De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Denemarken - Superligaen - 2017/2018 - Home

Ijshockey - Denemarken - Superligaen - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Denemarken
  • Aalborg Ishockey
  • Esbjerg Energy
  • Frederikshavn White Hawks
  • Gentofte Stars
  • Herlev Hornets
  • Herning Blue Fox
  • Hvidovre Ligahockey
  • Odense Bulldogs
  • Rodovre Mighty Bulls
  • Rungsted IK - Nordsjælland Cobras
  • SønderjyskE

Home

Denemarken - Superligaen - Home

DenemarkenDenemarken

WinnaarAalborg IshockeyAalborg Ishockey

 
 

Regulier Seizoen (Denemarken - 08/09/2017 - 27/02/2018)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Herning Blue Fox1105030884193124+69
2Aalborg Ishockey9550284153155111+44
3Rodovre Mighty Bulls8750238172150125+25
4Esbjerg Energy8650236165151130+21
5Frederikshavn White Hawks8450243176169128+41
6Rungsted IK - Nordsjælland Cobras7850216203154142+12
7Odense Bulldogs7750222197141148-7
8Gentofte Stars7050184208108134-26
9SønderjyskE6950184217135143-8
10Herlev Hornets  3650104342106186-80
11Hvidovre Ligahockey29506336592183-91

Playoffs

25 Februari 2018
17h30Aalborg IshockeyAalborg Ishockey1 - 3Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
27 Februari 2018
20h30Odense BulldogsOdense Bulldogs1 - 6Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
20h30Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks2 - 3 verlengingenHvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey
20h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras2 - 4Herning Blue FoxHerning Blue Fox
20h30Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls5 - 1Gentofte StarsGentofte Stars
20h30SønderjyskESønderjyskE5 - 1Herlev HornetsHerlev Hornets

Detail van de uitslagen


Playoffs (Denemarken - 02/03/2018 - 24/04/2018)


Eerste ronde (05/03/2018)
2 Maart 2018
19h30Herlev HornetsHerlev Hornets3 - 2Odense BulldogsOdense Bulldogs
19h30SønderjyskESønderjyskE4 - 3 verlengingenGentofte StarsGentofte Stars
3 Maart 2018
19h00Gentofte StarsGentofte Stars1 - 5SønderjyskESønderjyskE
19h00Odense BulldogsOdense Bulldogs3 - 5Herlev HornetsHerlev Hornets
5 Maart 2018
19h00Herlev HornetsHerlev Hornets3 - 2Odense BulldogsOdense Bulldogs
19h00SønderjyskESønderjyskE5 - 4 verlengingenGentofte StarsGentofte Stars

Kwartfinales (23/03/2018)
9 Maart 2018
19h30Herning Blue FoxHerning Blue Fox1 - 2Herlev HornetsHerlev Hornets
19h30Aalborg IshockeyAalborg Ishockey2 - 1Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
19h30Esbjerg EnergyEsbjerg Energy2 - 1SønderjyskESønderjyskE
19h30Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls3 - 2Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
11 Maart 2018
15h00Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks2 - 3Aalborg IshockeyAalborg Ishockey
15h00Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras3 - 2Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
16h00SønderjyskESønderjyskE4 - 0Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
18h00Herlev HornetsHerlev Hornets1 - 3Herning Blue FoxHerning Blue Fox
13 Maart 2018
19h00Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls1 - 2Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
19h00Herning Blue FoxHerning Blue Fox8 - 3Herlev HornetsHerlev Hornets
19h30Aalborg IshockeyAalborg Ishockey5 - 1Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
20h30Esbjerg EnergyEsbjerg Energy5 - 1SønderjyskESønderjyskE
15 Maart 2018
18h30Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks3 - 4 verlengingenAalborg IshockeyAalborg Ishockey
16 Maart 2018
19h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras1 - 2Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
19h30SønderjyskESønderjyskE1 - 2Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
19h30Herlev HornetsHerlev Hornets3 - 6Herning Blue FoxHerning Blue Fox
18 Maart 2018
15h00Herning Blue FoxHerning Blue Fox7 - 3Herlev HornetsHerlev Hornets
16h00Esbjerg EnergyEsbjerg Energy4 - 0SønderjyskESønderjyskE
19h30Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls2 - 4Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
20 Maart 2018
20h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras1 - 2Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
23 Maart 2018
19h30Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls1 - 4Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras

Halve Finale (10/04/2018)
27 Maart 2018
19h00Aalborg IshockeyAalborg Ishockey3 - 1Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
20h30Herning Blue FoxHerning Blue Fox5 - 1Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
30 Maart 2018
19h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras3 - 4 verlengingenHerning Blue FoxHerning Blue Fox
19h30Esbjerg EnergyEsbjerg Energy5 - 4 verlengingenAalborg IshockeyAalborg Ishockey
1 April 2018
15h00Herning Blue FoxHerning Blue Fox2 - 7Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
17h45Aalborg IshockeyAalborg Ishockey5 - 4 verlengingenEsbjerg EnergyEsbjerg Energy
3 April 2018
19h30Esbjerg EnergyEsbjerg Energy4 - 2Aalborg IshockeyAalborg Ishockey
20h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras3 - 4 verlengingenHerning Blue FoxHerning Blue Fox
6 April 2018
19h30Herning Blue FoxHerning Blue Fox3 - 1Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
19h30Aalborg IshockeyAalborg Ishockey4 - 2Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
8 April 2018
13h00Esbjerg EnergyEsbjerg Energy2 - 1Aalborg IshockeyAalborg Ishockey
10 April 2018
20h30Aalborg IshockeyAalborg Ishockey4 - 2Esbjerg EnergyEsbjerg Energy

Om 3e/4e plaats (14/04/2018)
13 April 2018
19h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras3 - 3Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
14 April 2018
19h30Esbjerg EnergyEsbjerg Energy1 - 4Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras

Finale (24/04/2018)
13 April 2018
19h30Herning Blue FoxHerning Blue Fox1 - 4Aalborg IshockeyAalborg Ishockey
15 April 2018
17h45Aalborg IshockeyAalborg Ishockey3 - 0Herning Blue FoxHerning Blue Fox
17 April 2018
20h30Herning Blue FoxHerning Blue Fox1 - 3Aalborg IshockeyAalborg Ishockey
20 April 2018
19h30Aalborg IshockeyAalborg Ishockey2 - 3Herning Blue FoxHerning Blue Fox
22 April 2018
15h00Herning Blue FoxHerning Blue Fox5 - 2Aalborg IshockeyAalborg Ishockey
24 April 2018
18h00Aalborg IshockeyAalborg Ishockey6 - 1Herning Blue FoxHerning Blue Fox

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden