De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Beker Van  Wit-Rusland - 2017/2018 - Home

Ijshockey - Beker Van Wit-Rusland - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland
  • HC Dinamo Molodechno
  • HC Gomel
  • HC Khimvolokno Mogilev
  • HK Brest
  • HK Lida
  • HK Vitebsk
  • Junost Minsk
  • Khimik-SKA Novopolotsk
  • Metalurg Zhlobin
  • Neman Grodno
  • Red Star Beograd
  • Shakhtar Soligorsk
  • Wit-Rusland U-20

Home

Beker Van Wit-Rusland - Home

Wit-RuslandWit-Rusland

Groep A (Wit-Rusland - 08/08/2017 - 25/08/2017)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1HC Dinamo Molodechno (BLR)1664200268+18
2Junost Minsk (BLR)16650012511+14
3Shakhtar Soligorsk (BLR)1364011328+24
4Wit-Rusland U-206620402120+1
5Khimik-SKA Novopolotsk (BLR)6620401429-15
6HK Brest (BLR)3610501028-18
7Red Star Beograd (SRB)3610501236-24
8 Augustus 2017
18h00Khimik-SKA Novopolotsk (BLR)Khimik-SKA Novopolotsk0 - 5Junost MinskJunost Minsk (BLR)
10 Augustus 2017
17h15Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk2 - 3 verlengingenHC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (BLR)
18h00HK Brest (BLR)HK Brest3 - 1Red Star BeogradRed Star Beograd (SRB)
18h00Junost Minsk (BLR)Junost Minsk4 - 3Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
12 Augustus 2017
16h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-206 - 2Red Star BeogradRed Star Beograd (SRB)
16h00Junost Minsk (BLR)Junost Minsk6 - 2HK BrestHK Brest (BLR)
16h00Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk8 - 0Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk (BLR)
14 Augustus 2017
18h00HK Brest (BLR)HK Brest1 - 5Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
18h00Khimik-SKA Novopolotsk (BLR)Khimik-SKA Novopolotsk1 - 5HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (BLR)
18h00Junost Minsk (BLR)Junost Minsk6 - 2Red Star BeogradRed Star Beograd (SRB)
17 Augustus 2017
18h00HK Brest (BLR)HK Brest1 - 6Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
18h00HC Dinamo Molodechno (BLR)HC Dinamo Molodechno5 - 1Red Star BeogradRed Star Beograd (SRB)
19 Augustus 2017
16h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-203 - 4Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk (BLR)
16h00HC Dinamo Molodechno (BLR)HC Dinamo Molodechno5 - 1HK BrestHK Brest (BLR)
16h00Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk12 - 0Red Star BeogradRed Star Beograd (SRB)
21 Augustus 2017
18h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-202 - 4Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
18h00Red Star Beograd (SRB)Red Star Beograd6 - 4Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk (BLR)
24 Augustus 2017
18h00Junost Minsk (BLR)Junost Minsk2 - 1Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
18h00HC Dinamo Molodechno (BLR)HC Dinamo Molodechno5 - 1Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
18h00Khimik-SKA Novopolotsk (BLR)Khimik-SKA Novopolotsk5 - 2HK BrestHK Brest (BLR)
26 Augustus 2017
17h30HC Dinamo Molodechno (BLR)HC Dinamo Molodechno3 - 2 verlengingenJunost MinskJunost Minsk (BLR)

Detail van de uitslagen


Groep B (Wit-Rusland - 10/08/2017 - 21/08/2017)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Neman Grodno1555000237+16
2HC Gomel11531102110+11
3Metalurg Zhlobin953020158+7
4HK Lida5510221317-4
5HC Khimvolokno Mogilev3510401227-15
6HK Vitebsk250140823-15
10 Augustus 2017
18h00HK VitebskHK Vitebsk2 - 5Neman GrodnoNeman Grodno
12 Augustus 2017
16h00HK LidaHK Lida5 - 2HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
16h00HC GomelHC Gomel5 - 1HK VitebskHK Vitebsk
16h45Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin0 - 3Neman GrodnoNeman Grodno
14 Augustus 2017
18h00HK VitebskHK Vitebsk4 - 3 verlengingenHK LidaHK Lida
18h00Neman GrodnoNeman Grodno7 - 1HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
18h30HC GomelHC Gomel2 - 1Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
17 Augustus 2017
18h00Neman GrodnoNeman Grodno4 - 1HK LidaHK Lida
18h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin4 - 0HK VitebskHK Vitebsk
18h00HC GomelHC Gomel9 - 3HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
19 Augustus 2017
15h30Neman GrodnoNeman Grodno4 - 3HC GomelHC Gomel
16h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin5 - 3HK LidaHK Lida
16h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev6 - 1HK VitebskHK Vitebsk
21 Augustus 2017
18h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev0 - 5Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
18h00HK LidaHK Lida1 - 2 verlengingenHC GomelHC Gomel

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Wit-Rusland - 20/09/2017 - 25/10/2017)



Halve Finale (20/09/2017)

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden