De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Denemarken - Superligaen - Regulier Seizoen - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Ijshockey - Denemarken - Superligaen - Regulier Seizoen - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Denemarken
  • Aalborg Ishockey
  • Esbjerg Energy
  • Frederikshavn White Hawks
  • Gentofte Stars
  • Herlev Hornets
  • Herning Blue Fox
  • Hvidovre Ligahockey
  • Odense Bulldogs
  • Rodovre Mighty Bulls
  • Rungsted IK - Nordsjælland Cobras
  • SønderjyskE

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

DenemarkenDenemarken - 8 September 2017 - 27 Februari 2018

Speeldag :

Uitslagen

1 Februari 2018
19h00Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls6 - 0Odense BulldogsOdense Bulldogs
2 Februari 2018
17h30Esbjerg EnergyEsbjerg Energy7 - 2SønderjyskESønderjyskE
19h30Aalborg IshockeyAalborg Ishockey2 - 1Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
19h30Gentofte StarsGentofte Stars2 - 9Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
19h30Herning Blue FoxHerning Blue Fox2 - 0Herlev HornetsHerlev Hornets
4 Februari 2018
14h00Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras5 - 3Hvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey
6 Februari 2018
19h00Herlev HornetsHerlev Hornets0 - 4Aalborg IshockeyAalborg Ishockey
19h00Herning Blue FoxHerning Blue Fox1 - 2 verlengingenEsbjerg EnergyEsbjerg Energy
19h00Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks3 - 7Odense BulldogsOdense Bulldogs
19h00SønderjyskESønderjyskE3 - 2Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
19h30Hvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey1 - 2Gentofte StarsGentofte Stars
9 Februari 2018
19h00Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls1 - 2Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
19h00Esbjerg EnergyEsbjerg Energy4 - 1Hvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey
19h30Aalborg IshockeyAalborg Ishockey1 - 0 verlengingenSønderjyskESønderjyskE
19h30Odense BulldogsOdense Bulldogs2 - 3 verlengingenRungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
19h30Gentofte StarsGentofte Stars3 - 1Herlev HornetsHerlev Hornets
10 Februari 2018
19h00SønderjyskESønderjyskE3 - 0Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
11 Februari 2018
13h00Herlev HornetsHerlev Hornets5 - 2Odense BulldogsOdense Bulldogs
15h00Hvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey2 - 3Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
15h00Esbjerg EnergyEsbjerg Energy2 - 1 verlengingenGentofte StarsGentofte Stars
15h00Herning Blue FoxHerning Blue Fox4 - 3 verlengingenAalborg IshockeyAalborg Ishockey
20 Februari 2018
19h00Odense BulldogsOdense Bulldogs2 - 5SønderjyskESønderjyskE
19h00Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls4 - 2Herlev HornetsHerlev Hornets
19h00Aalborg IshockeyAalborg Ishockey5 - 1Hvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey
19h00Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras5 - 4 verlengingenFrederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
20h30Gentofte StarsGentofte Stars0 - 4Herning Blue FoxHerning Blue Fox
22 Februari 2018
19h00Herning Blue FoxHerning Blue Fox8 - 2Odense BulldogsOdense Bulldogs
23 Februari 2018
19h30Esbjerg EnergyEsbjerg Energy2 - 3 verlengingenRodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
19h30Gentofte StarsGentofte Stars5 - 2Aalborg IshockeyAalborg Ishockey
20h00Hvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey1 - 4Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
20h00Herlev HornetsHerlev Hornets3 - 4Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
25 Februari 2018
14h00Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls3 - 1Herning Blue FoxHerning Blue Fox
14h00Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras4 - 2Herlev HornetsHerlev Hornets
15h00Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks2 - 3SønderjyskESønderjyskE
16h00Odense BulldogsOdense Bulldogs2 - 1Hvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey
17h30Aalborg IshockeyAalborg Ishockey1 - 3Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
27 Februari 2018
20h30Odense BulldogsOdense Bulldogs1 - 6Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
20h30Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks2 - 3 verlengingenHvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey
20h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras2 - 4Herning Blue FoxHerning Blue Fox
20h30Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls5 - 1Gentofte StarsGentofte Stars
20h30SønderjyskESønderjyskE5 - 1Herlev HornetsHerlev Hornets

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Herning Blue Fox1105030884193124+69
2Aalborg Ishockey9550284153155111+44
3Rodovre Mighty Bulls8750238172150125+25
4Esbjerg Energy8650236165151130+21
5Frederikshavn White Hawks8450243176169128+41
6Rungsted IK - Nordsjælland Cobras7850216203154142+12
7Odense Bulldogs7750222197141148-7
8Gentofte Stars7050184208108134-26
9SønderjyskE6950184217135143-8
10Herlev Hornets  3650104342106186-80
11Hvidovre Ligahockey29506336592183-91

Playoffs

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden