De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Trofee Bpost - Essen - GP Rouwmoer - 2012/2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2012/2013

Essen - GP Rouwmoer

Trofee Bpost - Essen - GP Rouwmoer 2012/2013

BelgiëBelgië - 22 December 2012

Klassement Trofee Bpost 2012/2013


Veldrijden Heren-Elite - 22 December 2012 - 15:00


1BELJan Denuwelaere (BEL)Style & Concept Cycling Team1:00:05
2BELRob Peeters (BEL)Telenet Fidea Cycling Team1:00:05
3BELNiels Albert (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team1:00:06
4CZEZdenek Stybar (CZE)1:00:06
5BELSven Nys (BEL)Crelan-Euphony Cycling Team1:00:37
6BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team1:01:00
7NEDThijs Van Amerongen (NED)AA Drink/Leontien.nl1:01:09
8BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team1:01:09
9BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team1:01:47
10BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team1:01:51
11SUIJulien Taramarcaz (SUI)BMC Mountainbike Racing Team1:02:14
12USAJonathan Page (USA)Planet Bike1:02:17
13CZEMartin Zlamalik (CZE)1:02:31
14GERMarcel Meisen (GER)BKCP-Powerplus Cycling Team1:02:44
15GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP-Powerplus Cycling Team1:03:02
16NEDThijs Al (NED)Telenet Fidea Cycling Team1:03:21
17FRAAurelien Duval (FRA)1:03:41
18NEDMitchell Huenders (NED)Cycling Team Jo Piels1:03:48
19BELStef Boden (BEL)Melbotech CT1:03:50
20BELBart Aernouts (BEL)AA Drink/Leontien.nl1:03:58
21BELJoeri Adams (BEL)Telenet Fidea Cycling Team1:04:01
22FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole1:04:09
23BELKevin Cant (BEL)Primator Cycling Team1:04:20
24NEDEddy Van Yzendoorn (NED)Orange Babies Cycling Team1:04:25
25BELDave De Cleyn (BEL)Scott USA Cycling Team1:05:38
26FRAArnaud Jouffroy (FRA)Telenet Fidea Cycling Team1:05:49
27NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Orange Babies Cycling Team1:06:39
28BELPieter Ghyllebert (BEL)1:07:32
29BELKenneth Van Compernolle (BEL)Style & Concept Cycling Team1:07:38
30BELTom Van Den Bosch (BEL)Hargroves Cycles1:07:54
31USAJeremy Durrin (USA)

Algemeen Klassement - 22 December 2012


1BELNiels Albert (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team3:52:25
2BELSven Nys (BEL)Crelan-Euphony Cycling Team+ 00'51''
3BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+ 03'57''
4BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+ 04'47''
5BELRob Peeters (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+ 05'25''
6NEDThijs Van Amerongen (NED)AA Drink/Leontien.nl+ 06'17''
7BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+ 06'21''
8BELBart Aernouts (BEL)AA Drink/Leontien.nl+ 08'15''
9BELJan Denuwelaere (BEL)Style & Concept Cycling Team+ 10'51''
10FRAAurelien Duval (FRA)+ 11'19''
11GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP-Powerplus Cycling Team+ 11'37''
12GERMarcel Meisen (GER)BKCP-Powerplus Cycling Team+ 11'51''
13USAJonathan Page (USA)Planet Bike+ 13'53''
14SUIJulien Taramarcaz (SUI)BMC Mountainbike Racing Team+ 13'55''
15BELJoeri Adams (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+ 14'01''
16SUISimon Zahner (SUI)EKZ Racing Team+ 14'31''
17NEDTwan Van Den Brand (NED)Orange Babies Cycling Team+ 14'36''
18CZEZdenek Stybar (CZE)+ 15'27''
19CZEMartin Zlamalik (CZE)+ 15'42''
20BELDieter Vanthourenhout (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+ 16'10''
21CZERadomír Simunek Jr. (CZE)BKCP-Powerplus Cycling Team+ 16'46''
22BELJim Aernouts (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+ 16'53''
23NEDEddy Van Yzendoorn (NED)Orange Babies Cycling Team+ 17'00''
24NEDMitchell Huenders (NED)Cycling Team Jo Piels+ 17'06''
25POLMariusz Gil (POL)Baboco - Revor Cycling Team+ 17'16''
26BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+ 17'17''
27BELSven Vanthourenhout (BEL)Crelan-Euphony Cycling Team+ 17'23''
28NEDThijs Al (NED)Telenet Fidea Cycling Team+ 17'26''
29NEDGerben De Knegt (NED)Orange Babies Cycling Team+ 17'28''
30BELKevin Cant (BEL)Primator Cycling Team+ 17'41''
31CZELubomir Petrus (CZE)+ 18'00''
32NEDLars van der Haar (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+ 18'09''
33FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole+ 18'22''
34BELVincent Baestaens (BEL)Crelan-Euphony Cycling Team+ 18'29''
35NEDNiels Wubben (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+ 18'49''
36BELStef Boden (BEL)Melbotech CT+ 19'14''
37NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Orange Babies Cycling Team+ 19'23''
38BELDave De Cleyn (BEL)Scott USA Cycling Team+ 19'51''
39BELTom Van Den Bosch (BEL)Hargroves Cycles+ 20'01''
40ITAEnrico Franzoi (ITA)Selle Italia-Guerciotti+ 20'08''
41FRAArnaud Jouffroy (FRA)Telenet Fidea Cycling Team+ 20'32''
42BELPieter Ghyllebert (BEL)+20'32''
43BELKenneth Van Compernolle (BEL)Style & Concept Cycling Team+ 20'32''
44USAJeremy Durrin (USA)+ 20'32''
45BELDries Pauwels (BEL)Van Goethem - Prorace+ 20'32''
46GBRIan Field (GBR)Hargroves Cycles+ 20'32''
47NORDavid Andrew Quist (NOR)+ 20'32''
48GERChristoph Pfingsten (GER)CYCLINGTEAM DE RIJKE - SHANKS+ 20'32''
49BELBart Hofman (BEL)+ 20'32''
50BELRobby Cobbaert (BEL)Morgan Blue C.T.+ 20'32''
51JAPYu Takenouchi (JAP)+ 20'32''
52BELGianni Denolf (BEL)Baboco - Revor Cycling Team+ 20'32''
53NZLAlexander Revell (NZL)PORT NICHOLSON PONEKE CYCLING CLUB+ 20'32''
54ESPEgoitz Murgoitio Rekalde (ESP)Hirumet+ 20'32''
55BELKevin Eeckhout (BEL)Coolens Cycling Team+ 20'32''
56NEDMicki Van Empel (NED)Landbouwkrediet - KDL+ 20'32''
57BELStijn Huys (BEL)Orange Babies Cycling Team+ 20'32''
58BELMathieu Willemyns (BEL)+ 20'32''
59BELSven Beelen (BEL)Melbotech CT+ 20'32''
60USAKyle Kiser (USA)+ 20'32''

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden