Klassement Trofee Bpost

België, 28 December 2012 :


Verslagen met betrekking tot dit evenement

  1. Deelnemerslijsten Azencross Loenhout 28/12/2012 - gewijzigd op : 2012-12-26 21:10:12

Uitslagen


 
Veldrijden Heren-Elite - 28 December 15u00
Sta Naam Nat Uitslag
1 Niels Albert (Bkcp - Powerplus)  BEL 57:36
2 Zdenek Stybar  CZE 57:52
3 Kevin Pauwels (Sunweb - Napoleon Games Cycling Team)  BEL 58:32
4 Klaas Vantornout (Sunweb - Napoleon Games Cycling Team)  BEL 58:37
5 Rob Peeters (Telenet - Fidea)  BEL 59:08
6 Thijs Van Amerongen (AA Drink - Leontien.nl)  NED 59:23
7 Jan Denuwelaere (Style & Concept Cycling Team)  BEL 59:34
8 Philipp Walsleben (Bkcp - Powerplus)  GER 59:36
9 Bart Wellens (Telenet - Fidea)  BEL 59:40
10 Radomír Simunek Jr. (Bkcp - Powerplus)  CZE 59:57
11 Bart Aernouts (AA Drink - Leontien.nl)  BEL 1:00:12
12 Romain Lejeune  FRA 1:00:15
13 Martin Zlamalik  CZE 1:00:28
14 Sven Vanthourenhout (Crelan-Euphony Cycling Team)  BEL 1:00:34
15 Gerben De Knegt (Orange Babies Cycling Team)  NED 1:00:34
16 Jim Aernouts (Sunweb - Napoleon Games Cycling Team)  BEL 1:00:38
17 Jonathan Page (Planet Bike)  USA 1:01:07
18 Tom Meeusen (Telenet - Fidea)  BEL 1:01:07
19 Matthieu Boulo (Roubaix Lille Metropole)  FRA 1:01:07
20 Simon Zahner (Ekz Racing Team)  SUI 1:01:16
21 Joeri Adams (Telenet - Fidea)  BEL 1:01:33
22 Thijs Al (Telenet - Fidea)  NED 1:01:51
23 Patrick Van Leeuwen (Orange Babies Cycling Team)  NED 1:01:51
24 Steve Chainel (Française des Jeux)  FRA 1:01:57
25 Kevin Cant (Primator Cycling Team)  BEL 1:02:15
26 Dieter Vanthourenhout (Bkcp - Powerplus)  BEL 1:03:00
27 Mitchell Huenders (Cycling Team Jo Piels)  NED 1:03:16
28 Patrick Gaudy (The Barracuda Company)  BEL 1:03:22
29 Kenneth Van Compernolle (Style & Concept Cycling Team)  BEL 1:03:56
30 Tom Van Den Bosch (Hargroves Cycles)  BEL 1:04:04
31 Dave De Cleyn (Scott Usa Cycling Team)  BEL 1:04:26
32 Eddy Van Yzendoorn (Orange Babies Cycling Team)  NED 1:05:35
33 Justin Lindine  USA
34 Yoann Corbihan  FRA
35 Jeremy Durrin  USA
36 Lewis Rattray  AUS