De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Nederlandse Eredivisie Heren - 2017/2018 - Home

Handbal - Nederlandse Eredivisie Heren - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Nederland
  • Beekse Fusie Club
  • E&O Emmen
  • FIQAS Aalsmeer
  • FIQAS Aalsmeer 2
  • HandbaL Venlo
  • HARO Rotterdam
  • HV Aristos
  • HV Havas
  • HV Hellas Den Haag
  • HV Hercules Den Haag
  • HV Houten
  • HV KRAS/Volendam
  • HV Nieuwegein
  • HV Quintus
  • HV Tachos Waalwijk
  • JMS Hurry-Up Zwartemeer
  • OCI Limburg Lions Geleen
  • OCI Limburg Lions Geleen 2
  • Olympia '89
  • Swift Arnhem
  • Targos Bevo Panningen
  • Targos Bevo Panningen 2

Home

Nederlandse Eredivisie Heren - Home

NederlandNederland

Regulier Seizoen (Nederland - 09/09/2017 - 11/03/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1HV Houten38221741615520+95
2Swift Arnhem34221624655571+84
3HV Tachos Waalwijk32221525624540+84
4HV Hellas Den Haag31221435616564+52
5E&O Emmen28221408641557+84
6OCI Limburg Lions Geleen 219229112575600-25
7Beekse Fusie Club18228212572616-44
8Targos Bevo Panningen 216228014555641-86
9FIQAS Aalsmeer 215227114598642-44
10HandbaL Venlo14226214541592-51
11HV Aristos14226214535610-75
12HARO Rotterdam5222119572646-74
10 Maart 2018
20h00HV Hellas Den HaagHV Hellas Den Haag26 - 31HandbaL VenloHandbaL Venlo
20h15HV HoutenHV Houten32 - 20Targos Bevo Panningen 2Targos Bevo Panningen 2
20h30HARO RotterdamHARO Rotterdam22 - 23HV AristosHV Aristos
20h30HV Tachos WaalwijkHV Tachos Waalwijk33 - 24OCI Limburg Lions Geleen 2OCI Limburg Lions Geleen 2
20h45Swift ArnhemSwift Arnhem30 - 26Beekse Fusie ClubBeekse Fusie Club
11 Maart 2018
15h00FIQAS Aalsmeer 2FIQAS Aalsmeer 227 - 31E&O EmmenE&O Emmen

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde - Groep A (Nederland - 24/03/2018 - 05/05/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1HV Aristos321107054+16
2HV Havas321106361+2
3HV Nieuwegein020025573-18
24 Maart 2018
20h00HV AristosHV Aristos40 - 24HV NieuwegeinHV Nieuwegein
31 Maart 2018
20h00HV NieuwegeinHV Nieuwegein31 - 33HV HavasHV Havas
14 April 2018
20h00HV HavasHV Havas30 - 30HV AristosHV Aristos
21 April 2018
19h00HV NieuwegeinHV Nieuwegein - HV AristosHV Aristos
28 April 2018
19h00HV HavasHV Havas - HV NieuwegeinHV Nieuwegein
5 Mei 2018
19h00HV AristosHV Aristos - HV HavasHV Havas

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde - Groep B (Nederland - 24/03/2018 - 05/05/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Olympia '89422006856+12
2HARO Rotterdam221016258+4
3HV Hercules Den Haag020024965-16
24 Maart 2018
20h30HARO RotterdamHARO Rotterdam29 - 36Olympia '89Olympia '89
7 April 2018
20h40Olympia '89Olympia '8932 - 27HV Hercules Den HaagHV Hercules Den Haag
14 April 2018
20h00HV Hercules Den HaagHV Hercules Den Haag22 - 33HARO RotterdamHARO Rotterdam
21 April 2018
19h00Olympia '89Olympia '89 - HARO RotterdamHARO Rotterdam
48 April 2018
19h30HV Hercules Den HaagHV Hercules Den Haag - Olympia '89Olympia '89
5 Mei 2018
20h30HARO RotterdamHARO Rotterdam - HV Hercules Den HaagHV Hercules Den Haag

Detail van de uitslagen


Plaats 9-16 (Nederland - 24/03/2018 - 22/04/2018)


Kwartfinales (31/03/2018)
24 Maart 2018
19h00OCI Limburg Lions Geleen 2OCI Limburg Lions Geleen 214 - 22Beekse Fusie ClubBeekse Fusie Club
21h00HandbaL VenloHandbaL Venlo28 - 23HV Tachos WaalwijkHV Tachos Waalwijk
25 Maart 2018
13h00Targos Bevo Panningen 2Targos Bevo Panningen 229 - 32E&O EmmenE&O Emmen
15h00FIQAS Aalsmeer 2FIQAS Aalsmeer 225 - 30HV Hellas Den HaagHV Hellas Den Haag
31 Maart 2018
20h00Beekse Fusie ClubBeekse Fusie Club23 - 24OCI Limburg Lions Geleen 2OCI Limburg Lions Geleen 2
20h00HV Hellas Den HaagHV Hellas Den Haag36 - 29FIQAS Aalsmeer 2FIQAS Aalsmeer 2
20h00HV Tachos WaalwijkHV Tachos Waalwijk36 - 24HandbaL VenloHandbaL Venlo
20h00E&O EmmenE&O Emmen38 - 24Targos Bevo Panningen 2Targos Bevo Panningen 2

Halve Finale 9-12 (15/04/2018)
14 April 2018
20h00E&O EmmenE&O Emmen24 - 24HV Hellas Den HaagHV Hellas Den Haag
15 April 2018
14h00Beekse Fusie ClubBeekse Fusie Club22 - 30HV Tachos WaalwijkHV Tachos Waalwijk
21 April 2018
20h00HV Hellas Den HaagHV Hellas Den Haag - E&O EmmenE&O Emmen
20h30HV Tachos WaalwijkHV Tachos Waalwijk - Beekse Fusie ClubBeekse Fusie Club

Halve Finale 13-16 (15/04/2018)
14 April 2018
20h45HandbaL VenloHandbaL Venlo25 - 16OCI Limburg Lions Geleen 2OCI Limburg Lions Geleen 2
15 April 2018
15h00FIQAS Aalsmeer 2FIQAS Aalsmeer 227 - 33Targos Bevo Panningen 2Targos Bevo Panningen 2
21 April 2018
18h00OCI Limburg Lions Geleen 2OCI Limburg Lions Geleen 2 - HandbaL VenloHandbaL Venlo
22 April 2018
13h00Targos Bevo Panningen 2Targos Bevo Panningen 2 - FIQAS Aalsmeer 2FIQAS Aalsmeer 2

Detail van de uitslagen


Deelname Ronde (Nederland - 24/03/2018 - 05/05/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1JMS Hurry-Up Zwartemeer6330010074+26
2HV Quintus432019173+18
3Swift Arnhem130127695-19
4HV Houten130127398-25
24 Maart 2018
19h00JMS Hurry-Up ZwartemeerJMS Hurry-Up Zwartemeer29 - 25HV QuintusHV Quintus
21h00HV HoutenHV Houten28 - 28Swift ArnhemSwift Arnhem
31 Maart 2018
19h00Swift ArnhemSwift Arnhem25 - 37JMS Hurry-Up ZwartemeerJMS Hurry-Up Zwartemeer
20h45HV QuintusHV Quintus36 - 21HV HoutenHV Houten
14 April 2018
20h00JMS Hurry-Up ZwartemeerJMS Hurry-Up Zwartemeer34 - 24HV HoutenHV Houten
20h15HV QuintusHV Quintus30 - 23Swift ArnhemSwift Arnhem
21 April 2018
19h45Swift ArnhemSwift Arnhem - HV HoutenHV Houten
20h00HV QuintusHV Quintus - JMS Hurry-Up ZwartemeerJMS Hurry-Up Zwartemeer
28 April 2018
19h00JMS Hurry-Up ZwartemeerJMS Hurry-Up Zwartemeer - Swift ArnhemSwift Arnhem
20h00HV HoutenHV Houten - HV QuintusHV Quintus
5 Mei 2018
19h15HV HoutenHV Houten - JMS Hurry-Up ZwartemeerJMS Hurry-Up Zwartemeer
19h45Swift ArnhemSwift Arnhem - HV QuintusHV Quintus

Detail van de uitslagen


Play-Off (Nederland - 24/03/2018 - 05/05/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1OCI Limburg Lions Geleen432019385+8
2HV KRAS/Volendam432019189+2
3FIQAS Aalsmeer331118986+3
4Targos Bevo Panningen130128497-13
24 Maart 2018
19h00Targos Bevo PanningenTargos Bevo Panningen28 - 32HV KRAS/VolendamHV KRAS/Volendam
19h15FIQAS AalsmeerFIQAS Aalsmeer27 - 29OCI Limburg Lions GeleenOCI Limburg Lions Geleen
31 Maart 2018
19h00HV KRAS/VolendamHV KRAS/Volendam30 - 27OCI Limburg Lions GeleenOCI Limburg Lions Geleen
20h00FIQAS AalsmeerFIQAS Aalsmeer28 - 28Targos Bevo PanningenTargos Bevo Panningen
14 April 2018
19h00OCI Limburg Lions GeleenOCI Limburg Lions Geleen37 - 28Targos Bevo PanningenTargos Bevo Panningen
19h15FIQAS AalsmeerFIQAS Aalsmeer34 - 29HV KRAS/VolendamHV KRAS/Volendam
21 April 2018
18h00OCI Limburg Lions GeleenOCI Limburg Lions Geleen - FIQAS AalsmeerFIQAS Aalsmeer
18h00HV KRAS/VolendamHV KRAS/Volendam - Targos Bevo PanningenTargos Bevo Panningen
28 April 2018
18h00OCI Limburg Lions GeleenOCI Limburg Lions Geleen - HV KRAS/VolendamHV KRAS/Volendam
19h00Targos Bevo PanningenTargos Bevo Panningen - FIQAS AalsmeerFIQAS Aalsmeer
5 Mei 2018
18h00HV KRAS/VolendamHV KRAS/Volendam - FIQAS AalsmeerFIQAS Aalsmeer
19h00Targos Bevo PanningenTargos Bevo Panningen - OCI Limburg Lions GeleenOCI Limburg Lions Geleen

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden