De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Champions League Heren - 2016/2017 - Home

Volleybal - Champions League Heren - 2016/2017 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • ACH Ljubljana
  • AL Groningen
  • Arago de Sète
  • Arkas Spor Izmir
  • Asseco Resovia Rzeszow
  • Belogorie Belgorod
  • Berlin Recycling
  • Budvanska Rivijera Budva
  • Crvena Zvezda Beograd
  • Cucine Lube Civitanova
  • Dobrudzha 07 Dobrich
  • Dukla Liberec
  • Gentofte Volley
  • Halkbank Ankara
  • Hapoel Mate-Asher
  • Hypo Tirol Innsbruck
  • Istanbul BBSK
  • Kedzierzyn-Kozle
  • Knack Roeselare
  • KV Besa Pejä
  • Modena Volley
  • Noliko Maaseik
  • OK Mladost Kastela
  • Omonia Nicosia
  • PAOK Thessaloniki V.C.
  • Paris Volley UC
  • Perugia
  • PGE Skra Belchatow
  • SCM U Craiova
  • Selver Tallinn
  • Stroitel Minsk
  • Tiikerit Kokkola
  • VC Dynamo Moscou
  • VfB Friedrichshafen
  • Volley Amriswil
  • Zenit Kazan

Home

Champions League Heren - Home

WinnaarZenit KazanZenit Kazan

 
 

Tweede Ronde (01/11/2016 - 09/11/2016)

1 November 2016
15h00Stroitel Minsk (BLR)Stroitel Minsk3 - 1 (25-21,25-22,13-25,25-17)Tiikerit KokkolaTiikerit Kokkola (FIN)
2 November 2016
18h00KV Besa Pejä (KOS)KV Besa Pejä0 - 3 (16-25,16-25,15-25)Volley AmriswilVolley Amriswil (SUI)
18h00Omonia Nicosia (CYP)Omonia Nicosia0 - 3 (16-25,23-25,18-25)ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
18h00Selver Tallinn (EST)Selver Tallinn3 - 2 (25-21,25-21,17-25,20-25,19-17)Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
19h00OK Mladost Kastela (CRO)OK Mladost Kastela2 - 3 (20-25,25-19,24-26,31-29,12-15)PAOK Thessaloniki V.C.PAOK Thessaloniki V.C. (GRE)
19h00AL Groningen (NED)AL Groningen3 - 0 (26-24,25-23,25-23)Dobrudzha 07 DobrichDobrudzha 07 Dobrich (BUL)
19h00Gentofte Volley (DEN)Gentofte Volley3 - 0 (25-15,25-17,25-18)Budvanska Rivijera BudvaBudvanska Rivijera Budva (MNE)
5 November 2016
14h00Hapoel Mate-Asher (ISR)Hapoel Mate-Asher1 - 3 (22-25,25-22,21-25,11-25)Hypo Tirol InnsbruckHypo Tirol Innsbruck (AUT)
6 November 2016
16h00Budvanska Rivijera Budva (MNE)Budvanska Rivijera Budva1 - 3Gentofte VolleyGentofte Volley (DEN)
16h00Volley Amriswil (SUI)Volley Amriswil3 - 0KV Besa PejäKV Besa Pejä (KOS)
16h00Tiikerit Kokkola (FIN)Tiikerit Kokkola3 - 1Stroitel MinskStroitel Minsk (BLR)
17h00PAOK Thessaloniki V.C. (GRE)PAOK Thessaloniki V.C.3 - 2OK Mladost KastelaOK Mladost Kastela (CRO)
18h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana3 - 0Omonia NicosiaOmonia Nicosia (CYP)
20h00Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd3 - 2Selver TallinnSelver Tallinn (EST)
8 November 2016
19h00Dobrudzha 07 Dobrich (BUL)Dobrudzha 07 Dobrich3 - 2AL GroningenAL Groningen (NED)
9 November 2016
20h15Hypo Tirol Innsbruck (AUT)Hypo Tirol Innsbruck3 - 0Hapoel Mate-AsherHapoel Mate-Asher (ISR)

Detail van de uitslagen


Derde Ronde (16/11/2016 - 20/11/2016)

16 November 2016
17h30Tiikerit Kokkola (FIN)Tiikerit Kokkola3 - 0 (25-23,25-14,25-21)Dukla LiberecDukla Liberec (CZE)
18h00Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd0 - 3 (15-25,23-25,14-25)Arkas Spor IzmirArkas Spor Izmir (TUR)
18h00PAOK Thessaloniki V.C. (GRE)PAOK Thessaloniki V.C.0 - 3 (22-25,17-25,20-25)PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
18h30Gentofte Volley (DEN)Gentofte Volley0 - 3 (15-25,18-25,20-25)Belogorie BelgorodBelogorie Belgorod (RUS)
18h30ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana3 - 1 (25-22,19-25,25-21,26-24)Arago de SèteArago de Sète (FRA)
19h00AL Groningen (NED)AL Groningen0 - 3 (17-25,20-25,25-27)Noliko MaaseikNoliko Maaseik (BEL)
19h00Hypo Tirol Innsbruck (AUT)Hypo Tirol Innsbruck1 - 3 (16-25,25-20,19-25,18-25)VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)
19h00Volley Amriswil (SUI)Volley Amriswil1 - 3 (20-25,25-22,18-25,19-25)PerugiaPerugia (ITA)
20 November 2016
14h00Arkas Spor Izmir (TUR)Arkas Spor Izmir3 - 0 (25-21,25-22,25-21)Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
15h00Noliko Maaseik (BEL)Noliko Maaseik3 - 0 (25-23,31-29,25-21)AL GroningenAL Groningen (NED)
16h00Belogorie Belgorod (RUS)Belogorie Belgorod3 - 0 (25-15,25-22,25-16)Gentofte VolleyGentofte Volley (DEN)
17h00Arago de Sète (FRA)Arago de Sète3 - 1 (Golden Set : 9-15) (22-25,25-23,25-22,25-23)ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
18h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen3 - 2 (25-17,25-16,23-25,22-25,15-7)Hypo Tirol InnsbruckHypo Tirol Innsbruck (AUT)
18h00Dukla Liberec (CZE)Dukla Liberec3 - 0 (Golden Set : 15-11) (25-23,25-22,25-19)Tiikerit KokkolaTiikerit Kokkola (FIN)
19h30Perugia (ITA)Perugia3 - 0 (25-20,25-14,25-18)Volley AmriswilVolley Amriswil (SUI)
20h00PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow3 - 1 (25-14,21-25,25-15,25-17)PAOK Thessaloniki V.C.PAOK Thessaloniki V.C. (GRE)

Detail van de uitslagen


Pool A (06/12/2016 - 01/03/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Kedzierzyn-Kozle (POL)15651165+11
2VC Dynamo Moscou (RUS)116421410+4
3Istanbul BBSK (TUR)7624914-5
4Noliko Maaseik (BEL)3615717-10
6 December 2016
18h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle3 - 0 (25-12,28-26,29-27)Istanbul BBSKIstanbul BBSK (TUR)
7 December 2016
17h00VC Dynamo Moscou (RUS)VC Dynamo Moscou3 - 1 (25-22,23-25,25-22,25-20)Noliko MaaseikNoliko Maaseik (BEL)
21 December 2016
16h00Istanbul BBSK (TUR)Istanbul BBSK1 - 3 (25-19,18-25,19-25,22-25)VC Dynamo MoscouVC Dynamo Moscou (RUS)
20h30Noliko Maaseik (BEL)Noliko Maaseik0 - 3 (23-25,22-25,21-25)Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
18 Januari 2017
17h00VC Dynamo Moscou (RUS)VC Dynamo Moscou1 - 3 (23-25,21-25,30-28,20-25)Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
20h30Noliko Maaseik (BEL)Noliko Maaseik3 - 2 (25-22,25-21,17-25,21-25,15-11)Istanbul BBSKIstanbul BBSK (TUR)
31 Januari 2017
18h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle3 - 1 (25-17,25-22,27-29,25-21)VC Dynamo MoscouVC Dynamo Moscou (RUS)
1 Februari 2017
16h00Istanbul BBSK (TUR)Istanbul BBSK3 - 1 (25-19,19-25,25-22,25-18)Noliko MaaseikNoliko Maaseik (BEL)
14 Februari 2017
18h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle3 - 0 (25-23,25-19,25-21)Noliko MaaseikNoliko Maaseik (BEL)
15 Februari 2017
17h00VC Dynamo Moscou (RUS)VC Dynamo Moscou3 - 0 (25-21,25-22,27-25)Istanbul BBSKIstanbul BBSK (TUR)
1 Maart 2017
16h00Istanbul BBSK (TUR)Istanbul BBSK3 - 1 (25-23,16-25,25-22,26-24)Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
20h30Noliko Maaseik (BEL)Noliko Maaseik2 - 3 (22-25,25-18,30-28,18-25,12-15)VC Dynamo MoscouVC Dynamo Moscou (RUS)

Detail van de uitslagen


Pool B (06/12/2016 - 01/03/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Cucine Lube Civitanova (ITA)15651164+12
2Berlin Recycling (GER)12642149+5
3Asseco Resovia Rzeszow (POL)86331114-3
4Dukla Liberec (CZE)1606418-14
6 December 2016
19h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling3 - 1 (21-25,25-16,25-18,26-24)Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
8 December 2016
18h00Dukla Liberec (CZE)Dukla Liberec2 - 3 (14-25,16-25,25-21,25-23,15-17)Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow (POL)
20 December 2016
20h30Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova3 - 0 (25-21,25-15,25-20)Dukla LiberecDukla Liberec (CZE)
22 December 2016
18h00Asseco Resovia Rzeszow (POL)Asseco Resovia Rzeszow3 - 2 (21-25,25-15,23-25,25-22,15-12)Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
18 Januari 2017
18h00Dukla Liberec (CZE)Dukla Liberec0 - 3 (18-25,23-25,16-25)Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
19 Januari 2017
20h30Asseco Resovia Rzeszow (POL)Asseco Resovia Rzeszow0 - 3 (22-25,13-25,14-25)Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
1 Februari 2017
20h30Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova3 - 0 (25-21,25-16,25-16)Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow (POL)
2 Februari 2017
19h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling3 - 0 (25-17,25-22,25-19)Dukla LiberecDukla Liberec (CZE)
14 Februari 2017
19h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling3 - 2 (25-20,25-22,21-25,20-25,15-13)Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow (POL)
15 Februari 2017
18h00Dukla Liberec (CZE)Dukla Liberec1 - 3 (25-22,28-30,23-25,14-25)Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
1 Maart 2017
18h00Asseco Resovia Rzeszow (POL)Asseco Resovia Rzeszow3 - 1 (20-25,25-18,25-19,25-18)Dukla LiberecDukla Liberec (CZE)
21h00Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova3 - 0 (25-14,25-23,25-15)Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)

Detail van de uitslagen


Pool C (06/12/2016 - 01/03/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Zenit Kazan (RUS)18660181+17
2Arkas Spor Izmir (TUR)96421213-1
3VfB Friedrichshafen (GER)56151017-7
4Paris Volley UC (FRA)4615817-9
6 December 2016
20h30Paris Volley UC (FRA)Paris Volley UC2 - 3 (25-22,26-24,18-25,18-25,13-15)VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)
7 December 2016
17h30Arkas Spor Izmir (TUR)Arkas Spor Izmir0 - 3 (14-25,11-25,17-25)Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
21 December 2016
17h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan3 - 0 (25-17,25-15,25-21)Paris Volley UCParis Volley UC (FRA)
22 December 2016
20h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen2 - 3 (21-25,23-25,25-22,25-19,12-15)Arkas Spor IzmirArkas Spor Izmir (TUR)
18 Januari 2017
20h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen1 - 3 (13-25,25-23,13-25,21-25)Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
20h30Paris Volley UC (FRA)Paris Volley UC1 - 3 (20-25,17-25,25-15,22-25)Arkas Spor IzmirArkas Spor Izmir (TUR)
31 Januari 2017
17h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan3 - 0 (25-18,40-38,25-17)VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)
1 Februari 2017
17h30Arkas Spor Izmir (TUR)Arkas Spor Izmir3 - 2 (25-21,23-25,16-25,25-19,23-21)Paris Volley UCParis Volley UC (FRA)
15 Februari 2017
17h30Arkas Spor Izmir (TUR)Arkas Spor Izmir3 - 2 (25-22,25-27,26-24,21-25,15-10)VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)
19h00Paris Volley UC (FRA)Paris Volley UC0 - 3 (19-25,21-25,20-25)Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
1 Maart 2017
18h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan3 - 0 (25-15,26-24,25-16)Arkas Spor IzmirArkas Spor Izmir (TUR)
20h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen2 - 3 (20-25,25-9,23-25,25-21,9-15)Paris Volley UCParis Volley UC (FRA)

Detail van de uitslagen


Pool D (06/12/2016 - 01/03/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Modena Volley (ITA)15651178+9
2PGE Skra Belchatow (POL)96331211+1
3SCM U Craiova (ROU)7624914-5
4ACH Ljubljana (SLO)56241116-5
6 December 2016
17h00SCM U Craiova (ROU)SCM U Craiova3 - 1 (30-28,25-23,19-25,25-22)PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
21h00Modena Volley (ITA)Modena Volley3 - 2 (25-22,21-25,25-19,23-25,15-11)ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
20 December 2016
17h30PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow1 - 3 (22-25,25-21,17-25,22-25)Modena VolleyModena Volley (ITA)
18h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana3 - 2 (25-17,18-25,17-25,25-21,15-13)SCM U CraiovaSCM U Craiova (ROU)
17 Januari 2017
20h30Modena Volley (ITA)Modena Volley3 - 1 (24-26,29-27,25-18,25-16)SCM U CraiovaSCM U Craiova (ROU)
19 Januari 2017
18h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana1 - 3 (19-25,21-25,25-18,15-25)PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
31 Januari 2017
18h00SCM U Craiova (ROU)SCM U Craiova0 - 3 (16-25,19-25,18-25)Modena VolleyModena Volley (ITA)
1 Februari 2017
18h00PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow3 - 1 (25-17,25-23,20-25,25-17)ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
14 Februari 2017
20h30Modena Volley (ITA)Modena Volley3 - 1 (25-16,21-25,25-22,25-22)PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
15 Februari 2017
18h00SCM U Craiova (ROU)SCM U Craiova3 - 1 (25-19,27-29,25-21,25-23)ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
1 Maart 2017
17h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana3 - 2 (25-21,23-25,25-27,25-20,15-11)Modena VolleyModena Volley (ITA)
20h00PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow3 - 0 (26-24,25-18,25-14)SCM U CraiovaSCM U Craiova (ROU)

Detail van de uitslagen


Pool E (07/12/2016 - 01/03/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Perugia (ITA)14651178+9
2Belogorie Belgorod (RUS)116331512+3
3Knack Roeselare (BEL)963312120
4Halkbank Ankara (TUR)2615517-12
7 December 2016
15h30Halkbank Ankara (TUR)Halkbank Ankara0 - 3 (19-25,23-25,23-25)PerugiaPerugia (ITA)
8 December 2016
20h30Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare2 - 3 (25-27,20-25,25-19,25-19,13-15)Belogorie BelgorodBelogorie Belgorod (RUS)
22 December 2016
17h00Belogorie Belgorod (RUS)Belogorie Belgorod3 - 0 (25-14,30-28,25-21)Halkbank AnkaraHalkbank Ankara (TUR)
20h30Perugia (ITA)Perugia3 - 0 (25-22,25-21,25-23)Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
18 Januari 2017
15h30Halkbank Ankara (TUR)Halkbank Ankara1 - 3 (24-26,19-25,26-24,23-25)Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
20h30Perugia (ITA)Perugia3 - 2 (11-25,25-14,31-29,18-25,15-13)Belogorie BelgorodBelogorie Belgorod (RUS)
1 Februari 2017
17h00Belogorie Belgorod (RUS)Belogorie Belgorod2 - 3 (19-25,25-16,26-24,17-25,11-15)PerugiaPerugia (ITA)
20h30Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare3 - 0 (25-12,31-29,25-18)Halkbank AnkaraHalkbank Ankara (TUR)
15 Februari 2017
15h30Halkbank Ankara (TUR)Halkbank Ankara3 - 2 (25-19,22-25,25-14,22-25,15-8)Belogorie BelgorodBelogorie Belgorod (RUS)
20h30Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare3 - 2 (25-18,20-25,20-25,25-22,15-13)PerugiaPerugia (ITA)
1 Maart 2017
16h00Belogorie Belgorod (RUS)Belogorie Belgorod3 - 1 (25-20,25-20,15-25,25-17)Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
19h00Perugia (ITA)Perugia3 - 1 (23-25,25-18,25-20,25-16)Halkbank AnkaraHalkbank Ankara (TUR)

Detail van de uitslagen


Playoffs (14/03/2017 - 13/04/2017)


Playoffs 12 (23/03/2017)
14 Maart 2017
20h30Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare0 - 3 (23-25,19-25,18-25)Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
15 Maart 2017
16h00Istanbul BBSK (TUR)Istanbul BBSK3 - 2 (25-20,30-32,25-22,20-25,15-13)Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
17h00Belogorie Belgorod (RUS)Belogorie Belgorod3 - 1 (13-25,25-21,25-23,25-20)Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
18h00PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow1 - 3 (21-25,25-21,23-25,21-25)Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
20h30Asseco Resovia Rzeszow (POL)Asseco Resovia Rzeszow2 - 3 (25-23,19-25,27-25,19-25,12-15)Modena VolleyModena Volley (ITA)
16 Maart 2017
17h00Arkas Spor Izmir (TUR)Arkas Spor Izmir0 - 3 (20-25,17-25,16-25)VC Dynamo MoscouVC Dynamo Moscou (RUS)
21 Maart 2017
17h00VC Dynamo Moscou (RUS)VC Dynamo Moscou3 - 0 (25-23,25-22,33-31)Arkas Spor IzmirArkas Spor Izmir (TUR)
19h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling3 - 2 (Golden Set : 15-11) (21-25,18-25,25-13,25-14,16-14)Istanbul BBSKIstanbul BBSK (TUR)
22 Maart 2017
17h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan3 - 0 (25-19,25-16,25-20)Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
18h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle1 - 3 (22-25,25-20,24-26,21-25)Belogorie BelgorodBelogorie Belgorod (RUS)
20h30Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova2 - 3 (26-24,25-16,26-28,15-25,13-15)PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
23 Maart 2017
20h30Modena Volley (ITA)Modena Volley3 - 1 (25-23,20-25,25-23,25-23)Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow (POL)

Playoffs 6 (13/04/2017)
4 April 2017
18h30Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan3 - 1 (25-14,25-17,23-25,26-24)Belogorie BelgorodBelogorie Belgorod (RUS)
5 April 2017
19h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling3 - 2 (23-25,22-25,25-19,25-18,15-10)VC Dynamo MoscouVC Dynamo Moscou (RUS)
20h30Modena Volley (ITA)Modena Volley0 - 3 (23-25,18-25,247-29)Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
12 April 2017
18h00VC Dynamo Moscou (RUS)VC Dynamo Moscou2 - 3 (35-37,25-22,25-21,15-25,8-15)Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
13 April 2017
18h00Belogorie Belgorod (RUS)Belogorie Belgorod0 - 3 (22-25,28-30,21-25)Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
20h30Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova3 - 0 (25-21,25-21,25-18)Modena VolleyModena Volley (ITA)

Detail van de uitslagen


Final Four (Italië - Rome - 29/04/2017 - 30/04/2017)


Halve Finale (29/04/2017)
29 April 2017
16h30 in RomeZenit Kazan (RUS)Zenit Kazan3 - 0 (25-21,25-22,25-13)Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
19h30 in RomePerugia (ITA)Perugia3 - 2 (25-19,22-25,25-19,21-25,15-9)Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)

Om 3e/4e plaats (30/04/2017)
30 April 2017
16h00 in RomeCucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova3 - 1 (29-27,22-25,25-21,25-21)Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)

Finale (30/04/2017)
30 April 2017
19h00 in RomeZenit Kazan (RUS)Zenit Kazan3 - 0 (25-15,25-23,25-14)PerugiaPerugia (ITA)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden