouVC Dynamo Moscou (RUS)
19 December 2018
18h00VC Dynamo Moscou (RUS)VC Dynamo Moscou - Arkas Spor IzmirArkas Spor Izmir (TUR)
18h00Tours VB (FRA)Tours VB - PerugiaPerugia (ITA)
16 Januari 2019
18h00Arkas Spor Izmir (TUR)Arkas Spor Izmir - PerugiaPerugia (ITA)
18h00VC Dynamo Moscou (RUS)VC Dynamo Moscou - Tours VBTours VB (FRA)
30 Januari 2019
18h00Perugia (ITA)Perugia - Tours VBTours VB (FRA)
18h00Arkas Spor Izmir (TUR)Arkas Spor Izmir - VC Dynamo MoscouVC Dynamo Moscou (RUS)
13 Februari 2019
18h00VC Dynamo Moscou (RUS)VC Dynamo Moscou - PerugiaPerugia (ITA)
18h00Tours VB (FRA)Tours VB - Arkas Spor IzmirArkas Spor Izmir (TUR)
27 Februari 2019
18h00Perugia (ITA)Perugia - Arkas Spor IzmirArkas Spor Izmir (TUR)
18h00Tours VB (FRA)Tours VB - VC Dynamo MoscouVC Dynamo Moscou (RUS)

Detail van de uitslagen


Playoffs (13/03/2019 - 11/04/2019)



Playoffs 12 (12/03/2019)

Playoffs 6

Final Four (Italië - Rome - 12/05/2019 - 13/05/2019)



Halve Finale (02/04/2019)

Om 3e/4e plaats

Finale (19/05/2019)

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden