De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Trofee Bpost - Baal - GP Sven Nys - 2012/2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2012/2013

Baal - GP Sven Nys

Trofee Bpost - Baal - GP Sven Nys 2012/2013

BelgiëBelgië - 1 Januari 2013

Klassement Trofee Bpost 2012/2013


Veldrijden Heren-Elite - 1 Januari 2013 - 15:00


1BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team1:01:00
2CZEZdenek Stybar (CZE)1:02:09
3BELNiels Albert (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team1:02:20
4BELRob Peeters (BEL)Telenet Fidea Cycling Team1:02:29
5BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team1:02:35
6NEDThijs Van Amerongen (NED)Telenet Fidea Cycling Team1:02:44
7BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team1:03:24
8BELBart Aernouts (BEL)AA Drink/Leontien.nl1:03:28
9USAJonathan Page (USA)Planet Bike1:03:35
10CZERadomír Simunek Jr. (CZE)Kwadro - Stannah1:03:42
11NEDGerben De Knegt (NED)Orange Babies Cycling Team1:03:44
12SUIJulien Taramarcaz (SUI)BMC Mountainbike Racing Team1:03:59
13BELJoeri Adams (BEL)Telenet Fidea Cycling Team1:04:12
14GERMarcel Meisen (GER)BKCP-Powerplus Cycling Team1:04:32
15BELJan Denuwelaere (BEL)Style & Concept Cycling Team1:04:43
16NEDTwan Van Den Brand (NED)Orange Babies Cycling Team1:04:49
17FRAAurelien Duval (FRA)1:05:03
18NEDThijs Al (NED)Telenet Fidea Cycling Team1:05:11
19BELPatrick Gaudy (BEL)The Barracuda Company1:05:57
20CZEMartin Zlamalik (CZE)1:06:05
21BELSven Vanthourenhout (BEL)Crelan-Euphony Cycling Team1:07:07
22BELDavy Commeyne (BEL)Accent Jobs-Wanty Cycling Team1:07:25
23BELKevin Cant (BEL)Primator Cycling Team1:07:33
24BELStef Boden (BEL)Melbotech CT1:07:40
25USAJustin Lindine (USA)1:08:07
26BELTom Van Den Bosch (BEL)Hargroves Cycles1:09:07
27FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole
28BELBart Verschueren (BEL)Landbouwkrediet - KDL
29NEDWouter Been (NED)

Algemeen Klassement - 1 Januari 2013


1BELNiels Albert (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team5:51:41
2BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+ 03'53''
3BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+ 06'18''
4BELRob Peeters (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+ 07'46''
5NEDThijs Van Amerongen (NED)Telenet Fidea Cycling Team+ 09'08''
6BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+ 10'09''
7BELSven Nys (BEL)Crelan-Euphony Cycling Team+ 10'11''
8BELBart Aernouts (BEL)AA Drink/Leontien.nl+ 12'39''
9CZEZdenek Stybar (CZE)+ 15'37''
10BELJan Denuwelaere (BEL)Style & Concept Cycling Team+ 15'52''
11GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP-Powerplus Cycling Team+ 17'57''
12USAJonathan Page (USA)Planet Bike+ 18'50''
13FRAAurelien Duval (FRA)+ 19'42''
14GERMarcel Meisen (GER)BKCP-Powerplus Cycling Team+ 19'43''
15BELJoeri Adams (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+ 20'30''
16SUIJulien Taramarcaz (SUI)BMC Mountainbike Racing Team+ 21'07''
17CZERadomír Simunek Jr. (CZE)Kwadro - Stannah+ 21'09''
18NEDGerben De Knegt (NED)Orange Babies Cycling Team+ 22'30''
19SUISimon Zahner (SUI)EKZ Racing Team+ 22'31''
20NEDTwan Van Den Brand (NED)Orange Babies Cycling Team+ 22'45''
21CZEMartin Zlamalik (CZE)+ 22'54''
22BELJim Aernouts (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+ 24'11''
23BELSven Vanthourenhout (BEL)Crelan-Euphony Cycling Team+ 24'41''
24NEDThijs Al (NED)Telenet Fidea Cycling Team+ 25'12''
25BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+ 25'15''
26BELDieter Vanthourenhout (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+ 25'30''
27FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole+ 26'13''
28NEDEddy Van Yzendoorn (NED)Orange Babies Cycling Team+ 26'20''
29NEDMitchell Huenders (NED)Cycling Team Jo Piels+ 26'26''
30POLMariusz Gil (POL)Kwadro - Stannah+ 26'36''
31BELKevin Cant (BEL)Primator Cycling Team+ 26'40''
32CZELubomir Petrus (CZE)+ 27'20''
33NEDLars van der Haar (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+ 27'29''
34FRARomain Lejeune (FRA)+ 27'31''
35BELVincent Baestaens (BEL)Crelan-Euphony Cycling Team+ 27'49''
36NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Orange Babies Cycling Team+ 27'58''
37NEDNiels Wubben (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+ 28'09''
38BELStef Boden (BEL)Melbotech CT+ 28'34''
39BELDave De Cleyn (BEL)Scott USA Cycling Team+ 29'11''
40FRASteve Chainel (FRA)Française des jeux+ 29'13''
41BELTom Van Den Bosch (BEL)Hargroves Cycles+ 29'21''
42ITAEnrico Franzoi (ITA)Selle Italia-Guerciotti+ 29'28''
43BELPatrick Gaudy (BEL)The Barracuda Company+ 29'49''
44BELDavy Commeyne (BEL)Accent Jobs-Wanty Cycling Team+ 29'52''
45USAJustin Lindine (USA)+ 29'52''
46BELBart Verschueren (BEL)Landbouwkrediet - KDL+ 29'52''
47SUIArnaud Grand (SUI)BMC Mountainbike Racing Team+ 29'52''
48BELKenneth Van Compernolle (BEL)Style & Concept Cycling Team+ 29'52''
49NEDWouter Been (NED)+ 29'52''
50GBRGareth Whittall (GBR)+ 29'52''
51FRAYoann Corbihan (FRA)+ 29'52''
52USAJeremy Durrin (USA)+ 29'52''
53AUSLewis Rattray (AUS)+ 29'52''
54BELBen Berden (BEL)Raleigh Clement Racing Team+ 29'52''
55NEDMicki Van Empel (NED)Landbouwkrediet - KDL+ 29'52''
56FRAArnaud Jouffroy (FRA)Telenet Fidea Cycling Team+ 29'52''
57BELKristof Cop (BEL)Cycling Team Kessel+ 29'52''
58FRAJulien Pion (FRA)+ 29'52''
59BELPieter Ghyllebert (BEL)+ 29'52''
60BELDries Pauwels (BEL)Van Goethem - Prorace+ 29'52''
61GBRIan Field (GBR)Hargroves Cycles+ 29'52''
62NORDavid Andrew Quist (NOR)+ 29'52''
63GERChristoph Pfingsten (GER)CYCLINGTEAM DE RIJKE - SHANKS+ 29'52''
64BELBart Hofman (BEL)+ 29'52''
65BELRobby Cobbaert (BEL)Morgan Blue C.T.+ 29'52''
66JAPYu Takenouchi (JAP)+ 29'52''
67BELGianni Denolf (BEL)Baboco - Revor Cycling Team+ 29'52''
68NZLAlexander Revell (NZL)PORT NICHOLSON PONEKE CYCLING CLUB+ 29'52''
69ESPEgoitz Murgoitio Rekalde (ESP)Hirumet+ 29'52''
70BELKevin Eeckhout (BEL)Coolens Cycling Team+ 29'52''
71BELStijn Huys (BEL)Orange Babies Cycling Team+ 29'52''
72BELMathieu Willemyns (BEL)+ 29'52''
73BELSven Beelen (BEL)Melbotech CT+ 29'52''
74USAKyle Kiser (USA)+ 29'52''

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden