De site voor alle sporten

Menu
Wit-Rusland U-20

Ijshockey - Wit-Rusland U-20

Wit-RuslandWit-Rusland

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Wit-Rusland U-20 - Uitslagen

Wit-Rusland - Extraliga - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
8ste825202134106-72
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
8ste2110091650-34
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
8ste61420121856-38
5 September 2018 - 18h00
September 2018
Wit-Rusland U-20 (8)Wit-Rusland U-203 - 5HC GomelHC Gomel (3)
7 September 2018 - 18h00
September 2018
Wit-Rusland U-20 (8)Wit-Rusland U-203 - 4 verlengingenMetalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (6)
11 September 2018 - 18h00
September 2018
Wit-Rusland U-20 (8)Wit-Rusland U-200 - 7HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (5)
13 September 2018 - 18h00
September 2018
HK Lida (7)HK Lida4 - 5Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (8)
15 September 2018 - 12h00
September 2018
Neman Grodno (4)Neman Grodno2 - 0Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (8)
18 September 2018 - 18h00
September 2018
Shakhtar Soligorsk (2)Shakhtar Soligorsk2 - 1Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (8)
20 September 2018 - 18h00
September 2018
Junost Minsk (1)Junost Minsk8 - 1Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (8)
22 September 2018 - 12h00
September 2018
HC Dinamo Molodechno (5)HC Dinamo Molodechno9 - 0Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (8)
27 September 2018 - 18h00
September 2018
Wit-Rusland U-20 (8)Wit-Rusland U-202 - 3Junost MinskJunost Minsk (1)
29 September 2018 - 12h00
September 2018
Wit-Rusland U-20 (8)Wit-Rusland U-201 - 4Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (2)
3 Oktober 2018 - 18h00
Oktober 2018
Wit-Rusland U-20 (8)Wit-Rusland U-200 - 1Neman GrodnoNeman Grodno (4)
5 Oktober 2018 - 18h00
Oktober 2018
Wit-Rusland U-20 (8)Wit-Rusland U-200 - 5HK LidaHK Lida (7)
10 Oktober 2018 - 17h00
Oktober 2018
HC Gomel (3)HC Gomel3 - 0Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (8)
11 Oktober 2018 - 18h00
Oktober 2018
HC Gomel (3)HC Gomel5 - 0Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (8)
13 Oktober 2018 - 12h00
Oktober 2018
Metalurg Zhlobin (6)Metalurg Zhlobin2 - 5Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (8)
16 Oktober 2018 - 18h00
Oktober 2018
Wit-Rusland U-20 (8)Wit-Rusland U-203 - 4 verlengingenMetalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (6)
18 Oktober 2018 - 18h00
Oktober 2018
Wit-Rusland U-20 (8)Wit-Rusland U-201 - 4HC GomelHC Gomel (3)
20 Oktober 2018 - 12h00
Oktober 2018
Wit-Rusland U-20 (8)Wit-Rusland U-203 - 4HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (5)
25 Oktober 2018 - 18h00
Oktober 2018
HK Lida (7)HK Lida1 - 0Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (8)
27 Oktober 2018 - 12h00
Oktober 2018
Neman Grodno (4)Neman Grodno4 - 3Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (8)
30 Oktober 2018 - 17h00
Oktober 2018
HC Dinamo Molodechno (5)HC Dinamo Molodechno4 - 0Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (8)
31 Oktober 2018 - 17h00
Oktober 2018
HC Dinamo Molodechno (5)HC Dinamo Molodechno4 - 3Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (8)
2 November 2018 - 17h00
November 2018
Shakhtar Soligorsk (2)Shakhtar Soligorsk4 - 0Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (8)
3 November 2018 - 17h00
November 2018
Junost Minsk (1)Junost Minsk4 - 0Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (8)
13 November 2018 - 17h00
November 2018
Wit-Rusland U-20 (8)Wit-Rusland U-200 - 9HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (5)
18 November 2018 - 17h00
November 2018
Wit-Rusland U-20 (8)Wit-Rusland U-20 - Junost MinskJunost Minsk (1)
19 November 2018 - 17h00
November 2018
Wit-Rusland U-20 (8)Wit-Rusland U-20 - Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (2)
21 November 2018 - 17h00
November 2018
Wit-Rusland U-20 (8)Wit-Rusland U-20 - HK LidaHK Lida (7)
22 November 2018 - 17h00
November 2018
Wit-Rusland U-20 (8)Wit-Rusland U-20 - Neman GrodnoNeman Grodno (4)
24 November 2018 - 17h00
November 2018
Wit-Rusland U-20 (8)Wit-Rusland U-20 - HK LidaHK Lida (7)
18 December 2018 - 17h00
December 2018
Neman GrodnoNeman Grodno - Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
20 December 2018 - 17h00
December 2018
HK LidaHK Lida - Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
25 December 2018 - 17h00
December 2018
Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 - HC GomelHC Gomel
27 December 2018 - 17h00
December 2018
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk - Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
29 December 2018 - 17h00
December 2018
Junost MinskJunost Minsk - Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
4 Januari 2019 - 17h00
Januari 2019
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin - Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
5 Januari 2019 - 17h00
Januari 2019
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin - Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
8 Januari 2019 - 17h00
Januari 2019
Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 - Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
10 Januari 2019 - 17h00
Januari 2019
Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 - Junost MinskJunost Minsk
12 Januari 2019 - 17h00
Januari 2019
Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 - HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
17 Januari 2019 - 17h00
Januari 2019
Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 - Neman GrodnoNeman Grodno
19 Januari 2019 - 17h00
Januari 2019
Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 - HK LidaHK Lida
22 Januari 2019 - 17h00
Januari 2019
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno - Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
24 Januari 2019 - 17h00
Januari 2019
Neman GrodnoNeman Grodno - Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
26 Januari 2019 - 17h00
Januari 2019
HK LidaHK Lida - Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
29 Januari 2019 - 17h00
Januari 2019
Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 - Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
31 Januari 2019 - 17h00
Januari 2019
Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 - Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
2 Februari 2019 - 17h00
Februari 2019
Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 - HC GomelHC Gomel
12 Februari 2019 - 17h00
Februari 2019
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin - Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
14 Februari 2019 - 17h00
Februari 2019
HC GomelHC Gomel - Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
16 Februari 2019 - 17h00
Februari 2019
HC GomelHC Gomel - Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
21 Februari 2019 - 17h00
Februari 2019
Junost MinskJunost Minsk - Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
23 Februari 2019 - 17h00
Februari 2019
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk - Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
26 Februari 2019 - 17h00
Februari 2019
Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 - Junost MinskJunost Minsk
28 Februari 2019 - 17h00
Februari 2019
Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 - Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
2 Maart 2019 - 17h00
Maart 2019
Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 - Neman GrodnoNeman Grodno

Beker Van Wit-Rusland - Groep A - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
7de47105823-15
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
7de32101220
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
6de15004621-15
5 Augustus 2018 - 16h00
Groep A
Junost Minsk (BLR) (3)Junost Minsk3 - 2 verlengingenWit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (7)
7 Augustus 2018 - 18h00
Groep A
Wit-Rusland U-20 (7)Wit-Rusland U-201 - 0Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR) (4)
10 Augustus 2018 - 18h00
Groep A
HC Dinamo Molodechno (BLR) (1)HC Dinamo Molodechno5 - 0Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (7)
12 Augustus 2018 - 16h00
Groep A
Wit-Rusland U-20 (7)Wit-Rusland U-201 - 2HC GomelHC Gomel (BLR) (5)
15 Augustus 2018 - 18h00
Groep A
Metalurg Zhlobin (BLR) (8)Metalurg Zhlobin5 - 2Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (7)
17 Augustus 2018 - 18h00
Groep A
HC Donbass Donetsk (UKR) (6)HC Donbass Donetsk4 - 1Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (7)
20 Augustus 2018 - 17h00
Groep A
Neman Grodno (BLR) (2)Neman Grodno4 - 1Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (7)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden