De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Denemarken - Superligaen - Regulier Seizoen - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Ijshockey - Denemarken - Superligaen - Regulier Seizoen - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Denemarken
  • Aalborg Ishockey
  • Esbjerg Energy
  • Frederikshavn White Hawks
  • Gentofte Stars
  • Herlev Hornets
  • Herning Blue Fox
  • Hvidovre Ligahockey
  • Odense Bulldogs
  • Rodovre Mighty Bulls
  • Rungsted IK - Nordsjælland Cobras
  • SønderjyskE

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

DenemarkenDenemarken - 8 September 2017 - 27 Februari 2018

Speeldag :

Uitslagen

2 Januari 2018
19h00Gentofte StarsGentofte Stars2 - 1 verlengingenHvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey
19h00Odense BulldogsOdense Bulldogs4 - 5 verlengingenFrederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
20h30Esbjerg EnergyEsbjerg Energy2 - 6Herning Blue FoxHerning Blue Fox
3 Januari 2018
19h00Aalborg IshockeyAalborg Ishockey13 - 1Herlev HornetsHerlev Hornets
5 Januari 2018
19h00Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks1 - 2Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
19h30SønderjyskESønderjyskE4 - 2Aalborg IshockeyAalborg Ishockey
19h45Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras5 - 0Odense BulldogsOdense Bulldogs
20h00Herlev HornetsHerlev Hornets0 - 3Gentofte StarsGentofte Stars
20h00Hvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey1 - 4Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
7 Januari 2018
14h00Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls2 - 4Hvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey
14h00Gentofte StarsGentofte Stars3 - 1Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
14h00Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras4 - 3SønderjyskESønderjyskE
15h00Aalborg IshockeyAalborg Ishockey8 - 2Herning Blue FoxHerning Blue Fox
16h00Odense BulldogsOdense Bulldogs3 - 2Herlev HornetsHerlev Hornets
9 Januari 2018
19h00Herlev HornetsHerlev Hornets2 - 3 verlengingenRodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
19h00Herning Blue FoxHerning Blue Fox3 - 2Gentofte StarsGentofte Stars
19h00SønderjyskESønderjyskE4 - 3 verlengingenOdense BulldogsOdense Bulldogs
19h30Hvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey1 - 3Aalborg IshockeyAalborg Ishockey
20h30Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks7 - 3Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
12 Januari 2018
19h30Odense BulldogsOdense Bulldogs3 - 1Gentofte StarsGentofte Stars
19h45Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras3 - 4Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
20h00Herlev HornetsHerlev Hornets5 - 2Hvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey
14 Januari 2018
14h00Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls2 - 3 verlengingenEsbjerg EnergyEsbjerg Energy
15h00Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks2 - 1Herlev HornetsHerlev Hornets
15h00Aalborg IshockeyAalborg Ishockey5 - 0Gentofte StarsGentofte Stars
16h00Odense BulldogsOdense Bulldogs2 - 3Herning Blue FoxHerning Blue Fox
16 Januari 2018
19h00Herlev HornetsHerlev Hornets1 - 6Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
19h00Esbjerg EnergyEsbjerg Energy1 - 2Aalborg IshockeyAalborg Ishockey
19h00SønderjyskESønderjyskE3 - 4Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
19h00Herning Blue FoxHerning Blue Fox5 - 2Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
19h30Hvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey1 - 4Odense BulldogsOdense Bulldogs
23 Januari 2018
18h30Esbjerg EnergyEsbjerg Energy - Odense BulldogsOdense Bulldogs
18h30Gentofte StarsGentofte Stars - Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
18h30Herning Blue FoxHerning Blue Fox - Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
18h30Hvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey - Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
18h30Herlev HornetsHerlev Hornets - SønderjyskESønderjyskE
26 Januari 2018
18h30Odense BulldogsOdense Bulldogs - Aalborg IshockeyAalborg Ishockey
18h30SønderjyskESønderjyskE - Herning Blue FoxHerning Blue Fox
18h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras - Gentofte StarsGentofte Stars
18h30Herlev HornetsHerlev Hornets - Hvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey
18h30Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks - Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
28 Januari 2018
18h30Hvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey - SønderjyskESønderjyskE
18h30Gentofte StarsGentofte Stars - Odense BulldogsOdense Bulldogs
18h30Esbjerg EnergyEsbjerg Energy - Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
18h30Aalborg IshockeyAalborg Ishockey - Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
18h30Herning Blue FoxHerning Blue Fox - Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
30 Januari 2018
18h30Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks - Aalborg IshockeyAalborg Ishockey
18h30Herlev HornetsHerlev Hornets - Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
18h30Hvidovre LigahockeyHvidovre Ligahockey - Herning Blue FoxHerning Blue Fox
18h30SønderjyskESønderjyskE - Gentofte StarsGentofte Stars

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Herning Blue Fox843923673157105+52
2Aalborg Ishockey774023312213093+37
3Frederikshavn White Hawks723921312313693+43
4Odense Bulldogs7039202116120102+18
5Rodovre Mighty Bulls6440167152118110+8
6Rungsted IK - Nordsjælland Cobras6339183153120110+10
7Esbjerg Energy60391731631091090
8Gentofte Stars54391341578499-15
9SønderjyskE4639114195100116-16
10Herlev Hornets  30408426285150-65
11Hvidovre Ligahockey24395227573145-72

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden